Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2015
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Cena 150 Kč
Collapse Ragbista roku 2014
 

 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas TRX FG 
41 ½ (7 ½ )  150 Kč

Puma Cup 42(8) 150 Kč


Reebok v.36 (4) 50 Kč
 
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Zvony odzvonily debakl

  Jak umíráček nadějí zněly divákům zvony z blízkého kostela, zazněly v průběhu druhého poločasu extraligového střetnutí, které trenéři, a ostatně i hráči, brali jako možný odrazový můstek k záchraně ...

 • Soutěže: extraliga, 1. liga

  Blíže o utkáních extraligy a 1.ligy ...

 • Loučení s extraligou

  Ač je to skoro neuvěřitelné, Miroslav Šustek, služebně nejstarší český arbitr (63 let), „kroutí“ již 37. sezónu na hřištích pod vysokými tyčemi. V sobotu se v Ostravě loučil s rozhodováním zápasů extraligy ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Výsledky víkendových utkání v Evropě i doma ...

 • S Honzou se rozloučíme ve středu

  Nomen omen, známý bonmot římského dramatika Plauta plně platil pro Honzu Veselého, který nás ve středu opustil. A skutečně jeho příjmení zcela vystihovalo jeho charakteristickou vlastnost - veselost ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                                
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga P ČR U18 OP U15
NEJBLIŽŠÍ PROGRAM
NE  3.5.  10:00 TURNAJ  SÉRIE ELITE ŽENY
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: Redakce
Jsou zprávy, které by člověk nejraději neslyšel, bohužel, jedna z takových nás dnes zastihla. Jan Veselý, hráč našeho klubu v osmdesátých a devadesátých letech, juniorský reprezentant Československa z roku 1987 a bronzový medailista přeboru republiky z roku 1988, v posledních letech masér a fyzioterapeut našeho klubu, dnes odpoledne po těžké nemoci zemřel. Potíže měl už delší čas, přesto se nehroutil a byl nesmírně optimistický. A na takového Honzu budeme vzpomínat. VÍCE
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 148 Přejít na stránku z 166
Odešli se vztyčenou hlavou
Út, 21.Duben 2015 v 15:21
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Ve druhém jarním kole Havířov narazil na favorita, který, byť s pouhou patnáctkou hráčů, přehrál společenství Havířova a Mariánských Hor hlavně roztahováním hry do křídla. Zvláště, když domácí našli slabinu v obraně Havířova, využili toho dokonale, křídlo Husár položil třikrát jak přes kopírák. Ovšem i tak trenér Jiří Kuchařík společenství chválí za statečný výkon.
Oblastní přebory juniorů U18
Út, 21.Duben 2015 v 14:56
Autor: (man) Celý článek
Dnes se podíváme na juniorské soutěže hráčů do osmnácti let v Čechách i na Moravě. Kategorie U18 byla v této sezóně zřízena v podstatě z nouze, protože v Česku není dost hráčů a týmů pro vytvoření řádné soutěže v kategorii U19. Bylo tedy rozumně rozhodnuto devatenáctileté přeřadit k mužům a osmnáctileté ke kategorii kadetů U17. Osmnáctka tak de facto předchází plánovanému přechodu na kategorie řazené po sudých letech od sezóny 2015-2016.
SupeRugby: První porážka Hurikánů
Po, 20.Duben 2015 v 16:41
Autor: (gak) Celý článek
Jen Horalé v 10. kole Super Rugby zachraňovali reputaci domácích týmů, ty totiž prohrály šest zápasů ze sedmi. Poprvé, a navíc na domácím hřišti ve Wellingtonu, prohráli i Hurricanes a jejich náskok před Šéfy se smrskl ze tří na jediný bodík, ještě že získali dva bonusové body. Waratahs, kteří je porazili, se už přiblížili semifinálové šestici. Na konci tabulky si navzájem vyměnili místa Reds, Blues a Force.
Zvony odzvonily debakl
Ne, 19.Duben 2015 v 16:56
Autor: Karel Gaman Celý článek
Jak umíráček nadějí zněly divákům zvony z blízkého mariánskohorského kostela, zazněly v průběhu druhého poločasu extraligového střetnutí, které trenéři, a ostatně i hráči, brali po nepovedeném utkání se Spartou jako možný odrazový můstek k záchraně. Těžko říci, kdo byl více proti, zda soupeř svým cílevědomým, nebo domácí naprosto nevýrazným a dá se říci ledabylým výkonem.
Soutěže: extraliga, 1. liga
Ne, 19.Duben 2015 v 13:52
Autor: (man) Celý článek
V extralize našla neporažená Praga svého mistra, je jím předloňský mistr Tatra Smíchov. Dvě kola před koncem je jasná trojice semifinalistů o poslední postupové místo budou na dálku bojovat Sparta se Slavií. V první lize se očekávají výhry jasných favoritů Přelouče, Petrovic i Bystrce se slabšími soupeři.
Loučení s extraligou
So, 18.Duben 2015 v 20:34
Autor: Dalibor Čech Celý článek
Kdyby se psala kniha rekordů českého ragby, jedna z kapitol by jistě patřila Mgr. Miroslavu Šustkovi. A těch rekordů by u jeho jména bylo hned několik. Je to skoro neuvěřitelné, ale letos tento služebně nejstarší český arbitr (63 let) „kroutí“ Již 37. sezónu na hřištích pod vysokými tyčemi. Pískat začal v roce 1978, kdy mnozí současní extraligoví hráči ještě nebyli na světě.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 18.Duben 2015 v 17:22
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme výsledky Evropského poháru národů, zajímají nás hlavně výsledky divize 2A. Hraje se semifinále evropských klubových pohárů. V domácím ragby sledujeme extraligu a 1.ligu. Hraje se druhý turnaj ženské sedmičkové série Elite a série 1. Hrají také junioři U18 a starší žáci U15 své oblastní přebory.
S Honzou se rozloučíme ve středu
So, 18.Duben 2015 v 12:26
Autor: (red) Celý článek
Nomen omen, známý bonmot římského dramatika Plauta plně platil pro Honzu Veselého, který nás ve středu opustil. A skutečně jeho příjmení zcela vystihovalo jeho charakteristickou vlastnost - veselost. Asi není mnoho lidí, kteří ho viděli naštvaného, naopak, nikdy neměl daleko ke vtipu. Prostě Honza byl velký optimista, a to i v době, kdy už věděl, že je těžce nemocen. S Honzou s rozloučíme ve středu 22.dubna ve 12 hodin v obřadní síni v Horní Suché.
Slavia s přehledem vyhrála, chce do 1. série
St, 15.Duben 2015 v 14:09
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V sobotu 11. dubna 2015 se odehrál první jarní turnaj 2. série ženského sedmičkového ragby. Počasí bylo více než ragbyové, sluníčko v průběhu turnaje totiž vystřídal déšť a kroupy. Nejúspěšnějším týmem se s přehledem stala pražská Slavia. Jejím cílem pro letošní sezónu je návrat do vyšší soutěže.
Pohled trenéra na utkání Havířov - Dragon
Út, 14.Duben 2015 v 19:34
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Trenér juniorů Jirka Kuchařík reaguje na report Karla Gamana ze sobotního utkání proti Dragonu Brno, ve kterém jsou některé pasáže hry a hlavně osobní výkony hráčů rozebrány kriticky. Samozřejmě své svěřence brání, ale poukaz na nedostatky, byť kritický, není zatracováním hráčů, naopak, má jim připomenout, že existují principy hry, které se prostě musejí dodržovat, v utkání proti mnohem silnějšímu soupeři by se jejich nedodržování nemuselo vyplatit.
Žákovské soutěže na Moravě
St, 15.Duben 2015 v 14:09
Autor: (an) Celý článek
Havířovští starší žáci U15 poprvé na štítě – v Mariánských Horách se o to v neděli přičinili kluci z Bystrce, když Havířov porazili 14:5. V turnajích mladších žáků se dařilo Dragonu Brno, vyhrál jak kategorii U11, tak kategorii U13. Kategorie benjamínků měla na moravské poměry výborné obsazení, hrálo 6 družstev. (Foto web Dragon U15)
OP U18: Výborný výsledek, hra s chybami
Ne, 12.Duben 2015 v 21:24
Autor: (man) Celý článek
Jaro začali naši junioři nadmíru dobře, nejenže vrátili brněnskému Dragonu podzimní porážku 0:17, ale vyhráli nečekaně velkým rozdílem, když devětkrát položili a sedmi konverzemi výsledek dorovnali na 59 bodů. Je třeba říci, že Dragon tentokráte nebezpečný nebyl, o to více může tým litovat zbytečných netaktických rozhodnutí a technických chyb.
SupeRugby: Jednou jsou nahoře, potom zas dole
Ne, 12.Duben 2015 v 20:51
Autor: (gak) Celý článek
Sedminásobný vítěz Super Rugby Křižácích, minulý týden exceloval v Durbanu, aby včera prohrál doma v derby Jižního ostrova s Horaly, stálo ho to tři místa v tabulce. Vedoucí Hurricanes měli volno, tak si z vedoucí šestice polepšili jen Bulls, po výhře nad Reds poskočili na 3. místo. Mistr Waratahs rovněž neměl svůj den a prohrál doma se Stormers .
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 12.Duben 2015 v 21:51
Autor: (red) Celý článek
Nejvíce budeme zvědavi na výsledek našeho národního týmu v utkání divize 2A ENC - mistrovství Evropy proti Chorvatsku v Zagrebu. Kromě našeho národního týmu hrají i Slováci, měli hrát proti Černé Hoře, ale ta odstoupila, takže budou hrát proti prezidentské XV. Za Slovensko nastoupí i sedm hráčů z českých klubů. Doma se se hrají hlavně zápasy mužů i žen České sedmičkové série, dále jedno utkání 2.ligy, oblastní přebor juniorů a starších žáků v Čechách i na Moravě.
ME U18: Maďaři směřují k postupu
Pá, 10.Duben 2015 v 15:23
Autor: (gak) Celý článek
V tomto týdnu začalo mistrovství Evropy hráčů do 18 let ve slabších skupinách C a D. Skupina C, ve které startují jen tři týmy, se hraje v maďarském Kecskemetu a po prvním dnu vede Maďarsko, překvapivě slabé je Moldavsko, prohrálo i s Dánskem. Ve skupině D, hraje se v Andoře, vede před dnešními a zítřejšími zápasy Andorra před Bulharskem.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 148 Přejít na stránku z 166
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány
 
Collapse Tábory ČSRU