Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2015
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Cena 150 Kč
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239

Reebok v.36 (4) 50 Kč
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
O krabici se přihlas na
sekretariátu RCH
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Fotbalové manýry v ragby?

  Nakažlivé fotbalové manýry se někteří hráči pokoušejí vnést do ragby. V neděli něco podobného předvedl Yoann Huget z Toulouse v utkání Toulouse v. Bath Rugby

 • Tag ragby: Ve školní lize není nad Albrechtice

  Turnajová série 8. ročníku Havířovské školní ligy tag ragby pokračovala pátým turnajem. Po dvou podzimních turnajích na hřišti proběhl včera třetí turnaj sálový. Suverenitu potvrdil školní kroužek z Albrechtic ...

 • Saracéni se brání: “xPatch není trik

  Snímače xPatch se v ragbyovém utkání objevily poprvé, ostatně měli jsme možnost být svědky této události v přímém přenosu utkání AVIVA Premiership mezi Gloucestrem a Saracens. Hráči měli snímače přilepené za ušima ...

 • Ragby na sněhu? Proč ne! Petrovičanky přivezly zlato!

  Ragbistky z Petrovic si přivezly zlaté medaile z mezinárodního ragbyového turnaje na sněhu, který proběhl o uplynulém víkendu v italském městě Tarvisio ...

 • Rok 2014 v číslech podle Planet Rugby

  Ragbyový komentátor Danny Stephens zveřejnil na konci loňského roku na portálu Planet Rugby zajímavý souhrn událostí v číslech, jde o všehochuť zajímavostí a klípků, ale je to zároveň tak trochu jiný pohled na světové ragby ...

Collapse Nástěnka
                                                                               
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 P ČR U18 OP U15
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
  První trénink na umělé trávě nepřilákal zrovna mnoho starších žáků, z Ostravy přijeli s trenérem Jardou Kaňákem alespoň čtyři kluci, havířovští se docela vyznamenali, přišli tři. Ještě že je trénink i pro ženy, jinak by ta „muzika“ vyšla klub pěkně draho, vždyť i tak jsme v přepočtu zaplatili za každého trénujícího 125 korun. Už osmého února zahajujeme na hřišti v Suché první turnaj Winter Cup, příprava na hřišti je pro všechny žáky nezbytná. Napravit lapsus tedy páni žáci mají 1. února, kdy v Suché proběhne druhý společný trénink.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 62 Přejít na stránku z 91
Fotbalové manýry v ragby?
Pá, 23.Leden 2015 v 15:29
Autor: (gak) Celý článek
Nakažlivé fotbalové manýry se někteří hráči pokoušejí vnést do ragby. Vloni jsme na tomto webu v souhrnu zajímavostí Pel-mel (26.dubna) zveřejnili pod titulkem Směšná příhoda video z utkání sedmiček v Americké Samoe, kde se hráč za posměchu diváků i samotných hráčů zhroutil k zemi po lehkém doteku soupeře. V neděli něco podobného předvedl Yoann Huget z Toulouse …
Tag ragby: Ve školní lize není nad Albrechtice
Pá, 23.Leden 2015 v 12:19
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Turnajová série 8. ročníku Havířovské školní ligy tag ragby pokračovala pátým turnajem. Liga momentálně nemá žádného patrona, který by ji finančně podporoval, ale snad se dočká i v tomto roce podpory Nadace OKD v programu Srdcovka, o podporu jsme již požádali. Po dvou podzimních turnajích na hřišti proběhl včera třetí turnaj sálový. Suverenitu potvrdil školní kroužek z Albrechtic, vyhrál už čtvrtý turnaj. 
Saracéni se brání: “xPatch není trik"
So, 17.Leden 2015 v 11:58
Autor: (gak) Celý článek
Snímače xPatch se v ragbyovém utkání objevily poprvé, ostatně měli jsme možnost být svědky této události v přímém přenosu utkání AVIVA Premiership mezi Gloucestrem a Saracens. Hráči měli snímače přilepené za ušima a zařízení snímalo intenzitu nárazů hlavou nebo do hlavy hráčů. Po utkání byli Saracéni nařčeni, že šlo jen o trik ... (Foto Getty Images)
Ragby na sněhu? Proč ne! Petrovičanky přivezly zlato!
Pá, 16.Leden 2015 v 17:28
Autor: Marie Lafantová / gak Celý článek
Ragbistky z Petrovic si přivezly zlaté medaile z mezinárodního ragbyového turnaje na sněhu, který proběhl o uplynulém víkendu v italském městě Tarvisio. Holky ukázaly své kvality, když se bez problémů zvládly vypořádat s netradičním povrchem na hřišti a vyhrály.
Rok 2014 v číslech podle Planet Rugby
St, 14.Leden 2015 v 17:01
Autor: (gak) Celý článek
Ragbyový komentátor Danny Stephens zveřejnil na konci loňského roku na portálu Planet Rugby zajímavý souhrn událostí v číslech, jde o všehochuť zajímavostí a klípků, ale je to zároveň tak trochu jiný pohled na světové ragby. Přidáváme k tomu i několik dalších zajímavých čísel z historie.
Trochu jiný kalendář
So, 10.Leden 2015 v 13:19
Autor: (gak) Celý článek
Každý rok přinášíme našim čtenářům pohled na nástěnné kalendáře, po pravdě, většinou vybíráme kalendáře s ragbistkami, jednak jsou tak nějak umělečtější, jednak, co si budeme povídat, omrknout hezká děvčata, těžko odolat! Ale tentokrát dáme šanci i ragbistkám, aby mohly omrknout ragbisty.
Informační bulletin 1/2015
Pá, 09.Leden 2015 v 16:40
Autor: (se RCH) Celý článek
Obsah: Winter Cup U15  Zájezd do Lvova  Tréninky na umělce  Kalendář 2015  Fotky a video z tábora jsou na DVD  Lékařské prohlídky  Ples 2015  Zimní kemp RAYP bude koncem ledna  Termíny školení trenérů ČSRU v roce 2015  Tabulka příspěvků a poplatků v roce 2015  Novela ekonomické směrnice RC zvýhodňuje bezhotovostní platby
Vracíme se k utkání Česko – Maďarsko
Pá, 09.Leden 2015 v 16:00
Autor: Karel Ševčík Celý článek
Trenér reprezentace juniorů U18 Karel Ševčík dnes rozeslal hodnocení reprezentačního srazu a utkání juniorů U18, které výběr českých juniorů připravujících se na mistrovství Evropy 2015 sehrál s Maďarskem v Olomouci počátkem loňského prosince. Připomínáme, že naše reprezentace sestoupila a od 26. března do 5. dubna 2015 bude hrát v Toulouse ve skupině B.
Ragby v televizi - 2.týden
Po, 05.Leden 2015 v 12:55
Autor: (red) Celý článek
Po delší době se vracíme ke zveřejňování programu televizního ragby v hlavních zprávách a ne jen odkazem na liště na nástěnce výše. Důvodem je novoroční překvapení - stanice Nova Sport zařadila na tento pátek premiérový záznam utkání anglické AVIVA Premiership Gloucester (9.) vs Saracens (3.). Na záznam se pak můžeme podívat v dalších dnech. Zda bude Nova vysílat ragby pravidelně, zjišťujeme. 
Terno Ternofirku
Pá, 02.Leden 2015 v 17:55
Autor: (an) Celý článek
Kdysi dávno znamenalo terno výhru na tři vsazená čísla v loterii, dnes už se význam slova posunul a znamená prostě úspěch-výhru a té dosáhl tým našeho sponzora firmy Ternofirek v úterním turnaji v sálové kopané o Silvestrovský pohár. Když má někdo výhru přímo v názvu týmu, to se mu to vyhrává!
Albrechtice vyhrály 4.turnaj školní ligy
Pá, 19.Prosinec 2014 v 20:10
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Přestože je teplo a dalo by se hrát venku, všechno se stěhuje do tělocvičen, hal a na umělé trávníky. Také školní kroužky a jejich Havířovská školní liga přešla pod střechu, po třech venkovních turnajích tag ragby se ve čtvrtek hrálo poprvé v 8.ročníku ligy v tělocvičně. A potřetí v tomto ročníku vyhrál kroužek základní školy z Albrechtic a vede ligu s docela velkým náskokem.

PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Po podzimních testech 2014
Út, 09.Prosinec 2014 v 19:59
Autor: (gak) Celý článek
Posledními dvěma zápasy mezi Anglií a Austrálií (26:17) - hrál se současně jako Cook Cup - a Walesu s Jižní Afrikou (12:6) skončila předminulý víkend podzimní série mezinárodních přátelských zápasů, obecně nazývaných testy. Celkem dvaadvacet zápasů zemí první světové úrovně a dalších 17 utkání zemí tzv. druhého koše jsme mohli, správněji řečeno v Česku nemohli, vidět v průběhu čtyř víkendů. K testům přinášíme zkrácené komentáře ze zahraničních medií.
(Foto Getty Images)
Mikulášské odpoledne
Út, 02.Prosinec 2014 v 14:24
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V sobotu 29. listopadu 2014 zorganizoval RC Havířov Mikulášskou zábavu s andělem a třemi čerty pro hráče přípravky, mladších žáků a školních kroužků. Samozřejmě, že byli vítáni i všichni příznivci havířovského rugby. Mikulášskou zábavu opět řídil „francouzský“ školník s knírem a baretem, pomáhala mu pětice dobrovolníků z řad kadetů a dívek, nápomocni byli členové RC Havířov a trenér přípravky Vlastík Tržický.
Bahenní lázeň v Krakově
Út, 25.Listopad 2014 v 14:40
Autor: (el) Celý článek
Závěr sezóny, plánovaný do Krakova na 15. listopadu, zhatilo posunutí 2. kola mezioblastního přeboru juniorů z osmého právě na tento termín. Zatímco před týdnem bylo slunečno a teplo, tuto sobotu bylo nevlídno, studeno a pošmourno, prostě pravý podzim. Junioři se utkali s Krakovem ve druhém podzimním kole česko-polské ligy, ženy se s Krakoviankami utkaly ve dvou přátelských zápasech.
Junioři Říčan jsou nejlepší
Po, 24.Listopad 2014 v 20:21
Autor: (man) Celý článek
Utkání říčanského Mountfieldu s Vyškovem v kategorii osmnáctiletých juniorů uzavřelo letošní ragbyovou sezónu v České republice. V mezioblastním přeboru potvrzují Říčany svou dominanci, ani vedoucí tým moravského oblastního přeboru Vyškov není schopen Říčanům konkurovat. Už před týdnem se střetly české kluby s moravskými vítězně na své půdě. (Foto web Vyškova)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 62 Přejít na stránku z 91
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány