Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
150 Kč
Collapse Ragbista roku 2015
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Bazar nyní najdete v rubrice Klubové informace Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
 
Pokud ti scházejí hodin-
ky, můžeš si je vyzved-
nout na sekretariátu RC
(Ilustrační snímek)
The Weather Channel

 • Téma dne: Ochrana hlavy

  Vidíme to ve všech posledních televizních přenosech – žluté za vysoké skládání a červené karty za složení za hlavu. V každém zápase se najdou hráči, kteří zareagují reflexivně, natáhnou ruku, zasáhnou hlavu soupeře, a už jdou ven ...

 • Školní liga: Stále vede klubový tým

  První letošní halový turnaj 10. ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby v rámci Get Into Rugby a za finanční podpory Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka přinesl už třetí vítězství našeho klubového týmu ...

 • Informační bulletin 1/2017

  Aktuální informace z klubu ...

 • Pololetí našich juniorů

  Trenér Oleg Kubala, rekapituluje vystoupení společenství našich a ostravských juniorů v podzimní části celostátní ligy ...

 • Rok 2016 ve zkratce IV

  V poslední čtvrtině roku 2016 české ragby slavilo devadesátiny historickým utkáním české reprezentace s Barbarian FC, které jistě bude kandidovat na událost roku ...

Collapse Nástěnka

PLES 2017

 
                                                                                            
 
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Dnes jsme od kamarádů z Ostravy obdrželi zarmucující zprávu o úmrtí Ivo Mocka – hráče Lokomotivy Ostrava, reprezentanta Československa a také od roku 1985 do roku 1990 hráče našeho prvoligového týmu mužů. Absolvent ostravské VŠB odehrál za reprezentační mužstvo Československa 13 utkání, k prvnímu nastoupil 9.5.1982 proti Rumunsku v Bukurešti a proti Rumunsku také odehrál poslední zápas 21.10.1990 v Praze. V dresu Havířova hrál pět let, položil 58 čtyřek, proměnil 52 kopů po položení, 9 trestných kopů a dal dvě branky ze hry. Konto soupeřů zatížil celkem 317 body. Pohřeb je ve středu 25.1.ve 13 hodin v obřadní síni vítkovického hřbitova (poblíž nádraží ČD Vítkovice)
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 164 Přejít na stránku z 190
Téma dne: Ochrana hlavy
Čt, 19.Leden 2017 v 16:47
Autor: (an) Celý článek
Vidíme to ve všech posledních televizních přenosech – žluté za vysoké skládání a červené karty za složení za hlavu. V každém zápase se najdou hráči, kteří zareagují reflexivně, natáhnou ruku, zasáhnou hlavu soupeře, a už jdou ven. A nastolený trend tvrdého a nekompromisního trestání těchto přestupků nepomine, právě naopak, přibývá totiž otřesů mozku a sekce lékařská a sekce pravidel World Rugby musely reagovat.
Školní liga: Stále vede klubový tým
Čt, 19.Leden 2017 v 10:39
Autor: Radomír Kloda Celý článek
První letošní halový turnaj 10. ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby v rámci Get Into Rugby a za finanční podpory Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka přinesl už třetí vítězství našeho klubového týmu. Mladý tým několikanásobného vítěze školní ligy ZŠ Albrechtice se zatím učí a tak družstvo RC Havířov spěje k obhajobě titule, ale do konce ligy je ještě daleko. Přečtěte si report Radka Klody ze třetího turnaje.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Informační bulletin 1/2017
Pá, 13.Leden 2017 v 17:15
Autor: se RCH Celý článek
Obsah: Můžeme být s rokem 2016 spokojeni?  Za dva měsíce bude volební členská schůze  Chceš hrát ragby ve Francii?  Lékařské prohlídky  Foto na nové licence hráčů ročníku 2003  Tréninkový rozvrh  Klubový nástěnný kalendář  Zveme na ples  Sazebník příspěvků 2017  Slevy z příspěvků
Pololetí našich juniorů
Pá, 13.Leden 2017 v 12:13
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Trenér Oleg Kubala, slyšící na přezdívku Pacan, rekapituluje vystoupení společenství našich a ostravských juniorů v podzimní části celostátní ligy. Základ týmu spolu hraje v podstatě od mladších žáků a v minulé sezóně jako společenství kadetů Havířova, Mariánských Hor a Olomouce. Na podzim tým jen přešel do vyšší kategorie a momentálně se drží ve vyrovnaném středu tabulky na 5. místě.
Rok 2016 ve zkratce IV
Út, 10.Leden 2017 v 14:32
Autor: (red) Celý článek
V poslední čtvrtině roku 2016 české ragby slavilo devadesátiny historickým utkáním české reprezentace s Barbarian FC (foto vlevo - Martin Flousek), které jistě bude kandidovat na událost roku. Nejenže se na utkání přišel podívat nevídaný počet diváků, ale předcházela mu povedená propagační kampaň. Ve světě se rozběhly kvalifikace na RWC 2019 a listopad přinesl přes 30 utkání tzv. Autumn Internationals.
Rok 2016 ve zkratce III.
Pá, 06.Leden 2017 v 15:20
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější událostí 2. poloviny roku 2016 byl návrat ragby do programu olympijských her a Rio ukázalo, že to byl návrat ve velkém stylu, sedmičky přesvědčily svět, že ragby v této formě naprosto odpovídá duchu moderní doby. České ragby bylo ve znamení experimentální změny formátu soutěží a také evropské ragby doznalo změny formátu mistrovství Evropy.
Dan Beneš manažerem rozvoje pro Moravu
Čt, 05.Leden 2017 v 13:06
Autor: Pavel Chaloupka Celý článek
Strategie nového vedení České ragbyové unie se vrací k některým věcem, o které se už před léty pokoušelo tehdejší vedení ČSRU, znovuzavedením funkce regionálních manažerů rozvoje. Funkci Development Officerů tehdy zastávali E.Krützner ml. a Jiří Kuchařík, ale za předsednictví Pavla Teličky došly peníze a funkce byla zrušena. Současným manažerem pro oblast Čech je Tereza Kadavá, pro Moravu byl nyní jmenován Dan Beneš. Více v informaci Pavla Chaloupky.
Vyhrál Ternofirek, kdo jiný
Po, 02.Leden 2017 v 16:20
Autor: Radek Kloda Celý článek
Nic se na tradičním klubovém turnaji v sálové kopané Silvester Cup neopakuje s takovou pravidelností jako výhry týmu našeho dlouholetého sponzora firmy Ternofirek. A vůbec nejde o nějakou vstřícnost ke sponzorovi, už by bylo třeba, aby také někdy vyhrál klubový tým, ale na Ternofirek nikdo nemá, vyhrál posedmé. Na snímku druhý kapitán týmu Tomáš Štubňa připíjí na vítězství.
Rok 2016 ve zkratce II.
Pá, 30.Prosinec 2016 v 16:08
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější nebo alespoň nejpozoruhodnější události roku 2016 přineseme ve zkratce ve čtyřech pokračováních. Druhé čtvrtletí roku 2016 bylo na události bohaté, proto i náš souhrn nejdůležitějších a nejpozoruhodnějších událostí je trochu obsáhlejší.
Rok 2016 ve zkratce
Čt, 29.Prosinec 2016 v 19:36
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější nebo alespoň nejpozoruhodnější události roku 2016 evropského a domácího ragby přineseme ve zkratce ve čtyřech pokračováních. Dnes události prvního čtvrtletí 2016. Nestor českého regby Eduard Krützner byl zařazen do Síně slávy Unie profesionálních trenérů při ČOV (foto Petr Skála).
Notre Dame du Rugby
St, 21.Prosinec 2016 v 18:53
Autor: (gak) Celý článek
Česko je v Evropě spíše proslulé svým převládajícím ateismem, ale s ohledem na čas vánoční, který je s religiozitou neodělitelně spojený, přinášíme článek, jehož základ jsme převzali ze serveru Polského ragbyového svazu o kapli Notre Dame du Rugby. Skutečnost, že existuje kostelík zasvěcený Panně Marii ragbyové, nás zaujala natolik, že se o ni chceme podělit se čtenáři našich webových stránek.
Ve školní lize druhá výhra RCH
Pá, 16.Prosinec 2016 v 20:16
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Školáci mají za sebou druhý halový turnaj tag ragby 10. ročníku Havířovské školní ligy v  2016 - 2017 v rámci Get Into Rugby a za podpory Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka. Turnaj se hrál v tělocvičně SPŠ Stavební na ul. Kollárova za účasti čtyř týmů.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Propozice turnaje Silvester Cup
Čt, 15.Prosinec 2016 v 17:06
Autor: (red) Celý článek
Pro všechny zájemce o účast v předsilvestrovském turnaji v sálové kopané Silvester Cup zveřejňujeme propozice. Turnaje se mohou zúčastnit členové RC od 15 let a také družstva složena ze známých a kamarádů, podmínkou však je, že v družstvu musí hrát nejméně dva členové klubu. Startovné za hráče je 50 korun.
Mikuláš bez Mikuláše
Po, 05.Prosinec 2016 v 15:28
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Sobotní mikulášské odpoledne se muselo obejít bez Mikuláše, tradičně nepřišel, zato čerti přišli dva. Jako milý kontrast hrůzostrašných pekelníků přišel i andílek, aby společně s čerty podělil kluky a holky našich žákovských družstev dobrůtkami. Ale jako vždy, když jsou někde čerti, nebylo to zadarmo, co kluci a holky museli udělat, se dočtete v reportáži Radka Klody.
Druhý den světové konference o ragby
Út, 29.Listopad 2016 v 14:52
Autor: (gak) Celý článek
Minulý týden jsme přinesli informaci z prvního dne světové konference a výstavy Ragby 2016 v Londýně ve dnech 14.a 15.listopadu, na které předseda World Rugby Bill Beaumont prohlásil, že ragby je ve výborném stavu a rekordně roste po celém světě. Přesto je dost věcí, které by vývoj ragby mohly ohrozit, ve druhém dnu konference se projednaly další 4 tematické okruhy. (Snímek WR)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 164 Přejít na stránku z 190
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány