Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239

Reebok v.36 (4) 50 Kč
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
O krabici se přihlas na
sekretariátu RCH
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Albrechtice vyhrály 4.turnaj školní ligy

  Přestože je teplo a dalo by se hrát venku, všechno se stěhuje do tělocvičen, hal a na umělé trávníky. Také školní kroužky a jejich Havířovská školní liga přešla pod střechu ...

 • Po podzimních testech 2014

  Předminulý víkend skončila podzimní série mezinárodních přátelských zápasů, obecně nazývaných testy. K události se vracíme komentářem převzatým ze zahraničních medií ...

 • Mikulášské odpoledne

  RC Havířov pokračuje v tradici Mikulášských zábav s andělem a čerty pro hráče přípravky, mladších žáků a školních kroužků. Mikulášskou zábavu řídil jako každý rok „francouzský“ školník s knírem a baretem ...

 • Bahenní lázeň v Krakově

  Junioři se utkali s Krakovem ve druhém podzimním kole česko-polské ligy, ženy se s Krakoviankami utkaly ve dvou přátelských zápasech ...

 • Junioři Říčan jsou nejlepší

  Utkání říčanského Mountfieldu s Vyškovem v kategorii osmnáctiletých juniorů uzavřelo letošní ragbyovou sezónu v České republice. V mezioblastním přeboru potvrzují Říčany svou dominanci ...

Collapse Nástěnka
SEKRETARIÁT KLUBU JE DO 28. PROSINCE UZAVŘEN. OMEZENĚ BUDE FUNGOVAT OD 29. DO 30. PROSINCE. BĚŽNÝ PROVOZ KANCELÁŘE SEKRETARIÁTU RC BUDE ZAHÁJEN 5.LEDNA 2015.
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 P ČR U18 OP U15
 TELEVIZE
TV 51.týden
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: Redakce
Klubový kalendář na rok 2015 je tady. Už tradičně má šest listů, každý list obsahuje dva měsíce a tradičně stojí 150 korun. Rovněž tradičně je autorem propagační pracovník klubu grafik MgA. Pavel Kozubík. Při zpracování koncepce kalendáře byl veden snahou vyzvednout hodnoty ragby a také pocity, které ragbistu při hře provázejí. Kalendář je možno zakoupit na sekretariátu RC a prodávat se bude i 30.prosince při fotbalovém turnaji Silvester Cup.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 61 Přejít na stránku z 90
Albrechtice vyhrály 4.turnaj školní ligy
Pá, 19.Prosinec 2014 v 20:10
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Přestože je teplo a dalo by se hrát venku, všechno se stěhuje do tělocvičen, hal a na umělé trávníky. Také školní kroužky a jejich Havířovská školní liga přešla pod střechu, po třech venkovních turnajích tag ragby se ve čtvrtek hrálo poprvé v 8.ročníku ligy v tělocvičně. A potřetí v tomto ročníku vyhrál kroužek základní školy z Albrechtic a vede ligu s docela velkým náskokem.

PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Po podzimních testech 2014
Út, 09.Prosinec 2014 v 19:59
Autor: (gak) Celý článek
Posledními dvěma zápasy mezi Anglií a Austrálií (26:17) - hrál se současně jako Cook Cup - a Walesu s Jižní Afrikou (12:6) skončila předminulý víkend podzimní série mezinárodních přátelských zápasů, obecně nazývaných testy. Celkem dvaadvacet zápasů zemí první světové úrovně a dalších 17 utkání zemí tzv. druhého koše jsme mohli, správněji řečeno v Česku nemohli, vidět v průběhu čtyř víkendů. K testům přinášíme zkrácené komentáře ze zahraničních medií.
(Foto Getty Images)
Mikulášské odpoledne
Út, 02.Prosinec 2014 v 14:24
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V sobotu 29. listopadu 2014 zorganizoval RC Havířov Mikulášskou zábavu s andělem a třemi čerty pro hráče přípravky, mladších žáků a školních kroužků. Samozřejmě, že byli vítáni i všichni příznivci havířovského rugby. Mikulášskou zábavu opět řídil „francouzský“ školník s knírem a baretem, pomáhala mu pětice dobrovolníků z řad kadetů a dívek, nápomocni byli členové RC Havířov a trenér přípravky Vlastík Tržický.
Bahenní lázeň v Krakově
Út, 25.Listopad 2014 v 14:40
Autor: (el) Celý článek
Závěr sezóny, plánovaný do Krakova na 15. listopadu, zhatilo posunutí 2. kola mezioblastního přeboru juniorů z osmého právě na tento termín. Zatímco před týdnem bylo slunečno a teplo, tuto sobotu bylo nevlídno, studeno a pošmourno, prostě pravý podzim. Junioři se utkali s Krakovem ve druhém podzimním kole česko-polské ligy, ženy se s Krakoviankami utkaly ve dvou přátelských zápasech.
Junioři Říčan jsou nejlepší
Po, 24.Listopad 2014 v 20:21
Autor: (man) Celý článek
Utkání říčanského Mountfieldu s Vyškovem v kategorii osmnáctiletých juniorů uzavřelo letošní ragbyovou sezónu v České republice. V mezioblastním přeboru potvrzují Říčany svou dominanci, ani vedoucí tým moravského oblastního přeboru Vyškov není schopen Říčanům konkurovat. Už před týdnem se střetly české kluby s moravskými vítězně na své půdě. (Foto web Vyškova)
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 24.Listopad 2014 v 18:06
Autor: (red) Celý článek
Dohrávaným zápasem mezioblastního přeboru juniorů U18 Říčany vs Vyškov skončila v Česku letošní ragbyová sezóna. V zahraničí je naopak sezóna v plném proudu, i když podstatná část zápasů podzimních turné je odehrána, před námi už jsou jen poslední dva zápasy Anglie vs Austrálie a Wales – Jižní Afrika, kterými 29.listopadu testy vrcholí. Hrál se také jeden zápas ENC 1B ve kterém Moldavsko rozdrtilo dalšího ze svých soupeřů.
Informační bulletin 5/2014
Čt, 20.Listopad 2014 v 15:23
Autor: se RCH Celý článek
Obsah: Tábor 2015 bude ve Velkých Losinách Pojedeme do Lvova? Mikuláš přijde 29.listopadu Hlavní akce roku 2015 Výzva k úhradě dluhů Co takhle letní kemp ve Walesu? Rozvh zimních  tréninků v tělocvičnách Začíná rezervace míst na ples 2015 Silvester Cup v sálové kopané
Ohlédnutí za podzimní částí sezóny
St, 19.Listopad 2014 v 14:40
Autor: Jiří Klepáč Kuchařík Celý článek
Za podzimní části sezóny 2014-2015 nové kategorie juniorů U18 se ohlíží trenér Jiří Klepáč Kuchařík. Nebyla to jednoduchá sezóna, pro Havířov je to etapa naplňování koncepce rozvoje mládežnického ragby v klubu, která řeší plnou návaznost mládeženických kategorií do roku 2017. Letos poprvé po letech ustavujeme tým kadetů a přihlašujeme ho do soutěží. Naposledy jsme měli kadety pod hlavičkou klubu na přelomu století!
Víkendové ozvěny
Út, 18.Listopad 2014 v 14:52
Autor: (el) Celý článek
Máme za sebou poslední soutěžní víkend, s výsledky příliš spokojeni být nemůžeme, zvláště s faktem, že na extraligu do Prahy jelo jen osmnáct hráčů a to v tom byla řada hráčů z prvoligového týmu, ale na druhé straně prvoligový tým docela odolával favorizované Bystrci a místy měl převahu, jen menší zkušenosti, určitá nevyrovnanost a nevyladěnost týmu způsobila, že nevyužil několika dalších šancí. Přečtěte si, co o víkendových zápasech soudí trenéři.
Nadále poslední v 1. lize
Po, 17.Listopad 2014 v 20:43
Autor: Karel Gaman Celý článek
Nedělní prvoligový zápas společenství Havířova a Mariánských Hor proti momentálně třetí Bystrci ukázal, že nemůžeme čekat zázraky. Tým se stále nemůže dostat na herní úroveň, kterou by teoreticky měl mít. Má to dvě příčiny: dlouhodobá zranění minimálně osmi hráčů a uraženou ješitnost několika dalších, jak naplno pojmenovali trenéři spojených týmů postoj některých hráčů, kteří doslova bojkotují hru v prvoligovém mužstvu.
Ligové soutěže mužů
Ne, 16.Listopad 2014 v 12:34
Autor: (man) Celý článek
Dohrálo se, dohrály se všechny tři ligové soutěže, KB extraliga a 1.liga dvěma zápasy odvetné části, 2.liga dnes odehraje jedno kolo odvet. V extralize nadále bez porážky vede aktuální mistr republiky Praga Praha, v první lize se dnes rozhodne o půlmistrovi. Buď domácí Petrovice porazí vedoucí Přelouč a převezmou vládu, ale to by Přelouč nesměla uhrát ani bonus, nebo Přelouč potvrdí svou neporazitelnost. Ve 2.lize svedou na dálku Rakovník a Budějovice souboj o 3.místo.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 15.Listopad 2014 v 16:45
Autor: (red) Celý článek
Přinášíme obvyklý přehled zajímavých utkání ze zahraničí, zvláště zápasů podzimních testů zemí první, ale také druhé světové úrovně a přehled zápasů Evropského poháru národů – mistrovství Evropy. Doma končí 9. koly extraliga a první liga, hraje se i poslední kolo 2. ligy a hrály se dva zápasy mezioblastního přeboru juniorů U18.
Škola ragby pokračuje
So, 15.Listopad 2014 v 15:20
Autor: (el) Celý článek
Také v listopadu pokračuje tělocvik mateřských školek v projektu „Rozvoj sportovních aktivit se zaměřením na ragby dětí mateřských školek a dětí první a druhé třídy prvního stupně základních škol.“ V projektu jsme se po zralé úvaze zaměřili jen na mateřské školky, pro školáky nelze projekt uplatnit, na školách by se musela dohodnout třetí hodina tělocviku.
PROJEKT S PODPOROU MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
Sváteční odpoledne se Srdcovkou
St, 12.Listopad 2014 v 15:01
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Na svatého Martina, vzhledem k teplému počasí, se třetí turnaj Havířovské školní ligy v tag ragby konal na hřišti RC Havířov opět za umělého osvětlení. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva, tentokrát k družstvům ze ZŠ Gorkého a ZŠ Albrechtice přibyla dvě družstva složená ze žáků základních škol z Havířova- Šumbark a to družstvo ZŠ Gen. Svobody a družstvo ZŠ Moravská.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Osmnáctka úspěla v Polsku
Út, 11.Listopad 2014 v 13:01
Autor: Karel Ševčík Celý článek
Náš reprezentační výběr do 18 let se připravuje na hlavní akci příštího roku, kterým je mistrovství Evropy U18 skupiny B, neboť jsme letos skupinu A po těžké porážce 7:46 od Nizozemska opustili. Přípravné utkání s Polskem bylo součástí přípravy na ME.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 61 Přejít na stránku z 90
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás


Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány