Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ostrava bude hostit Mistrovství Evropy 7’s

  Před námi je mistrovství Evropy sedmiček v Ostravě tentokrát v rámci oslav sedmdesátin ostravského ragby. Ostrava nehostí turnaj ME v sedmičkách poprvé ...

 • Ve Vyškově jen U12

  Naši dvanáctiletí mladší žáci hráli v dalším dílu turnajového seriálu moravských přípravek a mladších žáků ve Vyškově ...

 • Jak jsme jeli na výlet do Zlína

  Tak nějak to hrajícímu trenérovi týmu Patriku Kovácsovi připadalo, když se z lajny díval na své svěřence, kteří podle všeho zápas pojali v hodně přátelském duchu ...

 • Junioři ztrácejí dech?

  Podzimních 52:17 by dnes naši junioři brali všemi deseti, přestože se v posledních jarních zápasech Vyškov nijak proti podzimu nezlepšil, všechny své zápasy prohrál, najednou našim juniorům udělil nečekanou lekci ...

 • Česko postupuje do ME Trophy

  Česko porazilo Maltu 48:14 a kromě postupu do skupiny evropské soutěže Trophy, postoupili čeští borci ještě do druhého kola kvalifikace na Mistrovství světa 2019 v Japonsku, které se odehraje za 168 hodin v Maďarsku ...

Collapse Nástěnka
                                                                                      
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
   NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
SO 27.5.  13:00  HAVÍŘOV celostátní liga RK PRAHA-PETROVICE junioři
NE 28.5.  12:00  BRNO-Cacovice 1.liga RC DRAGON BRNO B muži
SO   4.6.  14:00  HAVÍŘOV 1.liga RC BYSTRC muži
 
 TELEVIZE

Ragby v mediích

Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Na vrcholu sezóny naši starší žáci propadli, v minulém týdnu se nesešli v dostatečném počtu na tréninku, někteří byli zraněni či nemocní, ale řada hráčů, z těch kteří mohli, vůbec na trénink nepřišla. Důsledkem bylo, že trenéři museli zrušit účast na vrcholném utkání sezóny - finále o 1.místo v oblastním přeboru ve Vyškově. Vyškov ale nechce získat titul bez boje, a vyhnout se souboji nechtějí ani naši trenéři. proto s Vyškovem domlouváme náhradní řešení. Zápas se odehraje buď tuto neděli nebo 25.6.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 167 Přejít na stránku z 194
Ostrava bude hostit Mistrovství Evropy 7’s
Út, 23.Květen 2017 v 15:32
Autor: (red) Celý článek
Po loňském utkání mistrovství Evropy Česká republika – Chorvatsko v rámci oslav 50 let havířovského klubu, je před námi mistrovství Evropy sedmiček v Ostravě tentokrát v rámci oslav sedmdesátin ostravského ragby. Ostrava nehostí turnaj ME v sedmičkách poprvé, ten předchozí proběhl v červnu 2009 a český tým v něm skončil pátý. Letos budou turnaje dva – mužský 3. a 4. června a ženský o týden později. Na ten letošní zve prezident ČSRU Pavel Chaloupka osobním dopisem.
(Snímek z ME 2009: Belgie - Foto: L.Káňa)
Ve Vyškově jen U12
Po, 22.Květen 2017 v 18:14
Autor: Jan Kozubík Celý článek
Naši dvanáctiletí mladší žáci hráli v dalším dílu turnajového seriálu moravských přípravek a mladších žáků ve Vyškově. Z technických důvodů se tentokrát na jih Moravy nevypavilo družstvo U8. Přinášíme report trenéra týmu U12 Jana Kozubíka. (Foto převzato z webu RC Zlín)
Jak jsme jeli na výlet do Zlína
Po, 22.Květen 2017 v 18:10
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Tak nějak to hrajícímu trenérovi týmu Patriku Kovácsovi připadalo, když se z lajny díval na své svěřence, kteří podle všeho zápas pojali v hodně přátelském duchu. Zlínští museli před domácím obecenstvem zabrat, hráčům bylo jasné, že musí dvě kola před koncem soutěže vylepšit svou chudou bodovou bilanci. Domácí tedy hráli soustředěně a využívali hlavně svou útočnou formaci, která měla proti už dlouho improvizovanému složení zadních řad Havířova, mnohem víc šancí, než jejich rojníci.
Junioři ztrácejí dech?
Po, 22.Květen 2017 v 17:03
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Podzimních 52:17 by dnes naši junioři brali všemi deseti, přestože se v posledních jarních zápasech Vyškov nijak proti podzimu nezlepšil, všechny své zápasy prohrál, najednou našim juniorům udělil nečekanou lekci. Jak se zdá, na hřišti se začalo odehrávat něco, s čím naši junioři ani ve snu nepočítali ...
Česko postupuje do ME Trophy
So, 20.Květen 2017 v 22:02
Autor: Petr Skála Celý článek
Česko porazilo Maltu 48:14 a kromě postupu do skupiny evropské soutěže, kde soupeři Česka budou ještě Belgie, Moldavsko, Nizozemsko, Švýcarsko a Polsko, postoupili čeští borci ještě do druhého kola kvalifikace na Mistrovství světa 2019 v Japonsku, které se odehraje za 168 hodin v Maďarsku. Maďaři totiž porazili souběžně s utkání v Praze Bosnu Hercegovinu 19:17. (Foto Petr Skála)
Ragbyový víkend - výsledky
So, 20.Květen 2017 v 10:47
Autor: (red) Celý článek
Domácímu ragby dominuje událost roku - kvalifikace o postup do REIC Trophy a současně do dalšího kola kvalifikace s Maltou. Evropskému pak vrcholící nejvyšší soutěže Francie, Anglie a keltské oblasti. Doma se hrají všechny soutěže kromě extraligy.
Česko hraje o dvojnásobný postup
Pá, 19.Květen 2017 v 12:38
Autor: Petr Skála Celý článek
Za klíčové ragbyové utkání  tohoto roku lze považovat duel o postup do divize Trophy Mistrovství Evropy, které  odehrají čeští reprezentanti již v  sobotu 20. května 2017  od 14:00 hodin v Praze na Markétě. Navíc vítěz klání zároveň postoupí do druhého kola kvalifikace na Mistrovství světa v roce 2019 v Japonsku, které se odehraje za 168 hodin poté opět na území České republiky ovšam pokud Češi porazí v sobotu Maltu. 
Nesoutěžní soutěže žáků
St, 17.Květen 2017 v 14:00
Autor: (an) Celý článek
Zatímco starší žáci v sobotu svou soutěž končí finálovým zápasem, mladší svou moravskou turnajovou sérii sotva začali. Zatímco starší žáci obsadili ve druhém bloku (jarním) soutěže druhé místo, u mladších žáků se žádné tabulky nevedou a žádné pořadí se nevyhlašuje. Nicméně žáci velmi citlivě vnímají, zda v turnaji uspěli nebo ne, systém „nesoutěžních“ turnajů je přinejmenším podivný, vždyť jde proti podstatě sportu – tedy soutěži o co nejlepší umístění.
Šlo to ztuha, ale Bystrc je na štítě
Po, 15.Květen 2017 v 15:45
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Utkání o 5. až 8.místo celostátní ligy juniorů U18 hráli naši junioři po více než měsíční přestávce, když nepočítáme, že někteří z nich nastoupili za muže proti Spartans RUFC. Bylo to kvůli odložení zápasu s Petrovicemi, které se jak známo, nehrálo pro nezpůsobilé hřiště. Možná právě dlouhá pauza způsobila, že to šlo našim juniorům dost ztuha. Více v Pacanově reportu ...
Ragbyový víkend - výsledky
So, 13.Květen 2017 v 20:13
Autor: (red) Celý článek
Evropské klubové ragby má vrchol v Edinburghu, včera získalo Challenge Cup Stade Français, dnes bojuje o nejcennější pohár Clermont se Saracens. V Evropě začíná soutěž nejslabších zemí v tzv. "rozvojovém" mistrovství utkáním Černá Hora - Slovensko, které reprezentuje i několik českých hráčů. Také doma vrcholí základní část extraligy Top 6, dohrávají se odložená utkání soutěží mužů a hrají se soutěže mládeže a žen. 
 
Týden v klubu
Čt, 11.Květen 2017 v 19:17
Autor: (el) Celý článek
Je řada událostí, které se do žádné pravidelné rubriky nevejdou a těmi se budeme zabývat v rubrice „Týden v klubu.“ Ovšem nebudou to noticky časově striktně vymezené do jednoho týdne, spíše postihneme delší časový úsek. Dnes se podíváme, jak Petr Kozubík oslavil narození dcery Adriany, Pivo hrál jako zamlada, třetí poločas se Spartans, výbor schválil záměr uspořádat dětský den.
Mladší žáci letos poprvé na turnaji
Čt, 11.Květen 2017 v 16:59
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Sobotní turnaj mladších žáků a přípravek v Olomouci byl první letošní akcí moravského turnajového seriálu pro nejmladší ragbisty. Naši startovali v turnaji přípravek do 10 let, když v kategorii U8 nemáme dostatek hráčů pro samostatné družstvo, a v kategorii mladších žáků U12. Svou samostatnou ragbyovou premiéru měl v turnaji šestiletých už třetí z generace Friců Oliver, syn Michala a vnuk Radka Fricových (s míčem vlevo).
Vyškov nám dovolil hodně
Po, 08.Květen 2017 v 17:26
Autor: Karel Gaman Celý článek
Mužstvo hraje tak, jak mu dovolí soupeř, říká se, v případě našeho nedělního souboje s rezervou Vyškova to platilo stoprocentně, Vyškov nám dovolil opravdu hodně. Ale aby to nevypadalo, že to byla zásluha Vyškova, naši hráli skutečně dobře v rámci svých limitů, tedy především rojem, také většinu pětek položili rojníci, Vyškov rozhodně nemohl v rojové hře našim konkurovat. A pověstné bystré rychlé a vše pronikající vyškovské útočné formaci scházeli hráči, kteří se obvykle starají o přísun bodů.
ME C1 North: Jasná výhra Česka
Ne, 07.Květen 2017 v 22:01
Autor: (gak) / Petr Skála Celý článek
Žádný zázrak se nekonal, uvádí lucemburský server Luxemburger Wort, porážka odsuzuje Lvy k sestupu z konference 1. Byl to souboj nesouměřitelných týmů, vždyť Česká republika je 30 míst před Lucemburskem ve světovém rankingu, přesto Lucembursko vyvíjelo na Čechy docela velký tlak. (Foto Stéphane Guillaume) 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 07.Květen 2017 v 17:44
Autor: (red) Celý článek
Výhra v Lucembursku posununuje náš národní tým z prvního místa severní konference 1 Evropské trofeje proti prvnímu týmu jižní konference Maltě. Posledními zápasy skončily nižší skupiny mistrovství Evropy. Doma pokračovaly nadstavbové soutěže dorostun a staršíchn žáků a všechny soutěže mužů. Ženy měly turnaj 2.série v Ostravě a 1.série se hrála v Brně. 
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 167 Přejít na stránku z 194
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vásCollapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány