Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2016
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2015
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239 
 
Přilba dětská nová
obv.51 cm  300 Kč
 

 
Kopačky dětské Adidas
použité vel. 35 ½  200 Kč
 

 
Ramenní chránič Optimum
používaný   100 Kč
 

 
Kooga Stealthy nové
vel.47,5 (12.5) 1000 Kč
vel. 48 (13)  1000 Kč

Adidas FIO vel.34 (2)
použité, 100,- Kč 

 
FCB vel.36 (4) 50 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
Pokud ti scházejí hodin-
ky, můžeš si je vyzved-
nout na sekretariátu RC
The Weather Channel

 • Soutěže: extraliga, 1. liga

  Podrobnosti z ligového kola ...

 • Rabyový víkend - výsledky

  Výsledky soutěží doma i v zahraničí ...

 • V našich soutěžích nezůstal kámen na kameni

  Valná hromada České ragbyové unie schválila úplnou změnu systému soutěží Po revoluční změně, nezůstal v soutěžích mužů kámen na kameni ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Výsledky utkání zahraničních i českých soutěží ...

 • Nečekaný debakl Wallabies

  Úvod 1. ročníku Rugby Championship byl šokující – Wallabies debaklově prohráli 8:42 s All Blacks. K šokujícímu výsledku málem došlo i v Nelspruit, kde Springboks zdolali Pumy až v pětkou v poslední minutě ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                          
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 28.8.  14:00 Havířov SOKOL MARIÁNSKÉ HORY 1.liga muži
 TELEVIZE
Ragby v TV
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Veteráni zahájili přípravu na podzimní sezónu. Ne, nepřipravují se na okresní přebor v kopané, to jen začali zlehka fotbálkem. "Rozeslal jsem stovku esemesek," říká šéf veteránské sekce klubu Milan Havel, "hoši slíbili, že přijdou, ale jak vidíš, sešlo se nás jen pár, snad to bude příští pátek lepší," doufá Milan, "trénovat budeme každý pátek od 18 hodin," vzkazuje ostatním veteránům.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 160 Přejít na stránku z 184
Soutěže: extraliga, 1. liga
So, 27.Srpen 2016 v 19:12
Autor: (an) Celý článek
Tři zápasy v extralize se hrály v sobotu, Vyškov měl v prvním kole volno, snad s jediným překvapením, a tím byla poměrně vysoká porážka Říčan od Sparty a 9 pětek na jejím kontě. Napínavý průběh se šťastným koncem pro domácí měl zápas Pragovky se Slavií, Praga vyhrála o bod. Jednoznačně také dopadlo utkání vicemistra Tatry Smíchov s Dragonem Brno. Zítra zahajuje šesti zápasy v české a moravské skupině i 1.liga.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 27.Srpen 2016 v 16:20
Autor: (red) Celý článek
Po sedmičkovém úvodu o minulém víkendu nám nyní začíná sezóna "velkého" ragby. Prvními zápasy extraligy a 1.ligy začíná nový formát soutěží. V zahraničí pokračuje šampionát jižní polokoule 2.kolem, Nový Zéland už vybojoval Pohár lorda Bledisloe, když podruhé porazil Austrálii. Zápas Argentina vs. Jižní Afrika se hraje večer našeho času.
 
 
V našich soutěžích nezůstal kámen na kameni
Čt, 25.Srpen 2016 v 19:03
Autor: (an) Celý článek
Nebývalý boom ragby, jež probíhá v Čechách, působí paradoxně problém moravským týmům, pokud je potká nepříjemnost sestupu z 1.ligy, jak se to stalo Mariánským Horám. Problém se dotýká  jak financí, tak času, k utkání do Karlových Varů, ale také do Plzně či Českých Budějovic by severomoravské týmy musely cestovat o den dříve a vracely by se domů k půlnoci příštího dne. Stejný problém by ovšem měly i české týmy při cestě na Moravu. Problém naštěstí vyřešila valná hromada České ragbyové unie úplnou změnou systému soutěží, ale úplnou revolucí, v soutěžích nezůstal kámen na kameni. 
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 22.Srpen 2016 v 12:55
Autor: (red) Celý článek
Po letní přestávce se v neděli znovu rozběhly naše ragbyové soutěže. Čtvrtým kolem pokračovalo mistrovství České republiky v ragby 7’s série Elite, 1.české a Moravské série. Zda se hrál turnaj 2.české série není známo, výsledky jsme od pořadatele neobdrželi.
 
 
Nečekaný debakl Wallabies
Ne, 21.Srpen 2016 v 22:30
Autor: (gak) Celý článek
Úvod jednadvacátého ročníku Rugby Championship byl šokující – chyby, špatná obrana a do určité míry rezignace Wallabies se podepsaly na debaklové porážce 8:42 s All Blacks. Australané prohráli doma s Novozélanďany druhým největším rozdílem od roku 1996. K šokujícímu výsledku málem došlo i na stadionu v městě Nelspruit poblíž Johannesburgu, kde Springboks o svém vítězství 30:23 nad Argentinou až rozhodli v poslední minutě.
Další světová událost začíná v sobotu
Pá, 19.Srpen 2016 v 16:49
Autor: (gak) Celý článek
Rugby Championship, dříve Tri Nations, největší událost letošního ragbyového podzimu, začíná zítra 21. ročníkem. Na úvod se střetne vítěz loňského zkráceného ročníku Austrálie s třináctinásobným mistrem Novým Zélandem a Jižní Afrika se utká s Austrálií, která do soutěže vstoupila před čtyřmi lety.
Fidži bude mít 22. srpna svátek
Pá, 12.Srpen 2016 v 16:37
Autor: (gak) Celý článek
Po skvělém vítězství svého týmu ve finále olympijského turnaje v sedmičkovém ragby dnes fidžijská vláda oficiálně potvrdila, že na pondělí 22.srpna vyhlašuje den pracovního klidu na počest vítězství sedmičkového ragbyového týmu na olympijských hrách. Úřadující premiér Voreqe Bainimarama potvrdil, že oslavy se uskuteční den po návratu výpravy z Ria.
Program posledního dne ragby na OH
Čt, 11.Srpen 2016 v 16:20
Autor: (red) Celý článek
Je tu poslední den sedmičkového ragby na hrách v Riu. Svět musel ocenit a uznat progres, kterým prochází japonské ragby, naopak se v našich mediích všeobecně považuje za překvapivé, že z bojů o medaile vypadl Nový Zéland. Ovšem olympijské mužstvo Nového Zélandu, bylo až na jednoho složeno z hráčů, kteří hráli světovou sérii a pravda je, že Novozélanďané vyhráli 3 turnaje série, ale ve zbývajících zrovna neexcelovali. (Obrázek Photosport.nz)
Dnešní program sedmiček mužů na OH
St, 10.Srpen 2016 v 12:51
Autor: (red) Celý článek
Včerejší překvapivé výsledky na slušně navštíveném prvním dnu soutěže mužů slibují ještě napínavější podívanou dnes, kdy se v Riu od 16 hodin dohrávají zápasy ve skupinách a ve 21 hodin začnou zápasy čtvrtfinále. Dohrávky ve skupinách můžeme živě sledovat a večerní čtvrtfinále na kanálu Nova Sport 2, stanice ČT 2 se k vysílání přidá ve 22 hodin.
Trenér Petra Kozubíka trénuje Hurricanes
Po, 08.Srpen 2016 v 16:40
Autor: Petr Kozubík Celý článek
V souvislosti s úspěchem Hurricanes v soutěži Super Rugby nám Petr Kozubík poslal zajímavou informaci – v irském Midletonu, v jehož B týmu strávil dva roky, totiž „prošel" trenérskýma rukama Jasona Hollanda, bývalého profesionálního hráče Munsteru a dnes asistenta hlavního trenéra Hurricanes Chrise Boyda.
Olympijské sedmičky v televizi
Po, 08.Srpen 2016 v 15:18
Autor: (red) Celý článek
Sedmičkové ragby samozřejmě v našich podmínkách nikdy nedostane v televizi tolik prostoru jako jiné kolektivní sporty, které probíhají po celou nebo téměř po celou dobu olympijských her. Ale zaplať pánbůh alespoň za to. co ČT na programu 2, ale hlavně TV Nova na programu Sport2 odvysílají. Podívejte se na přehled všech přenosů a záznamů.
SupeRugby: Hurricanes poprvé mistry
Po, 08.Srpen 2016 v 13:25
Autor: (gak) Celý článek
Hurricanes v sobotu potvrdili nadvládu novozélandských týmů v soutěži Super, za 21 let trvání soutěže získali pro Nový Zéland čtrnáctý titul a první pro sebe, australské týmy se z titulu radovaly čtyřikrát a jihoafrické třikrát. Za krajně nepříznivého počasí a velké zimy vyhráli ve Wellingtonu domácí, když všechny body vytěžili z hrubých chyb Lions.
Ragby se vrátilo na olympiádu
Čt, 04.Srpen 2016 v 20:11
Autor: (gak) Celý článek
Ragby se vrací na olympijské hry bezmála po století, naposledy je mohli diváci sledovat na hrách VIII. olympiády v Paříži v roce 1924 po třech předchozích startech v letech 1900, 1908 a 1920.
SupeRugby: Vyprodané finále
Čt, 04.Srpen 2016 v 14:19
Autor: (gak) Celý článek
O titul Super Rugby se utkají dva nejlepší týmy dlouhodobé soutěže: loňský poražený finalista Hurricanes a druhý ze základní části  Lions. Hurricanes porazili v semifinále Chiefs 25:9 v novozélandském derby, Lions pak v Johannesburgu další novozélandský tým Highlanders 42:30.
Gruzie či Rumunsko do Six Nations?
Čt, 28.Červenec 2016 v 15:46
Autor: (gak) Celý článek
V posledních týdnech se v zahraničních mediích diskutuje otázka uzavřenosti „elitního klubu“ Six Nations. Zvláště po úspěšném letním pacifickém turné Gruzie, která remízovala se Samoou 19:19 a porazila Tongu a Fidži, se kladou otázky, zda není na čase SNC prostě otevřít a navázat na evropské soutěže, tedy na elitní první divizi European Nations Cup.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 160 Přejít na stránku z 184
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány