Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2016
Autor MgA. P.Kozubík
cena 100,- Kč
 
Collapse Ragbista roku 2015
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239 
 
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas FIO vel.34 (2)
použité, 100,- Kč 

Adidas Messi f5
vel 38 (5½) 400 Kč

 
Kooga Stealthy nové
vel.47,5 (12.5) 1000 Kč
vel. 48 (13)  1000 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Druhá výhra juniorů Ostravy

  Po těžké porážce v Říčanech a po měsíční herní přestávce se Ostravským povedla na Spartě odveta za podzimní domácí porážku 10:13. Z havířovských juniorů hrál jen Filip Filipiak a bodoval ...

 • Herní oslava

  Poprvé se letos dostalo na sportovní oslavu výročí Havířovského ragby, ale z různých důvodů nemohla výročí na hřišti oslavit celá řada hráčů základního kádru a tak museli zaskakovat staří páni a ostravský Vojta Doupovec ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Výsledky utkání v zahraničí i doma ...

 • Zítra hrajeme s Old Streetonians

  Mezinárodní utkání našeho týmu mužů doplněného juniory s londýnskými Old Streetonians RFC je další akcí k oslavě 50 výročí havířovského ragby ...

 • Nezapomínají

  Bývalí členové klubu nezapomínají ani po letech. V tomto týdnu navštívil Havířov jeden z bývalých hráčů prvního juniorského týmu oddílu ragby tehdejší Slavie Havířov Břetislav Fikáček zvaný "Beča" ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                                       
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLÍŽŠÍ ZÁPASY
SO    7.5.  13:00 Havířov JIMI RC Vyškov kadeti U16 Liga U16
NE    8.5.  13:30 Havířov RC PRAGA PRAHA B MUŽI 1.LIGA
NE  15.5.  14:00 Ostrava SOKOL MARIÁNSKÉ HORY MUŽI 1LIGA
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Londýnský klub hraje soutěž Herts/Middlesex 1, ale do České republiky přiletí zájezdová sestava složená z hráčů tří družstev klubu. Hosty uvítáme po příjezdu z katovického letiště v restauraci Slezská PUOR v pátek večer. Kromě sobotního utkání v Havířově se hosté těší na Stodolní ulici, na které se mimochodem také ubytovali.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 158 Přejít na stránku z 181
Série Elite: Ženy Petrovic v trháku
Po, 02.Květen 2016 v 19:01
Autor: Martin Charvát Celý článek
Prvního května se na hřišti Tatry Smíchov hrál šestý turnaj nejvyšší Elitní série v ženském sedmičkovém ragby. Opět kralovaly Petrovice a jejich náskok v čele tabulky se neustále zvyšuje. Do finále se vedle nich probojovala Tatra, která hraje na jaře excelentně. (Foto Miloš Březina)
Druhá výhra juniorů Ostravy
Po, 02.Květen 2016 v 09:53
Autor: D.Čech / M.Kubatý Celý článek
Od konce srpna čekali ostravští junioři na úspěch, dočkali se ho až v posledním kole ligy juniorů 14. listopadu loňského roku v domácím utkání s Dragonem Brno. Nyní v jarním pokračování celostátní ligy vyhráli po těžké porážce v Říčanech a po měsíční přestávce na Spartě, povedla se jim odveta za podzimní domácí porážku 10:13. Z havířovských juniorů hrál jen Filip Filipiak a bodoval.
Herní oslava
Ne, 01.Květen 2016 v 20:47
Autor: Karel Gaman Celý článek
Poprvé se letos dostalo na sportovní oslavu výročí Havířovského ragby, ale z různých důvodů nemohla výročí na hřišti oslavit celá řada hráčů základního kádru a tak museli zaskakovat staří páni a ostravský Vojta Doupovec. Hráli tři hráči kategorie čtyřicátníků a dokonce i čtyřiapadesátiletý Vlasta Tržický a ještě o rok starší Pavel Střaslička.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 01.Květen 2016 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Víkend rozhodně nebyl na události chudý, rozběhly se sedmičkové soutěže mužů, pokračovaly soutěže žen. Podívejte se na výsledky turnajů všech sérii mužů a výsledky z mládežnických ligových soutěží. Výsledky soutěží žen už zveřejňovat nebudeme z důvodu, že je od pořadatelek turnajů stejně nikdy nedostaneme.V zahraničí jedno překvapení: Polsko prohrálo v divizi 1B ENC s Nizozemskem vysoko 16:40 (!).
Zítra hrajeme s Old Streetonians
Pá, 29.Duben 2016 v 16:07
Autor: (el) Celý článek
Mezinárodní utkání našeho týmu mužů doplněného juniory s londýnskými Old Streetonians RFC je další akcí k oslavě 50 výročí havířovského ragby. Po plesové zábavě, výstavě a mezistátním utkání České republiky v mistrovství Evropy s Chorvatskem, je tu klubová sportovní akce, jakou jsme v Havířově naposledy měli před šesti lety, kdy se naši muži utkali s velšským Pwllheli.
Nezapomínají
Pá, 29.Duben 2016 v 15:03
Autor: (el) Celý článek
Bývalí členové klubu nezapomínají ani po letech. V tomto týdnu navštívil Havířov jeden z bývalých hráčů prvního juniorského týmu oddílu ragby tehdejší Slavie Havířov Břetislav Fikáček. Spoluhráč současného trenéra kadetů Olega Pacana Kubaly se v Havířově zastavil s manželkou při okružní cestě po střední Evropě a přivezl dárek ke klubovým padesátinám …
Porážka nám hrozí pádem do 2. ligy
Po, 25.Duben 2016 v 19:59
Autor: Karel Gaman Celý článek
Nedělní porážka může být oním pověstným hřebíčkem do prvoligové rakve našeho týmu, zvláště když nás čeká soupeř, který neprohrává – rezerva mistra republiky – a na závěr v Ostravě Mariánské Hory, které nepochybně udělají pro svou záchranu, co se dá. Náš tým doplatil na laxní přístup k zápasu a značnou nekázeň zvláště při hře v seskupeních, za kterou byl velmi často trestán a ztrácel území.
V Olomouci kadeti prohráli o konverzi
Po, 25.Duben 2016 v 18:49
Autor: J.Hrušák / O.Kubala Celý článek
Na podzim v Brně si naše společenství kadetů Havířova, Mariánských Hor a Olomouce poradilo s Bystrcí docela dobře a vyhrálo výrazným rozdílem 39:12. Možná, že právě dvě naše úvodní pětky tým přesvědčily, že to půjde lehce, ale Bystrc se tentokrát nevzdala a během pěti minut vyrovnala na 14:14. To, a také několik hrubých chyb našich, ovlivnilo další průběh zápasu. (Ilustrační snímek)
Máme se mnoho co učit
Po, 25.Duben 2016 v 17:03
Autor: (an) Celý článek
Jestliže byli v utkání regionálního přeboru starších žáků U14 proti Mariánským Horám zprvu „vykulení“ a prohrávali tak, že to po první půli vypadalo na šedesát, tak v sobotu v zápase proti olomouckým žákům je téměř šedesátka neminula. Proti Ostravě to naši ještě dotáhli na remízu, ale Olomoučtí se ukázali nad jejich momentální síly a schopnosti. Družstvo je prostě nevyrovnané.
Soutěže: extraliga, 1. a 2. liga
Po, 25.Duben 2016 v 11:40
Autor: (an) Celý článek
Překvapení ve víkendových zápasech našich soutěží mužů? Snad jen dvě: výhra Dragonu Brno nad pražskou Slavií a porážka Havířova doma se Zlínem. Zatímco Dragon má extraligu jistou, Havířov se porážkou dostal do velkého ohrožení sestupem, o jeho osudu se rozhodne až v posledním kole v derby s Mariánskými Horami. Praga už je vítězem základní části extraligy, a Bystrc vítězem 1. ligy.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 23.Duben 2016 v 17:45
Autor: (red) Celý článek
V zahraničí stojí za pozornost semifinálové zápasy evropských pohárů - European Champions Cup a European Challenge Cup. Hrály se také dva zápasy nižších soutěží Evropského poháru národů, ten pro nás zajímavější vyhrála Litva nad Kyprem 47:15 a příští rok bude hrát v naší skupině 2A. Doma překvapení v extralize v podobě vítězství Dragonu nad Slavií.
CL U16: Soupeř naši obranu neprorazil
St, 20.Duben 2016 v 17:32
Autor: Josef Hrušák Celý článek
Po vysoké porážce od Juvenie Krakov a trochu menší od Bystrce v přípravě a „kotli“ od momentálně nejlepšího českého celku Říčan v prvním jarním kole ligy, bylo možno se zápasu v Petrovicích obávat. Nešlo ani tak o strach ze soupeře, jako o strach z nevyrovnanosti týmu. Ale nakonec se ukázalo, že se družstvo dává dohromady a přes těžký terén hrálo rukama a položilo nevídaných 6 pětek.
Olomouc nad síly oslabeného Havířova
Út, 19.Duben 2016 v 16:24
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Někdejší síla našeho týmu mužů je ta tam, oslabený nedostatečnou přípravou hráčů, nemocemi a zraněními, zápasí ještě navíc s administrativními problémy. Družstvo prostě zdaleka není v optimální psychické pohodě, stačí si poslechnout hráče, kteří se řádně připravují, co si myslí o pohodě v týmu. Z tohoto hlediska není divu, že družstvo, které ještě na podzim porazilo Olomouc 49:13, na jaře proti stejnému soupeři vyhořelo.
Ženy poslední
Út, 19.Duben 2016 v 13:47
Autor: (an) Celý článek
Nevalně skončil pro naše ženy domácí turnaj 1. série sedmiček. Prvního jarního v Přelouči se nezúčastnily pro povinnosti při zajišťování služeb při mezistátním utkání proti Chorvatsku – náhradní termín se pro tento turnaj nenašel – a ztratily 4 body za neúčast. Tým je navíc v přestavbě a nové hráčky nemají žádné zkušenosti, ale poslední místo se také nečekalo.
Turnaj nahradili přípravnými zápasy
Po, 18.Duben 2016 v 20:30
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Výluka na trati mezi Vyškovem a Brnem a také absence trenérů, kteří si naplánovali jiné aktivity dlouho dopředu na původně volný víkend (termíny turnajů se mezitím  na žádost některých klubů změnily) změnila i záměr zúčastnit se turnaje na Dragonu. Bylo nepředstavitelné, že by s dvacítkou dětí cestoval jeden trenér a uhlídal všechny zvláště při přestupování z vlaku do autobusů a naopak. A tak klub přistoupil na návrh Mariánských Hor na náhradní řešení.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 158 Přejít na stránku z 181
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány