Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas Adipower Kakari
SG Rugby, vel.8½, nové
1.000,- Kč

 
Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč
 

 
Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Petrovice byly opět suverénní

  Ve třetím turnaji Elitní série v sedmičkovém ragby žen uhájily vedení s přehledem domácí hráčky ...

 • Žákovské soutěže na Moravě

  Teprve nyní koncem září se rozběhly žákovské soutěže na Moravě prvními koly zápasů a turnajů, o předchozím víkendu byly v Čechách celostátní turnaje a víkend předtím se nehrálo pro nezpůsobilé terény na jihu Moravy ...

 • All Blacks znovu vítězí

  Suverén světového ragby All Blacks znovu vyhrál šampionát jižní polokoule, třebaže je na pořadu ještě jedno kolo, bodový zisk Novozélanďanů je takový, že už nemohou být předstiženi. K titulu navíc získali další poháry ...

 • Vítězství, kterým se nedá moc chlubit

  Havířov ve čtvrtém kole 1.ligy narazil na aktuálně vedoucí pražské Petrovice a očekával se docela tuhý souboj, Petrovice potřebovaly uspět pro udržení prvního místa, stejně tak potřeboval vyhrát Havířov ...

 • Na Slavii jsme nestačili

  V pořadí páté extraligové utkání se hráčům našeho společenství vůbec nepovedlo. Po výhře nad Vyškovem nás čekal soupeř, který ještě v tomto ročníku extraligy ještě nevyhrál, a to nás možná svádělo k mírnému podcenění ...

Collapse Nástěnka
POZOR! Odložený zápas s Bystrcí se proti původní informaci nehraje v sobotu 4.10., nýbrž v neděli 5.10.
AKCE
NE  5.10.   14:00  Bystrc
1. LIGA
muži
RC BYSTRC
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 OP U17 OP U15
 TELEVIZE
TV 40.týden
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: se RCH
V neděli 5.10. se jede k utkání 1.ligy do Bystrce mikrobusy. Odjezd od Městské sportovní haly v 10:30. Začátek utkání je ve 14 hodin.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 59 Přejít na stránku z 86
Petrovice byly opět suverénní
St, 01.Říjen 2014 v 09:52
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V sobotu 27. září se odehrál v Petrovicích třetí turnaj Elitní série v sedmičkovém ragby žen. Prvenství s přehledem uhájily domácí hráčky. Prague’s Cats, přestože poprvé zaznamenaly vítězství v boji o pořadí, budou patřit k jednomu ze dvou týmů, který sestoupí po podzimu do 1. série.
Žákovské soutěže na Moravě
Út, 30.Září 2014 v 17:39
Autor: zpravodajové Celý článek
Teprve nyní koncem září se rozběhly žákovské soutěže na Moravě prvními koly zápasů a turnajů, o předchozím víkendu byly v Čechách celostátní turnaje a víkend předtím se nehrálo pro nezpůsobilé terény na jihu Moravy. První mistrovské zápasy starších žáků počátkem září musely být vyhlášeny za přípravné, Mariánské Hory a Zlín v přeboru nakonec nestartují.
Championship: All Blacks znovu vítězí
Út, 30.Září 2014 v 13:21
Autor: (gak) Celý článek
Suverén světového ragby All Blacks znovu vyhrál šampionát jižní polokoule, třebaže je na pořadu ještě jedno kolo, bodový zisk Novozélanďanů je takový, že už nemohou být předstiženi. K titulu navíc získali další poháry v souboji s ostatními zeměmi:Bledisloe Cup s Austrálií, Freedom Cup s Argentinou a Mandela Challenge Plate s Jižní Afrikou. (Foto Getty Images)
Vítězství, kterým se nedá moc chlubit
Po, 29.Září 2014 v 14:22
Autor: Karel Gaman Celý článek
Prvoligový tým společenství Havířova a Ostravy narazil ve čtvrtém kole na aktuálně vedoucí pražské Petrovice a očekával se docela tuhý souboj, Petrovice potřebovaly uspět pro udržení prvního místa, stejně tak potřeboval vyhrát Havířov, aby se konečně dostal ze tmy hlubin tabulky. Zápas se ale nevyvedl ani jednomu týmu, hru provázela přemíra technických chyb a také přemíra přerušení pro ošetřování, ale závěr mnohé napravil, naši přece jen houževnatou obranu Petrovic překonali.
Na Slavii jsme nestačili
Po, 29.Září 2014 v 12:30
Autor: Jaroslav Kaňák Celý článek
V pořadí páté extraligové utkání se hráčům našeho společenství vůbec nepovedlo. Po výhře nad Vyškovem nás čekal soupeř, který ještě v tomto ročníku extraligy ještě nevyhrál, a to nás možná svádělo k mírnému podcenění. Bohužel musím objektivně přiznat, že Slavia byla ve všech směrech lepší a porážku jsme si zasloužili. Nemůžu našim hráčům upřít snahu ani bojovnost, ale ragbyová kvalita byla tentokrát na straně soupeře.
Cenná výhra nad Říčany
Ne, 28.Září 2014 v 10:45
Autor: Karolina Filsáková Celý článek
Pokud se naše ženy před čtvrtým kolem 1. ligy neboli série Elite měly čeho obávat, pak to zcela jistě byly Říčany, tým, který dříve ve 2. lize běžně porážely, se v tomto roce stal pro naše děvčata noční můrou. Od utkání ve Splitu až po poslední zápas ve 2. lize naše děvčata s říčanskými ženami na jaře všechno prohrála, už z toho byl skoro psychický blok, ale dívky se přece jen své fobie „Říčany“ zbavily a na turnaji v Petrovicích si právě porážkou Říčan zajistily další body.
Soutěže mužů
So, 27.Září 2014 v 21:32
Autor: (man) Celý článek
Poněkud nervózní kolo, dá se říci, vždyť v sobotních extraligových zápasech rozhodčí vyloučili tři hráče a žlutou ocenili přestupky dalších osmi. Dva zápasy velice vyrovnané, dva až překvapivě jednoznačné pro domácí. V první lize oslavila Přelouč své 40. výročí výhrou nad Zlínem 52:22. Další prvoligové a druholigové zápasy se hrají zítra.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 27.Září 2014 v 15:15
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby je nejdůležitější šampionát jižní polokoule, dnes hraje Jižní Afrika proti Austrálii a jednu hodinu po naší půlnoci hraje v La Platě Argentina s Novým Zélandem. V domácím ragby běží všechny soutěže mužů i žen - dnes začala i 3.liga žen - a soutěže žáků. Kadeti by měli mít v Praze národní sraz a utkání Čechy - Morava.
Škola ragby zahájila
Pá, 26.Září 2014 v 14:22
Autor: (el) Celý článek
Naše škola ragby zahájila prvními hodinami nový školní rok. Za finanční podpory Moravskoslezského kraje pokračuje program, jež mimo jiné poskytuje dětem mateřských škol více pohybu a přibližuje jim hravou formou základní prvky ragbyové techniky. Dnes se s ragbyovými míči pobavily děti z mateřských škol z Holubovy a Horymírovy ulice.
 

PROJEKT S PODPOROU MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
Na naše kluky nikdo neměl
St, 24.Září 2014 v 13:33
Autor: Karel Gaman Celý článek
Z osmého ročníku krakovského turnaje o Obwarzanek Krakowski naši kluci do jedenácti i třinácti let přivezli všechny ceny, vyhráli Obwarzanky už podruhé. V turnaji se poměrně hladce vypořádali s konkurencí, kterou však představovaly kluby jen z jižních regionů Polska, kde jak se zdá, mají s dětským ragby ještě větší problémy, než u nás.
2.liga
Út, 23.Září 2014 v 20:05
Autor: (red)
 
RC PRAGA B - SLAVIA PRAHA B 41:12
Praha 23.9.2014 - poločas 29:0 * pětky 7:2 * rozhodčí Haitman * ŽK D.Novák, Šlosár (PRG)-Pejřil (SLA)
Praga:
 
Kotyza 14 (2P,2KP),Bartůněk 5,Brodský 5,
Hošek 5,Král 5,D.Novák 5,Pauli 5,R.Novák 2
Slavia: Routa 5,Milan Šťastný 5,Hubínek 2
V druhém turnaji Elitní série opět kralovaly Petrovice
Út, 23.Září 2014 v 18:50
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V neděli 21. září 2014 se v Říčanech odehrál druhý turnaj Elitní série v ženském sedmičkovém ragby. Pražské týmy Petrovic a Sparty ovládly finále, post nejvyšší si znovu vybojovaly Petrovice. Překvapením byla spanilá jízda Říčan.
Dobrá zkušenost pro starší žáky
Út, 23.Září 2014 v 15:50
Autor: Oleg Kubala-Pacan Celý článek
Nedá se říci, že by byly celostátní turnaje tak, jak jsou bez dotací pořádány, zrovna levnou záležitostí, každý ze tří zápasů našeho žákovského týmu představoval zkušenost za několik tisíc korun, i to je pravděpodobně důvod, proč byl o účast ze strany moravských klubů malý zájem. Naše družstvo společenství Havířova, Ostravy a Olomouce sice příliš neuspělo, ale to se u prvního staru družstva dalo čekat.
CT byly záležitostí českých klubů
Út, 23.Září 2014 v 14:54
Autor: (man) Celý článek
Jen dva týmy starších žáků se vypravily z Moravy do pražských Petrovic na celostátní turnaj, aby změřily síly a prověřily, zda nadvláda Čech v této věkové kategorii nadále trvá. A je třeba říci, že trvá, vyhrály Říčany před Tatrou Smíchov a v konečném pořadí je Havířov pátý a Bystrc poslední. Do celostátního turnaje mladších žáků v Přelouči se z moravských klubů nepřihlásil žádný.
Čtyři body děvčat v Říčanech
Út, 23.Září 2014 v 13:34
Autor: Karolina Filsáková Celý článek
Po dvou odehraných kolech ženské sedmičkové série Elite se naše ženy docela drží. Nemají sice na zkušené hráčky našich nejlepších celků, ale v obou turnajích hrály o páté místo a bodovaly, byť tentokrát v souboji o 5. místo podlehly přeloučským děvčatům, ty se tak našim revanšovaly za porážku z prvního turnaje. Naše dívky přitom o poločase vedly 10:0. (Foto Zdeněk François Kopřiva)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 59 Přejít na stránku z 86
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány