Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2015
Autor: MgA.Pa.Kozubík
 
Collapse Ragbista roku 2014
 

 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239 
Adidas TRX FG 
41 ½ (7 ½ )  150 Kč

Puma Cup 42(8) 150 
80Kč

FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas FIO vel.34 (2)
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Povedené loučení

  Zápas Old Boys s týmem mužů a beneficí pro letošní jubilanty, kterou zorganizovali veteráni včele se svým šéfem Milanem Havlem, byla poslední letošní akcí na hřišti ...

 • Poděkování vystupujícím

  Město Havířov letos slaví šedesátiny a minulý týden se k oslavám připojili i sportovci velkolepou pohybovou revui Havířov v pohybu v Městské sportovní hale. Mezi tisícovkou účinkujících bylo i několik ragbistů ...

 • Vítězství kadetů v bahenním ragby

  Dohrávané utkání 1.kola celostátní ligy kadetů Dragon Brno – Havířov se hrálo v Cacovicích na podmáčeném a velmi blátivém terénu, na několika místech byly i velké kaluže ...

 • Historicky první utkání

  Historicky první utkání sehrála juniorská reprezentace Slovenska v sobotu v Piešťanech a jako partnera po utkání si vybrala juniory Sokola Mariánské Hory ...

 • Rozhodl Wognitsch

  Naše reprezentace s odřenýma ušima vyhrála nad Maltou, těsné vedení 10:7 a 13:10 naši neudrželi a od 64. minuty byl stav vyrovnaný 13:13. Remízu rovnající se prohře nakonec naši odvrátili v poslední minutě zápasu ...

Collapse Nástěnka
                                                                                     
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16  
HRAJE SE
SO 28.11. 10:00 Vyškov JIMI RC Vyškov kadeti U16 celostátní liga
SO 28.11. 11:15 Vyškov JIMI RC Vyškov junioři U18 celostátní liga
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Vstupenky na lednový gala ples, který je součástí programu oslav 50. výročí ragby v Havířově, jsou už v prodeji. Místa si můžete rezervovat podle plánku míst v sekci GALA PLES 2016 Tamtéž se můžete podívat přímo do sálu při virtuální prohlídce. Rezervace se přijímají elektronickou poštou nebo telefonicky a prodávají se na sekretariátu klubu.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 154 Přejít na stránku z 175
Povedené loučení
Čt, 26.Listopad 2015 v 12:11
Autor: (klk) Celý článek
Nebyla to poslední akce tohoto roku, ještě nás čeká Mikuláš pro děti a pro ostatní závěrečný fotbálek Silvester Cup 30.prosince, ale loučení zápasem Old Boys s týmem mužů a beneficí pro letošní jubilanty, kterou zorganizovali veteráni včele se svým šéfem Milanem Havlem, byla poslední akce na hřišti.
Poděkování vystupujícím
Po, 23.Listopad 2015 v 14:40
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Město Havířov letos slaví šedesátiny a minulý týden se k oslavám připojili i sportovci velkolepou pohybovou revui Havířov v pohybu v Městské sportovní hale. Mezi tisícovkou účinkujících bylo i několik ragbistů, kteří společně se sportovci dalších sportovních klubů v revui vystoupili. Radek Kloda, koordinátor vystoupení, touto cestou děkuje hrstce našich členů, kteří neváhali klub, když to potřeboval, podpořit konkrétním činem. (Ilustrační snímek J.Talaše z revue Havířov v pohybu)
Vítězství kadetů v bahenním ragby
Ne, 22.Listopad 2015 v 16:50
Autor: Josef Hrušák Celý článek
Dohrávané utkání 1.kola celostátní ligy kadetů Dragon Brno – Havířov se hrálo v Cacovicích na podmáčeném a velmi blátivém terénu, na několika místech byly i velké kaluže. Třebaže při utkání nepršelo, kvalita hřiště se neustále zhoršovala a pohyb po něm nebyl rozhodně jednoduchý.
Historicky první utkání
Ne, 22.Listopad 2015 v 15:00
Autor: Dalibor Čech Celý článek
Historicky první utkání sehrála juniorská reprezentace Slovenska v sobotu v Piešťanech a jako partnera po utkání si vybrala juniory Sokola Mariánské Hory. Ostravští vyrazili busem přes romanticky zasněžené Beskydy a v Pieštanech je čekal dobře připravený pažit bývalého fotbalového klubu, který nyní patří ragbistům. Slavnostní ráz akce, jejímž motem byl “RESPECT,“ byl zahájen slavnostním předáním dresů hráčům v šatně a vyvrcholil státními hymnami před výkopem.
Rozhodl Wognisch
So, 21.Listopad 2015 v 22:10
Autor: (gak) Celý článek
Podle maltských medií to byl Havlíček, podle oficiálního zápisu to byl hráč s číslem 4, což je Wognitsch, ale na tom v podstatě nezáleží, podstatné je, že naše reprezentace s odřenýma ušima vyhrála, vždyť těsné vedení 10:7 a 13:10 naši neudrželi a od 64. minuty byl stav vyrovnaný 13:13. Remízu rovnající se prohře nakonec naši odvrátili v poslední minutě zápasu. Přinášíme čtenářkou reakci.
Rabyový víkend - výsledky
So, 21.Listopad 2015 v 16:13
Autor: (red) Celý článek
Jsme velice zvědaví na výsledek našeho národního týmu na Maltě, byla porážka se Švýcarskem jen momentální výpadek, nebo je to trend? Výhra našich doma v loňském roce 27:13 nebyla nijak výrazná, co bude na Maltě? Vítězstvím Ruska skončil v Hong Kongu Pohár národů. Hrají se evropské poháry a doma se dohrávají odložené zápasy 1.ligy Bystrc - Mariánské Hory a Dragon - Havířov v lize kadetů.
Globální ragbyová hvězda Jonah Lomu zemřel
Čt, 19.Listopad 2015 v 13:34
Autor: (red) Celý článek
V roce 1995 mu byl diagnostikován nefrotický syndrom, onemocnění nakonec vyústilo v roce 2004 v transplantaci ledviny, daroval mu ji rozhlasový moderátor Grant Kereama. Přesto pokračoval v ragbyové kariéře do roku 2007, kdy odešel do ragbyového důchodu. Byl oporou All Blacks, za které odhrál třiašedesát utkání a dosáhl 185 bodů. S postavou Golema (196 cm, 120 kg) a rychlostí gazely (stovka za 10,7) dělal nesmírné problémy obraně, mnohdy nestačili ani čtyři hráči, aby ho zastavili. Včera nečekaně zemřel v Aucklandu na infarkt.
Takovou soutěž jsme tu ještě neměli
Út, 17.Listopad 2015 v 16:07
Autor: (man) Celý článek
Komise mládeže České ragbyové unie vymyslela soutěžní nesoutěžní systém pro starší žáky U14. Její autor Tomáš Kohout zdůvodňuje nesoutěžní charakter tím, že komise chce odstranit přílišné lpění na výsledcích, což ve svém důsledku vedlo ke kažení smyslu a charakteru hry, trenéři mnohdy uplatňovali jedinou taktiku: „vezmi-běž-polož,“ k čemuž využívali své fyzicky nejvyspělejší hráče.
Do třetice všeho dobrého, ale dobře, že už je konec
Po, 16.Listopad 2015 v 22:29
Autor: Karel Gaman Celý článek
Třetí utkání po sobě doma, třetí výhra, prostě do třetice všeho dobrého, ale chvála bohu, že už je konec sezóny. Ono totiž, kdyby někdo přišel až na druhý poločas odvetného ligového zápasu Havířov v. Přelouč, moc by se divil, že havířovský tým vede. Zatímco první poločas byl relativně docela v pohodě, z druhého se postupně stal skoro horor. No to by bylo přehnané, ale ze hry se vytratila pohoda a hra se proti první půli o řád zhoršila.
Liga kadetů: Vysoká výhra, ale někdy bolely oči
Po, 16.Listopad 2015 v 20:05
Autor: Josef Hrušák Celý článek
„Naši hráči dnes nepodali tak obětavý výkon jak před týdnem v utkání s Tatrou Smíchov, zejména v obraně. Utkání jsme sice vcelku pohodlně vyhráli, ale někdy ze situací na hřišti bolely oči,“ konstatoval po utkání celostátní ligy kadetů Havířov – Dragon Brno druhý trenér společenství Havířov-Mariánské Hory-Olomouc josef Hrušák, „i nadále se musíme zaměřit na hru v rucku a kolem něho. Při tréninku by bylo na místě zaměřit se také na taktické kopy v obraně.“
Soutěže: Extraliga, 1.a 2.liga, mládež
Po, 16.Listopad 2015 v 18:06
Autor: (man) Celý článek
Až na několik dohrávek v nižších a mládežnických soutěžích skončila sezóna, která potvrdila suverenitu Pragovky v nejvyšší soutěži a prakticky a skoro okopírovala loňskou konečnou tabulku podzimu, kdy Praga rovněž bez porážky vedla. Potvrdila také hluboký propad týmů ze severní Moravy, které zametají konec prvoligové tabulky.
Přijď ukázat, kdo je lepší!
Po, 16.Listopad 2015 v 12:13
Autor: Milan Havel Celý článek
Ahoj, chci Tě pozvat na sobotu 21.11.na 14 hodin, kdy na hřišti proběhne utkání na počest letošních jubilantů a dlouholetých členů našeho klubu Jirky Hanáka, Romana Čmiela, Radka Frice, Jirky Heczka, Milana Murárika a Jirky Kuchaříka. Zároveň zakončíme letošní sezónu. Hrát budou členové týmu Old Boys proti hráčům prvního týmu, ať se konečně ukáže, kdo je lepší ... 
První výhra juniorů
Ne, 15.Listopad 2015 v 11:34
Autor: Dalibor Čech Celý článek
Ragbyové hřiště v Mariánských Horách se za studeného větrného počasí loučilo s podzimní sezónou mládežnického ragby. V celostátní lize dorostu nastoupili kadeti Havířova a junioři Mariánských Hor proti brněnskému Dragonu a s nimi se svezli starší žáci U14 Havířova, kteří obstarali předzápas. Dnes report Dalibora Čecha z utkání juniorů.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 13.Listopad 2015 v 17:15
Autor: (red) Celý článek
Hlavními událostmi víkendu jsou zápasy evropských pohárů European Chellenge CUP a European Champions Cup. Hraje se také několik zápasů ENC, v naší skupině budeme zvědavi na výsledek Švýcarů v utkání s Izraelci. V Hong Kongu porazili Rusové Portugalce v Poháru národů. Doma se hraje poslední podzimní kolo (první jarní) extraligy i 1.ligy. Hraje se také 2.liga a dorostenecké soutěže.
Soutěže: Extraliga, 1.liga, 2.liga, CL dorostu
Po, 09.Listopad 2015 v 18:32
Autor: (man) Celý článek
Výsledky, tabulky a statistika z utkání extraligy, dohrávky 1. ligy, 2. ligy a celostátních lig juniorů a kadetů. Foto z utkání JIMI RC Vyškov v. RC Dragon Brno převzato z Deníku. Foto Attila Racek
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 154 Přejít na stránku z 175
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány