Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2016
Autor MgA. P.Kozubík
cena 200,- Kč
 
Collapse Ragbista roku 2014
 

 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239 
Adidas TRX FG 
41 ½ (7 ½ )  150 Kč

Puma Cup 42(8) 150 
80Kč

FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas FIO vel.34 (2)
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Albrechtice ovládly tag ragby

  letošním ročníku školní ligy ragby střídá kroužek albrechtické ZŠ slabší chvilky s lepšími, vyhrává ob turnaj. Ten úterní vyhrál jen tak tak, v rozhodujícím utkání dosáhl na výhru čtyři vteřiny před koncem ...

 • Ragbyová horečka v Itálii

  Nakoukli do zahraničního tisku a redakci zaujal článek v italském listu La Reppublica. Netýká se prognóz před utkáním Itálie - Anglie, ale faktu, že ve fotbalu zaslíbené zemi je na ragbyový zápas prakticky vyprodáno ...

 • V Ashbourne uvidíte, jak vypadal předchůdce ragby

  Píšeme záměrně ragby, byť se tato hra, kterou našim čtenářům každoročně o masopustu z anglického městečka Ashbourne přibližujeme, jmenuje Royal Shrovetide Football. Ale jak se můžete sami přesvědčit, s fotbalem věru nemá mnoho společného ...

 • ENC: Gruzie rozdrtila Německo

  O víkendu se hrálo 6.kolo SNC a favorité se nenechali překvapit – Gruzie položila 9 pětek Německu, Rumuni v Kluži naložili Portugalcům 39:14, jen Rusové v Soči jen tak tak porazili Španěly o dva body ...

 • Novès málem prohrál

  Velké očekávání, předcházelo SNC, týkalo Francie a Anglie. Obě země mají nové týmy a nové trenéry a zatímco Anglie se mohla Skotska obávat, pro Francii neměla být Itálie velkým problémem. Ale na Stade de France bylo všechno jinak ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                  
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16  
 
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Ještě čekáme na trika a magnetky, jinak je kolekce suvenýrů k 50. výročí havířovského ragby hotová. Ke koupi jsou polokošile s logem výročí – červené dámské a bílé pánské – batůžky, butony-placky, klíčenky a také samolepky s logem výročí. V příštím týdnu všechny přírůstky uvedeme na webových stránkách klubu jednak v sekci Shop, jednak v sekci Máme 50 let.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 156 Přejít na stránku z 177
Albrechtice ovládly tag ragby
Pá, 12.Únor 2016 v 12:04
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V letošním ročníku školní ligy ragby střídá kroužek albrechtické ZŠ slabší chvilky s lepšími, vyhrává ob turnaj. Ten úterní vyhrál jen tak tak, v rozhodujícím utkání dosáhl na výhru čtyři vteřiny před koncem. Deset bodů, které za vítězství v turnaji obdržel, však vítězi minulého ročníku havířovské školní ligy a mistru republiky školních kroužků v kategorii junior, stačilo jen na snížení ztráty na vedoucí družstvo soutěže přípravku RC Havířov.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Ragbyová horečka v Itálii
Čt, 11.Únor 2016 v 18:38
Autor: (gak) Celý článek
Před druhým kolem turnaje Šesti zemí jsme nakoukli do zahraničního tisku a redakci zaujal článek v italském listu La Reppublica. Netýká se prognóz před utkáním Itálie - Anglie, ale faktu, že ve fotbalu zaslíbené zemi je na ragbyový zápas prakticky vyprodáno. Italská federace se také stará o fanoušky a v parku Foro Italico u olympijského stadionu vybudovala hojně navštěvovanou fanzónu.
V Ashbourne uvidíte, jak vypadal předchůdce ragby
Čt, 11.Únor 2016 v 12:04
Autor: (gak) Celý článek
Píšeme záměrně ragby, byť se tato hra, kterou našim čtenářům každoročně o masopustu z anglického městečka Ashbourne přibližujeme, jmenuje Royal Shrovetide Football. Ale jak se můžete sami přesvědčit, s fotbalem věru nemá mnoho společného, jde o staroanglickou kopanou v ryzí podobě, jak ji popisují archivní záznamy a dobová vyobrazení.
ENC: Gruzie rozdrtila Německo
Po, 08.Únor 2016 v 17:13
Autor: Redakce Celý článek
S turnajem Six Nations a ve stejných termínech běží i evropská druhá liga European Nations Cup. O víkendu se hrálo 6.kolo a favorité se nenechali překvapit – Gruzie položila 9 pětek Německu, Rumuni v Kluži naložili Portugalcům 39:14, jen Rusové v Soči jen tak tak porazili Španěly o dva body. Divizi 1A vedou Gruzínci bez porážky před Rumuny a Rusy. Němci ještě nevyhráli.
Novès málem prohrál
Po, 08.Únor 2016 v 14:27
Autor: (gak) Celý článek
Letošnímu Six Nations předcházelo velké očekávání, týkalo se hlavně týmů Francie a Anglie, nejbolestněji poražených v podzimním mistrovství světa. Obě země mají nové týmy a nové trenéry a zatímco Anglie se mohla Skotska obávat, pro Francii neměla být Itálie velkým problémem. Ale na Stade de France bylo všechno jinak,  Francouzi se obávali do poslední vteřiny. V Edinburghu bylo naopak všechno ve starých kolejích - Angličané vyhráli už počtrnácté. V posledním utkání 1.kola Irové v Dublinu neudrželi vedení a s Walesem remízovali.
Z tisku
So, 06.Únor 2016 v 13:24
Autor: (red) Celý článek
Loňské mistrovství světa nás ragbisty trochu namlsalo, o ragby snad psal i Čtyřlístek, ale pak se samozřejmě vše vrátilo do starých kolejí, kdy výčet zranění fotbalisty Tomáše Rosického a spekulace, zda se do ME uzdraví, zabere v novinách několik stránek několik dnů po sobě. Nejstarší turnaj v kolektivním sportu Six Nations se musel spokojit s článkem v MFD a Sportu.
ENC 2A: Noví Chorvati
So, 06.Únor 2016 v 11:27
Autor: (gak) Celý článek
V utkání druhého kola Evropského poháru národů – mistrovství Evropy divize 2A Česko – Chorvatsko 9. dubna v Havířově nastoupí dva noví Chorvati. Pravda, Australan Jai Ayjoub a Novozélanďan Mario Ozich - oba s chorvatskými předky - reprezentují Chorvatsko už pár let, ale poprvé nastoupí s chorvatskými pasy, počátkem ledna obdrželi občanství.
Děkovat trenérům se bude i letos
Čt, 04.Únor 2016 v 14:22
Autor: Martin Charvát Celý článek
Po velkém úspěchu sportovně-společenské soutěže Díky, trenére se vyhlašuje druhý ročník, na jehož konci bude znám Trenér mládeže 2016. Také proto, že mezi dětmi stále zůstává spousta trenérů, kterým stojí za to veřejně poděkovat. Vloni se dostalo uznání 1503 trenérkám a trenérům z 55 sportovních odvětví. Trenérem mládeže 2016 se může stát ten, kdo vede děti do 15 let ve sportu registrovaném v oficiálním svazu.
Kdo vyhraje Six Nations?
St, 03.Únor 2016 v 20:08
Autor: (gak) Celý článek
V sobotu se utkáním Francie – Itálie na Stade de France v Paříži rozběhnou zápasy prvního kola nejstarší týmové soutěže míčových her na světě 123. ročníku turnaje Six Nations. Vysoce prestižní soutěž je vlastně neoficiálním mistrovstvím Evropy. Pěti zemím nejvyšší evropské úrovně v posledních šestnácti letech sekunduje Itálie, ale nikdy se nedostala výše, než na předposlední místo.
Všichni chválili
St, 03.Únor 2016 v 19:28
Autor: (el) Celý článek
První akce roku oslav 50. výročí havířovského ragby se podle všech, kteří se na ples přišli pobavit, velmi vydařila. Pravda je, že tolik lidí ještě nikdy na klubovém plesu nebylo, vždyť přišly bezmála tři stovky hostů a ti nešetřili chválou. Líbilo se prostředí v hornosušském Dělnickém domě, obě kapely i předtančení.
Havířovský krocan bude 14.května
Út, 26.Leden 2016 v 17:46
Autor: (red) Celý článek
Do 11. ročníku turnaje Havířovský krocan pro Old Boys je sice ještě daleko, ale na informaci českým i zahraničním veteránům je nejvyšší čas. Krocana připravujeme na sobotu 14.května, tedy tak, aby se všechny jarní veteránské turnaje konaly alespoň s třítýdenním odstupem. Memoriál Miloše Dobrého v Olomouci bude 16.dubna a Staropražská šunka od 3. do 5.června. Příliš s nějakým zahraničním klubem nepočítáme, když, tak možná přijede nějaké polské družstvo, ale to nemáme potvrzené.
Informační bulletin 1/2016
So, 16.Leden 2016 v 17:18
Autor: (se RCH) Celý článek
Obsah: Je nám padesát  Oslavy začínáme gala plesem  Program oslav  Zvýšení licenčního poplatku kadetů a juniorů  Lékařské prohlídky  Nové licence starších žáků  Tábor letos nebude  Platby příspěvků a dotace  Sazebník příspěvků a poplatků na rok 2016  Směrnice Sleva z roční sazby klubových příspěvků
Z tisku: Podzim jako na vlně
Pá, 15.Leden 2016 v 15:58
Autor: (red) Celý článek
Pod titulkem Havířovští ragbisté jsou zatím šestí, ale chtějí výš, přináší týdeník OKD Horník ve svém 2. letošním čísle rozhovor s trenérem našeho mužstva Radkem Klodou, který nad průběhem podzimní sezóny rozhodně nejásá a říká, že byl jako na vlně: "Nejdřív to bylo špatné, byli jsme i poslední. Naštěstí jsme v posledních zápasech zabrali ..."
Velký italský experiment selhal?
Po, 11.Leden 2016 v 18:17
Autor: (gak) Celý článek
S blížícím se začátkem turnaje Six Nations-Poháru šesti zemí je tu další zpochybnění role Italů v této evropské top soutěži. V magazínu Rugby World se do Italů „opírá“ komentátor Gavin Mortimer. Není to poprvé, už před několika lety jsme na těchto stránkách přinesli komentář z britského tisku, který rovněž vyjadřoval pochybnost, že Itálie znamená pro vrcholové evropské ragby nějaký přínos. Pravda je, že v dosavadních patnácti ročnících Six Nations brali Italové vařečku desetkrát.
Ternofirek získal pošesté Silvester Cup
Čt, 31.Prosinec 2015 v 18:47
Autor: (el) Celý článek
Po loňském vítězství týmu Ternofirek jsme konstatovali, že se mu to vyhrává, když má výhru přímo v názvu, ale po letošní obhajobě loňského prvenství a už šesté výhře celkově, nezbývá, než s uznáním kvitovat, že na mezinárodní tým složený jak z mladých dravců, tak zkušených borců, prostě nikdo nemá. Akce, při které se vždy řada členů a přátel ragby loučila s rokem i kamarády, měla opět méně diváků. 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 156 Přejít na stránku z 177
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány