Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas Adipower Kakari
SG Rugby, vel.8½, nové
1.000,- Kč

 
Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč
 

 
Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Česko-polská liga znovu ožívá

  Uprostřed týdne ve středu se v Ostravě odehrály první zápasy česko-polské ligy kadetů a juniorů. Liga, která se poprvé hrála v ročníku 2010-2011 pak v následujících letech neustála nedostatek volných termínů k utkáním ...

 • Olympijská forma ragby startuje do nové sezóny

  Sedmičky, olympijská forma ragby, zahájily novou sezónu. A zahajují ji ty, které jsou v tomto sportu mezinárodně úspěšnější, tj. ženy ...

 • Týden v klubu

  Hřiště je sice po Havířovských slavnostech dost zdevastované, ale není to tak úplně nejhorší. Jaromír Nohavica byl na ragby a naše děvčata se tímto bývalým ragbistou nechala zvěčnit ...

 • Úvod přeboru Moravy U15 se nepovedl

  K zápasům moravského přeboru do Vyškova nepřijeli žáci Ostravy a Zlína pro nedostatek hráčů a později oba kluby své žáky ze soutěže odvolaly. A tak šéf moravské STK Miroslav Šustek úvodní vyškovské kolo zrušil ...

 • Víkendové ozvěny

  Reakce trenéra Radky Klody na zápasy extraligy a 1.ligy mužů. Dojmy Dominiky Petrové, která sledovala utkání děvčat z lajny na jejich premiéru v 1.lize ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                                 
AKCE
S0  20.9.  14:00  Ostrava
EXTRALIGA
muži
JIMI RC VYŠKOV
NE 10.9.   14:00  Ostrava
1. LIGA
muži
ARC IURIDICA PRAHA
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 OP U17 OP U15
 TELEVIZE
TV 38.týden
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
O víkendu vyrazí mladší žáci na svou obvyklou podzimní výpravu za Obwarzankem krakowskim, neboli na turnaj o velký kulatý makový krakovský preclík. Naši kluci a holky mívají  v Krakově i jinou zábavu, sobotu před nedělním turnajem obvykle tráví prohlídkou města a koupáním v akvaparku. Letos k tomu přibude i návštěva Solného dolu Wieliczka. Ještě se přijímají přihlášky na exkurzi.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 58 Přejít na stránku z 85
Zbytečná porážka od vicemistra
Po, 15.Září 2014 v 11:33
Autor: Jaroslav Kaňák Celý článek
Třetí extraligové utkání sehrálo společenství na půdě letošního vicemistra Sparty Praha. Na utkání jsme dorazili kvůli poruše vlaku se 40 minutovým zpožděním a nedostatečná rozcvička měla za následek i špatný start do utkání. Už v 17. minutě jsme prohrávali 0:10, a aby toho nebylo málo, musel odstoupit pro zranění Vojta Kubatý.
Soutěže mužů
So, 13.Září 2014 v 20:38
Autor: (man) Celý článek
Extraliga uzavřela 3. kolo polovičním úspěchem domácích celků,  Říčany porazily Dragon a Sparta s Mariánské Hory, oba týmy vyhrály po boji a jejich soupeři si odvážejí alespoň defenzivní bonus. Hosté vyhráli také dvakrát – Vyškov na Tatře a mistrovská Praga v Edenu na Slavii, ale drtivě 13 pětkami. První a druhá liga se hrají zítra, ale hned tři zápasy jsou pro nezpůsobilý terén odloženy.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 13.Září 2014 v 14:25
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější zahraniční událostí bylo čtvrté kolo Šampionátu jižní polokoule, ve kterém se střetla Austrálie s Argentinou a Nový Zéland s Jižní Afrikou. Domácí ragby je poznamenáno nepřízní počasí, všechny ragbyové akce na jižní Moravě byly zrušeny nebo odloženy pro nezpůsobilé terény. Hrají se jen ligové zápasy mimo jih Moravy. Zahajuje i 2.liga mužů.
Česko-polská liga znovu ožívá
Pá, 12.Září 2014 v 12:36
Autor: (man) Celý článek
Uprostřed týdne ve středu se v Ostravě odehrály první zápasy česko-polské ligy kadetů a juniorů. Liga, která se poprvé hrála v ročníku 2010-2011 pak v následujících letech neustála nedostatek volných termínů k utkáním. Je to paradoxní, ale čím méně bylo juniorských a kadetských týmů, tím míň termínů zbývalo pro ČPL, u kadetů třeba proto, že čtyři moravské týmy spolu hrály stále dokola.
Olympijská forma ragby startuje do nové sezóny
Čt, 11.Září 2014 v 21:16
Autor: Marie Lafantová Celý článek
České soutěže v sedmičkové, tedy olympijské, formě ragby zahájily novou sezónu. A zahajují ji ty, které jsou v tomto sportu mezinárodně úspěšnější, tj. ženy.  Ragby se po padesáti letech vrací na olympijské hry, tentokrát ovšem ve formě o sedmi hráčích, resp. hráčkách. Ty také mají reálnou šanci probojovat se na Olympijské hry v Tokiu v roce 2020.
Týden v klubu
Čt, 11.Září 2014 v 20:21
Autor: (el) Celý článek
Neudálo se nic pozoruhodnějšího než Havířovské slavnosti na našem hřišti, to je sice dost zdevastované, ale není to tak úplně nejhorší, pokud v pondělí 15. září firma Zelený pažit nastoupí na druhou etapu úprav plochy, jakože by podle informací správy areálu nastoupit měla, měl by se povrch upravit tak, že v sobotu 25.října odehrajeme extraligový zápas v Havířově. Jaromír Nohavica byl na ragby a naše děvčata se tímto bývalým ragbistou nechala zvěčnit.
Úvod přeboru Moravy U15 se nepovedl
Čt, 11.Září 2014 v 20:07
Autor: (an) Celý článek
K úvodním zápasům moravského přeboru do Vyškova totiž nepřijeli starší žáci Mariánských Hor a Zlína pro nedostatek hráčů a později oba kluby své žáky ze soutěže odvolaly. A tak šéf moravské sportovně technické komise Miroslav Šustek úvodní vyškovské kolo zrušil, vydal nové rozlosování a odehrané zápasy prohlásil za přátelské. V neděli tedy bude na Dragonu druhý pokus, věřme, že to tentokrát vyjde.
Víkendové ozvěny
St, 10.Září 2014 v 13:59
Autor: (el) Celý článek
V sobotu a v neděli měly týmy našeho ostravsko-havířovského společenství domácí premiéru, extraligový tým se utkal s Tatrou Smíchov a prvoligové mužstvo hrálo s Přeloučí, oba týmy prohrály, ale zatímco extraligový si zasloužil spíše remízu, prvoligový prohrál po hrubých chybách. Také ženy měly premiéru v 1.lize nazvané série Elite. Přinášíme reakci trenéra Radka Klody na zápasy mužů a Dominiky Petrové, která pro nedoléčené zranění musela utkání děvčat jen sledovat z lajny.
První turnaj byl pro nás těžký
St, 10.Září 2014 v 13:19
Autor: Karolina Filsáková Celý článek
Někteří si myslí, že jsme v klubu ne dost ocenili úspěch našich děvčat v minulém ročníku 2. sedmičkové ligy žen. Ovšem postup do 1.ligy se po jejich výkonech jaksi zcela samozřejmě čekal. Teď jsou tedy v 1.lize, správněji v sérii Elite, a nyní je třeba říci: Hic Rhodus, hic salta. A nutno uznat, že první "skok" děvčatům vyšel, v prvním turnaji jim sice ulehčila situaci neúčast Pražských koček, ale za vítězství nad Přeloučí a za 6 bodů do tabulky klobouk dolů! Z turnaje přinášíme repot Karoliny Filsákové.
V sérii Elite vedou Petrovice
St, 10.Září 2014 v 11:18
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V soutěžích žen se stále něco mění, ale soutěžní struktura už začíná dostávat pevné obrysy - už ne liga, ale Česká série v ragby 7’s žen - od Elitní přes první až třetí sérii s novým systémem postupu a sestupu, či lépe řečeno dělení soutěží. Po podzimní části se v sérii Elite utká šestice nejlepších o titul, poslední dva týmy série Elite a první dva týmy 1.ligy vytvoří soutěžní skupinu 1.série, ostatní družstva 1.ligy pak skupinu 2.série, třetí série je určena spíše začínajícím týmům. Dnes přinášíme zprávu naší zpravodajky Marie Lafantové o výsledcích 1.kola série Elite.
Championship: Stesky na rozhodčí
St, 10.Září 2014 v 10:41
Autor: (gak) Celý článek
Nejen u nás si hráči a trenéři stýskají na výroky rozhodčích, i v utkáních nejvyšší úrovně jsou stesky na jejich rozhodnutí na denním pořádku. Po sobotním kole Championship si trenéři i komentátoři stěžují na kontroverzní rozhodnutí, která podle nich ovlivnila průběh zápasů 3. kola, ve kterém All Blacks vyhráli jasně nad Pumami, ale Springboks ztratili zápas až v posledních minutách. Zda ovšem rozhodnutí sudích výsledky ovlivnilo, je otázka!
(Foto Getty Images)
Začali jsme bystře, skončili rozpačitě
Po, 08.Září 2014 v 18:50
Autor: Karel Gaman Celý článek
První utkání nového ročníku 1. ligy jsme hráli v nových podmínkách na ostravském hřišti proti těžkému soupeři z Přelouče. Ještě to v novém společném týmu havířovských a ostravských hráčů není vyladěno, tu a tam to dost skřípe, ale a druhé straně tým podstatnou část zápasu i ve čtrnácti dokázal soupeře držet v defenzivě. Jenže pak přišly dva okamžiky, kdy po ztrátě míče v útočné fázi soupeř utekl, bodoval a rozhodl.
První bod do tabulky
Po, 08.Září 2014 v 12:52
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Společenství Sokola Mariánské Hory a Havířova přivítalo v sobotu tým Tatry Smíchov, který v loňském ročníku extraligy skončil na pátém místě. Společenství po vyrovnané hře, které přihlížel i bývalý ragbista a písničkář Jarek Nohavica, získalo první defenzívní bod za porážku rozdílem menším 7 bodů a možná mohlo získat i více, nebýt fatální chyby v rozehrávce.
Extraliga a 1.liga
Ne, 07.Září 2014 v 23:06
Autor: (man) Celý článek
Už druhé kolo extraligy výrazně týmy v tabulce oddělilo, výhry prvních čtyř celků udělaly pořádný řez, odstup prvních čtyř od druhé poloviny je sedm bodů. Na druhé straně to ještě tak moc neznamená, ale ztráty se budou těžko dohánět. První liga sotva začala, už se může prezentovat rekordními výhrami, padlo celkem 39 pětek. Nejvíce jich mají „na svědomí“ Tatra Smíchov B a Petrovice.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 06.Září 2014 v 16:29
Autor: (red) Celý článek
V Rumunsku pokračoval turnaj sedmnáctiletých Cross Border neúspěchem našich, prohráli v souboji o třetí místo s Litvou výrazně 14:28. Dnes také začíná Evropský pohár národů divize 1B utkáním Polsko v. Švédsko. Doma pokračuje extraliga druhým kolem a 1.liga zahajuje zápasem Bystrc - Iuridica. Ženy zahájily soutěže druholigovým turnajem v Sedlčanech, první liga žen se hraje v neděli v Přelouči a v neděli také pokračuje první liga mužů. Na Moravě i v Čechách zahajují soutěže starší žáci. 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 58 Přejít na stránku z 85
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány