Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2015
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2014
 

 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas TRX FG 
41 ½ (7 ½ )  150 Kč

Puma Cup 42(8) 150 Kč

FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Ženské mistrovství pro Petrovice

  Poslední turnaj série Elite ženského sedmičkového ragby potvrdil finiš vicemistryň z Petrovic za titulem. O jeho zisku rozhodly v posledních dvou turnajích a hlavně ve finálovém utkání posledního turnaje ...

 • Tatra postupuje do nejvyšší série

  Sobotní závěrečný turnaj 1. série ženského sedmičkového ragby určil na hřišti Tatry Smíchov nového účastníka nejvyšší ženské soutěže série Elite. Zvítězit se podařilo domácím hráčkám ...

 • Novozélandské finále

  V devatenácti ročnících turnaje Super byla jen čtyři finále čistě novozélandskou záležitostí, v letošním to tedy bude teprve páté. Ve finále se utkají Hurricanes a Highlanders ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled víkendových výsledků v zahraničí i doma ...

 • Úspěch našich školních týmů v Praze

  V osmém celostátním finálovém turnaji školních družstev, která hrají Tag Rugby, ale poprvé naše družstva dosáhla velkého úspěchu - obsadila první dvě místa v kategorii junior ...

Collapse Nástěnka
                                                                                              
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga P ČR U18 OP U15
 
 TELEVIZE
TV 21.týden
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Začaly práce na úpravě zábradlí u hřiště a nátěrech zábradlí na tribuně. Nedokončená polovina zábradlí u střídaček už byla značně zdevastovaná, nyní se konečně opraví a dokončí. Obnoví se rovněž nátěr zábradlí na tribuně. V průběhu července připravujeme generální úklid a revizi vybavení uloženého v mobilní buňce. Potřebujeme brigádníky na jednorázovou akci, hlaste se na sekretariátu RC.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 151 Přejít na stránku z 170
Až 9.místo Moravy v Sosnowci
Út, 07.Červenec 2015 v 20:55
Autor: Karel Gaman Celý článek
Moravští starší žáci na turnaji v polském Sosnowci v těžké konkurenci velšských klubů a polských regionálních výběrů neuspěli, skončili devátí z jedenácti týmů. Podíl na nepříliš úspěšném startu má do značné míry herní systém poměrně pomalé kontaktní hry, který na Moravě praktikujeme se špatnou obranou, ale hlavně neschopnost vnímat a brát na vědomí lépe postaveného spoluhráče. Ovšem částečně si kluci mohou stěžovat i na někdy prapodivné verdikty rozhodčích.
SupeRugby: Highlanders poprvé mistry
Út, 07.Červenec 2015 v 19:23
Autor: (gak) Celý článek
Vcelku nečekaně získali titul Horalé. A jejich výhra je o to hodnotnější, že vyhráli na půdě favorita, odborníci i bookmakeři dávali Hurikánům o dost více šancí na výhru. Hurricanes se však nevyvarovali chyb a přestože měli většinu herních ukazatelů lepších, prohráli.
Moravu prověří Velšani
Čt, 02.Červenec 2015 v 16:08
Autor: (man) Celý článek
Mezinárodního turnaje dětí a mládeže Felikse Mikiciuka – tak se oficiálně nazývá turnaj na počest trenéra a funkcionáře bývalého slezského klubu Czarni Bytom a Bobrek Karb Bytom – se letos už podruhé zúčastní výběr Moravy. Za 23 let získal turnaj takové renomé, že se ho pravidelně zúčastňují týmy z Walesu, Ruska, Ukrajiny, Francie a dalších evropských zemí a dnes už je prostě nemožné uspět s klubovým týmem, proto se snažíme dostat do Sosnowce, kde se turnaj hraje, to nejlepší, co na Moravě v kategorii starších žáků máme.
Ženské mistrovství pro Petrovice
St, 01.Červenec 2015 v 12:39
Autor: Marie Lafantová Celý článek
Poslední turnaj série Elite ženského sedmičkového ragby potvrdil finiš vicemistryň z Petrovic za titulem. O jeho zisku rozhodly v posledních dvou turnajích a hlavně ve finálovém utkání posledního turnaje, když v prodloužení porazily loňské mistryně Spartu. Podobně jako vloni Sparta vyhrála o bod před Petrovicemi, i Petrovice vyhrály letošní soutěž o bod. Ze série Elite sestupují havířovská děvčata, která doplatila na malý a nevyrovnaný kádr hráček. (Foto Roman Škvára)
Tatra postupuje do nejvyšší série
St, 01.Červenec 2015 v 10:58
Autor: Marie Lafantová Celý článek
Sobotní závěrečný turnaj 1. série ženského sedmičkového ragby určil na hřišti Tatry Smíchov nového účastníka nejvyšší ženské soutěže série Elite. Zvítězit se podařilo domácím hráčkám, které tak vyhrály i celou sérii a v elitní sérii vystřídají Havířovská děvčata. Sedlčany druhou nejvyšší soutěž nezvládly, o něco lepší byla Plzeň, a soutěž opouštějí, vystřídají je vítězky 2. série. (Foto Miloš Březina)
SupeRugby: Novozélandské finále
Ne, 28.Červen 2015 v 20:15
Autor: (gak) Celý článek
V devatenácti ročnících turnaje Super byla jen čtyři finále čistě novozélandskou záležitostí, v letošním to tedy bude teprve páté. Waratahs z australského Nového Jižního Walesu titul neobhájí a jejich sousedé Brumbies z federálního Teritoria hlavního města ke svým dvěma titulům třetí nepřidají, Hurricanes a Highlanders byli nad jejich síly.
Rabyový víkend - výsledky
So, 27.Červen 2015 v 21:09
Autor: (red) Celý článek
Naposledy v této sezóně přinášíme přehled výsledků, sezóna je u konce. Nejzajímavější události v zahraničí bylo semifinále Super Rugby, Waratahs doma prohráli s Highlanders a titul neobhájí. Finále bude novozélandské, Hurricanes totiž porazili druhý australský tým Brumbies. Francouzští Barbarians prohráli s Argentinou. Doma vyvrcholilo sedmičkové mistrovství - RC Praga oslavuje druhý titul. Mistra republiky v ženském ragby potvrdí nedělní turnaj série Elite v Petrovicích.
Úspěch našich školních týmů v Praze
St, 24.Červen 2015 v 11:38
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Máme za sebou další celostátní turnaj školních kroužků jehož patronem a pořadatelem je Tatra Smíchov. Pro albrechtické a havířovské kluky a děvčata to bylo už osmé finále družstev, která hrají školní ragbyové ligy Tag Rugby, ale poprvé naše družstva dosáhla velkého úspěchu - obsadila první dvě místa v kategorii junior. Kromě ragby si albrechticko havířovská výprava užila ragby i na koupališti, když si kluci zahráli vodní ragby.
SupeRugby: Highlanders a Brumbies jdou dále
Út, 23.Červen 2015 v 19:08
Autor: (gak) Celý článek
Play-off Super Rugby určilo postupující do semifinále, Horalé se utkají s titul dosud držícími Waratahs a Brumbies se střetnou s vítězem základní části Hurricanes. Takže novozélandsko australské semifinále. Budeme tedy velmi zvědavi, kdo do finále postoupí. Hurikánům se sice přisuzuje nejvíce šancí, ale Brumbies v Kapském městě vyhráli přesvědčivě. A stejně tak podali výborný výkon Highlanders, ale v Sydney to nebudou mít jednoduché, vždyť loni tam proti Waratahs neuspěli ani sedminásobní mistři Křižáci.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 19.Červen 2015 v 14:41
Autor: (red) Celý článek
Ragby je o tomto víkendu celá záplava, hlavně v zahraničí, kde se hraje finále mistrovství světa U20 a v Gdaňsku mistrovsví Evropy divize A v sedmičkách za účasti týmu České republiky. Doma se hrají sedmičkové turnaje žen - Elite v Říčanech a Série 1 v Přelouči. Kadeti do 17 let hrají ve Vyškově celostátní turnaj v sedmičkách. Naši v Gdaňsku porazili Maďary 38:0.
 
České ragbistky si na OH nezahrají
Út, 16.Červen 2015 v 19:23
Autor: Marie Lafantová Celý článek
Naše ragbistky neprošly na mistrovství Evropy v ragby o sedmi hráčkách přes čtvrtfinále a na olympiádě si nezahrají, v litevském Kaunasu prohrály rozhodující čtvrtfinálové utkání mistrovství Evropy Divize A se Švédskem o osm bodů (12:20) a z olympijské kvalifikace na hry v Riu 2016 vypadly. Na snímku slaví vítězné Belgičanky (foto fcb Regbis Lietuvoje)
Nepříliš úspěšné sedmičky
Po, 15.Červen 2015 v 19:26
Autor: (man) Celý článek
Neděle na havířovském ragbyovém hřišti byla ve znamení posledních sportovních akcí tohoto pololetí - oblastního přeboru kadetů v sedmičkovém ragby dopoledne a 2. série mistrovství republiky Sevens po poledni. Ani jedna ze sedmičkových soutěží nám valný úspěch nepřinesla. Není také divu, neměli jsme na sedmičky tým ani v kadetech, ani v mužích.
SupeRugby: Hansen bude spokojen, Crusaders neprošli
Po, 15.Červen 2015 v 16:38
Autor: (gak) Celý článek
Žádný jiný tým Super Rugby nemá srovnatelnou bilanci – Crusaders uniklo semifinále v celé historii Super jen třikrát, letos zůstali před bránami počtvrté. Jak jsme zmínili minule, kouč All Blacks Steve Hansen „nepostup“ křižáků jen uvítal, vždyť má v sestavě 9 hráčů Crusaders. Ale zpět k poslednímu kolu. Hurricanes přesvědčili o skvělé formě a poslali Šéfy z druhého místa do baráže, naopak Waratahs se na druhé místo vyhoupli vítězstvím nad Brumbies … (Foto: Dave Lintott)
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 14.Červen 2015 v 20:40
Autor: (red) Celý článek
Pokračovalo mistrovství světa hráčů do 20 let, do bojů o medaile se probojovala Francie, Jižní Afrika, Nový Zéland a z 2.místa ve skupině Anglie. Ve Francii oslavuje titul nečekaný tým - Stade Français, v Gruzii a Rumunsku rozehráli tradiční turnaje. Doma se hrálo sedmičkové mistrovství mužů a kadetů
Ragby, jaké bychom chtěli vidět denně
Ne, 14.Červen 2015 v 19:59
Autor: Karel Gaman Celý článek
Exhibiční střetnutí českého výběru proti výběru novozélandských hráčů hrajících v evropských klubech a startujících pod příznačným názvem New Zealand Ambassador’s přineslo ragby, jehož sledování by určitě nikomu nezevšednělo. Oba týmy hrály uvolněně, hlavně aby předvedly krásu hry, a nadchly tři tisícovky diváků na stadionu Tatry Smíchov tak, že je několikrát donutily k ovacím.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 151 Přejít na stránku z 170
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
 
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány
 
Collapse Tábory ČSRU