Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • NZ Ambassador’s ukázali haku

  Novozélandští ragbisté působící v Evropě opět pod hlavičkou NZ Ambassador’s XV navštívili Prahu, aby zde sehráli dvě utkání, jedno s týmem ČR U20 a druhé si zahrají v sobotu 16. června od 16 hodin proti českému národnímu týmu ...

 • MS U20: Finále Anglie - Francie

  V nedělním finále mistrovství světa do 20 let bude evropskou záležitostí, o zlaté se utkají Anglie s Francií, Nový Zéland bude hrát až o třetí místo s Jižní Afrikou ...

 • Šesté místo na brněnských sedmičkách

  V Brně se v sobotu hrál sedmičkový turnaj U14 za účasti deseti týmů. Hned první vítězný zápas posunul náš tým do skupiny Cup o 1.až 6.místo a 6.místo také bylo naší konečnou stanicí. Přinášíme všechny výsledky turnaje ...

 • Havířov v květech - jdeme do průvodu

  Letos se opět zúčastníme průvodu v rámci květinové oslavy Havířov v květech. V průvodu půjdeme s transparentem, který má vztah ke zvolenému mottu letošních oslav, kterým je „České století“ ...

 • Počtvrté s NZA, přijde odveta?

  V sobotu se čeští ragbisté utkají s New Zealand Ambassador’s XV. Poslední bitva skončila výsledkem 0:38, ale český výběr nedal nic zadarmo. Letošní bitva na hřišti Tatra Smíchov se rozhodně ponese ve znamení odvety ...

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
 
Foto Libor Běčák
Za účasti ohromného počtu diváků prošel v sobotu dopoledne havířovskou Hlavní třídou průvod tradičních květinových slavností Havířov v květech. Mezi stovkami pochodujících, či na všech možných dopravních prostředcích se vezoucích účastníků průvodu, byla i malá skupinka našich ragbistů, kteří motto letošních oslav České století naplnili připomenutím zásluh spisovatele a kreslíře Ondřeje Sekory na počátcích ragby v Československu ve 20.letech minulého století.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 176 Přejít na stránku z 209
Školní liga s Novozélanďany
Út, 19.Červen 2018 v 20:04
Autor: (red) Celý článek
Proti dřívějším zvyklostem jsme letos vyrazili do Prahy místo středy až ve čtvrtek s tím, že turnaj školní ligy ragby se odehraje na hřišti Tatry Smíchov až v pátek, den před utkáním ČR versus New Zealand Ambassador’s XV. A proti dřívějším zvyklostem to bylo pro kluky a děvčata zážitek, o kterém budou možná jednou vyprávět i svým dětem, kdy se setkáte s hráči světové ragbyové země číslo jedna! Jak to probíhalo, píše Radek Kloda.
V Sosnowci s neuznanou výhrou
Út, 19.Červen 2018 v 18:38
Autor: (red) Celý článek
Společenství Mariánských Hor a Havířova, či lépe řečeno Mariánské Hory doplněné našimi staršími žáky a kadety, startovalo na 28. ročníku mezinárodního turnaje dětí a mládeže Felikse Mikiciuka v Sosnowci v katovické aglomeraci. I když letos nepřijel žádný tým z Walesu, i tak byly týmy z Ruska a Ukrajiny nad síly našich hráčů.
MS U20: Les Bleus jsou mistry světa
Po, 18.Červen 2018 v 16:05
Autor: (red) Celý článek
Z jedenácti ročníků mistrovství světa hráčů do 20 let jich šest ovládl Nový Zéland, tři Anglie a jeden Jižní Afrika, letos se konečně dočkala čtvrtá země světové top ten Francie, když ve finále zdolala Anglii 33:25. Obhájce titulu Nový Zéland prohrál v souboji o 3. místo s Jihoafrickou republikou 30:42, takže je podruhé v historii šampionátů bez medaile.
Češi se nedali zastrašit hakou
Ne, 17.Červen 2018 v 17:22
Autor: (red) Celý článek
Čeští ragbisté připravili na třetí červnovou sobotu sobě i svým fanouškům velký svátek, který navíc ozdobili překvapivým výsledkem. Českému reprezentačnímu  týmu se podařilo napočtvrté zvítězit nad novozélandskými ragbisty působícími v Evropě pod hlavičkou New Zealand Ambassador’s XV, vyhrál 23:15
Ragbyový víkend - výsledky 24.týden
Pá, 15.Červen 2018 v 16:54
Autor: (red) Celý článek
V sobotu se podíváme na souboj Českého reprezentačního výběru s NZ Ambassador’s, v neděli nás čeká poslední kolo extraligy a ligy nadějí před letní přestávkou. Ženy hrají v sobotu v Sedlčanech turnaj 1.série 7’s a v neděli v Petrovicích turnaj elitní série. Mládež bude hrát sedmičkové turnaje. V zahraničí pokračují zápasy Summer Internationals a Němci hrají s Portugalci kvalifikaci na RWC 2019. Výsledky budou zveřejněny až v neděli večer.
 
NZ Ambassador’s ukázali haku
Čt, 14.Červen 2018 v 16:02
Autor: (red) Celý článek
Novozélanďští ragbisté  působící v Evropě opět pod hlavičkou  New Zealand Ambassador’s XV navštívili Prahu, aby zde sehráli dvě utkání, jedno s týmem ČR U20 a druhé si zahrají v sobotu 16. června 2018 od 16 hodin na hřišti Tatry proti českému národnímu týmu.
MS U20: Finále Anglie - Francie
Čt, 14.Červen 2018 v 14:46
Autor: (red) Celý článek
Úterní semifinálové zápasy na mistrovství světa hráčů do 20 let potvrdily propad Skotska a vzestup Argentiny, která Skoty v souboji o 5. místo vystřídá. Ve finálové skupině zůstávají stejní aktéři jako vloni, jen Nový Zéland bude hrát po porážce od Francie až o třetí místo, v souboji o zlato s Anglií ho vystřídá Francie.
Šesté místo na brněnských sedmičkách
Po, 11.Červen 2018 v 14:05
Autor: (red) Celý článek
Po nevydařeném startu do sedmičkové série starších žáků v Havířově, kterému nepřálo počasí a pro nezpůsobilé hřiště musel být první turnaj minulý týden zrušen, v Brně se v sobotu hrálo za účasti deseti týmů. Hned první vítězný zápas posunul náš tým do skupiny Cup o 1.až 6.místo a 6.místo také bylo naší konečnou stanicí. Přinášíme všechny výsledky turnaje.
Havířov v květech - jdeme do průvodu
Po, 11.Červen 2018 v 13:50
Autor: (red) Celý článek
Letos se opět zúčastníme průvodu v rámci květinové oslavy Havířov v květech. V průvodu půjdeme s transparentem, který má vztah ke zvolenému mottu letošních oslav, kterým je „České století.“ Náš transparent vyjadřuje sepětí ragby, které se začalo v naší zemi hrát ve 20.století s jednou z nejvýraznějších postav české literatury, autorem Ferdy Mravence Ondřejem Sekorou, neboť to byl právě Sekora, který se zasloužil o vznik ragby v Československu.
Počtvrté s NZA, přijde odveta?
Po, 11.Červen 2018 v 13:29
Autor: Eva Kubů Celý článek
V sobotu 16. června se již počtvrté utkají čeští ragbisté s novozélandským výběrem New Zealand Ambassador’s XV. Poslední bitva skončila výsledkem 0:38, ale český výběr nedal nic zadarmo. Letošní bitva na hřišti Tatra Smíchov se rozhodně ponese ve znamení odvety. V průběhu roku naši reprezentanti potili krev, přijďte ocenit jejich přípravu a podpořit je už příští sobotu v 16 hodin! (Ilustr.foto Petr Skála)
Od podzimu hrajeme národní ligu
Ne, 10.Červen 2018 v 23:02
Autor: (red) Celý článek
Hororovou a nervy drásající podívanou připravily v severomoravském derby divákům  Mariánské Hory a Havířov. Obě mužstva se střídala v bodování a do poslední minuty nebylo jasné, kdo vyhraje. Vzávěru napnuly Mariánské Hory všechny síly, aby  stav zvrátily a povedlo se jim to. Po banální chybě Havířova ostravský Juchelka proměnil trestný kop a na hřišti i v hledišti vybuchl gejzír radosti.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 09.Červen 2018 v 10:50
Autor: (red) Celý článek
Během víkendu proběhne 11 hlavních zápasů letní série mezinárodních utkání včetně Pacific Nations Cup s Gruzií, či Nations Cup v Montevideu s italskými Objevy. Hrají se evropské sedmičkové série nižších úrovní mužů a žen. Doma jsou na pořadu česká a moravská liga Čeký pohár Sevens mužů a turnaje 7’s mládeže.
MS U20: V semifinále NZ - Francie a Anglie - JAR
Pá, 08.Červen 2018 v 15:40
Autor: (red) Celý článek
Mladí Francouzi drtili v první půli Jižní Afriku 36:7, aby se ve druhé obávali o výhru. Ani téměř dvousetletá tradice ragby ve Skotsku a Irsku nedává záruku úspěchu, jak Irsko, tak Wales budou hrát až o 9. místo. O titul si to rozdá čtveřice Anglie, Nový Zéland, Francie a Jižní Afrika.
V patnáctce Top 14 není ani jeden hráč Castres
Pá, 08.Červen 2018 v 12:16
Autor: (red) Celý článek
Minulý týden skončila finálovým zápasem Montpellier v Castres (13:29) francouzská liga Top 14, dá se říci, že dost překvapivě úspěchem Castres. Ne že by Castres patřilo k outsiderům, ale trofej pro vítěze Top 14 bouclier de Brennus (štít Brennus) se spíše očekával v rukou hráčů Montpellieru.
Definitivní rozhodnutí World Rugby
Čt, 07.Červen 2018 v 13:40
Autor: (red) Celý článek
Nejvyšší světový orgán World Rugby (IRB) definitivně vyřešil problém, který byl více méně vyprovokován incidentem při kvalifikačním utkáním o postup na MS 2019 mezi Belgií a Španělskem. V rámci vyšetřování se zjistilo, že za Španělsko, Belgii a Rumunsko nastoupili neoprávněně zahraniční hráči.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 176 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány