Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2015
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Cena 150 Kč
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239

Reebok v.36 (4) 50 Kč
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
O krabici se přihlas na
sekretariátu RCH
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Před 3.kolem Six Nations

  Před utkáním třetího kola Six Nations Francie s Walesem rostou ve Francii rozpaky: "Buď není dobrý realizační tým, nebo nemáme dobré hráče," říká dřívější internacionál Aubin Hueber ...

 • Informační bulletin 2/2015

  Informace pro členy a rodiče mládeže RC ...

 • Zápasem Nizozemsko – Belgie začala divize 1B

  Nečekaně vyrovnaný zápas svedli Nizozemci s Belgičany. Otevřeli jarní část série utkání Evropského poháru národů – mistrovství Evropy divize 1B. Nizozemci vedli do poslední minuty 21:18, ale stav neudrželi ...

 • Crusaders i Waratahs vyhráli derby

  Oba čelní týmy loňského ročníku SR předvedly ve druhém kole lepší výkon než v tom prvním. Jak Crusaders, tak Waratahs vyhráli venku, Crusaders v Dunedinu nad Horaly, Waratahs v Melbourne nad Rebely …

 • Pátá výhra Albrechtic

  Po dvou podzimních turnajích na hřišti odehráli žáci kroužků a školních týmů čtvrtý halový turnaj Havířovské školní ligy tag ragby, který se hraje v rámci celosvětového projektu IRB Get into Rugby ...

Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky
Autor: Radomír Kloda
Soustředění mužů bude od pátku 13.3.2015 do soboty 14.3.2015 na hřišti v Ostravě.
Páteční trénink od 18,00 hod., sobotní trénink od 9.00 hod., oběd a po obědě ve 14,00 hod. (15,00) přípravné utkání s Juvenií Krakov.
Soutěže začínají 21.3. (doma Sparta) respektive 22.3.2015 (venku Iuridica)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 62 Přejít na stránku z 92
Před 3.kolem Six Nations
Čt, 26.Únor 2015 v 15:34
Autor: (gak) Celý článek
Francouzi na tom už pár let nejsou právě nejlépe, současné sedmé místo a výkony národního týmu v posledním roce rozhodně ve Francii nebudí nadšení. Vždyť za poslední rok Les Bleus vyhráli jen čtyři zápasy a šest prohráli. Před utkáním třetího kola Six Nations s Walesem rozpaky rostou: "Buď není dobrý realizační tým, nebo nemáme dobré hráče," říká dřívější internacionál Aubin Hueber.
Informační bulletin 2/2015
St, 25.Únor 2015 v 20:15
Autor: se-RC Celý článek
Obsah: Letní tábor RC a přihláška  Zrušení zájezdu do Lvova  Lékařské prohlídky  Poslední vstupenky na ples  Soustředění týmů  Placení příspěvků  Pozvánka na valnou hromadu  Kempy RAYP a ČSRU  Program valné hromady  Šance pro kluky i holky dostat se na mistrovství světa v ragby
ENC: Zápasem Nizozemsko – Belgie začala divize 1B
Po, 23.Únor 2015 v 10:50
Autor: (gak) Celý článek
Nečekaně vyrovnaný zápas svedli na trávníku Nationaal Rugby Centrum v Amsterdamu domácí s Belgičany. Otevřeli tak jarní část série utkání Evropského poháru národů – mistrovství Evropy divize 1B, kterou zatím po třech suverénních vítězstvích vede Moldavsko. Nizozemci vedli do poslední minuty 21:18, ale stav neudrželi. (Foto Sportkipik)
SupeRugby: Crusaders i Waratahs vyhráli derby
Ne, 22.Únor 2015 v 21:00
Autor: (gak) Celý článek
Po prvních dvou kolech se výborně drží jihoafričtí Stormers a novozélandští Hurricanes a Chiefs, všechny tři týmy jsou v čele bez porážky. Oba čelní týmy loňské soutěže svorně v prvním letošním kole SR prohrály po rozpačitém výkonu doma, ale ve druhém kole už předvedly mnohem lepší výkon. Jak Crusaders, tak Waratahs ve 2. kole SR vyhráli venku, Crusaders v Dunedinu nad Horaly, Waratahs v Melbourne nad Rebely.
Novela stanov klubu k nahlédnutí
So, 21.Únor 2015 v 12:45
Autor: Výbor RCH
Výbor klubu projednal a schválil na schůzi dne 18.února znění upravených klubových stanov. Stanovy se musely upravit, aby byly v souladu se zněním příslušných článků nového občanského zákoníku.
Na valné hromadě v sobotu 7.března se bude novela stanov schvalovat, proto výbor klubu dává na vědomí všem řádným členům, že stanovy jsou k dispozici k prostudování v kanceláři sekretariátu RC. Vzhledem k jejich rozsahu nebude možno stanovy podrobně na VH rozebírat, je proto na členech klubu starších 18 let, aby se s jejich zněním seznámili ještě před valnou hromadou.
Pátá výhra Albrechtic
Pá, 20.Únor 2015 v 15:16
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Po dvou podzimních turnajích na hřišti odehráli žáci kroužků a školních týmů čtvrtý halový turnaj Havířovské školní ligy tag ragby, který se hraje v rámci celosvětového projektu IRB Get into Rugby. Také pro letošní osmý ročník se podařilo zajistit částečné financování ligy z minigrantu Nadace OKD z projektu Srdcovka. Žáky čeká ječtě jeden halový turnaj v březnu, od dubna bude liga pokračovat venkovními turnaji.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Hlasujeme pro Denisu
Pá, 20.Únor 2015 v 10:08
Autor: (el) Celý článek
Deník, jak ostatně můžete sledovat v naší rubrice "Napsali (řekli) jinde," věnuje ragby jako jedno z mála českých medií ragby poměrně dost prostoru. Vloni se deník dokonce rozhodl podpořit české ženské ragby sympatickou akcí - vyhlášením ankety o Ragbyovou krásku Deníku. Již v prvním ročníku se umístila naše Dominica Nicole Dohnalová na sympatickém 3.místě a letos se bije o čelo další kráska našeho klubu Denisa Adamusová, kterou samozřejmě podpoříme. Rozhovor s Denisou z dnešního Deníku si přečtěte dále ...
Televizní víkend
Čt, 19.Únor 2015 v 14:43
Autor: (red) Celý článek
Trvalo to šest týdnů, než jsme se dočkali dalšího přenosu ragby v televizi. Ale tento víkend to bude stát za to, uvidíme totiž zápas AVIVA Premiership mezi Bath Rugby (2.) a Nothamptonem (1.), northamponští Svatí mají 52 a Bath 47 bodů. Podle informace sportovního ředitele ČSRU Antonína Brabce bychom měli vidět zápas z každého dalšího kola až po finále. V neděli se nezapomeňte podívat na průřez francouzskou Top 14 s Isabelle Ithurburu na TV5 Monde.
Horňáci vyhráli v masopustní fotbal
St, 18.Únor 2015 v 10:41
Autor: (gak) Celý článek
Nevíte, o co jde, kteří Horňáci vedou? Pak jste v minulých letech nesledovali v masopustním období naše stránky. Zmínění Horňáci jsou správně The Up'ards a hrají Royal Shrovetide Football game v Ashbourne, Derbyshire. V městě Ashbourne v Derbyshire v Anglii se od roku 1300 každoročně v masopustní úterý a středu hraje staroanglický fotbal. (Foto Getty Images) Doplněno 19.2.
ENC: Zajímavé zápasy ve druhém kole
Po, 16.Únor 2015 v 19:14
Autor: (gak) Celý článek
Týmy druhého evropského koše svedly ve druhém kole Evropského poháru národů nečekaně vyrovnané souboje, favorité nakonec vyhráli, ale stálo je to mnoho sil. Třeba Němci vedli nad Rusy ještě v 60.minutě, Rumuni udolali Španělské Leones až poté, co pro nekázeň musel nuceně odpočívat Nava de Olano a vysoce favorizovaní Gruzínci dokázali doma položit Portugalcům jednu jedinou pětku.
SNC: Irsko a Anglie bez porážky
Po, 16.Únor 2015 v 15:09
Autor: (gak) Celý článek
Druhý víkend turnaje Six Nations už do čela postavil favority, mezi kterými zřejmě rozhodne o vítězi SNC. Samozřejmě jsou tu ještě tři soutěžní víkendy, které mohou mnohé změnit, ale dá se říci, že pokud Irové 1. března na Lansdowne Road v Dublinu vyhrají nad Angličany, což se jim mimochodem povedlo naposledy v roce 2011, bude možná rozhodnuto.
SuperRugby: Překvapení na úkor Křižáků
Pá, 13.Únor 2015 v 11:54
Autor: (gak) Celý článek
Dnes začala největší světová série klubového ragby Super Rugby, dotýká se sice jen jižní polokoule, ale zasahuje dva kontinenty. Hned první zápas nového ročníku skončil šokem – poslední tým loňského ročníku Melbourne Rebels porazili sedminásobné mistry SR Crusaders 20:10.
Pozvánka na valnou hromadu
St, 11.Únor 2015 v 16:17
Autor: V RC Celý článek
Výbor RC Havířov, z.s. svolává v souladu s článkem X.4. stanov RC valnou hromadu na sobotu 7.března 2015 do zasedací místnosti Domu PZKO v Havířově-Bludovicích, ul. U Zborůvky 12. Jednání nejvyššího orgánu klubu se zúčastní členové starší 15 let. Začátek jednaní je v 9:30 h.
ENC: Debakl Rusů v Madridu
Po, 09.Únor 2015 v 11:32
Autor: (gak) Celý článek
O osudu zápasu Němců s Gruzínci bylo jasno předem, šlo jen o výši skóre, nakonec Lelos vyhráli 64:8. Dvanáct let trvalo Španělům, než se zmohli na odvetu za sérii deseti porážek, které od Rusů do této soboty utrpěli, ale teď si výhru vychutnali, před 8 tisíci diváky položili hostům 7 (!) pětek. V Lisabonu Portugalci nenapodobili své iberské sousedy a prohráli s Rumuny jednoznačně 10:37.
Winter Cup: Hrálo se úplně jinak
Ne, 08.Únor 2015 v 17:35
Autor: (man) Celý článek
První turnaj zimního přeboru Moravy Winter Cup se nakonec hrál úplně jinak, než bylo v plánu. Vyškov se pro nedostatek hráčů omluvil a chřipková epidemie poznamenala i sestavy dalších týmů. Když se před začátkem turnaje zjistilo, že nejsou ani zlínští kluci z budoucího společenství Dragon-Zlín, dohodli se trenéři na jediném utkání Moravskoslezsko – Brno.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 62 Přejít na stránku z 92
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány
 
Collapse Tábory ČSRU