Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
150 Kč
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky Nike a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Španělé trápili Gruzínce

    Španělé v mistrovství Evropy téměř hodinu trápili Gruzínce, nakonec rozhodla ve 2. poločase vyšší kvalita fyzické připravenosti Gruzínců a méně kompaktní obrana Španělů ...

  • Podruhé v Bosporu

    Podruhé se naši nejmladší vypravili do sportovní haly Bospor v Bohumíně na hřiště s umělou trávou, aby si po zimě připomněli herní návyky ...

  • Ragbyový víkend - výsledky

    Výsledky víkendových utkání v zahraničí ...

  • Je tu masopust, je tu Royal Shrovetide Football

    Už řadu let na těchto stránkách připomínáme tradici masopustního fotbalu v anglickém Ashbourne, neboť tento fotbal je přímým předchůdcem ragby a jako ragby se také hraje, byť jak se můžete přesvědčit dnes ...

  • Domácí soustředění

    Stalo se tradicí, že se soustředění klubových týmů pořádá doma. Trenéři mají alespoň částečnou jistotu, že se zúčastní více hráčů. Letošní jarní sraz absolvovali společně s muži i junioři ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: rk
Dnešek byl plodný den pro otce synů. Martinu Dudovi se narodil syn Damián – 22.3.2017 v 0:15 hod., 51 cm a 2,945 kg. Michalovi Břenkovi se narodil syn Michal – 22.3.2017 v 11:30 hod., 53 cm a 3,570 kg. Oba malí „ragbisti“ leží vedle sebe. (Ilustrační snímek)
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 165 Přejít na stránku z 192
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 20.Březen 2017 v 11:12
Autor: (red) Celý článek
Anglie nedosáhla v Six Nations na Grand Slam ani na Trojkorunu, prohrála v Dublinu s Irskem. Gruzie se po šesti titulech mistrů Evropy musela sklonit před Rumunskem po porážce 7:8 v Bukurešti. V naší Top 6 je už jen Sparta bez porážky, navíc nadělila Slavii 50 bodů. Bystrc v 1.lize výrazně prohrála s rezervou Dragonu. 
 
Nový výbor klubu chce vyřešit staré problémy
Čt, 16.Březen 2017 v 17:47
Autor: (el) Celý článek
V klubu začíná pracovat nový výkonný výbor, zvolila ho členská schůze minulou sobotu. Cíle nového výboru jsou jasné, pozvednout úroveň havířovského ragby a vyřešit přitom řadu problémů, které činnost klubu provázejí, metody, kterými toho bude chtít dosáhnout, budou předmětem diskusí.
Rabyový víkend - výsledky
Ne, 12.Březen 2017 v 12:59
Autor: (red) Celý článek
Čtvrté kolo Six Nations a demolice Skotska 61:21 přiblížilo Anglii Grand Slamu a Trojkoruně, o všem rozhodne poslední kolo a zápas Irsko - Anglie. Dále přinášíme výsledky utkání Women’s a U20 Six Nations a také výsledky Rugby Europe Championship a Rugby Europe Trophy. Jsou zde i všechny výsledky 3.kola Super Rugby.
 
REC: Španělé trápili Gruzínce
Út, 07.Březen 2017 v 19:26
Autor: (gak) Celý článek
Španělé v mistrovství Evropy téměř hodinu trápili Gruzínce, nakonec rozhodla ve 2. poločase vyšší kvalita fyzické připravenosti Gruzínců a méně kompaktní obrana Španělů. Stagnující Rusové prohráli jasně s Rumuny v Soči a Němci odsoudili k sestupu Belgii. V soutěži Trophy potvrdili Portugalci svou suverenitu výhrou nad dosud vedoucím Nizozemskem.
Podruhé v Bosporu
Po, 06.Březen 2017 v 20:14
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Podruhé se naši nejmladší vypravili do sportovní haly Bospor v Bohumíně na hřiště s umělou trávou, aby si po zimě připomněli herní návyky. Po procvičení míčové techniky, orientace, obratnosti a rychlostních prvků, proti sobě střídavě nastupovala družstva U10 a U12 ostravského Sokola a Havířova k utkáním.
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 06.Březen 2017 v 18:01
Autor: (red) Celý článek
Jiné povinnosti a nedostatek času zabránily redakci zveřejnit obvyklý výsledkový servis o víkendu, proto ho přinášíme až dnes večer. O víkendu se hrálo úplné kolo Europe Rugby Championship a jedno utkání Europe Rugby Trophy, tedy asi se hrála dvě, Nizozemsko - Portugalsko a v Konferenci 2 - jih se mělo hrát utkání Bosna&Hercegivina v.Turecko, chaotické a nepřehledné webové stránky Rugby Europe uvádějí výsledek 25:0, ale nikde nelze nalézt žádnou podrobnost.  
 
Je tu masopust, je tu Royal Shrovetide Football
St, 01.Březen 2017 v 12:30
Autor: (gak) Celý článek
Už řadu let na těchto stránkách připomínáme tradici masopustního fotbalu v anglickém Ashbourne, neboť tento fotbal je přímým předchůdcem ragby a jako ragby se také hraje, byť jak se můžete přesvědčit dnes, hraje se i jako vodní polo. Vše podstatné o ashbournském fotbalu jsme napsali již dříve, takže se podívejte na fotografie a video.
Domácí soustředění
St, 01.Březen 2017 v 11:03
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Stalo se tradicí, že se soustředění klubových týmů pořádá doma. Trenéři mají alespoň částečnou jistotu, že se zúčastní více hráčů. Soustředění mimo Havířov vždy provázely problémy, na třídenní soustředění mimo domov totiž řada hráčů z různých důvodů nejela. Letošní jarní sraz absolvovali společně s muži i junioři. Přečtěte si, co o soustředění píše trenér Patrik Kovács.
SNC: Zmatek v řadách Angličanů
Út, 28.Únor 2017 v 20:11
Autor: (gak) Celý článek
Zdálo se, že Francouzům roste forma, ale třetí kolo SNC vzestup Francouzů nepotvrdilo, naopak budou muset bojovat, aby si udrželi alespoň 4. místo. Excelovali však Skotové, Velšanům toho moc nedovolili. Angličané podle očekávání vyhráli nad Itálií, ale po docela kuriózní hře Italů v první půli, Domácí z toho byli tak zmateni, že způsob hry Italů konzultovali s rozhodčím Poitem. (Foto Ashley Western Camera Sport)
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 27.Únor 2017 v 14:42
Autor: (red) Celý článek
Víkendový program v zahraničí byl ve znamení 3.kola Six Nations, ve kterém se překvapivě dobře držela Itálie v konfrontaci s druhým světovým týmem Anglií, více se čekalo od Walesu i Francie, oba týmy také zaznamenaly pokles ve světovém žebříčku. Prvním kolem začala další významná soutěž - jižní polokoule otevřela soutěž klubů čtyř kontinentů Super Rugby.
 
Plichta ve 4.turnaji školní ligy
Ne, 26.Únor 2017 v 15:22
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Čtvrtý halový turnaj 10. ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby 2016 - 2017 v rámci Get Into Rugby a za podpory nadace OKD, a.s. – Srdcovka se uskutečnil v úterý 21.února. Vzhledem k  nebývale velkému množství omluvenek se tentokrát turnaje zúčastnila jen 3 družstva. K družstvům ZŠ Albrechtice a RC Havířov přibylo jedno družstvo, které vytvořili náhradníci pod názvem Havířováci.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Junioři vyhráli nad národním týmem Slovenska
Út, 21.Únor 2017 v 17:18
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Trenér slovenské reprezentace Pavel Lištvan se svými asistenty Eduardem Krütznerem a Michalem Mihalikem testovali tuto sobotu  na umělé trávě ve Vítkovicích své reprezentační výběry mužů a juniorů. Muži Slovenska prohráli s Vyškovem 0:35 a junioři Slovenska prohráli 15:20 se společenstvím našich a ostravských kadetů a juniorů. Hrálo se jen na položení bez kopů na branku.
REC: Gruzie – daleko, daleko - ostatní
Po, 20.Únor 2017 v 19:46
Autor: (gak) Celý článek
V dostihové terminologii by výrok zněl: daleko, daleko - ostatní. Skutečná výkonnostní propast zeje mezi lídrem soutěže a ostatními. Jinými slovy, solitér Gruzie má vítězství v soutěži předem dané, ostatní se budou bít o druhé místo a udržení. Druhé kolo jasně ukázalo, že u ostatních se dají čekat vyrovnané souboje, zatím ztrácí jen Belgie.
REC: Němci porazili Duby
Út, 14.Únor 2017 v 20:46
Autor: (gak) Celý článek
V některých zemích druhého sledu je ragby na vzestupu, jiné stagnují a další začínají ztrácet půdu pod nohama. Zdá se, že to poslední může platit jak pro rumunské Duby, tak pro ruské Medvědy. Ale zatím je ještě konec nové formule mistrovství Evropy několik týdnů daleko, dočkáme se ještě podobného překvapení, jak v prvním kole, kdy Němci porazili Rumunsko?
SNC: Po druhém kole jen Anglie bez porážky
Út, 14.Únor 2017 v 13:13
Autor: (gak) Celý článek
Druhé kolo Poháru šesti zemí žádné překvapení nepřineslo, vysoká porážka Itálie už vypadá jako norma pro zápasy s týmem kapitána Sergia Parisse. Francie doma uspěla, jak se při její rostoucí formě dalo očekávat, třebaže jí Skotsko nic nedalo zadarmo a tak se největší pozornost soustřeďovala na zápas Walesu s odvěkým soupeřem Anglií. Ve 130 vzájemném utkání po jednašedesáté vyhrála Anglie.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 165 Přejít na stránku z 192
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány