Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2016
Autor MgA. P.Kozubík
cena 100,- Kč
 
Collapse Ragbista roku 2015
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239 
 
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas FIO vel.34 (2)
použité, 100,- Kč 

Adidas Messi f5
vel 38 (5½) 400 Kč

 
Kooga Stealthy nové
vel.47,5 (12.5) 1000 Kč
vel. 48 (13)  1000 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Neměli jsme dostatek sebevědomí

  "Projevilo nedostatečné sebevědomí našeho týmu," tvrdí olomoucký expert Josef Hrušák, jehož report z utkání kadetů si můžete přečíst v článku, "kluci nevěří sobě ani svým spoluhráčům, kterým nevytváří dostatečnou podporu ...

 • Třetí místo uteklo s Vránou

  Starší žáci U14 propásli šanci na třetí místo v regionálním přeboru Moravy, doplatili na nevyrovnanost kádru, a také, to je třeba přiznat, na slabší fyzičku ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků zahraničního a domácího ragby ...

 • Letos byl krocan i v tekuté formě

  Hlavní cena turnaje, skutečný pečený krocan, byl letos doplněn o krocana v tekuté formě – týmy na prvním a druhém místě obdržely i láhev bourbonu Wild Turkey ...

 • Starší žáci budou hrát o 3. místo

  Naše žákovské družstvo po porážce v semifinále bude nyní hrát o 3. místo na Moravě s Vyškovem ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                                         
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLÍŽŠÍ ZÁPASY
NE 22.5. 11:00 Havířov JIMI RC VYŠKOV st. žáci U14 finále OPM o 3.místo
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Správa sportovních a rekreačních zařízení města připravila na tuto sobotu na všech sportovištích, které spravuje, Sportovní den rodičů a dětí. Náš klub představí na ragbyovém hřišti jak ukázky tréninku a hry, tak řadu hříček a dovednostních soutěží. Zveme všechny, kdož by si chtěli vyzkoušet, jak se taková ragbyová šiška drží v rukou, jak se s ní hází nebo jak se do ní kope. Samozřejmě zveme i rodiče našich žáků. Můžete si vyzkoušet i bezkontaktní formu ragby, tzv. Tag Rugby.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 159 Přejít na stránku z 182
Extraliga: Ošidné semifinále
So, 28.Květen 2016 v 21:23
Autor: Karel Gaman Celý článek
O tom, jak ošidné může být semifinále soutěže, se dnes přesvědčila Pragovka. Suverén základní části sice klopýtl v 11. kole se Spartou, ale měl to být jen drobný výpadek, jenže zřejmě nebyl. Pragovka nyní nezvládla semifinále s Tatrou, která se zřejmě z utkání Pragy na Spartě poučila. Ve druhém semifinále jasně vyhrál Vyškov nad Říčany a tak bude mít ve finále extraligy trochu překvapivého soupeře. (Foto z utkání Vyškov - Říčany Anry Lukáč)
Ragbyový víkend - výsledky
So, 28.Květen 2016 v 13:08
Autor: (red) Celý článek
Asi nejsledovanější událostí evropského ragby bude finále AVIVA Premiership mezi Saracens a Exeterem a nedělní přátelské utkání mezi Anglií a Walesem. V domácím ragby pak semifinále extraligy s překvapivým výsledkem a boj Ostravy o udržení 1.ligy v baráži s rezervou Vyškova. O přebornický titul pak hrají kadeti a starší žáci. V kategorii starších žáků i kadetů jsou přeborníkem ČR Říčany.
 
CL U16: Neměli jsme dostatek sebevědomí
Čt, 26.Květen 2016 v 11:17
Autor: Josef Hrušák Celý článek
"Projevilo nedostatečné sebevědomí našeho týmu," tvrdí olomoucký expert Josef Hrušák, jehož report z utkání kadetů si můžete přečíst v článku, "kluci nevěří sobě ani svým spoluhráčům, kterým nevytváří dostatečnou podporu. Myslím, že se pokles sebedůvěry datuje od utkání s Bystrcí v Olomouci, který jsme přes velkou převahu v závěru utkání prohráli."
Třetí místo uteklo s Vránou
Po, 23.Květen 2016 v 19:48
Autor: (el) Celý článek
Starší žáci U14 propásli šanci na třetí místo v regionálním přeboru Moravy, doplatili na nevyrovnanost kádru, a také, to je třeba přiznat, na slabší fyzičku. Prostě tahounům týmu došlo palivo a přes velkou snahu už nebyli schopni stav utkání zvrátit. Kluci neudrželi vedení 12:5 z prvního poločasu, ve druhém přišel výpadek v obraně, prohrávali už 12:19, stáhli na 17:19, ale pro vyrovnání byla branka příliš vzdálená.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 22.Květen 2016 v 14:59
Autor: (red) Celý článek
V zahraničí nás zaujalo semifinále anglické Premiership, ve kterém zvítězily favorizované týmy z 1.a 2.místa tabulky, Saracens porazili jasně Leicester a Exeter se vypořádal s Vosami. Domácí ragby bylo ve znamení posledních kol dorosteneckých soutěží. Žáci U14 hráli v regionálních soutěžích finále, skončila i celostátní liga U14, ale finále bude mít až za týden. Ve 2.lize mužů se dohrávaly dva zápasy.
Letos byl krocan i v tekuté formě
Út, 17.Květen 2016 v 18:16
Autor: (el) Celý článek
Hlavní cena turnaje, skutečný pečený krocan, byl letos doplněn o krocana v tekuté formě – týmy na prvním a druhém místě obdržely i láhev bourbonu Wild Turkey. Byla to pozornost k oslavě 50.výročí havířovského ragby a je třeba říci, že divoký krocan zmizel dřív než ten domácí pečený. Samotný turnaj měl velmi dobrou úroveň, zvláště první dva týmy - Říčany a Poland Veterans - dodaly turnaji správný říz.
Starší žáci budou hrát o 3. místo
Út, 17.Květen 2016 v 16:34
Autor: (el) Celý článek
Nové formuli žákovských soutěží předcházely podzimní  nesoutěžní zápasy, na jaře však už se hraje o pořadí a tituly dokonce ve dvou úrovních – celorepublikově a v regionech Čechy a Morava. Zřejmě bylo záměrem komise otestovat všechny týmy, aby je mohla rozdělit do soutěží podle jejich síly, to má hlavu a patu. Naše žákovské družstvo po porážce v semifinále bude nyní hrát o 3. místo na Moravě s Vyškovem.
Ten zápas povedl oběma mužstvům
Po, 16.Květen 2016 v 20:29
Autor: (man) Celý článek
Ten zápas povedl oběma mužstvům, říká v rozhovoru pro náš server dlouholetý ostravský trenér a funkcionář a také výborný moderátor ragbyových zápasů Dalibor Čech. Jak jsme ve včerejším reportu z utkání v Ostravě slíbili, přinášíme názory expertů, kromě Dalibora jsme se také zeptali na názor nového kouče havířovského týmu Patrika Kovácse (na snímku L.Kozubíka), který dal tentokrát před hrou v  nejdůležitějším jarním zápase přednost koučování.
Soutěže: extraliga, 1. a 2. liga
Po, 16.Květen 2016 v 10:41
Autor: (an) Celý článek
Poslední kolo soutěží mužů mělo náboj jen v 1.lize, kde se rozhodovalo o sestupujícím v bratrovražedném souboji týmů, které ještě před rokem hrály jako společenství extraligu, byť tehdy obsadily poslední místo a společenství sestoupilo. Kdo mohl čekat, že po rozdělení budou mít Mariánské Hory i Havířov problém s udržením? Extraliga a 2.liga už žádné překvapení přinést nemohly, zato v 1.lize to bylo napínavé a překvapivé až do konce, Havířov v Ostravě vyhrál a odsoudil Ostravu k sestupu a Olomouc porazila v Bystrci domácí adepty postupu do extraligy.
Povedlo se, zůstáváme v 1. lize a máme Kylof
Ne, 15.Květen 2016 v 21:37
Autor: Karel Gaman Celý článek
Obavy o osud našeho prvoligového týmu mužů vzrostly hned v 1. minutě zápasu, kdy naši vyrobili čtyři chyby a Ostravští je okamžitě potrestali, lehce získali míč a Havránek se postaral o vedení domácích 7:0. Havířovská část ze zhruba dvou stovek diváků zkoprněla, takový začátek se nečekal. Naštěstí náš tým vedený zkušenými harcovníky nezpanikařil, vyrovnal hru a později získal převahu a už ve 14. minutě otočil skóre, aby hru postupně dotáhl k vítězství a udržení Slezského kylofu.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 14.Květen 2016 v 19:29
Autor: (red) Celý článek
V Evropě byla nejdůležitější událostí finále obou evropských poháru Challenge a Chapions Cup. Hrály se také zápasy Evropského poháru Národů. Doma proběhla poslední kola základní části všech soutěží mužů. Ženy hrály předposlední kola svých soutěží (výsledky zveřejňujeme, pokud je vůbec obdržíme) a předposlední kola hráli i kadeti a junioři.
Už vybírají krocana na pekáč
St, 11.Květen 2016 v 21:05
Autor: (el) Celý článek
11. ročník Havířovského krocana je tady, už vybírají krocana, který v sobotu ráno půjde na pekáč, aby si na něm odpoledne pochutnali vítězové veteránského turnaje. Vítěz vzejde z pětice Poland Veterans (výběr veteránů Polska),  Old Boys Praha, Moravskoslezští orli, Old Boys Říčany a OB Havířov. Je to poslední jarní akce dedikovaná klubovému jubileu.
Museli nastoupit veteráni
St, 11.Květen 2016 v 20:40
Autor: Karel Gaman Celý článek
Problémy s kádrem, který trpí odchody hráčů za prací do jiných regionů, nemocemi a zraněními, ale také třeba nezájmem některých hráčů, donutily veterány k návratu na trávník. Tak se v utkání proti rezervě mistra republiky objevili po delší době na trávníku Pavel Indrák či Radim Fajkus, i tak zůstali na střídačce jen dva hráči.
Kadeti dali stovku
Út, 10.Květen 2016 v 18:20
Autor: J.Hrušák / K.Gaman Celý článek
Vyškov má od počátku soutěže velikánské problémy s naplněním týmu kadetů, přesto to nevzdává a hraje za každou cenu, tedy i za cenu stovky bodů, jak se to stalo o víkendu v utkání s Havířovem. Ani Havířov nebyl v plném stavu a navíc jednoho hráče nestavěl, takže bylo na hřišti o to více prostoru a to rozhodně Vyškovským nesvědčilo. Havířovské, pokud proběhli řadami obránců, už neměl kdo zastavit a skóre rostlo a rostlo.
Soutěže: extraliga, 1. a 2. liga
Po, 09.Květen 2016 v 15:50
Autor: (an) Celý článek
V předposledním kole extraligy šlo ještě o 2.místo, když o vítězi základní části je už dávno rozhodnuto. Říčany a Vyškov, týmy se čtyřicítkou bodů na kontě po 12.kole, se měly poprat o body a vytvoření minimálního náskoku před Tatrou, která s osmatřiceti body číhala na třetím místě na šanci zaútočit. Nepovedlo se to ani Říčanům, když doma Vyškovu podlehly, a nevedlo se ani Tatře, prohrála s finišující Spartou. V 1.lize udělaly Mariánské Hory potřebný krok k vylepšení pozice před bratrovražedným derby s Havířovem, ve kterém se v posledním kole rozhodne o posledním místě, týmů, které ještě v před rokem spolu bojovaly o postup do extraligy a pak jako společenství dokonce extraligu vloni hrály.   
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 159 Přejít na stránku z 182
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
.
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány