Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
zlevněno na 80,- Kč
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Žákovské soutěže na Moravě

  Po kadetech, kteří už však svou soutěž v patnáctkovém ragby ukončili a čekají do května na celostátní turnaj, začali své soutěže žáci všech kategorií ...

 • Víkendové ozvěny

  Dojmy z nedělní ligy - Hrálo se o Slezský kylof - Vojta Hanzl, trenér, který svého času vychoval podstatnou část hráčů, kteří později pro Havířov vybojovali titul mistrů ČR v kadetech a juniorech, měl v Ostravě čestný výkop ...

 • Oyo znovu v pásmu sestupu

  V sobotu US Oyonnax na stadionu Aimé-Giral v Perpignanu v přímém sestupovém souboji neuspěl a propadl se znovu do pásma sestupu, protože i Bayonne doma porazilo Stade Français 24:19 osmi(!) trestnými kopy ...

 • Tak trochu smutná neděle

  Byla to tak trochu smutná neděle pro náš prvoligový tým, a přitom všechno začalo docela dobře, uplynulo sotva šest minut z hrací doby a vedli jsme 7:0. Jenže nám to nevydrželo ...

 • Dva se prali, směje se třetí

  První Havířov a druhé Mariánské Hory se poprali o vedení první ligy, nakonec se smějí dosud třetí Petrovice, které doma vyhrály nad Olomoucí 63:0 a poslaly ji domů s jedenácti pětkami ...

Collapse Nástěnka
                                                                                            
HRAJEME
NE 4.5. 14:00  Havířov 1.LIGA RC ZLÍN muži
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 OP U17 OP U15
 TELEVIZE
TV 16. týden
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Co se stalo v neděli v Ostravě, stalo se. Nebylo to poprvé, ani naposled, prostě to tak ve sportu chodí. Zcela jistě není nikdo porážkou natolik zlomený, aby to na něm zanechalo stopy do dalšího zápasu. A navíc, každý zápas je jiný, co potkalo nás, může potkat i Mariánské Hory a navíc je tu stále ještě šance na baráž. Je důležité se stmelit, nehrát jako patnáct jednotlivců, jak to trefně pojmenoval kapitán týmu Václav Wantulok. Příznivci, kteří neváhali přijet do Ostravy mužstvo povzbudit, nás jistě povzbudí i tuto neděli proti silnému společenství Sparty a Petrovic.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 73 Přejít na stránku z 92
Výhra, zaplať pánbůh
Po, 21.Duben 2014 v 22:17
Autor: Karel Gaman Celý článek
Výhra, která podle výsledku vypadá tak jasná a rozhodná, vůbec nepřišla jednoduše a mužstvo se na ni muselo hodně napracovat. Podstatnou část zápasu totiž ani nedominovalo, ba dokonce bylo docela v úzkých, to když Pražané za stavu 17:3 zvýšili tempo a nasadili všechny síly ke zvratu. V těch chvílích se zjevně projevila morálka hráčů a vděčíme těm, kteří ji neztrácejí a dovedou nasadit všechny síly, že jsme zápas zvládli a v závěru, kdy už vyčerpaní Pražané nestačili, dokonce dovést k bonusovému bodu.
1.liga: Ostrava už má tříbodový náskok
Po, 21.Duben 2014 v 13:57
Autor: (man) Celý článek
Mariánské Hory vyhrály v Chrášťanech nad Iuridikou 49:14 a plný bodový zisk při porážce Petrovic v Havířově posunul Ostravské do čela tabulky s tříbodovým náskokem. Havířov si poradil s Petrovicemi, které přijely jen se 16 hráči lehce, a také Přelouč odjela z Olomouce s vysokou výhrou, byť poločas prohrála 0:7. Zlín vyhrál v Bratislavě se štěstím, ještě v 77.minutě prohrával 14:16.
Top 14: Oyonnax jen napůl
Po, 21.Duben 2014 v 00:06
Autor: (gak) Celý článek
Jen poloviční krok k záchraně udělalo Oyo na cestě k záchraně, když „jen“ remízovalo s devatenáctinásobným mistrem Francie 19:19. Osud od první do poslední minuty nesmírně napínavého zápasu rozhodovali kopáči, Oyonnax mohlo stejně tak vyhrát, jako prohrát, kdyby Lionel Bauxis v poslední minutě trefil branku. Teď drama vrcholí, USO bude muset vyhrát v posledním kole v Brive, chce-li si udržet účast nejvyšší soutěži. (Foto Laurent Thévenot)
SupeRugby: Crusaders už jsou šestí
Ne, 20.Duben 2014 v 12:29
Autor: (gak) Celý článek
Nejúspěšnější tým a sedminásobný vítěz turnaje Super Crusaders se po dlouhém rozjezdu, kdy vymetal konec tabulky a byl dokonce na 13.místě, začíná chytat druhý dech. V sobotu Křižáci porazili v novozélandské konferenci Šéfy na jejich hřišti v Hamiltonu a postoupili na 6.místo. V jihoafrické konferenci porazili vedoucí Žraloci Gepardy a poslali je znovu na dno tabulky.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 19.Duben 2014 v 12:36
Autor: (red) Celý článek
Výsledky hlavních událostí ze světa i z domova - Nižší divize Evropského poháru národů, výsledky elitní skupiny a skupiny B mistrovství Evropy U18, výsledek Top 14, který nás zajímá: US Oyonnax vs Stade Toulousain, výsledky skupiny A a B mistrovství Evropy juniorů U18. Z domova výsledky KB extraligy, 1.ligy a mládežnických soutěží a turnajů, pokud obdržíme výsledky.
ME U18: Junioři se rozloučili s divizí A
So, 19.Duben 2014 v 12:07
Autor: (gak) Celý článek
Včera se čeští junioři do 18 let rozloučili s divizí A mistrovství Evropy prohrou 7:46 s Nizozemskem. Naši se sice snažili, ale s Nizozemci dokázali držet krok sotva patnáct minut a už v poločase prohrávali 0:20. Příští rok je čeká divize B, ve které hráli naposledy v roce 2012. Vítězem divize je Španělsko před Ruskem a Rumunskem. O vítězi elitní divize a postupujícím z divize B se rozhodne dnes.
Školní liga: Jednou jsi nahoře, jednou dole
Pá, 18.Duben 2014 v 17:42
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Kroužek Tag Rugby při albrechtické základní škole a trojnásobný vítěz školní ligy zatím nijak nezářil, po řadě druhých a dokonce třetím místě v minulém kole, kluci zabrali, šestý turnaj vyhráli a stáhli náskok Gorkého z 11 na osm bodů. Školní liga se letos hraje jako součást české části projektu IRB Get into Rugby.
Z tisku
Pá, 18.Duben 2014 v 16:05
Autor: (red) Celý článek
Prvoligové derby mezi Sokolem Mariánské Hory a RC Havířov vzbudil značnou pozornost regionálního tisku. Redaktory firemní ho týdeníku OKD Horník zaujalo, že se nehrálo jen o vedení první ligy, ale hrálo se také o symbol hornického stavu kylof. Redaktor moravskoslezského vydání Deníku Martin Ruščin věnoval derby skoro polovinu strany. (Foto Lukáš Kaboň)
Ragby v televizi - 16.týden
Pá, 18.Duben 2014 v 13:47
Autor: (red) Celý článek
Máme jedinečnou šanci sledovat Live atraktivní utkání francouzské nejvyšší soutěže Top 14 mezi předposledním Union Sportive Oyonnax a Stade Toulousain ze stadionu Charles-Mathon v Oyonnax. USO jde o to, aby se ještě pokusilo výhrou zvrátit možnost sestupu, hosté si nemohou dovolit ztratit rovněž, mají-li si zachovat šanci na play-off. Prognózy jsou mírně pro Oyo a přisuzují Toulouse defenzivní bonus. Dnes, zítra a v neděli jsou na ČT Sport magazíny Total a České ragby v něděli na TV5 Monde průřez zápasy 25.kola Top 14.
Čerstvá informace z Bratislavy: dnes večer (18.4.) živě Leicester - Harlequins. Bohužel na stanici Slovak Sport 3
Žákovské soutěže na Moravě
Út, 15.Duben 2014 v 12:36
Autor: (an) Celý článek
Po kadetech, kteří už však svou soutěž v patnáctkovém ragby ukončili a čekají do května na celostátní turnaj, začali své soutěže žáci všech kategorií. Také letos se redakce bude snažit přinášet ucelené informace z turnajů oblastního přeboru Moravy U13 a U15 a nemistrovských soutěží U9 a U11 na Moravě.
Víkendové ozvěny
Po, 14.Duben 2014 v 17:09
Autor: (el) Celý článek
Hned po zápase v Ostravě jsme je požádali o dojmy – čtěte dále. Zápas s Mariánskými Horami se hrál nejen o prvenství v soutěži, ale také o Slezský kylof. Vojta Hanzl, trenér, který svého času vychoval podstatnou část hráčů, kteří později pro Havířov vybojovali titul mistrů ČR v kadetech a juniorech, měl v Ostravě čestný výkop.
Top 14: Oyo znovu v pásmu sestupu
Po, 14.Duben 2014 v 15:09
Autor: (gak) Celý článek
V sobotu US Oyonnax na stadionu Aimé-Giral v Perpignanu v přímém sestupovém souboji neuspěl a propadl se znovu do pásma sestupu, protože i Bayonne doma porazilo Stade Français 24:19 osmi (!) trestnými kopy Argentince Moyana. Domácí položili jednu pětku, ale získali 17 bodů z kopů velšské útokovky Jamese Hooka, Oyonnax proměnilo čtyři trestné a pětku tentokrát nepoložilo žádnou. Z českých hráčů nastoupil jen Lukáš Rapant, Mirek Němeček v sestavě nebyl.
Tak trochu smutná neděle
Po, 14.Duben 2014 v 00:00
Autor: Karel Gaman Celý článek
Byla to tak trochu smutná neděle pro náš prvoligový tým, a přitom všechno začalo docela dobře, uplynulo sotva šest minut z hrací doby a vedli jsme 7:0. Jenže nám to nevydrželo, nic dalšího jsme už v první půli proti nadšeně a důrazně hrající Ostravě nesvedli. A jak Mariánské Hory postupně přidávaly bodíky z trestných kopů a v poslední minutě i z položení, bylo naše vedení to tam.
Dva se prali, směje se třetí
Ne, 13.Duben 2014 v 21:00
Autor: (man) Celý článek
První Havířov a druhé Mariánské Hory se poprali o vedení první ligy, nakonec se smějí dosud třetí Petrovice, které doma vyhrály nad Olomoucí 63:0 a poslaly ji domů s jedenácti pětkami. Petrovice tak předstihly o bod Ostravské, ti totiž na bonusovou pětku nedosáhli. Havířov klesl na 3. Místo a na paty už mu začíná šlapat Přelouč. Ve 2.lize si upevnily vedení rezervy Slavie Praha a Tatry Smíchov.
SupeRugby: Horalé a Křižáci se derou dopředu
Ne, 13.Duben 2014 v 19:38
Autor: (gak) Celý článek
V čele Super rugby se sice nadále drží Sharks po vítězství v derby jihoafrické konference nad Lions, ale dalších šest pronásledovatelů hraje pod vlajkami s Jižním křížem. Novozélandské a australské týmy se prostě derou dopředu a odsunuly jihoafrické Bulls a Lions na 8. a 9.místo.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 73 Přejít na stránku z 92
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány