Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2015
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2014
 

 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas TRX FG 
41 ½ (7 ½ )  150 Kč

Puma Cup 42(8) 150 Kč

FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Čtení na léto 2

  Čtení na léto tentokrát z anglického ragby. Prémie: trestný kop i drop najednou ...

 • Chyba stála Boks remízu, Pumy propadly

  Druhé kolo Rugby Championship dopadlo podle tipů bookmakerů, Springboks podlehli světové jedničce All Blacks, ale až v samotném závěru a trikem, který ještě tak zabírá u nezkušených týmů a Pumy nenavázaly na loňský úspěch v Mendoze ...

 • Před 2.kolem Rugby Championship

  První kolo Championship přineslo velmi kvalitní zápasy a druhé bude ještě napínavější, oba domácí týmy budou chtít před mistrovstvím světa pozvednou své sebevědomí výhrou ...

 • Čtení na léto 1

  Zajímavosti z francouzského ragby, především však z Oyonnax. Prémie: 5 rozhodujících dropů na mistrovství světa ...

 • Austrálie si oddechla, Wallabies ...

  Po sérii loňských porážek měla Austrálie necelý rok před mistrovstvím světa chmurné vyhlídky, ale ty nyní částečně vylepšila těsná výhra nad Jižní Afrikou, Austrálie si trošku oddechla ...

Collapse Nástěnka
                                                                                              
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga P ČR U18 OP U15
 
 TELEVIZE
TV - týden
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (tmk)
Opravujeme hodinu začátku tréninků žen, mužů a juniorů U18 - tréninky začínají až v 18:30 h. Znovu upozorňujeme juniory, že v této sezóně budou trénovat společně s muži pod trenérským vedení šéftrenéra Radka Klody a zároveň je vyzýváme k zahájení tréninků od úterka 4.8. Tréninky probíhají v obvyklé dny ÚT, ČT A PÁ.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 151 Přejít na stránku z 170
Čtení na léto 2
St, 29.Červenec 2015 v 20:20
Autor: (gak) Celý článek
V dnešním čtení na léto se podíváme na několik drobností z ragby anglického. Angličané měli soustředění v USA * RFU představila sadu dresů, ve kterých budou  Angličané hrát na mistrovství světa * Akce k RWC 2015: "Natoč přihrávku“ * Bude mít Anglie svou Top 14? * BBC se spojila s ITV pro zakoupení práv na Six Nations * Na závěr kuriozita: kop na branku ze země i drop najednou.
Chyba stála Boks remízu, Pumy propadly
Po, 27.Červenec 2015 v 18:32
Autor: (gak) Celý článek
Druhé kolo zkrácené série Rugby Championship dopadlo podle tipů bookmakerů, Springboks podlehli světové jedničce All Blacks, ale až v samotném závěru a trikem, který ještě tak zabírá u nezkušených týmů a Pumy nenavázaly na loňský úspěch v Mendoze, kvůli poněkud chaotické obraně prohrály nečekaně vysoko. Wallabies se zdají být zápas od zápasu lepší. (Foto Gallo Images)
Před 2.kolem Rugby Championship
Pá, 24.Červenec 2015 v 18:32
Autor: (gak) Celý článek
Jen internetové portály nám nabídnou možnost podívat se na další dvě utkání mistrovství jižní hemisféry, která už skoro napoví, kdo se stane letošním vítězem zkrácené soutěže a také napoví, kde hledat příštího mistra světa, vždyť první pětici světových týmů vedou Nový Zéland a Jižní Afrika, Austrálie je pátá a Argentina osmá. První kolo přineslo velmi kvalitní zápasy a druhé bude ještě napínavější, oba domácí týmy budou chtít před mistrovstvím světa pozvednou své sebevědomí výhrou.
Čtení na léto 1
St, 22.Červenec 2015 v 14:47
Autor: (gak) Celý článek
Ve zdánlivě mrtvém období evropského a domácího ragby se děje spoustu zajímavých věcí. Tak jako každý rok v létě je tu seriál Čtení na léto, dnes zaměřený na francouzské, potažmo oyonnaxské ragby. Zajímavých novinek je více, třeba ta, že Mirek Němeček opustil USO a odešel do Hyères a trenér Urios i se svými pomocníky do Castres. Navíc příprava francouzské XV na RWC a video 5 rozhodujících dropů na turnajích mistrovství světa.
Austrálie si oddechla, Wallabies porazili druhý tým světa
Po, 20.Červenec 2015 v 20:12
Autor: (gak) Celý článek
Když kouč Michael Cheika vystřídal Ewena McKenzie, čekalo se, že přeruší sérii porážek Wallabies, jenže dvojnásobní mistři světa na tom nebyli dobře, následovala další série porážek a ústup ze čtvrté na šestou pozici ve světovém žebříčku. Necelý rok před mistrovstvím světa tu byly chmurné vyhlídky, ale ty nyní částečně vylepšila těsná výhra nad Jižní Afrikou, Austrálie si trošku oddechla.
Podle očekávání vítězí All Blacks
Pá, 17.Červenec 2015 v 13:19
Autor: (gak) Celý článek
První zápas Šampionátu byl na Novém Zélandu očekáván s troškou napětí – zahrají Blacks lépe než před týdnem v Apii se Samoou, nebo potvrdí rozpaky nad současnou formou. Ukázalo se však, že se Blacks do obvyklé formy vracejí, vítězství nad Argentinou 39:18, ale hlavně herní projev, to potvrzují. Můžeme být jen zvědavi, jak si v sobotu po poledni poradí další kandidáti na medaili z podzimního MS Austrálie a Jižní Afrika. (Foto Getty Images)
Ukáže Championship mistra světa?
Čt, 16.Červenec 2015 v 17:54
Autor: (gak) Celý článek
Snad není třeba diskutovat, že jižní polokoule v ragby představuje téměř nepřekonatelnou mocnost, vždyť ze sedmi světových šampionátů si v šesti případech odvezly Pohár WW Ellise právě země antipodů, jen v roce 2003 narušila jejich hegemonii Anglie. V pátek a v sobotu se u protinožců rozbíhá jejich mistrovství - The Championship - napoví, kdo bude novým mistrem světa?
V Sosnowci byla problémem obrana
Čt, 09.Červenec 2015 v 19:24
Autor: (man) Celý článek
Nepříliš úspěšné vystoupení Moravy na turnaji v Sosnowci – proti loňskému třetímu letos až deváté místo – nepadá na vrub výběru, konec konců trenéři vybrali to nejlepší, co v této kategorii máme na Moravě k dispozici, ale padá na vrub až příliš malým nárokům na hráče v chudé moravské soutěži a zaběhaným stereotypům, které se táhnou od mladších žáků, a není síly, která by je dokázala zlomit.
Až 9.místo Moravy v Sosnowci
Út, 07.Červenec 2015 v 20:55
Autor: Karel Gaman Celý článek
Moravští starší žáci na turnaji v polském Sosnowci v těžké konkurenci velšských klubů a polských regionálních výběrů neuspěli, skončili devátí z jedenácti týmů. Podíl na nepříliš úspěšném startu má do značné míry herní systém poměrně pomalé kontaktní hry, který na Moravě praktikujeme se špatnou obranou, ale hlavně neschopnost vnímat a brát na vědomí lépe postaveného spoluhráče. Ovšem částečně si kluci mohou stěžovat i na někdy prapodivné verdikty rozhodčích.
SupeRugby: Highlanders poprvé mistry
Út, 07.Červenec 2015 v 19:23
Autor: (gak) Celý článek
Vcelku nečekaně získali titul Horalé. A jejich výhra je o to hodnotnější, že vyhráli na půdě favorita, odborníci i bookmakeři dávali Hurikánům o dost více šancí na výhru. Hurricanes se však nevyvarovali chyb a přestože měli většinu herních ukazatelů lepších, prohráli.
Moravu prověří Velšani
Čt, 02.Červenec 2015 v 16:08
Autor: (man) Celý článek
Mezinárodního turnaje dětí a mládeže Felikse Mikiciuka – tak se oficiálně nazývá turnaj na počest trenéra a funkcionáře bývalého slezského klubu Czarni Bytom a Bobrek Karb Bytom – se letos už podruhé zúčastní výběr Moravy. Za 23 let získal turnaj takové renomé, že se ho pravidelně zúčastňují týmy z Walesu, Ruska, Ukrajiny, Francie a dalších evropských zemí a dnes už je prostě nemožné uspět s klubovým týmem, proto se snažíme dostat do Sosnowce, kde se turnaj hraje, to nejlepší, co na Moravě v kategorii starších žáků máme.
Ženské mistrovství pro Petrovice
St, 01.Červenec 2015 v 12:39
Autor: Marie Lafantová Celý článek
Poslední turnaj série Elite ženského sedmičkového ragby potvrdil finiš vicemistryň z Petrovic za titulem. O jeho zisku rozhodly v posledních dvou turnajích a hlavně ve finálovém utkání posledního turnaje, když v prodloužení porazily loňské mistryně Spartu. Podobně jako vloni Sparta vyhrála o bod před Petrovicemi, i Petrovice vyhrály letošní soutěž o bod. Ze série Elite sestupují havířovská děvčata, která doplatila na malý a nevyrovnaný kádr hráček. (Foto Roman Škvára)
Tatra postupuje do nejvyšší série
St, 01.Červenec 2015 v 10:58
Autor: Marie Lafantová Celý článek
Sobotní závěrečný turnaj 1. série ženského sedmičkového ragby určil na hřišti Tatry Smíchov nového účastníka nejvyšší ženské soutěže série Elite. Zvítězit se podařilo domácím hráčkám, které tak vyhrály i celou sérii a v elitní sérii vystřídají Havířovská děvčata. Sedlčany druhou nejvyšší soutěž nezvládly, o něco lepší byla Plzeň, a soutěž opouštějí, vystřídají je vítězky 2. série. (Foto Miloš Březina)
SupeRugby: Novozélandské finále
Ne, 28.Červen 2015 v 20:15
Autor: (gak) Celý článek
V devatenácti ročnících turnaje Super byla jen čtyři finále čistě novozélandskou záležitostí, v letošním to tedy bude teprve páté. Waratahs z australského Nového Jižního Walesu titul neobhájí a jejich sousedé Brumbies z federálního Teritoria hlavního města ke svým dvěma titulům třetí nepřidají, Hurricanes a Highlanders byli nad jejich síly.
Rabyový víkend - výsledky
So, 27.Červen 2015 v 21:09
Autor: (red) Celý článek
Naposledy v této sezóně přinášíme přehled výsledků, sezóna je u konce. Nejzajímavější události v zahraničí bylo semifinále Super Rugby, Waratahs doma prohráli s Highlanders a titul neobhájí. Finále bude novozélandské, Hurricanes totiž porazili druhý australský tým Brumbies. Francouzští Barbarians prohráli s Argentinou. Doma vyvrcholilo sedmičkové mistrovství - RC Praga oslavuje druhý titul. Mistra republiky v ženském ragby potvrdí nedělní turnaj série Elite v Petrovicích.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 151 Přejít na stránku z 170
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
 
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány
 
Collapse Tábory ČSRU