Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
zlevněno na 80,- Kč
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Žákovské soutěže na Moravě

  Po kadetech, kteří už však svou soutěž v patnáctkovém ragby ukončili a čekají do května na celostátní turnaj, začali své soutěže žáci všech kategorií ...

 • Víkendové ozvěny

  Dojmy z nedělní ligy - Hrálo se o Slezský kylof - Vojta Hanzl, trenér, který svého času vychoval podstatnou část hráčů, kteří později pro Havířov vybojovali titul mistrů ČR v kadetech a juniorech, měl v Ostravě čestný výkop ...

 • Oyo znovu v pásmu sestupu

  V sobotu US Oyonnax na stadionu Aimé-Giral v Perpignanu v přímém sestupovém souboji neuspěl a propadl se znovu do pásma sestupu, protože i Bayonne doma porazilo Stade Français 24:19 osmi(!) trestnými kopy ...

 • Tak trochu smutná neděle

  Byla to tak trochu smutná neděle pro náš prvoligový tým, a přitom všechno začalo docela dobře, uplynulo sotva šest minut z hrací doby a vedli jsme 7:0. Jenže nám to nevydrželo ...

 • Dva se prali, směje se třetí

  První Havířov a druhé Mariánské Hory se poprali o vedení první ligy, nakonec se smějí dosud třetí Petrovice, které doma vyhrály nad Olomoucí 63:0 a poslaly ji domů s jedenácti pětkami ...

Collapse Nástěnka
                                                                                            
HRAJEME
NE 20.4. 14:00  Havířov 1.LIGA RK PETROVICE muži
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 OP U17 OP U15
 TELEVIZE
TV 15. týden
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Co se stalo v neděli v Ostravě, stalo se. Nebylo to poprvé, ani naposled, prostě to tak ve sportu chodí. Zcela jistě není nikdo porážkou natolik zlomený, aby to na něm zanechalo stopy do dalšího zápasu. A navíc, každý zápas je jiný, co potkalo nás, může potkat i Mariánské Hory a navíc je tu stále ještě šance na baráž. Je důležité se stmelit, nehrát jako patnáct jednotlivců, jak to trefně pojmenoval kapitán týmu Václav Wantulok. Příznivci, kteří neváhali přijet do Ostravy mužstvo povzbudit, nás jistě povzbudí i tuto neděli proti silnému společenství Sparty a Petrovic.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 73 Přejít na stránku z 92
Žákovské soutěže na Moravě
Út, 15.Duben 2014 v 12:36
Autor: (an) Celý článek
Po kadetech, kteří už však svou soutěž v patnáctkovém ragby ukončili a čekají do května na celostátní turnaj, začali své soutěže žáci všech kategorií. Také letos se redakce bude snažit přinášet ucelené informace z turnajů oblastního přeboru Moravy U13 a U15 a nemistrovských soutěží U9 a U11 na Moravě.
Víkendové ozvěny
Po, 14.Duben 2014 v 17:09
Autor: (el) Celý článek
Hned po zápase v Ostravě jsme je požádali o dojmy – čtěte dále. Zápas s Mariánskými Horami se hrál nejen o prvenství v soutěži, ale také o Slezský kylof. Vojta Hanzl, trenér, který svého času vychoval podstatnou část hráčů, kteří později pro Havířov vybojovali titul mistrů ČR v kadetech a juniorech, měl v Ostravě čestný výkop.
Top 14: Oyo znovu v pásmu sestupu
Po, 14.Duben 2014 v 15:09
Autor: (gak) Celý článek
V sobotu US Oyonnax na stadionu Aimé-Giral v Perpignanu v přímém sestupovém souboji neuspěl a propadl se znovu do pásma sestupu, protože i Bayonne doma porazilo Stade Français 24:19 osmi (!) trestnými kopy Argentince Moyana. Domácí položili jednu pětku, ale získali 17 bodů z kopů velšské útokovky Jamese Hooka, Oyonnax proměnilo čtyři trestné a pětku tentokrát nepoložilo žádnou. Z českých hráčů nastoupil jen Lukáš Rapant, Mirek Němeček v sestavě nebyl.
Tak trochu smutná neděle
Po, 14.Duben 2014 v 00:00
Autor: Karel Gaman Celý článek
Byla to tak trochu smutná neděle pro náš prvoligový tým, a přitom všechno začalo docela dobře, uplynulo sotva šest minut z hrací doby a vedli jsme 7:0. Jenže nám to nevydrželo, nic dalšího jsme už v první půli proti nadšeně a důrazně hrající Ostravě nesvedli. A jak Mariánské Hory postupně přidávaly bodíky z trestných kopů a v poslední minutě i z položení, bylo naše vedení to tam.
Dva se prali, směje se třetí
Ne, 13.Duben 2014 v 21:00
Autor: (man) Celý článek
První Havířov a druhé Mariánské Hory se poprali o vedení první ligy, nakonec se smějí dosud třetí Petrovice, které doma vyhrály nad Olomoucí 63:0 a poslaly ji domů s jedenácti pětkami. Petrovice tak předstihly o bod Ostravské, ti totiž na bonusovou pětku nedosáhli. Havířov klesl na 3. Místo a na paty už mu začíná šlapat Přelouč. Ve 2.lize si upevnily vedení rezervy Slavie Praha a Tatry Smíchov.
SupeRugby: Horalé a Křižáci se derou dopředu
Ne, 13.Duben 2014 v 19:38
Autor: (gak) Celý článek
V čele Super rugby se sice nadále drží Sharks po vítězství v derby jihoafrické konference nad Lions, ale dalších šest pronásledovatelů hraje pod vlajkami s Jižním křížem. Novozélandské a australské týmy se prostě derou dopředu a odsunuly jihoafrické Bulls a Lions na 8. a 9.místo.
ME U18: Naši hráli bez nápadu
Ne, 13.Duben 2014 v 00:22
Autor: JW Celý článek
Náš polský zpravodaj nám zaslal první informaci z utkání našich a polských juniorů, které naši prohráli po pomalé a nenápadité hře, zřejmě takové, na jakou jsme u našich mládežníků zvyklí z domácích hřišť, Není to zrovna dobrá vizitka naší práce. Ve středu čeká naše juniory velmi silná Belgie, která sice remízovala s Ruskem 20:20, ale prohrála na pětky. (Foto S.Gruchalski)
Ragbyový víkend - výsledky
So, 12.Duben 2014 v 13:55
Autor: (red) Celý článek
Výsledky hlavních událostí ze světa i z domova - Evropský pohár národů, v naší divizi hraje Moldavsko s Ukrajinou, výsledky nižších divizí, výsledek z Top 14, který nás  zajímá: USA Perpignan - US Oyonnax, výsledky skupiny A a B mistrovství Evropy juniorů U18. Z domova výsledky KB extraligy, 1.ligy, 2.ligy a mládežnických soutěží na Moravě.
Začalo mistrovství Evropy U18
Pá, 11.Duben 2014 v 21:29
Autor: (gak) Celý článek
Dnes začalo v Polsku zápasy skupiny Elite mistrovství Evropy juniorů do 18 let. V dnešních zápasech dominovala favorizovaná Anglie a Francie, v dalších dvou zápasech elitní skupiny to už tak jednoznačné nebylo. Zítra do turnaje vstoupí i Česko, nastoupí v Pnievách proti domácím a jen vítěz bude mít jistotu účasti ve skupině B i pro příští rok.
Z tisku
Pá, 11.Duben 2014 v 16:06
Autor: (red) Celý článek
Dnes jsme zaregistrovali dva články v denících, jednak rozsáhlý report redaktora Martina Ruščina v moravskoslezském vydání Deníku z utkání s Iuridikou Praha s avízem nedělního regionálního prvoligového derby mezi Sokolem Mariánské Hory a našim klubem, které už o mnohém napoví. Rovněž v regionálním sešitu MF Dnes zveřejnil redaktor Jiří Seidl informaci o ostravském derby.
Víkendové ozvěny
St, 09.Duben 2014 v 12:46
Autor: (el) Celý článek
O víkendu bylo rušno, soustředění měli žáci všech kategorií. Reakce na ligový zápas. Ženy byly poprvé na „velkém“ turné v zahraničí. Pět našich veteránů hrálo za MS orly a OBP v Heidelbergu. Žáci hráli v rámci soustředění několik přípravných utkání.  Po dlouhé době jsme zaregistrovali větší článek o klubovém ragby v tisku. A navíc jsme dostali míč podepsaný všemi hráči US Oyonnax.
Kadeti jako v ringu
St, 09.Duben 2014 v 11:13
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Ve druhém jarní turnaji v ragby XV se stala se řada věcí, které soutěž znehodnotily. Mariánské Hory přijely do Olomouce jen v deseti, musely si půjčit dva hráče, všechno prohrály kontumačně a ještě přišly o 3 body v tabulce. Ale jaký paradox - Ostravští i ve dvanácti všechno suverénně vyhráli. V utkání mezi Olomoucí a Dragonem Brno došlo k bezpočtu šarvátek a rozhodčí raději zápas ukončil poté, co jeden z havířovský hráčů utrpěl otřes mozku.
Poslední blok přípravných zápasů žáků
St, 09.Duben 2014 v 10:32
Autor: (el) Celý článek
V sobotu měli žáci všech kategorií soustředění, v neděli dopoledne si prověřili, zda jim něco ze soboty utkvělo v hlavách. Je to samozřejmě trochu přehnané, jedno soustředění na herních návycích a herním projevu mnoho změnit nemůže, ale kluci se alespoň přesvědčili, že není tak jednoduché dělat to, co po nich trenéři chtějí, o to víc by na zásady, které jim trenéři vštěpují, měli v zápasech snažit.
Moře, slunce, ale relax to nebyl
Út, 08.Duben 2014 v 14:46
Autor: Karolina Filsáková Celý článek
Chorvatsko. První co nás napadá je moře, slunce a relax. Tohle ale nebyl důvod, proč jsme se rozhodly je tam i my. Nás přitáhl mezinárodní turnaj ve Splitu. Tohoto turnaje se zúčastnily převážně národní týmy Slovinska, Maďarska a Bosny a Hercegoviny, dále přijely Říčany s Havířovem za Česko a nakonec zde byl i domácí tým rugby klub NADA Split.
Top 14: USO vyhrál, ale to nejtěžší má před sebou
Út, 08.Duben 2014 v 14:06
Autor: (gak) Celý článek
US Oyonnax porazil v sobotní dohrávce odloženého utkání 19.kola nejvyšší francouzské soutěže Bordeaux docela vysoko 26:12. Oyo se tak dostalo o 2 body před Perpignan na 11. Místo, ale právě v Perpignanu bude v sobotu bojovat o další body potřebné k udržení Top 14. Z našich hrál jen Lukáš Rapant, Mirek Němeček se ještě doléčuje.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 73 Přejít na stránku z 92
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány