Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2014
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2013
 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas Adipower Kakari
SG Rugby, vel.8½, nové
1.000,- Kč

 
Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč
 

 
Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Už chrlí!

  Opět se vracíme k instalaci automatického zavlažování a malou fotoreportáží přibližujeme čtenářům dění na našem hřišti. Včera poprvé, byť s malými problémy, postřikovače automatického zavlažování chrlily vodu ...

 • Česko s rekordním výsledkem

  Bez Kypru, který se na poslední chvíli odhlásil, ale s náhradním týmem Barabarians, začalo v neděli v Bystrci a ve Vyškově mistrovství Evropy hráčů do 20 let ...

 • Pumy kousek od výhry, krach Wallabies

  V šampionátu jižní hemisféry Pumy ještě čtyři minuty před koncem vedly 31:30 a zápas nakonec ztratily, klokánci Wallabies mohli po utkání jen zaplakat, prohráli drtivě 20:51 ...

 • Postupuje Vyškov a Sparta

  Z ostravského turnaje moravské divize Poháru ČSRU postupuje Vyškov. V turnaji české divize v Praze vyhrála Sparta a protože vyhrála i celkově, střetne se ve finále 4.října s Vyškovem ...

 • Austrálie znovu rozjíždí národní ligu

  Zápasem Brisbane City se Sydney Stars dnes začal další pokus australské ragbyové unie o oživení národní ligy, která se bude hrát pod názvem National Rugby Championship ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                         
AKCE
SO 6.9.  14:00  Ostrava
EXTRALIGA
muži
TATRA SMÍCHOV
NE 7.9.  14:00  Ostrava
1.liga
muži
RC PŘELOUČ
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 OP U17 OP U15
 TELEVIZE
TV 34.týden
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: TMK
Sezóna je tady bez ohledu na prázdniny a naši starší žáci hrají už v neděli první zápas. Revanšujeme se Zlínu za utkání na konci našeho jarního soustředění. Zlínští v neděli končí své letní soustředění a teď je na nás, abychom jim poskytli sparing. Měli by nás doplnit kluci z Olomouce, ale potřebujeme také některé kluky z U13 ročník 2002.
Trénink pro utkání se Zlínem bude ve čtvrtek (17 hodin) i v pátek (18 hodin). Do Zlína se jede mikrobusy v neděli ráno v 8 hodin od haly.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 57 Přejít na stránku z 83
ME U20: Finále Česko - Švýcarsko
Čt, 28.Srpen 2014 v 15:38
Autor: kg/jb/lk Celý článek
Druhý hrací den na mistrovství Evropy U20 v Bystrci a v Cacovicích na hřišti Dragonu už rozdal karty pro finále. Naši se v souboji o 1. místo střetnou se Švýcary, které v loňském roce v semifinále porazili. Naši se do finále kvalifikovali vítězstvím nad Lucemburskem 22:15, Švýcaři zdolali Ukrajinu 22:15.
Už chrlí!
Út, 26.Srpen 2014 v 14:01
Autor: (el) Celý článek
Opět se vracíme k instalaci automatického zavlažování a malou fotoreportáží přibližujeme čtenářům dění na našem hřišti. Včera poprvé, byť s malými problémy, postřikovače automatického zavlažování chrlily vodu. Malý problém byl s jedním ventilem, který si stříkal, kam chtěl a tak musel být vyměněn. Hřiště je nadále uzavřeno, ještě neproběhla kolaudace zavlažovacího systému.
ME U20: Česko s rekordním výsledkem
Po, 25.Srpen 2014 v 16:13
Autor: kg/jb/lk Celý článek
Bez Kypru, který se na poslední chvíli odhlásil, ale s náhradním týmem Barabarians, začalo v neděli v Bystrci a ve Vyškově mistrovství Evropy hráčů do 20 let. Česká republika je osvědčeným pořadatelem mistrovství, ale obvykle i přes domácí prostředí se nedaří postoupit dál. Letos pod vedením Tomasze Putry chce náš mládežnický tým prokletí druhých míst prolomit.
Championship: Pumy kousek od výhry, krach Wallabies
Ne, 24.Srpen 2014 v 23:07
Autor: (gak) Celý článek
Šampionát jižní hemisféry pokračoval druhým kolem, ve kterém se střetly argentinské Pumy s jihoafrickými gazelami Springboks a novozélandští Černí s australskými klokany Wallabies. Zatímco Pumy ještě čtyři minuty před koncem vedly 31:30 a zápas nakonec ztratily, klokánci Wallabies mohli po utkání jen zaplakat, prohráli drtivě 20:51.
Pohár ČSRU: Postupuje Vyškov a Sparta
So, 23.Srpen 2014 v 19:02
Autor: Karel Gaman Celý článek
Z ostravského turnaje moravské divize Poháru ČSRU postupuje Vyškov. Jedinkrát na své cestě za postupem zaškobrtnul, v utkání s Mariánskými Horami měl sice více ze hry, ale Ostravští to ani za stavu 0:10 nezabalili a v závěru vyrovnali. V turnaji české divize v Praze vyhrála Sparta a protože vyhrála i celkově, střetne se ve finále 4.října s Vyškovem.
Austrálie znovu rozjíždí národní ligu
Čt, 21.Srpen 2014 v 16:32
Autor: (gak) Celý článek
Zápasem Brisbane City se Sydney Stars dnes začal další pokus australské ragbyové unie o oživení národní ligy, která se bude hrát pod názvem National Rugby Championship. Liga se už hrála v roce 2007 jako Australan Rugby Championship, ale ztroskotala na finanční nedostatečnosti projektu. Nyní iniciátoři ligy věří, že s podporou sponzorů a z prodeje televizních práv získají dostatek prostředků, aby ligu udrželi při životě.
Čeští ragbisté do 20 let budou bojovat o evropský titul
Čt, 21.Srpen 2014 v 11:43
Autor: Marie Lafantová Celý článek
Nebude to poprvé, co bylo České ragbyové unii svěřeno pořadatelství vrcholné evropské soutěže, už v minulosti se v české republice hrálo mistrovství Evropy U20. Letos na přelomu srpna a září se u nás bude hrát mistrovství Evropy hráčů do dvaceti let (U20) v klasickém patnáctičlenném ragby potřetí za sebou, tentokrát na jižní Moravě. V loňském roce čeští reprezentanti skončili druzí, letos se pokusí probojovat na příčku nejvyšší. Mistrovství proběhne ve dnech 22. srpna až 1. září v Brně a Vyškově.
Sedmičky na OH mládeže v Nankingu
St, 20.Srpen 2014 v 13:19
Autor: (gak) Celý článek
Krátce po mistrovství světa žen proběhla za nulové pozornosti našich medií soutěž v sedmičkovém ragby na aktuálně probíhajících olympijských hrách mládeže v čínském Nankingu. O medaile se utkalo po šesti týmech v mužské i ženské kategorii a v dnešním finále brali zlato francouzští chlapci, dívčí soutěž vyhrály Australanky.
Angličanky usedly po 20 letech na světový trůn
Út, 19.Srpen 2014 v 19:19
Autor: (gak) Celý článek
V neděli se po dvaceti letech Angličanky radovaly z titulu mistryň světa, když ve finále porazily po urputném boji Kanadu 21:9. Kanaďanky rozhodně smutnit nemusely, vždyť po třech čtvrtých místech konečně získaly medaili. To spíše mohly litovat Francouzky, že se jim doma nepodařilo ani na posedmé získat titul, skončily už popáté třetí. Celé mistrovství provázel nebývalý zájem diváků.
Pohár ČSRU: Po prvním turnaji vedou Sparta a Vyškov
Po, 18.Srpen 2014 v 13:06
Autor: K.Gaman, P.Skála Celý článek
Dvě divize Poháru ČSRU stanoví rozpis soutěže – českou a moravskou – a také dva turnaje jejichž vítězové se pak 4. října utkají ve finále, V Čechách byl první turnaj velice vyrovnaný a o vítězi muselo rozhodnout ustanovení soutěžního řádu, na Moravě to bylo jasnější – vyhrál Vyškov, který předvedl pohledné a kompaktní ragby.
Remíza All Blacks v Sydney
Po, 18.Srpen 2014 v 11:14
Autor: (gak) Celý článek
Dost kontroverzí vyvolalo první utkání Šampionátu v Sydney mezi Austrálii a Novém Zélandu v obou zemích, ale nejvíc jich vyvolala některá rozhodnutí jihoafrického rozhodčího Jaco Peypera, všeobecně je mu vyčítán zvláštní „výklad“ pravidel týkajících se hry v seskupeních. Ve druhém utkání soutěže uhrála Argentina ve vodní záplavě v Pretorii nečekaně dobrý výsledek s Jižní Afrikou.
Je tu 3.ročník The Championship
Pá, 15.Srpen 2014 v 17:23
Autor: (gak) Celý článek
Na jižní polokouli se překlopila zima do druhé poloviny a začíná další super soutěž – třetí ročník soutěže nazvané prostě Šampionát, je to obdoba Poháru šesti zemí polokoule severní. The Championship je následníkem soutěže Tri Nations a nový název přijal po vstupu Argentiny do klubu nejlepších.
Sezóna začíná Pohárem ČSRU
Pá, 15.Srpen 2014 v 13:21
Autor: Petr Skála Celý článek
V trochu jiné podobě zahajuje nový ročník poháru České ragbyové unie. O vítězi se rozhodne během tří sobotních dnů. Po dvou turnajích odehraných v každé ze dvou skupin vzejdou vítězové, kteří se utkají o pohárové prvenství v roce 2014.
Tábor: Občas se popereme, ale jsme v pohodě
Čt, 14.Srpen 2014 v 17:03
Autor: Marie Linetová Celý článek
Redakce obdržela avizované fotografie z tábora a první zprávu hlavní vedoucí, je stručná, důležité je, že jsou všichni v pohodě. Podívejte se na fotografie a zvláště na výtvory z moduritu. Motem tábora a jeho mimosportovní činnosti je táborová hra Po stopách draka a kluci a holky vytvořili podivuhodné artefakty.
MS žen: Francouzky pohořely
Čt, 14.Srpen 2014 v 15:51
Autor: (gak) Celý článek
A nepohořely jen Francouzky, pohořely i Australanky a Irky, zatímco Francouzky se musely vzdát snu o zisk prvního titulu mistryň světa, Australanky, třetí na minulém mistrovství, budou hrát s Walesem až o 8. místo. Francouzky se pak utkají s Irkami o 3. místo. A tak se překvapivě v souboji o titul střetnou Angličanky s Kanaďankami.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 57 Přejít na stránku z 83
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány