Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Derby nejstarších českých klubů vyhrála Sparta

  Polovina extraligy je za námi, nevede aktuální mistr Sparta, ale její konkurent ze Smíchova. Tabulku uzavírá Slavia, která právě se Spartou prohrála derby ...

 • Rabyový víkend 20.týden - výsledky

  Přehled nejzajímavějších zahraničních výsledků a úplný přehled výsledků domácích soutěží 20.týdne ...

 • Israel Folau trestán za názor

  Australská ragbyová superstar je silně věřící křesťan a svou víru neskrývá. Neskrývá ani odpor vůči komunitě LGBTI a je neustále kritizován za své přesvědčení a za své výroky. Australští aktivisté na něho neustále útočí ...

 • Na mistrovství světa pojede Rusko

  Arbitrážní komise World Rugby rozhodla, že jak Rumunsko, tak Španělsko a Belgie budou potrestány za neoprávněný start hráčů v kvalifikaci na RWC 2019. Tím pádem na MS postupuje Rusko ...

 • Rabyový víkend - výsledky

  Přehled nejzajímavějších zahraničních výsledků a úplný přehled výsledků domácích soutěží ...

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Naposledy jsme organizovali turnaj moravské turnajové série mladších žáků před rokem, podzimní turnaj zmařilo nepříznivé počasí. Rodiče, ale také příbuzní a známí našich nadějí, budou mít příležitost podívat se na vlastní oči, jak se jejich ratolesti vyrovnávají se šiškou i soupeři.
Ale rodiče našich nejmenších a vůbec příznivce ragby zveme také na nedělní ligový zápas mužů proti Zlínu, jde o udržení postupového místa do podzimní národní ligy.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 175 Přejít na stránku z 207
Prohra přes dobrý výkon
Út, 22.Květen 2018 v 14:25
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Ani další zájezd do Prahy se neobešel bez velkého zpoždění vlaku, a když se k tomu přidá pověstná loudavost kadetů, utíkají dopravní prostředky MHD před nosem. A tak našim kadetům nestačil ani posun původně dohodnutého začátku o půl hodiny, aby pod Strahovem začali ve stanovenou dobu, což rozhodně nepřispívá ke koncentraci hráčů na zápas. Přesto kadeti společenství Havířov a Mariánské Hory v Praze ostudu neudělali. Ostatně přečtěte si report trenéra Jiřího Kuchaříka.
Informační bulletin 2/2018
Po, 21.Květen 2018 v 20:23
Autor: se RCH Celý článek
Obsah: Letní kemp mládeže  Den dětí  GDPR se týká všech  Zveme na poslední domácí utkání mužů
Derby nejstarších českých klubů vyhrála Sparta
Po, 21.Květen 2018 v 19:56
Autor: Petr Skála / Karel Gaman Celý článek
Polovina extraligy je za námi a s trochou překvapení můžeme konstatovat, že nevede aktuální mistr Sparta, ale její konkurent ze Smíchova, se kterým v loňském roce bojovala o titul ve finále extraligy. A právě oba kluby mají na obrátce náskok před pronásledovateli, kteří drží ve středu tabulky bodově téměř vyrovnanou pozici. Za nimi je s odstupem Dragon a peloton bez výhry uzavírá Slavia, která vysoko prohrála derby se Spartou "o kostel." (Na snímku Petra Skály přebírá kapitán Sparty trofej)
Ragbyový víkend - výsledky
So, 19.Květen 2018 v 11:06
Autor: (red) Celý článek
Vrcholí sezóna evropských soutěží, francouzská liga Top14 je ve čtvrtfinále, Aviva Premiership a Guinness Pro14 dosáhly semifinále. V Moskvě začalo mistrovství Evropy mužů v sedmičkách. Doma pokračují soutěže dospělých, hraje se 4.turnaj 1.série ženských sedmiček a k závěru pomalu spějí i celorepublikové soutěže mládeže.
 
Komentář: Israel Folau trestán za názor
Pá, 18.Květen 2018 v 11:01
Autor: Karel Gaman Celý článek
Australská ragbyová superstar, zadák Waratahs oceněný několika prestižními cenami, ale také silně věřící křesťan, který svou víru neskrývá a neskrývá ani odpor vůči komunitě LGBTI, to je syn tonžských rodičů usídlených v Austrálii Isileli Folau, známější pod jménem Israel, je neustále kritizován za své přesvědčení a za své výroky. Australští aktivisté na něho neustále útočí a dožadují se za jeho výroky omluv a dokonce žádají jeho vyřazení z týmu Waratahs a národního týmu Austrálie. Nyní podle zahraničních medií přichází i trest, sponzor australského ragby Lad Rover hodlá potrestat Folaua za výroky vůči homosexuálům odebráním sponzorského auta.
Na mistrovství světa pojede Rusko
St, 16.Květen 2018 v 14:30
Autor: (gak) Celý článek
Nepovedené bruselské utkání kvalifikace o mistrovství světa mezi Belgií a Španělskem, které jak známo skončilo španělským honem na rumunského rozhodčího, se nebude opakovat. Rozhodla tak arbitrážní komise World Rugby, která se tímto zápasem odmítla zabývat. Naopak rozhodla, že jak Rumunsko, tak Španělsko a Belgie budou potrestány za neoprávněný start hráčů v kvalifikaci na RWC 2019.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 12.Květen 2018 v 11:04
Autor: (red) Celý článek
O tomto víkendu se toho na našich hřištích mnoho neděje, jednak se nehraje extraliga, soutěž nadějí a 1.liga, jednak kluby některé zápasy vzdávají, jako třeba Bystrc utkání Moravské ligy s Havířovem. Výběr české U20 hraje s nespecifikovanou francouzskou zemědělskou univerzitou, hrají se sedmičkový pohár mužů a sedmičkové soutěže žen. Nejdůležitější  zahraniční událostí je finále evropských klubových pohárů
 
Ragbisté Tatry stále vítězí
St, 09.Květen 2018 v 09:26
Autor: Petr Skála Celý článek
Šesté kolo ragbyové extraligy přálo domácím týmům, a protože navíc všechny domácí celky  daly svým soupeřům čtyři nebo ještě více pětek, získaly každý i po jednom bonusovém bodu. Rozložení sil se proti podzimu 2017 poněkud změnilo, Praga a Sparta zatím trochu ustupují, Říčany drží pozici a suverénem se jeví Tatra. Ve spodní část tabulky figurují stejné týmy jako vloni.
Bizoni mají co zlepšovat
Po, 07.Květen 2018 v 18:05
Autor: Vlastimil Tržický Celý článek
Mladší žáci kategorie U12 byli v sobotu na svém třetím turnaji moravské turnajové série mladších žáků v Bystrci. V poslední době se do Brna a z Brna necestuje zrovna nejlépe, pro výluky se musí přestupovat na autobusy, naše žáky to postihlo už podruhé. Do Brna, aby se stihl začátek v 10 hodin, se musí odjíždět už po šesté hodině ranní a hodinová časová rezerva pro cestu tramvají na hřiště a přípravu se smrskává na minuty. Přečtěte si report trenéra nejmenších Vlasty Tržického.
Důležitá výhra s bonusem
Po, 07.Květen 2018 v 16:37
Autor: Radomír Kloda / man Celý článek
Před nedělním utkáním bylo postavení Havířova v tabulce moravské skupiny 1. ligy tristní, dvě porážky, z toho jedna kontumační, poslední místo a nula bodů. „Povinnost“ sportovních týmů vyhrávat domácí zápasy, konečně zapůsobila a naši hráči povzbuzování skoro dvoustovkou diváků nejen vyhráli, ale získali i ofenzivní bonus.
Vysoká porážka juniorů na Tatře
Po, 07.Květen 2018 v 13:49
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V sobotu 5.5.2018 hráli naši junioři jako třetí tým moravské skupiny celostátní ligy juniorů utkání nadstavbové části na hřišti Tatry Smíchov, která skončila druhá v české skupině. Hrálo se za slunného počasí. Začátek utkání musel být pro veliké zpoždění vlaku ČD po telefonickém vyrozumění ze strany Havířova posunut o plných 70 minut.
Kadeti zamrzli?
Ne, 06.Květen 2018 v 18:59
Autor: Karel Gaman Celý článek
Sobotní ráno bylo chladné a možná proto kadeti společenství Havířova a Mariánských Hor vypadali dlouhé minuty prvního poločasu utkání prolínací části celostátní ligy kadetů jak přešlí mrazem. Nakonec se přece jen zmátořili natolik, že nátlaku dravého soupeře odolali, hru vyrovnali a nakonec o fous vyhráli.
Slavia dostala 13 pětek
Ne, 06.Květen 2018 v 10:35
Autor: Petr Skála Celý článek
Nejvyšší soutěž ragbistů pokračovala zápasy pátého kola, které se všechny hrály mimo Prahu. Nejdále  pro drtivou porážku cestovali ragbisté Slavie Praha, kteří ve Vyškově prohráli na pětky 2:13 a na skore 14:87.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 04.Květen 2018 v 18:53
Autor: (red) Celý článek
Pomalu se dohrávají soutěže mistrovství Evropy ragby XV a začínají sedmičkové soutěže, ta první, mistrovství Evropy juniorů U18 (Championship), se hraje v litevském Panežys. V Super Rugby se hraje už 12.kolo. Doma se během víkendu a státního svátku odehrají dvě kola extraligy a navazující soutěže Nadějí. Junioři a kadeti začínají zápasy play off celostátní ligy, starší žáci v Čechách rovněž došli k play off.
 
Špatný začátek, dobrý konec
St, 02.Květen 2018 v 20:15
Autor: Karel Gaman Celý článek
Úvodní nepovedený výkop Dominika Wardase jakoby předznamenal průběh téměř celé první čtvrthodiny zápasu celostátní ligy juniorů Havířov v. Mariánské Hory. Soupeř nás držel pod krkem a svým tlakem rdousil tak, že to vypadalo na pěkný výprask. Naši se prakticky nedostali z vlastního obranného území.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 175 Přejít na stránku z 207
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás


Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány