Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Pel-mel

  Rekordní návštěva na ženském ragby * Zákaz ženského ragby na školách království Tonga * Smutný rekord Sergio Parisse * Japonci budou mít příležitostné poznávací značky na auta ...

 • Six Nations 2018: Vrcholy a propady

  Ragbyoví komentátoři Robert Kitson, Paul Rees, Andy Bull, Mike Aylwin a Gerard Meagher rozebírají v pondělním vydání The Guardian letošní turnaj Six Nations, vybírají hráče, nejlepší a nejhorší momenty a tým turnaje ...

 • Junioři ČR obhajují 5.místo

  V sobotu v okolí polské Poznaně 15. mistrovství Evropy juniorů, které se hraje podle zavedeného formátu v konferencích Championship a Trophy. O úvodní zápas celého mistrovství se postará náš národní tým ...

 • Skandál jako dům

  Skandál jako dům, uvádí rumunský server Pro Sport napadení rumunského rozhodčího Vlada Iordăchescu španělskými hráči po utkání evropského šampionátu Belgie – Španělsko, které bylo současně utkáním 5. kola evropské kvalifikace na RWC ...

 • Nizozemská lekce

  Čtvrté utkání českého týmu ve druhé divizi ME hrálo za silného větru. Možná i proto Češi během první půle třikrát pustili do svého brankoviště Nizozemce. Jedinou českou pětku položil za stavu 17:3 rojník Martin Havlíček ...

Collapse Nástěnka
POZOR! změna tréninkového režimu mužů, juniorů, kadetů a starších žáků . Viz TRÉNINKY - zatím kvůli mrazům odloženo - začneme od 13.týdne
 
 
 
CL U16
U14 Čechy
 
U14 Morava
Muži 7’s
 
Ženy 7’s
U18 7’s
 
U16 7’s
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (se RCH)
S ohledem na mrazivé počasí a na stav hřiště v Ostravě došlo mezi Sokolem Mariánské Hory a RC Havířov k dohodě o odložení utkání č.1 OP Morava na náhradní termín (některá středa v dubnu). V neděli 25.3. starší žáci U14 v Ostravě nehrají!
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 173 Přejít na stránku z 204
Pel-mel
Čt, 22.Březen 2018 v 14:26
Autor: (gak) Celý článek
Rekordní návštěva na ženském ragby * Zákaz ženského ragby na školách království Tonga * Smutný rekord Sergio Parisse * Japonci budou mít příležitostné poznávací značky na auta.
Six Nations 2018: Vrcholy a propady
Út, 20.Březen 2018 v 16:58
Autor: (gak) Celý článek
Ragbyoví komentátoři Robert Kitson, Paul Rees, Andy Bull, Mike Aylwin a Gerard Meagher rozebírají v pondělním vydání The Guardian letošní turnaj Six Nations, vybírají hráče, nejlepší a nejhorší momenty a tým turnaje. Asi vhodná tečka za letošním ročníkem.
Junioři ČR obhajují 5.místo
Po, 19.Březen 2018 v 15:56
Autor: (gak) Celý článek
Pod patronací evropské ragbyové federace Rugby Europe začíná v sobotu v okolí polské Poznaně 15. mistrovství Evropy juniorů, které se hraje podle zavedeného formátu v konferencích Championship a Trophy. O úvodní zápas celého mistrovství se postará náš národní tým, svůj boj o co nejlepší umístění v konferenci Trophy začíná proti Lotyšsku v 11 hodin.
Skandál jako dům
Ne, 18.Březen 2018 v 22:50
Autor: (gak) Celý článek
Skandál jako dům, uvádí rumunský server Pro Sport napadení rumunského rozhodčího Vlada Iordăchescu španělskými hráči po utkání evropského šampionátu Belgie – Španělsko, které bylo současně utkáním 5. kola evropské kvalifikace na RWC 2019. Překvapivá porážka Leones v Bruselu 10:18 jim zmařila šance na přímý postup, nepřeskočili bodově Rumuny a postup si budou muset vybojovat v 6. kole kvalifikace.
Nizozemská lekce
Ne, 18.Březen 2018 v 18:13
Autor: Petr Skála Celý článek
Na trávníku amsterdamského ragbyového stadionku nebyl třetí březnovou sobotu sníh jako ve stejný den v Praze, ani bláto jako před týdnem na Markétě, kde Česko vyhrálo nad Švýcarskem 17:13,  zato se v pořadí čtvrté utkání českého týmu ve druhé divizi ME hrálo za silného větru. Možná i proto Češi během první půle třikrát pustili do svého brankoviště Nizozemce. Jedinou českou pětku položil  za stavu 17:3  rojník Martin Havlíček.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 18.Březen 2018 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Přinášíme obvyklý přehled výsledků mistrovství Evropy všech divizí, v Rugby Europe Trophy naši neuspěli v Nizozemsku, prohráli 10:17, když jim utekl první poločas, ve druhém hráli vyrovnaně 10:10. Six Nations vyhráli Irové tím nejlepším možným způsobem - dosáhli na Grand Slam i Triple Crown. V soutěži žen získaly Grand Slam Francouzky, turnaj U20 vyhráli mlaí Francouzi. Super Rugby na jižní polokouli vedou Lions s nákokem 4 bodů.
 
Město ocenilo Jendu Kozubíka
Pá, 16.Březen 2018 v 14:38
Autor: (el) Celý článek
Bylo to sice už zkraje minulého týdne, ale nikdy není pozdě připomenout, že při vyhlášení osobností společenského života města Havířova za rok 2017, byl oceněn i člen našeho klubu. U příležitosti životního jubilea 60 let obdržel Jan Kozubík, dlouholetý trenér mládeže a funkcionář, titul Zasloužilý pracovník tělovýchovy a sportu.
Udrželi jsme druhou divizi
Po, 12.Březen 2018 v 11:01
Autor: Martin Charvát Celý článek
Mladý český tým porazil favorizované Švýcarsko. V tabulce poskočil na třetí místo ME – Rugby Europe Trophy a dvě kola před koncem si zajistil setrvání v této druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy, do které postoupil v minulé sezóně.
Čeští ragbisté zdolali Švýcarsko 17:13
So, 10.Březen 2018 v 18:30
Autor: Petr Skála Celý článek
Čeští ragbisté ve svém třetím vystoupení ve druhé nejvyšší divizi evropského šampionátu měli za soupeře Švýcarsko. To po jejich nedávném  utkání s vedoucím Portugalskem, se kterým ještě patnáct minut před koncem vyhrávali, předcházela dobrá pověst. Proto diváky mile překvapil vývoj utkání. Češi totiž hned při své první návštěvě poloviny soupeře položili pětku.
DHL Ragbista roku 2017
So, 10.Březen 2018 v 17:28
Autor: Martin Charvát Celý článek
V předvečer důležitého ukání mistrovství Evropy skupiny Trophy se Švýcarskem proběhlo v Michnovském paláci v Praze slavnostní vyhlášení ankety DHL Ragbista roku 2017. V nejprestižnějších kategoriích Ragbista roku a Ragbistka roku, zvítězili Jiří Pantůček ze Sparty a Kateřina „Čaky“ Nováková, hráčka Petrovic.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 10.Březen 2018 v 12:51
Autor: (red) Celý článek
Co nás z výsledků tohoto víkendu zajímá nejvíc, je samozřejmě první jarní vystoupení českého národního týmu v Rugby Europe Trophy proti Švýcarsku. Sledujeme také další zápasy: Six Nations mužů i žen, Rugby Europe Championship a Super Rugby.
 
Švýcaři už hráli dvakrát
Pá, 09.Březen 2018 v 11:40
Autor: (gak) Celý článek
Podobně jako naši hráči, ani Švýcaři neměli mnoho možností se před zápasy Rugby Europe Trophy rozehrát v domácí soutěži, ta začíná až zítra. Ale mají už za sebou dva zápasy, přípravný s Pobřežím Slonoviny (foto vlevo) a soutěžní v Portugalsku. V každém z nich měli problémy udržet plné nasazení po celé utkání, proti Afričanům nezvládli konec, s Portugalci zase celý druhý poločas.
Důležité utkání se Švýcarskem
Čt, 08.Březen 2018 v 16:28
Autor: Petr Skála Celý článek
Utkání se Švýcarskem, které  se hraje v sobotu od 14 hodin v Praze, je pro naše hráče velmi důležité. Český tým po postupu do vyšší divize ME, zvané Rugby Europe Trophy, odehrál zatím jen dvě utkání. V úvodním duelu  skupiny  Češi porazili Polsko 19:14 a  ve druhém, které bylo zároveň kvalifikací na MS 2019,  prohráli  s favorizovaným týmem skupiny s Portugalskem 12:45. (Foto Petr Skála)
Ples si pochvalovali všichni
Čt, 08.Březen 2018 v 12:26
Autor: Radek Kloda Celý článek
Už v neděli po plese přicházely první ohlasy, plesající si pochvalovali, všichni se prý dobře bavili. Na rozdíl od minulých plesů nebylo žádné předtančení, o to se postarali plesající sami. V loňském roce jsme o plesu nepřinesli informaci vůbec, nenašel se nikdo, kdo by něco napsal, letos vzal na sebe závazek informovat o průběhu plesu sám předseda klubu.
V předvečer utkání se Švýcarskem budou oceněni Ragbisté roku
Po, 05.Březen 2018 v 18:12
Autor: Martin Charvát Celý článek
Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy. A týden nato další utkání v Nizozemsku. Vloni anketu ovládl Lukáš Rapant, odchovanec RC Havířov.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 173 Přejít na stránku z 204
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány