Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2016
Autor MgA. P.Kozubík
cena 50,- Kč
 
Collapse Ragbista roku 2015
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239 
 
Přilba dětská nová
obv.51 cm  300 Kč

Kopačky dětské Adidas
použité vel. 35 ½  200 Kč

Ramenní chránič Optimum
používaný   100 Kč

Kooga Stealthy nové
vel.47,5 (12.5) 1000 Kč
vel. 48 (13)  1000 Kč

Adidas Messi f5
vel 38 (5½) 400 Kč

Adidas FIO vel.34 (2)
použité, 100,- Kč 

 
FCB vel.36 (4) 50 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Respekt, nasazení, bojovnost

  Poetickým esejem našeho spolupracovníka Dalibora Čecha se vracíme k mistrovství Evropy - Rugby Europe – Women 7’s Trophy Prague 2016 - na kterém Dalibor působil coby Timekeeper ...

 • Rabyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků víkendových zápasů v zahraničí i doma ...

 • Podruhé proti Novozélanďanům

  V Praze odehrálo druhé přátelské ragbyové utkání mezi českou mužskou reprezentací a výběrem novozélandských hráčů působících v Evropě New Zealand Ambassador’s XV ...

 • Druhý turnaj školní ligy ragby

  Ragbyové hřiště našeho klubu obsadili v úterní dopoledne v minulém týdnu žáci havířovských škol, aby poměřili síly ve druhém turnaji Havířovské školní ligy ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků víkendových zápasů v zahraničí i doma ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                          
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
  Francouzská Top 14 skončila o minulý pátek finálovým zápasem před více než 99 tisíci diváky na Camp Nou v Barceloně senzačním vítězstvím týmu Racing 92. Na opačném konci tabulky se už před třemi týdny zpečetil osud US Oyonnax porážkou s Agenem a sestupem do Pro D2. Náš odchovanec Lukáš Rapant má v Oyonnax profesionální smlouvu ještě na další rok, momentálně sice má dovolenou, ale co znamená dovolená pro profíka? Lukáš se intenzivně připravuje po celou dobu pobytu v Havířově.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 160 Přejít na stránku z 183
Respekt, nasazení, bojovnost
Po, 27.Červen 2016 v 12:09
Autor: Dalibor Čech Celý článek
Poetickým esejem našeho spolupracovníka Dalibora Čecha se vracíme k mistrovství Evropy - Rugby Europe – Women 7’s Trophy Prague 2016 - na kterém Dalibor působil coby Timekeeper.
Rabyový víkend - výsledky
Ne, 26.Červen 2016 v 13:12
Autor: (red) Celý článek
Vítězstvím Anglie skončilo mistrovství světa U20, Novozélanďané jsou až pátí, pokračovaly zápasy letních turné evropských zemí. Hlavní událostí domácího ragby bylo sobotní utkání národního týmu s NZ Ambassadors, v neděli pokračují zápasy všech sérií sedmičkového mistrovství republiky.
 
 
Podruhé proti Novozélanďanům
Ne, 26.Červen 2016 v 11:50
Autor: Šárka Kubíčková Celý článek
V Praze odehrálo druhé přátelské ragbyové utkání mezi českou mužskou reprezentací a výběrem novozélandských hráčů působících v Evropě New Zealand Ambassador’s XV. Poprvé se týmy střetly před rokem, kdy Češi podlehli jen o čtyři body. Ani letos se nezalekli silného soupeře a statečným výkonem uhráli pěkný výsledek 13:30. Před utkáním s NZA proběhl předzápas v ženském sedmičkovém ragby, ve kterém česká ženská sedmičková reprezentace porazila mezinárodní výběr The Lazybugs 29:0. Za Lazybugs hrály kromě českých hráček i hráčky z Itálie, Francie, Slovenska a exotického Curacaa.
Druhý turnaj školní ligy ragby
Út, 21.Červen 2016 v 14:49
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Ragbyové hřiště našeho klubu obsadili v úterní dopoledne v minulém týdnu žáci havířovských škol. Za slunečného počasí se více než stovka žáků 2. stupně základních škol utkala v bezkontaktním ragby. Turnaj organizovaný RC Havířov byl součástí hned dvou projektů: World Rugby Get into Rugby a ČUS Sportuj s námi. Turnaj podpořilo havířovské Středisko volného času Asterix a Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 18.Červen 2016 v 13:11
Autor: (red) Celý článek
V zahraničí o víkendu pokračují zápasy letních testů, v Bukurešti se dohraje World Rugby Nations Cup 2016, ve Francii se rozhodne o finalistech Top 14 Orange. V Praze hraje slabší skupina Mistrovství Evropy žen v ragby 7’s. Doma se pak hrají zápasy sedmičkového mistrovství mužů - ve Vyškově elitní skupina, v Chrášťanech česká a ve Zlíně moravská skupina.
 
Úspěch ve finále školní ligy
So, 18.Červen 2016 v 12:06
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Podeváté se žáci školních kroužků ragby Havířova a Albrechtic zúčastnili celostátního finále školních ligy ragby v Praze. Havířovskou školní ligu tag ragby na celostátním turnaji v Praze reprezentovala družstva ZŠ Gorkého a ZŠ Albrechtice. Hrálo se ve středu 15. června na ragbyovém hřišti RC Tatra Smíchov.
 
 
 
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Ze světa: To je fotbal
St, 15.Červen 2016 v 17:31
Autor: (gak) Celý článek
Za týden na svatého Jana, patrona Florencie, to na náměstí Santa Croce propukne, bude se hrát finále fotbalu. Jaké že se tam bude hrát fotbalové finále? Calcio Storico Fiorentino je ta hra, která přitahuje každoročně davy místních i davy turistů, třebaže za vstupenku zaplatíte i 53 euro, a na jejíž finále byly vstupenky vyprodány během osmi minut. Calcio je nástupce prapůvodní starořímské hry s míčem, která se nazývala harpastum a je pramáti fotbalu i ragby. (Fotografie New Press Photo)
Turnaj nejmladších v Ostravě
St, 15.Červen 2016 v 17:21
Autor: (rk) Celý článek
V sobotu 11.6.2016 pořádala Ostrava turnaj nejmladších ragbistů od U6 do U12 na svém hřišti v Mariánských Horách. Pravidelně se těchto turnajů účastní družstva U10 a U12. Turnaj byl odehrán na třech hřištích pro U12, pro U10 a jedno hřiště bylo vyhrazeno U6 a U8.
Čeští ragbisté znovu s Novozélanďany
St, 15.Červen 2016 v 11:25
Autor: Klára Kubíčková Celý článek
V sobotu 25. června se proti sobě postaví český národní tým a výběr novozélandských hráčů z evropských klubů New Zealand Ambassador's XV. Mezinárodní přátelské utkání v ragby mezi Českou republikou a Novým Zélandem na hřišti Tatry Smíchov je již druhé v pořadí, poprvé si Češi s Novozélanďany zahráli loni v červnu a určitě se nemuseli za svůj výkon stydět. Rozdílem čtyř bodů sice nakonec Novozélanďanům podlehli, ale pořádně je potrápili.
Nejmenší hráli florbal
Út, 14.Červen 2016 v 15:26
Autor: Radek Kloda Celý článek
V sobotu si naši nejmenší zahráli na posledním turnaji sezóny v Ostravě ragby a v neděli to zkusili trochu jinak - s florbalovou hokejkou na havířovském zimním stadionu, kam byli pozváni mladými hokejisty havířovského Azetu. Ostatně AZ si zase s našimi kluky vyzkoušeli ragby, to naši kluci by si proti klukům z AZ mohli zahrát hokej stěží, takže florbal byl dobrým kompromisem.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 11.Červen 2016 v 13:30
Autor: (red) Celý článek
Minulý víkend jsme se vůbec nezabývali výsledky utkání v zahraničí, v Evropě se nic pozoruhodného nedělo, zato doma vrcholily soutěže, tento týden se naopak budeme věnovat ragby zahraničnímu - probíhá mistrovství světa U20, pokračují letní testy a ve Francii se hraje baráž o postup do semifinále Top 14. Doma pak se hraje finále přeboru juniorů U18.
P ČR 7´s U16: V sedmičkách jsme neuspěli
Po, 06.Červen 2016 v 17:42
Autor: Oleg Kubala-Pacan Celý článek
Letošní jubilejní rok havířovského ragby není, co se sportovních výsledků týče, zvláště úspěšný. K neúspěchům musíme po rozpadu ženského družstva, připočítat předposlední místo mužů v 1. lize také poslední místo starších žáků v Brně na přeboru ČR v sedmičkách. K žákům se přidružili kadeti, ani ti nedopadli lépe na přeboru ve Zlíně.
Finále extraligy o 3.místo: Praga má po zlatu bronz
Po, 06.Červen 2016 v 15:40
Autor: Petr Skála Celý článek
Poněkud jsme pominuli druhý finálový zápas extraligy souboj Pragovky s Říčany o bronzové medaile. Podle expertů se ani toto střetnutí nemůže pyšnit přízviskem excelentní. Pragu, jako nejlepší tým extraligy, mohl psychicky limitovat souboj "až" o třetí místo, ale hráčům bylo jasné, že si nemohou dovolit hazardovat s dobrým jménem vítěze posledních dvou ročníků mistrovství republiky, a tak zabojovali alespoň jeden poločas, na bronzové medaile to stačilo.
Finále extraligy: Vyškov slaví
So, 04.Červen 2016 v 20:45
Autor: Karel Gaman Celý článek
Po dvaadvaceti letech Vyškovští slaví čtrnáctý titul, ve finále porazili šestinásobného mistra Tatru Smíchov před úžasnou návštěvou více než tisícovky diváků. Samotný zápas sice nepatřil k těm, o kterých by se mluvilo i po letech, ale to Vyškovským může být jedno, na desce ragbyových mistrů České republiky se název klubu zaskví potřetí, ale otázka je, zda to není začátek nové vítězné série, jakou už Vyškov zažíval v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století ještě v Československu. (Foto David Hofman)
Ragbyový víkend - výsledky
So, 04.Červen 2016 v 16:13
Autor: (red) Celý článek
Tento víkend se budeme věnovat jen domácímu ragby, jednak proto, že velké evropské soutěže kromě Francie už skončily, letní turné se rozběhne naplno až v dalším týdnu a mistrovství světa U20 začíná v úterý 7.6. Nejsledovanější událostí víkendu je jednoznačně finále extraligy, ve kterém Vyškov získal po 22 letech svůj 14. titul mistra republiky. Tatra Smíchov je druhá, bronz má Pragovka. V neděli se hrají také přebory mládeže v sedmičkách.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 160 Přejít na stránku z 183
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány