Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239

Reebok v.36 (4) 50 Kč
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
O krabici se přihlas na
sekretariátu RCH
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Náš národní tým se utkal se Švýcarskem dvakrát jako Československo a dvakrát jako Česká republika, ve všech případech se hrálo ve Švýcarsku a ve všech zápasech jsme byli úspěšní ...

 • Sváteční odpoledne se srdcovkou

  Všeobecné sportovní odpoledne se Srdcovkou, programem Nadace OKD, která je letošním patronem akce, zakončil turnaj Havířovské školní ligy tag ragby ...

 • První zápas Soutěže žen XV vyhrála Spatra

  V sobotu 25. října 2014 se na hřišti pražské Sparty odehrálo úvodní utkání Soutěže XV mezi týmy SpaTry a VyDry. Především díky individuálně lépe disponovaným hráčkám si odneslo z turnaje vítězství družstvo Spatry ...

 • Týden v klubu

  Tomasz Putra minulý týden vedl část tréninku našeho společenství. Také jsme s ním hovořili o našich hráčích v zahraničí. Minulý týden pokračovala i škola ragby a na webové stránky zavítal 300 tisící návštěvník ...

 • Žákovské soutěže na Moravě

  ezkoordinované termíny soutěží žáků mezi oblastmi způsobily, že se v sobotu celá Morava vydala na Pico Cup do Petrovic a turnaj moravského oblastního přeboru v Havířově přišel zkrátka ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                           
AKCE
NE  02.11. 14:00  Přelouč
1. LIGA
muži
RC PŘELOUČ
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 P ČR U18 OP U15
 TELEVIZE
TV 44.týden
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (man)
RC Praga Praha - JIMI RC Vyškov 41:17 (26:10)
Podle svědectví přihlížejících expertů nemělo utkání o Superpohár bez reprezentantů a s minimem diváků ani správnou atmosféru, ani dobrou úroveň. Oba protagonisté hráli v podstatě s rezervními týmy bez reprezentantů, kteří se připravují na mezistátní utkání se Švýcarskem, a podle toho i vypadala úroveň střetnutí. Praga po celý zápas hru kontrolovala, Vyškov tu a tam zahrozil, ale neprosadil se. Praga tak kromě titulu mistra republiky získala i třetí trofej a prokázala, že v republice nemá konkurenci.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 60 Přejít na stránku z 89
Se Švýcarskem popáté na jeho půdě
Čt, 30.Říjen 2014 v 15:06
Autor: (gak) Celý článek
Chudičká je bilance styků českého ragby se švýcarským, národní tým se utkal se Švýcarskem dvakrát jako Československo a dvakrát jako Česká republika, ve všech případech se hrálo ve Švýcarsku a ve všech zápasech jsme byli úspěšní. Sobotní utkání na Stade de Colovray v Nyonu otevře novou stránku našeho ragby ve skupině třetí evropské úrovně. (Ilustr.foto: Izrael-Švýcarsko)
Sváteční odpoledne se srdcovkou
Čt, 30.Říjen 2014 v 12:35
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Proti minulým letům se letošní Havířovská školní liga Tag Rugby trošku opozdila a také trošku pozměnila. Už to není záležitost jen žáků, kteří ve školních kroužcích hrají toto bezkontaktní ragby, ale stala se věcí všech žáků, kteří se zúčastní všeobecného sportovního odpoledne se Srdcovkou, programem Nadace OKD, která je letošním patronem akce. Na závěr odpoledne si pak zahrají turnaj v té formě ragby, kde složení nahrazuje utržení tagu čili přívěšku od pasu. V úterý se poprvé hrálo za umělého osvětlení.
První zápas Soutěže žen XV vyhrála Spatra
St, 29.Říjen 2014 v 18:41
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V sobotu 25. října 2014 se na hřišti pražské Sparty odehrálo úvodní utkání Soutěže XV mezi týmy SpaTry a VyDry. Především díky individuálně lépe disponovaným hráčkám si odneslo z turnaje vítězství družstvo Spatry.
Týden v klubu
St, 29.Říjen 2014 v 17:19
Autor: (el) Celý článek
V běžné týdenní klubové činnosti převládají rutinní prvky, ale sem tam něco rutinu naruší nebo přijde zaznamenání hodná událost, jako třeba setkání s trenérem národního týmu Tomaszem Putrou, který minulý týden vedl část tréninku našeho společenství. Také jsme s Tomaszem Putrou hovořili o našich hráčích v zahraničí. Minulý týden pokračovala i škola ragby a na webové stránky zavítal 300 tisící návštěvník.
Impozantní skóre starších žáků
St, 29.Říjen 2014 v 14:50
Autor: Josef Hrušák Celý článek
Vracíme se k 5.kolu oblastního přeboru starších žáků v Havířově poněkud obsáhlejším materiálem Josefa Hrušáka, který čas od času doprovází kluky z Olomouce na akce společenství starších žáků Havířova, Mariánských Hor a Olomouce. Tentokrát si dělal důkladnější poznámky a zde je jeho report.
Žákovské soutěže na Moravě
Út, 28.Říjen 2014 v 16:29
Autor: (an) Celý článek
Nezkoordinované termíny soutěží žáků mezi oblastmi způsobily, že se v sobotu celá Morava vydala na Pico Cup do Petrovic a turnaj moravského oblastního přeboru v Havířově přišel zkrátka. V kategorii U13 se o Pohár Edy Vaníčka střetl jen Havířov s Mariánskými Horami, zato třikrát, o Pohár Jaroslava Voráče hrály čtyři týmy. V neděli pokračoval přebor Moravy starších žáků 5. kolem, Havířov už třetí kolo po sobě 
Víkendové ozvěny
Po, 27.Říjen 2014 v 18:55
Autor: (el) Celý článek
„Dobrý zápas,“ konstatoval V Ostravě trenér reprezentace Tomasz Putra, který se přijel na extraligové utkání společenství Mariánských Hor a Havířova podívat. Zatímco se utkání s mistrem republiky a lídrem tabulky extraligy Pragou podle soudu mnoha přihlížejících povedlo, nedá se totéž říci o prvoligovém utkání v Olomouci, to se nepovedlo vůbec. Nepovedlo se podle kouče Radka Klody hlavně kvůli nezkušenosti a nevyzrálosti hráčů.
1. a 2. liga: Pád Havířova na dno, prohra Bystrce
Po, 27.Říjen 2014 v 18:18
Autor: (man) Celý článek
Havířov trápí nedostatek hráčů, z kádru, který by měl startovat v 1.lize je řada hráčů dlouhodobě zraněných, někteří se dokonce rozhodli po spojení s Ostravou hry nechat, a tak do Olomouce odcestovalo pouhých 15 hráčů společenství, většinou junioři, žádný div, že nezkušený tým vysoko prohrál. Na lepšící se výkony Přelouče doplatila Bystrc porážkou 5:20. Ve druhé lize slaví Budějovice, porazily 24:12 rezervu Vyškova.
Další porážka Havířova, tentokrát v Olomouci
Po, 27.Říjen 2014 v 13:51
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V neděli 26.10.2014 zajíždělo společné družstvo RC Havířov a Sokola Mariánské Hory do Olomouce k utkání 7. kola první ligy. Hrálo se za oblačného počasí s teplotou okolo 10 °C, utkání řídil Petr Habrda. Společenství mělo v Olomouci jen 15 hráčů a po zranění Jakuba Uhlíře prakticky čtrnáct a půl, Kuba mohl používat jen jednu ruku. (Ilustrační foto Z.Bernadt)
Vyrovnaný souboj s lídrem
Po, 27.Říjen 2014 v 13:23
Autor: Karel Gaman Celý článek
Společenství Mariánských Hor a Havířova, které třeba Pragováci trefně nazvali Ostravsko, se v prvním jarním kole předehrávaném už na podzim postavilo lídrovi s odhodláním nenechat se zdeptat, jak se to stalo v prvním utkání v září v Praze při porážce 13:40. Nyní na sebe narazily zcela vyrovnané týmy v utkání, kterému by spíše slušela remíza.
Extraliga: Praga nadále bez porážky
Ne, 26.Říjen 2014 v 19:55
Autor: (man) Celý článek
S velkým náskokem na druhý sled si aktuální mistr republiky Praga drží čelní pozici v extralize a nezdá se, že by letos našla přemožitele, i kyž … rozjetá Sparta se o to v příštím kole doma určitě pokusí. Praga v Ostravě ukázala, co ji drží v čele českého ragby: vysoce organizovaná a takticky vyspělá hra s minimem chyb.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 26.Říjen 2014 v 09:59
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničí přinášíme výsledky utkání European Nations Cup, v naší skupině 2A odehrál první utkání Izrael se Švýcarskem a prohrál 18:29, hrálo se také v nižších skupinách 2B, 2C a 2D. Pokračovaly evropské poháry - jak Champions Cup, tak Challenge Cup s jedním velkým překvapením - Brive prohrálo s Parmou 21:26. V domácím ragby už ani nepřekvapuje vysoká porážka Havířova v Olomouci, překvapením je však prohra rezervy Vyškova s Budějovicemi.
Začíná Soutěž žen XV, Vydra se pokusí obhájit titul
St, 22.Říjen 2014 v 16:46
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V sobotu 25. října 2014 odstartuje na Spartě v 15 hodin další ročník Soutěže žen XV. V letošním roce se ho zúčastní tři týmy – Sparta, Petroučany a Vydra, která se pokusí obhájit loňský titul. Celkově se během podzimu a jara odehraje šest zápasů. (Foto Dušan Tománek)
Žákovské soutěže na Moravě
St, 22.Říjen 2014 v 15:41
Autor: (an) Celý článek
Jen turnaje mladších žáků se o víkendu odehrály na Moravě, starší žáci kvůli infekčnímu onemocnění mezi mladými hráči Dragonu v Brně nehráli, zápasy oblastního přeboru Moravy jsou přesunuty na 2. listopadu. Jde o původně 1. kolo OPM U15, které se kvůli nezpůsobilému terénu nehrálo 14. září.
Češky vítězí v Polsku
Út, 21.Říjen 2014 v 15:51
Autor: Josef Bláha Celý článek
Poprvé vůbec se česká reprezentace juniorek U18 v sedmičkovém olympijském ragby objevila na mezinárodní scéně. děvčata hrála s polskou reprezentací ve Wroclavi. Nezůstalo u jednoho zápasu, dívky v Polsku sehrály hned čtyři utkání, ve třech vyhrály a jen v jednom Polkám podlehly.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 60 Přejít na stránku z 89
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
 
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány