Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Startuje Super Rugby

  O víkendu naplno odstartuje sedmi zápasy největší soutěž klubových společenství jižní polokoule. Proti loňsku byl počet týmů zredukován z 18 na 15, ale k názvu Super XV se už soutěž nevrací, zůstává u názvu Super Rugby ...

 • Eddie Jones pracuje netradičně

  Do finále mistrovství světa 2019 schází ještě 20 měsíců, ale šéftrenér anglické reprezentace Eddie Jones nevynechá žádnou možnost, jak zlepšovat výkon týmu. Vnáší do přípravy neobvyklé nápady a inovace, prostě opouští zaběhané postupy ...

 • Ashbournský football skončil remízou

  Masopustní football v Ashbourne ...

 • Ještě jednou Silvester Cup

  Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně ...

 • Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek

  Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys ...

Collapse Nástěnka
ČL.SCHŮZE 2018 PLES 2018
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Jak bylo oznámeno na začátku prodeje vstupenek na XV.klubový ples XXI.století, platila do 12.ledna rezervace míst podle loňského obsazení. Sobotní půnocí 12.ledna se nezabukovaná místa uvolnila do prodeje. Nyní si zájemci mohou volná místa rezervovat nebo rovnou koupit vstupenky. Více PLES 2018
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Startuje Super Rugby
Čt, 22.Únor 2018 v 15:08
Autor: (gak) Celý článek
O víkendu naplno odstartuje sedmi zápasy největší soutěž klubových společenství jižní polokoule. Proti loňsku byl počet týmů zredukován z 18 na 15, ale k názvu Super XV se už soutěž nevrací, zůstává u názvu Super Rugby. Hrát se začalo už minulý týden, kdy se střetly v jakémsi předkole týmy jihoafrické konference a finále bude uprostřed zimy na jižní polokouli 4. srpna.
Eddie Jones pracuje netradičně
St, 21.Únor 2018 v 13:10
Autor: (gak) Celý článek
Do finále mistrovství světa 2019 schází ještě 20 měsíců, ale šéftrenér anglické reprezentace Eddie Jones nevynechá žádnou možnost, jak zlepšovat výkon týmu. Vnáší do přípravy neobvyklé nápady a inovace, prostě opouští zaběhané postupy a inspiraci hledá u trenérů hokeje (pozemního pozn.red.), inspiruje se tréninkovými metodami cyklistů, neváhá konzultovat s věhlasnými fotbalovými trenéry jejich tréninkové postupy.
Ashbournský football skončil remízou
Pá, 16.Únor 2018 v 12:52
Autor: (gak) Celý článek
Po měsíční přestávce se redakce znovu vrací do práce, aby pokračovala ve zpravodajství. A protože je konec masopustu, nemůžeme vynechat Ashbourne Royal Shrovetide football, který skončil na popeleční středu. Kdo naše webové stránky sleduje pravidelně, ví, že ashbournský football je nejbližší podobě staroanglického fotbalu, hry, která předcházela vzniku moderního ragby. (Foto Derby Telegraph)
Ještě jednou Silvester Cup
Pá, 05.Leden 2018 v 14:30
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně.
Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek
Út, 02.Leden 2018 v 17:38
Autor: (el) Celý článek
Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys.
Novoroční zamyšlení předsedy
Ne, 31.Prosinec 2017 v 14:55
Autor: RK Celý článek
Společně vcházíme do padesátého druhého roku trvání ragbyového klubu v Havířově a našeho společného soužití. Naše nejdůležitější priorita v klubu – sportovní rozvoj hráčů, a to hlavně mládeže, stagnuje, což náš klub neposouvá v hierarchii českého ragby na úrověň „elitních“ klubů. Nové vedení klubu chce tento stav změnit, a proto Vás do roku 2018 vítám tímto, ne možná úplně svátečně laděným, ale o to otevřenějším a upřímnějším novoročním proslovem.
Francie: Potvrzeno, novým trenérem Bleus je Brunel
Ne, 31.Prosinec 2017 v 13:07
Autor: (gak) Celý článek
Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, co se ostatně předpokládalo, že vedení FFR  jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela, dosavadního trenéra Union Bordeaux-Bègles. (Foto Charles Platiau)
PF 2018
Pá, 29.Prosinec 2017 v 15:06
Autor: Redakce
Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV
Út, 26.Prosinec 2017 v 13:00
Autor: (gak) Celý článek
Téměř 15 tisíc čtenářů francouzského sportovního deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi. Byť šlo o hlasování převážně francouzských čtenářů, nevešel se do světové patnáctky žádný Francouz, ostatně při dlouhodobě nevýrazných výkonech Les Bleus by to byl spíše projev národního šovinismu.
Francie: Novès v koncích?
Čt, 21.Prosinec 2017 v 15:52
Autor: (gak) Celý článek
Je zřejmé, že francouzské ragby není už delší dobu v dobré kondici, nepomáhají ani změny trenérů. Ten poslední, Guy Novès, pravděpodobně neustojí svou pozici po nevalných výsledcích. Vždyť jeho bilance od převzetí týmu v lednu 2016 je 7 vítězství, 1 remíza a 13 porážek a propad na 9. místo ve světovém žebříčku.
Na rok 2018 máme hned dva kalendáře
Po, 18.Prosinec 2017 v 18:04
Autor: Redakce Celý článek
Za dlouhá léta, po která vydáváme klubové kalendáře, byl vždy autorem grafické předlohy MgA. Pavel Kozubík, letos pro kalendář či vlastně kalendáře 2018 vytvořil jen titulní stránku. Fotografie pro kalendář vybral sportovní ředitel klubu Patrik Kovács, grafickou podobu pak jednotlivým stránkám dal grafik tiskárny Papírový drak z Hodonína.
Propozice turnaje Silvester Cup
Čt, 07.Prosinec 2017 v 16:09
Autor: (red) Celý článek
Nikdo nemá ani tušení, kolikátý ročník fotbalového turnaje, který v dávných dobách klubové historie začínal na hřišti a hrál se obvykle v červnu po sezóně jako Kajfův memoriál, aby se později přestěhoval do haly a dostal název Vánoční kapr a naposledy pak někdy v devadesátých letech změnil název na Silvester Cup a z předvánočního se stal předsilvestrovský turnaj. Letos se hraje v pátek 29.prosince, hrát se bude podle následujících propozic: 
Mikulášské odpoledne 20017
Út, 05.Prosinec 2017 v 13:29
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Výkonný výbor RC Havířov připravil pro hráče přípravky, mladších žáků a školních kroužků Mikulášskou zábavu s čerty a jako obvykle bez Mikuláše a tentokrát i bez anděla. Samozřejmě, že byli vítáni i všichni příznivci havířovského ragby. Mikulášskou zábavu už tradičně řídil „francouzský“ školník s knírem a modrým baretem, k dispozici měl trojici "podškolníků."
Zážitek zážitků na Principality
Pá, 01.Prosinec 2017 v 18:24
Autor: Karel Gaman Celý článek
Principality Stadium, Millennium Stadium nebo Arms Park, pořád jsme na jednom místě, v srdci velšského ragby, stadionu, který patří společně s cardiffským hradem k největším pozoruhodnostem hlavního města Walesu. Pro atmosféru, kterou skupina členů našeho klubu a příznivců ragby v hledišti Principality při utkání podzimní série testů Wales vs All Blacks zažila, snad ani nelze nalézt superlativ.
Česko v ME Trophy přezimuje na pátém místě
Út, 28.Listopad 2017 v 11:22
Autor: Petr Skála Celý článek
Zápas Moldavsko vs Švýcarsko uzavřel podzimní část druhé skupiny mistrovství Evropy Trophy až do 3. března 2018, kdy se utká Nizozemsko s Polskem a hned týden nato otevře jarní část soutěže i náš národní tým. Utká se právě se Švýcary, kteří nás po vítězství v Kišiněvu poslali na předposlední místo. (Ilustrační snímek Petra Skály z utkání Česko - Polsko)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány