Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2016
Autor MgA. P.Kozubík
 
 
Collapse Ragbista roku 2015
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Bazar nyní najdete v rubrice Klubové informace Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
 
Pokud ti scházejí hodin-
ky, můžeš si je vyzved-
nout na sekretariátu RC
(Ilustrační snímek)
The Weather Channel

 • Druhý den světové konference o ragby

  Minulý týden jsme přinesli informaci z prvního dne světové konference a výstavy Ragby 2016 v Londýně ve dnech 14.a 15.listopadu, ve druhém dnu konference se projednaly další 4 tematické okruhy ...

 • Informační bulletin 4/2016

  Klubový bulletin Havířovská šiška přináší aktuální informace ...

 • Začal 10.ročník školní ligy

  Začal 10. ročník ligy školních kroužků ragby. Ročník začal halovým turnajem v úterý 22. listopadu ...

 • Ragby se rekordně rozvíjí

  Na světové konferenci Ragby 2016 v Londýně předseda World Rugby Bill Beaumont v úvodním projevu s poukazem na nově přijatý strategický plán rozvoje WR prohlásil, že ragby je ve výborném stavu a rekordně roste po celém světě ...

 • Soutěže: Top 6 a 2.liga

  Podrobnosti z posledních podzimních kol soutěží mužů ...

Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Nezapomeňte, že již zítra přijde Mikuláš (možná, zatím totiž ještě nikdy nepřišel), ale zcela určitě přijdou čerti a možná i andílek a budou rozdávat dobrůtky klukům a holkám od U6 po U12, ale jen těm, kteří ze sebe dokážou vysoukat nějakou básničku nebo zazpívají písničku aniž by ostatní prchli ze sálu. Tak nezapomeňte! Začínáme ve dvě hodiny odpoledne.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 163 Přejít na stránku z 189
Druhý den světové konference o ragby
Út, 29.Listopad 2016 v 14:52
Autor: (gak) Celý článek
Minulý týden jsme přinesli informaci z prvního dne světové konference a výstavy Ragby 2016 v Londýně ve dnech 14.a 15.listopadu, na které předseda World Rugby Bill Beaumont prohlásil, že ragby je ve výborném stavu a rekordně roste po celém světě. Přesto je dost věcí, které by vývoj ragby mohly ohrozit, ve druhém dnu konference se projednaly další 4 tematické okruhy. (Snímek WR)
Informační bulletin 4/2016
Út, 29.Listopad 2016 v 12:51
Autor: (se RCH) Celý článek
Obsah: Hledáme nové funkcionáře  Komentář k zimní přípravě žáků  Přihlaste se za asistenty trenérů  Silvester Cup v sálové kopané  Tréninky do konce roku  Rozvrh hodin v tělocvičnách  Zveme na klubový ples 2017  Potřebujeme rodičovský výbor?
Začal 10.ročník školní ligy
Pá, 25.Listopad 2016 v 10:21
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Začal 10. ročník ligy školních kroužků ragby. Přes problémy s nedostatkem trenérů se daří držet ligu při životě, i když uplynulý ročník musel být zkrácen a poprvé vyhrál jiný tým než Albrechtice nebo Gorkého. Povedlo se to týmu RC Havířov, který sdružil žáky ostatních škol. Nový ročník začal halovým turnajem v úterý 22. listopadu. Jak první turnaj dopadl, si přečtěte v článku Radka Klody.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Ragby se rekordně rozvíjí
Čt, 24.Listopad 2016 v 19:02
Autor: (gak) Celý článek
Koncem října jsme se na těchto stránkách zmínili o světové konferenci Ragby 2016 v Londýně ve dnech 14.a 15. listopadu. Předseda World Rugby Bill Beaumont (na snímku WR s místopředsedou A.Pichotem) v úvodním projevu s poukazem na nově přijatý strategický plán rozvoje WR prohlásil, že ragby je ve výborném stavu a rekordně roste po celém světě. V prvním dnu konference se projednaly 4 tematické okruhy.
Soutěže: Top 6 a 2.liga
Po, 21.Listopad 2016 v 15:41
Autor: (red) Celý článek
Posledním podzimním kolem Top 6, tedy reorganizací zredukované extraligy, a posledním utkáním z jiného důvovodu zredukované 2.ligy, skončila první část soutěží mužů ročníku 2016-2017. Určitě to bude soutěž zajímavá a určitě bude při své délce - ještě 8 kol a tři kola play-off - vyžadovat silný hráčský kádr. (Snímek z utkání Sparty s Říčany Petr Skála)
Rabyový víkend - výsledky
So, 19.Listopad 2016 v 17:53
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme spoustu zápasů Autumn International a dalších zápasů žen a mužů. Doma běží extraliga a poslední kolo celostátních lig juniorů a kadetů. Postupně doplňujeme.
 
 
 
České ragby má 90 let - IX
Pá, 18.Listopad 2016 v 21:20
Autor: (red) Celý článek
Pomalu končíme seriál k 90. výročí československého ragby. Redakce čerpala především z ročenky k 40. výročí našeho ragby, kterou sestavil Karel Netušil a která už pravděpodobně není v klubových archivech a knihovnách k dispozici. Dnes ještě jako prémii zveřejňujeme článek o historii Barbarians z publikace Jiřího Kotlového Povídání o ragby.
U18: Junioři uzavřeli sezónu výhrou
Pá, 18.Listopad 2016 v 14:47
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Poslední slovo měli v soutěžích naši junioři, kteří se utkali s Tatrou Smíchov. Hrálo se v náhradním termínu, jelikož česká reprezentace U18 o víkendu, kdy se měl zápas ligy juniorů hrát, startovala v Rumunsku (o utkáních píšeme na jiném místě) a celé 7. kolo se přesunulo. Zápas to byl napínavý doslova do poslední minuty, ve které Martin Krempaský unikl z vlastního obranného území a „zavinil“ vítěznou pětku.
Výhra české U18 v Rumunsku
Pá, 18.Listopad 2016 v 12:58
Autor: Karel Šampalík Celý článek
Snad poprvé se česká reprezentace do 18 let střetla s Rumunskem na jeho domácí půdě. Od roku 2010 se naši junioři utkali s Rumuny jen jednou v roce 2013 v divizi "A" ME a Rumuni vyhráli 30:7. Informace o dvou utkáních národního týmu v Rumunsku přinášíme informace přímo od pramene - od trenéra ČR U18 Karla Šampalíka.
ET: Česko porazilo Litvu 15:6
Ne, 13.Listopad 2016 v 17:37
Autor: Petr Skála Celý článek
Přebíráme zpravodajství našeho partnerského serveru České ragby z druhého podzimního utkání naší reprezentace v mistrovství Evropy, které se od letoška hraje v novém formátu a pod novým názvem Evropská trofej, zápasy se zároveň počítají do kvalifikace o mistrovství světa 2019. Po vysoko vyhraném zápasu ve Švédsku 56:14, měli naši reprezentanti mnohem těžší práci s Litevci, ale nebyl to jen souboj s houževnatým soupeřem, ale byl to i souboj s blátem a zimou. 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 13.Listopad 2016 v 16:46
Autor: (red) Celý článek
Doma se toho, kromě zápasu European trophy Česko - Litva, mnoho neudálo, zato v zahraničí se naplno rozběhly podzimní testy.
 
 
 
České ragby má 90 let VIII.
Pá, 11.Listopad 2016 v 20:18
Autor: red. Celý článek
V dnešním pokračování seriálu se na historii československého a českého ragby se podíváme trochu jinak. Ještě vrátíme k samým počátkům, autor seriálu prohrábl archiv a narazil na pár kuriozit: dopis Františka Přidala Jiřímu Kotlovému o vojenském ragby v Pardubicích, nabídce vojenské posádky Bzenec zlínským ragbistům, rozhovor s Heidi Janků při oslavách 75 let československého ragby, jakož i zdravici velkého přítele českého ragby Johna Thomase z Walesu k 75. výročí.
Baa-Baas darovali 5 tisíc £ na mládež
Pá, 11.Listopad 2016 v 15:33
Autor: Šárka Kubíčková Celý článek
Baa-Baas se rozhodli věnovat 5 tisíc liber na rozvoj mládežnického ragby v České republice. Honorární sekretář Barbarian FC Gordon Brown předal prezidentu České rugbyové unie Pavlu Chaloupkovi symbolický šek v poločase utkání v Praze na stadionu Markéta.
 
Krutá porážka v hezkém utkání
St, 09.Listopad 2016 v 21:33
Autor: (an) Celý článek
Poměřovat naši reprezentaci se světovou profesionální špičkou moc dobře nelze, vytýkat reprezentaci chyby v takovém zápase by mohlo působit i nepatřičně. Hlavně je třeba ocenit, že naši vzdorovali poměrně dlouho a že místy dokonce zatlačili hvězdný tým do obrany. Oslava devadesátin českého ragby mohla také vyznít jinak, unie mohla pozvat třeba výběr nějaké slabší země, ale co by to bylo za oslavu! Barbarians vzbudili pozornost, přitáhli návštěvu v posledních letech v Česku nevídanou a předvedli hru, při které divákům vůbec vysoká porážka českého týmu nevadila, ba odměnili oba týmy ovacemi ve stoje. (Foto Petr Skála)
U18: Dostali jsme školení od Říčan
St, 09.Listopad 2016 v 19:53
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
„Byla to pro naše kluky dobrá škola, pokud si ovšem vezmou ponaučení,“ řekl nám po utkání trenér Pacan, „těch nedostatků je opravdu hodně a budeme mít co dělat, abychom je alespoň částečně napravili. Ale pozitivní je, že kluci mají zájem, až na drobné výjimky mají velmi dobrou tréninkovou morálku. Jen bychom ještě potřebovali trenéra pro výcvik zadních řad, kde nám to poněkud vázne, jak jsme se mohli přesvědčit v posledních dvou zápasech, ve kterých jsme dostali dohromady 22 pětek,“ postěžoval si trenér juniorů.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 163 Přejít na stránku z 189
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány