Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
 
Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

 
Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
O krabici se přihlas na
sekretariátu RCH
 
Táborníci, čí je to
karimatka?
The Weather Channel

 • Začíná Soutěž žen XV

  sobotu 25. října 2014 odstartuje na Spartě v 15 hodin další ročník Soutěže žen XV. V letošním roce se ho zúčastní tři týmy – Sparta, Petroučany a Vydra ...

 • Žákovské soutěže na Moravě

  Jen turnaje mladších žáků se o víkendu odehrály na Moravě, starší žáci kvůli infekčnímu onemocnění mezi mladými hráči Dragonu v Brně nehráli ...

 • Češky vítězí v Polsku

  Poprvé vůbec se česká reprezentace juniorek U18 v sedmičkovém olympijském ragby objevila na mezinárodní scéně. Děvčata sehrála čtyři zápasy s polskou reprezentací ve Wroclavi ...

 • Víkendové ozvěny

  Na dvou frontách bojovaly týmy společenství Mariánských Hor a Havířova, extraligový tým prohrál v Říčanech a získal alespoň defenzivní bonus, prvoligový tým v Ostravě čelil zlepšujícímu se Zlínu a v bojovném utkání prohrál až v závěru ...

 • Statečný výkon mladého týmu

  velice mladým týmem nastoupilo naše společenství Havířova a Mariánských Hor proti ostřílenému družstvu Zlína. Převažovali osmnácti a devatenáctiletí junioři Sokola a hrál také sedmnáctiletý Dan Walek z havířovské části týmu ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                           
AKCE
SO  25.10  14:30  Ostrava
EXTRALIGA
muži
RC PRAGA PRAHA
NE  26.10. 13:00  Olomouc
1. LIGA
muži
RC OLOMOUC
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 P ČR U18 OP U15
 TELEVIZE
TV 43.týden
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
  První plánovaný turnaj nové kategorie juniorů do 18 let, tedy v podstatě kadetů U17 a hráčů ročníku 1997 z dřívější kategorie U19, se ve Vyškově 13. září neuskutečnil. Ale zcela jistě se bude hrát druhý turnaj oblasti Morava tuto sobotu ve Zlíně. Na rozdíl od ragby XV budeme hrát sami za sebe, trenér U18 Jiří Kuchařík očekává v tomto týdnu na tréninku všechny evidované hráče.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 60 Přejít na stránku z 88
Začíná Soutěž žen XV, Vydra se pokusí obhájit titul
St, 22.Říjen 2014 v 16:46
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V sobotu 25. října 2014 odstartuje na Spartě v 15 hodin další ročník Soutěže žen XV. V letošním roce se ho zúčastní tři týmy – Sparta, Petroučany a Vydra, která se pokusí obhájit loňský titul. Celkově se během podzimu a jara odehraje šest zápasů. (Foto Dušan Tománek)
Žákovské soutěže na Moravě
St, 22.Říjen 2014 v 15:41
Autor: (an) Celý článek
Jen turnaje mladších žáků se o víkendu odehrály na Moravě, starší žáci kvůli infekčnímu onemocnění mezi mladými hráči Dragonu v Brně nehráli, zápasy oblastního přeboru Moravy jsou přesunuty na 2. listopadu. Jde o původně 1. kolo OPM U15, které se kvůli nezpůsobilému terénu nehrálo 14. září.
Češky vítězí v Polsku
Út, 21.Říjen 2014 v 15:51
Autor: Josef Bláha Celý článek
Poprvé vůbec se česká reprezentace juniorek U18 v sedmičkovém olympijském ragby objevila na mezinárodní scéně. děvčata hrála s polskou reprezentací ve Wroclavi. Nezůstalo u jednoho zápasu, dívky v Polsku sehrály hned čtyři utkání, ve třech vyhrály a jen v jednom Polkám podlehly.
Víkendové ozvěny
Út, 21.Říjen 2014 v 14:37
Autor: (el) Celý článek
Na dvou frontách bojovaly týmy společenství Mariánských Hor a Havířova, extraligový tým prohrál v Říčanech a získal alespoň defenzivní bonus, prvoligový tým v Ostravě čelil zlepšujícímu se Zlínu a v bojovném utkání prohrál až v závěru, když hosté vystupňovali tlak a domácím docházely síly fyzické, a po pětce, kterou Zlín zlikvidoval jednobodový náskok a ujal se vedení, trochu i odolnost psychická.
Statečný výkon mladého týmu
Po, 20.Říjen 2014 v 18:28
Autor: Karel Gaman Celý článek
S velice mladým týmem nastoupilo naše společenství Havířova a Mariánských Hor proti ostřílenému družstvu Zlína. Převažovali osmnácti a devatenáctiletí junioři Sokola a hrál také sedmnáctiletý Dan Walek z havířovské části týmu. Skóre zápasu se podstatnou část hrací doby vyvíjelo jak na houpačce, až v poslední dvacetiminutovce Zlínští dvěma pětkami rozhodli.
Říčany trestaly chyby Sokola trestnými kopy
Po, 20.Říjen 2014 v 13:55
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Společenství Ostravy a Havířova startující pod hlavičkou Sokola Mariánské Hory zajíždělo k extraligovému utkání v sobotu 17. října 2014 na hřiště RC Mounfield Říčany. Hrálo se na zčásti podmočeném hřišti za slunného počasí. Utkání rozhodoval Tomáš Breburda. Hlavním atributem Říčan byla trpělivost a proměňování trestných kopů za chyby soupeře. (Foto Petr Skála)
1.a 2.liga: Rekordní úroda pětek
Ne, 19.Říjen 2014 v 22:37
Autor: (man) Celý článek
Rekord víkendu jsme zaznamenali v 1. a 2. lize mužů. Přeloučské křídlo Štěpán Svoboda položil v zápase s Iuridikou pětkrát a svými 25 body se podílel téměř třetinou bodů dosažených hosty při drtivé výhře 87:3. Také Bystrc nezůstala pozadu a nasázela Olomouci deset pětek. Ve všech utkáních 1. ligy padlo 41 pětek! Pozadu nezůstala ani 2.liga, Rezerva Pragovky položila dokonce šestnáctkrát ve střetnutí s Plzní.
Extraliga: Říčany nahoru, Sparta dolů
So, 18.Říjen 2014 v 20:31
Autor: (man) Celý článek
Trošku vyhrocené bylo utkání Vyškova se Spartou, do kterého už Sparta nastoupila v plné sestavě, provázelo je šest žlutých karet a Spartě utekl defenzivní bonus. Ten naopak získaly Mariánské Hory, když neudržely poločasové vedení a v závěru se potýkaly s disciplínou. Po výborných výkonech Slavia propadla na Tatře, stejně jako Dragon doma.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 18.Říjen 2014 v 14:47
Autor: (red) Celý článek
Nový Zéland potvrdil výhrou nad Austrálií zisk Poháru lorda Bledisloe, ve Varšavě se hraje utkání ENC 1B Polsko - Nizozemsko a Enkopingu Švédsko - Ukrajina. Hrají se také zápasy nižších divizí ENC. Na klubové úrovni se o tomto víkendu hrají zápasy European Rugby Champions Cup a European Rugby Challenge Cup. Doma se pak hraje extraliga, 1. a 2.liga a 3.liga žen.
Odpoledne se Srdcovkou
Pá, 17.Říjen 2014 v 20:15
Autor: Radomír Kloda Celý článek
RC Havířov v tomto týdnu uspořádal druhé sportovní odpoledne pro žáky ZŠ Havířova, v rámci projektu Sportujeme od školky podpořeného minigrantem Nadačního fondu OKD z programu Srdcovka, kterým nadace podporuje  dobrovolné "srdeční záležitosti" zaměstnanců OKD. Také náš klub obdržel pro letošní rok podporu pro rozvoj dětského sportu. Po sportovním odpoledni začal 8.ročník Havířovské školní ligy ragby.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Dalších 7 lekcí ve Škole ragby
Pá, 17.Říjen 2014 v 18:47
Autor: (el) Celý článek
Část havířovských mateřských školek využívá nabídky Školy ragby ke cvičení svých dětí a přicházejí pravidelně, od začátku října škola připravila sedm hodinovek pro pět školek. Dětem, které přicházejí opakovaně, se pomalu zlepšuje motorika a u mnohých je vidět docela zřetelný postup. V říjnu se zatím díky dotaci Moravskoslezského kraje procvičilo okolo 150 dětí a to ještě přijdou tři školky na řadu koncem měsíce.
 
PROJEKT S PODPOROU MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
Žákovské soutěže
Út, 14.Říjen 2014 v 15:39
Autor: (an) Celý článek
Tatra Smíchov a Havířov vedou soutěže starších žáků v oblastech, Tatra s pěti a Havířov s osmibodovým náskokem. Obvykle se na tomto místě zabýváme jen moravskými soutěžemi žáků, dnes informace rozšiřujeme i o výsledky v české oblastní soutěži starších žáků U15 a mladších žáků U13. Výsledky moravského OP U13, U11, U9 a U7. (Foto Marta Hegrová)
Skončily oblastní soutěže juniorů U18
Út, 14.Říjen 2014 v 14:13
Autor: (man) Celý článek
Po základních kolech nové soutěže juniorů do 18 let, která pro tuto sezónu obsahuje hned tři ročníky U16, U17 a U18, následuje v obou oblastech do listopadu přestávka, kterou vyplní jednak oblastní srazy U16 a U18, jednak sedmičkové turnaje. V listopadu pak budou následovat dvě mezioblastní utkání týmů umístěných v divizích na stejných místech. (Foto web Vyškova)
Sparťanky prolomily neporazitelnost Petrovic
Út, 14.Říjen 2014 v 10:21
Autor: Marie Lafantová Celý článek
V neděli se na hřišti Dragonu v Brně odehrál poslední podzimní turnaj Elitní série v sedmičkovém ragby žen. Prozatímní neporazitelnost Petrovic se podařilo prolomit hráčkám Sparty, které tak do zimní přestávky odcházejí se závěrečným vítězstvím. Z Elitní série sestupují Prague's Cats a Přelouč. (Ilustrační foto Anry Lukáč)
Víkendové ozvěny
Po, 13.Říjen 2014 v 20:44
Autor: (el) Celý článek
Na jedné straně vydřené vítězství společenství v extralize, na druhé straně vysoká porážka velmi oslabeného týmu v 1. lize od rezervy Tatry Smíchov, když někteří hráči asi nevidí smysl své ragbyové kariéry v hře v „nějaké 1. lize“ a raději stojí, než by hráli. Ale také skvělý a po pravdě dost nečekaný úspěch našich děvčat, která se udržela v nejvyšší soutěži žen. Podívejte se, jak reagovali aktéři.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 60 Přejít na stránku z 88
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány