Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas Adipower Kakari
SG Rugby, vel.8½, nové
1.000,- Kč

 
Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč
 

 
Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Praga dokonale využila chyb Sokola

  Společenství Ostravy a Havířova startující pod hlavičkou Sokola Mariánské Hory si v neděli odbylo debut v Extralize na hřišti loňského mistra republiky RC Praga ...

 • Extraliga: Sparta s Dragonem s nulou

  Brněnský Dragon překvapil výraznou výhrou 25:0 nad vicemistrem Spartou Praha. Vyškov uspěl v Edenu 33:10. Společenství Mariánských Hor a Havířova vysoko prohrálo s mistrovskou Pragou, Říčany doma ztratily zápas s Tatrou ...

 • ME U20: Češi mistry Evropy

  Naše dvacetileté přišla ve Vyškově povzbudit neobvykle početná, snad dvoutisícová návštěva a naši hráči se divákům odměnili, vyhráli titul mistrů Evropy ...

 • Informační bulletin 3/2014

  Jedem do Krakova a do Wieliczky * Program cesty do Krakova a finanční náležitosti * Fond ČOV a možnosti požádat o příspěvek * Lékařské prohlídky * Tréninky na podzim * Placení příspěvků * Termíny utkání

 • ME U20: Finále Česko - Švýcarsko

  Druhý hrací den na mistrovství Evropy U20 už rozdal karty pro finále. Naši se do finále kvalifikovali vítězstvím nad Lucemburskem 22:15. V souboji o 1. místo se utkají se Švýcary ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                         
AKCE
SO 6.9.  14:00  Ostrava
EXTRALIGA
muži
TATRA SMÍCHOV
NE 7.9.  14:00  Ostrava
1.liga
muži
RC PŘELOUČ
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 OP U17 OP U15
 TELEVIZE
TV 36.týden
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: se RCH
Sekretariát klubu upozorňuje zvláště ženy, starší žáky a kadety, že v pátek 5.9. nebude možno využít zázemí v Městské sportovní hale, protože celý areál bude uzavřen a nepřístupný, začínají Havířovské slavnosti. Pokud se nám podaří dohodnout náhradní řešení - šatny na ZŠ Kudeříkové - budete o tom informováni na tomto místě. Trenéři si musejí vzít potřebné věci již ve čtvrtek.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 57 Přejít na stránku z 84
Týden v klubu
Út, 02.Září 2014 v 17:34
Autor: (el) Celý článek
Po dvouměsíční přestávce jetu opět nepravidelná rubrika Týden v klubu. Několika notickami se vracíme k událostem minulého týdne v klubu nebo s klubem souvisejících. Dnes se podíváme na hřiště po úpravách, na publikaci o jugoslávském ragby s malým překvapením, přiblížíme vám tiskovou konferenci a podíváme se na nositele zlaté medaile z mistrovství Evropy.
Praga dokonale využila chyb Sokola
Po, 01.Září 2014 v 14:47
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Společenství Ostravy a Havířova startující pod hlavičkou Sokola Mariánské Hory si odbylo debut v Extralize v neděli 31. srpna 2014 na hřišti loňského mistra republiky RC Praga. Hrálo se na mokrém hřišti za mírného deště, který do poločasu ustal. Utkání rozhodoval Lukáš Oczadlý. Hlavním atributem Pragy bylo velmi dobrá hra roje a hlavně pak využití technických chyb soupeřovy útočné formace.
Ragby v televizi - 36.týden
Po, 01.Září 2014 v 13:07
Autor: (red) Celý článek
Po třech měsících se vracíme k rozšířenému avízu televizního ragby, ale nemáme mnoho šancí vidět něco víc, než ragbyové magazíny. Podle informace Michala Mihálika, který spolukomentoval anglickou ligu na stanici Slovak Šport, tato stanice podle všeho nemá pro tuto sezónu na AVIVA Premiership práva. Od kompetentních pracovníků stanice se však dozvěděl, že by snad měla mít práva na Top 14, ale i o tom se dá pochybovat, neboť zatím žádnou výzvu ke komentování nedostal.
Extraliga: Sparta s Dragonem s nulou
Ne, 31.Srpen 2014 v 17:33
Autor: (man) Celý článek
Třebaže po dvou kolech Poháru ČSRU se brněnský Dragon nejevil právě na možnou štiku extraligy, překvapil na Podvinném mlýně výraznou výhrou 25:0 nad vicemistrem Spartou Praha. To úspěch se spíše čekal od Vyškova, který zúročuje dobrou práci s juniory z posledních let a skutečně uspěl v Edenu 33:10. Od nováčka – společenství Mariánských Hor a Havířova – se úspěch mistrovskou Pragou nečekal, ale relativně vysoká porážka 13:40 je spíš dílem špatné osobní obrany a množství chyb. Říčany doma prohrály s Tatrou.
ME U20: Češi mistry Evropy
Ne, 31.Srpen 2014 v 14:20
Autor: kg / mš Celý článek
Naše dvacetileté přišla ve Vyškově povzbudit neobvykle početná, snad dvoutisícová návštěva a naši hráči se divákům odměnili, vyhráli titul mistrů Evropy. Neobvyklý byl také úvod finálového střetnutí, na plochu přiletěli vrtulníkem regionální rozvojový manager Rugby Europe (dříve FIRA-AER) Michel Arpaillange, starosta Vyškova Karel Goldemund a prezident ČSRU David Frydrych, který měl čestný výkop.
Informační bulletin 3/2014
Pá, 29.Srpen 2014 v 15:24
Autor: (se RCH) Celý článek
Obsah: Jedeme do Krakova a do Wieliczky  Program cesty do Krakova a finanční náležitosti  Fond ČOV a možnosti požádat o příspěvek  Lékařské prohlídky  Tréninky na podzim  Placení příspěvků  Termíny utkání
Přílohy: Termíny utkání  Přihláška na exkurzi do solného dolu
ME U20: Finále Česko - Švýcarsko
Čt, 28.Srpen 2014 v 15:38
Autor: kg/jb/lk Celý článek
Druhý hrací den na mistrovství Evropy U20 v Bystrci a v Cacovicích na hřišti Dragonu už rozdal karty pro finále. Naši se v souboji o 1. místo střetnou se Švýcary, které v loňském roce v semifinále porazili. Naši se do finále kvalifikovali vítězstvím nad Lucemburskem 22:15, Švýcaři zdolali Ukrajinu 22:15.
Už chrlí!
Út, 26.Srpen 2014 v 14:01
Autor: (el) Celý článek
Opět se vracíme k instalaci automatického zavlažování a malou fotoreportáží přibližujeme čtenářům dění na našem hřišti. Včera poprvé, byť s malými problémy, postřikovače automatického zavlažování chrlily vodu. Malý problém byl s jedním ventilem, který si stříkal, kam chtěl a tak musel být vyměněn. Hřiště je nadále uzavřeno, ještě neproběhla kolaudace zavlažovacího systému.
ME U20: Česko s rekordním výsledkem
Po, 25.Srpen 2014 v 16:13
Autor: kg/jb/lk Celý článek
Bez Kypru, který se na poslední chvíli odhlásil, ale s náhradním týmem Barabarians, začalo v neděli v Bystrci a ve Vyškově mistrovství Evropy hráčů do 20 let. Česká republika je osvědčeným pořadatelem mistrovství, ale obvykle i přes domácí prostředí se nedaří postoupit dál. Letos pod vedením Tomasze Putry chce náš mládežnický tým prokletí druhých míst prolomit.
Championship: Pumy kousek od výhry, krach Wallabies
Ne, 24.Srpen 2014 v 23:07
Autor: (gak) Celý článek
Šampionát jižní hemisféry pokračoval druhým kolem, ve kterém se střetly argentinské Pumy s jihoafrickými gazelami Springboks a novozélandští Černí s australskými klokany Wallabies. Zatímco Pumy ještě čtyři minuty před koncem vedly 31:30 a zápas nakonec ztratily, klokánci Wallabies mohli po utkání jen zaplakat, prohráli drtivě 20:51.
Pohár ČSRU: Postupuje Vyškov a Sparta
So, 23.Srpen 2014 v 19:02
Autor: Karel Gaman Celý článek
Z ostravského turnaje moravské divize Poháru ČSRU postupuje Vyškov. Jedinkrát na své cestě za postupem zaškobrtnul, v utkání s Mariánskými Horami měl sice více ze hry, ale Ostravští to ani za stavu 0:10 nezabalili a v závěru vyrovnali. V turnaji české divize v Praze vyhrála Sparta a protože vyhrála i celkově, střetne se ve finále 4.října s Vyškovem.
Austrálie znovu rozjíždí národní ligu
Čt, 21.Srpen 2014 v 16:32
Autor: (gak) Celý článek
Zápasem Brisbane City se Sydney Stars dnes začal další pokus australské ragbyové unie o oživení národní ligy, která se bude hrát pod názvem National Rugby Championship. Liga se už hrála v roce 2007 jako Australan Rugby Championship, ale ztroskotala na finanční nedostatečnosti projektu. Nyní iniciátoři ligy věří, že s podporou sponzorů a z prodeje televizních práv získají dostatek prostředků, aby ligu udrželi při životě.
Čeští ragbisté do 20 let budou bojovat o evropský titul
Čt, 21.Srpen 2014 v 11:43
Autor: Marie Lafantová Celý článek
Nebude to poprvé, co bylo České ragbyové unii svěřeno pořadatelství vrcholné evropské soutěže, už v minulosti se v české republice hrálo mistrovství Evropy U20. Letos na přelomu srpna a září se u nás bude hrát mistrovství Evropy hráčů do dvaceti let (U20) v klasickém patnáctičlenném ragby potřetí za sebou, tentokrát na jižní Moravě. V loňském roce čeští reprezentanti skončili druzí, letos se pokusí probojovat na příčku nejvyšší. Mistrovství proběhne ve dnech 22. srpna až 1. září v Brně a Vyškově.
Sedmičky na OH mládeže v Nankingu
St, 20.Srpen 2014 v 13:19
Autor: (gak) Celý článek
Krátce po mistrovství světa žen proběhla za nulové pozornosti našich medií soutěž v sedmičkovém ragby na aktuálně probíhajících olympijských hrách mládeže v čínském Nankingu. O medaile se utkalo po šesti týmech v mužské i ženské kategorii a v dnešním finále brali zlato francouzští chlapci, dívčí soutěž vyhrály Australanky.
Angličanky usedly po 20 letech na světový trůn
Út, 19.Srpen 2014 v 19:19
Autor: (gak) Celý článek
V neděli se po dvaceti letech Angličanky radovaly z titulu mistryň světa, když ve finále porazily po urputném boji Kanadu 21:9. Kanaďanky rozhodně smutnit nemusely, vždyť po třech čtvrtých místech konečně získaly medaili. To spíše mohly litovat Francouzky, že se jim doma nepodařilo ani na posedmé získat titul, skončily už popáté třetí. Celé mistrovství provázel nebývalý zájem diváků.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 57 Přejít na stránku z 84
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány