Vyškov vydržel jen poločas

7. dubna 2019 (19:07)

DomácíZpravodajství

PRAHA 7.4.2019 - Naposled se Tatra Smíchov s Vyškovem na stejném místě střetla v listopadu 2018, kdy se hrálo finále play off tehdy ještě extraligy. V dnešním utkání nastoupily stejné týmy, jen s menší motivací než je získání mistrovského štítu, přesto Tatra nenechala nic na náhodě a cílevědomě šla za pěti body.  Foto Petr Skála

 

První poločas dohrávaného utkání druhého kola první ligy byl téměř vyrovnaný, ale po zranění jednoho ze svých útočníků už méně útočili a ke hře na polovině Vyškova se více dostávali domácí. Celkem položili šest pětek, z nichž ty dvě poslední byly hodné pozornosti, neboť byly položeny po překopech, kdy míč před brankovištěm skočil dobíhajícím útočícím borcům přímo do ruky.

"Do zranění našeho útočníka, to byl vyrovnaný souboj. První poločas jsme drželi s Tatrou krok, ale ve druhé půli už nám ubývaly síly. Tatra využila našich chyb v obraně a po změně stran dala ke dvěma pětkám z první půle, ještě další čtyři," řekl po utkání kouč Vyškova Pavel Pala.

Tatra společně s Pragou a se Spartou zůstala neporažena a protože i ze druhého utkání má bonusový bod navíc, mají všechny tři pražské celky v tabulce po 10 bodech.

Dohrávané utkání druhého kola první ligy ragby
Tatra Smíchov - JIMI Vyškov 39:7 (12:7)  pětky 6:1

Tabulky a všechny výsledky

O Autorovi

Petr Skála

Novinář a ragbyový publicista, editor webových stránek České ragby. Publikuje na portálu Sportovnílisty.cz. Autor 4 ročenek České rugbyové unie a 4 ročenek RC Praga Praha.

Další články autora