Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2015
Autor: MgA.Pa.Kozubík
Cena 150 Kč
Collapse Ragbista roku 2014
 

 
Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Info: 596 812 805
605 373 239
Adidas TRX FG 
41 ½ (7 ½ )  150 Kč

Puma Cup 42(8) 150 Kč


Reebok v.36 (4) 50 Kč
 
FCB vel.36 (4) 50 Kč

Adidas Kakari v.42 (8)
jednou použité
1000 Kč

Adidas FIO vel.34
použité, 100,- Kč

Kooga FTX vel. 42,5
nové, 800 Kč
Collapse Neschází ti něco?
 
The Weather Channel

 • Havířov po výhře pátý

  neděli 22.03.2015 zajíždělo společné družstvo RC Havířov a Sokola Mariánské Hory již k druhému jarnímu utkání první ligy na hřiště pražské Iuridicy ...

 • V utkání nejsilnějších vyhráli Gruzínci

  Poslední letošní kolo 1. divize Evropského poháru národů – mistrovství Evropy svedlo v Bukurešti první dva týmy soutěže Gruzii a Rumunsko. Šlo o to, zda si Rumuni připíšou druhou porážku, nebo se bodově srovnají s lídrem ...

 • SNC: Ani rekordní výsledek Anglii nepomohl

  ni sedm pětek nepomohlo Anglii, která pro celkové vítězství v letošním turnaji Six Nations potřebovala na Twickenhamu Francii porazit o 37 bodů, vyhrála jen o dvacet a to na Irsko, které porazilo Skotsko rozdílem 30 bodů, nestačilo ...

 • Špatné probuzení ze zimního spánku

  Vstup Mariánských Hor do jarní části extraligy přinesl spíše rozpaky, ale co čekat po zimním spánku? Laxní přístup k zimní přípravě nese nešťastné ovoce v nejméně vhodnou chvíli ...

 • Soutěže: extraliga, 1.liga, 2.liga

  Jaro začalo dobře jen pro některé týmy, rozhodně k nim patří Pragovka, drží čisté konto a je už jistým semifinalistou, i kdyby prohrála všechny čtyři zbývající zápasy, bude jí k postupu 47 bodů stačit ...

Collapse Nástěnka
                                                                                        
HLASOVÁNÍ - staň se součástí Mistrovství světa v ragby 2015 - 3. kolo hlasujeme pro Lukáše

Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga Liga U19 P ČR U18 OP U15
 TELEVIZE
Napsali (řekli) jinde:
 
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
V posledních letech jsme opustili systém drahých soustředění mimo Havířov a přípravu na sezónu rozvíjíme v domácím prostředí, máme zde všechno, co potřebujeme a je to levnější. Od pátku do neděle proběhlo soustředění žen a starších žáků, v neděli se vytvořila dvě smíšená družstva a rozdala si to mezi sebou. Tuto sobotu žáci hrají poslední turnaj Winter Cupu v Brně a neděli 29.3. si zahrají proti kadetům Juvenie Krakov. Ženy budou hrát miniturnaj, pokud přijedou i děvčata ze Zlína, jinak si dvakrát zahrají proti děvčatům z Krakova.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 63 Přejít na stránku z 94
Ragbyový víkend - výsledky
So, 28.Březen 2015 v 11:03
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější světovou událostí tohoto víkendu je turnaj světové sedmičkové série Hong Kong Sevens, ale věnujeme se hlavně evropskému ragby, ve kterém nás nejvíce zajímá mistrovství Evropy U18, které začalo včera ve francouzském regionu Midi-Pyrénées a už přineslo překvapení v podobě vítězství Itálie nad Walesem. Doma se hrají všechny soutěže mužů od extraligy po 2.ligu.
Havířov po výhře pátý
Út, 24.Březen 2015 v 15:18
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V neděli 22.03.2015 zajíždělo společné družstvo RC Havířov a Sokola Mariánské Hory již k druhému jarnímu utkání první ligy na hřiště pražské Iuridicy. Hrálo se za studeného počasí bez sluníčka s teplotou okolo 4 °C, utkání řídil Tomáš Ripcsik. Přes určité nedostatky v obraně a slabší míčové technice u některých hráčů, Havířov vyhrál, odvrátil hrozbu pádu a zachránil první ligu pro další sezónu. (Ilustrační foto z utkání s Iuridikou Zdeněk Bernadt)
ENC: V utkání nejsilnějších vyhráli Gruzínci
Út, 24.Březen 2015 v 15:03
Autor: (gak) Celý článek
Poslední letošní kolo 1. divize Evropského poháru národů – mistrovství Evropy svedlo v Bukurešti první dva týmy soutěže Gruzii a Rumunsko. Šlo o to, zda si Rumuni připíšou druhou porážku, nebo se bodově srovnají s lídrem. Rumuni to nezvládli, Lelos sice vyhráli jen trestnými kopy, ale po kompaktnějším a lepším výkonu. Ve zbývajících zápasech se střetli Španělé s Němci a Rusové s Portugalci
SNC: Ani rekordní výsledek Anglii nepomohl
Po, 23.Březen 2015 v 20:39
Autor: (gak) Celý článek
Ani sedm pětek nepomohlo Anglii, která pro celkové vítězství v letošním turnaji Six Nations potřebovala na Twickenhamu Francii porazit o 37 bodů, vyhrála jen o dvacet a to na Irsko, které porazilo Skotsko rozdílem 30 bodů, nestačilo. Podobně nestačil rekordní výsledek ani Walesu v Římě. A tak se po intronizaci nového vládce Six Nations začíná spíše spekulovat, evropská špička uspěje v nadcházejícím mistrovství světa.
Špatné probuzení ze zimního spánku
Po, 23.Březen 2015 v 15:52
Autor: Karel Gaman Celý článek
Vstup Mariánských Hor do jarní části extraligy přinesl spíše rozpaky, ale co čekat po zimním spánku? Laxní přístup k zimní přípravě nese nešťastné ovoce v nejméně vhodnou chvíli. To je přesně případ zápasu se Spartou, domácí zápas, který se měl vyhrát, přinesl jen defenzivní bonusový bod a to je rozhodně málo.
Soutěže: extraliga, 1.liga, 2.liga
Ne, 22.Březen 2015 v 23:17
Autor: (man) Celý článek
Jaro začalo dobře jen pro některé týmy, rozhodně k nim patří Pragovka, drží čisté konto a je už jistým semifinalistou, i kdyby prohrála všechny čtyři zbývající zápasy, bude jí k postupu 47 bodů stačit. Tatra si upevnila 2. místo, Vyškov příliš nezaostává, souboj o čtvrté postupové místo možná bude napínavý, ale Sparta si zřejmě 4. místo pohlídá. V Brně s výměnou trenérů přišlo i jarní probuzení, pro hráče Mariánských Hor, kteří zimu prospali, naopak prohra v utkání, které měli povinnost vyhrát.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 22.Březen 2015 v 17:13
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby jsou samozřejmě nejdůležitější výsledky závěrečného kola Six Nations, ani dvacetibodová výhra nad Francií nevynesla Angličanům při bodové rovnosti prvních tří týmů trofej, tu nakonec získali Irové po 30 bodové výhře nad Skotskem. V Evropském poháru národů Gruzínci vyhráli v Bukurešti 5 trestnými kopy proti třem. V domácí extralize pokračuje vítězné tažení Pragy, po výměně trenérů začalo v Brně jaro i v týmu Dragonu a ten už přeskočil Mariánské Hory.
SupeRugby: Demolice Gepardů
Ne, 22.Březen 2015 v 15:01
Autor: (gak) Celý článek
Křižáci nemají lehké začátky, v posledních letech je to trochu rozpačité, ale fakt je, od roku 2001 byli bez přestávky minimálně semifinalisty. Nyní využili příznivého losu, kdy měli doma dva slabší jihoafrické celky Lions a Cheetahs, citelně si vyspravili skóre a postoupili ze 14.na 7.místo. Zaváhání Brumbies využili Hurricanes k postupu na 1.místo.
(Foto Crusaders - Cheetahs Getty Images)
ENC: Gruzie nemá konkurenci
St, 18.Březen 2015 v 13:43
Autor: (gak) Celý článek
Gruzie v prvním roce dvouletého cyklu soutěží Rugby Europe ještě neprohrála, přinejmenším do soboty, kdy se střetne v Bukurešti s Rumunskem. Ovšem, bude to pro Rumuny těžké, tuto sobotu měli Němci ještě 5 minut před koncem vedli, ale Rumuny zachránily dva trestné kopy. Portugalci podlehli Španělům v iberském derby. Belgičané v divizi 1B zmáčkli Moldavce a jsou jediní bez prohry. (Foto Igor Qulumbegašvili)
Začaly záchranářské práce
Po, 16.Březen 2015 v 19:27
Autor: Karel Gaman Celý článek
Předehrávaným utkáním proti rezervě smíchovské Tatry začaly našemu prvoligovému týmu záchranářské práce. První krok se týmu povedl, zvítězil nad soupeřem, v jehož týmu se snoubí dravé ambiciózní mládí se zkušenostmi starších extraligových harcovníků. V našem týmu to tentokrát bylo jinak, pro pokus o výhru bylo třeba postavit silnější tým, samotní junioři by to tentokrát nezvládli.
SNC: Šanci na výhru mají tři
Po, 16.Březen 2015 v 15:54
Autor: (gak) Celý článek
Trochu se to v turnaji Six Nations zamotalo, šanci na konečnou výhru mají tři týmy, ale nejvíce se věří Walesu, který v posledním kole hraje s Itálií, ale to by neměl být pro Velšany neřešitelný problém. Horší to budou mít ostatní týmy. Francie bude nabuzena výhrou nad Itálií, ale hlavně výbornou hrou svého roje, který by mohl na Angličany platit, Skotové si doma budou chtít udobřit své příznivce za nešťastnou porážku v Londýně, když nezvládli druhý poločas. (Foto Tom Jenkins)
SupeRugby: Brumbies opět v čele
Ne, 15.Březen 2015 v 19:34
Autor: (gak) Celý článek
Po prvním kole vedli Brumbies, pak Stormers, Hurricanes a znovu Stormers, aby se po 5.kole do čela vrátili Brumbies, prostě pohyb v tabulce soutěže je poměrně velký. Žádný z týmů si zatím nedokázal vybudovat ani malý náskok. Jediným neporaženým týmem jsou Hurricanes, přesto jsou s dvoubodovou ztrátou až druzí. (Foto Getty Images)
V přípravě napůl
So, 14.Březen 2015 v 21:22
Autor: (man) Celý článek
Jediné přípravné utkání sehrálo společenství Mariánských Hor a Havířova po krátkém soustředění, ale jinak nepříliš povedené zimní přípravě. V Ostravě se hrálo v chladu za stálého drobného deště, avšak na kvalitním terénu. Kouč Jaroslav Kaňák postavil všechny hráče, které měl k dispozici, střídal do druhého poločasu a druhý poločas už byl přece jen z pohledu domácích lepší, z 0:19 to stáhli na 7:19. Prostě jak příprava, tak přípravné utkání bylo rak napůl.
Byl to dobrý ples
So, 14.Březen 2015 v 20:13
Autor: (el) Celý článek
Byl to dobrý ples, shodli všichni, se kterými redakce hovořila, prostě všichni si pochvalovali jak hudbu, tak program, a zrovna tak milou plesovou společnost. Kapela Eši Band z Olomouce navodila vynikající atmosféru a taneční pár v předtančení všechny dobře naladil k tanci, takže žádné ostýchání, tančit se začalo hned z kraje večera
Winter Cup: Vítězství žáků v Brně
Čt, 12.Březen 2015 v 17:12
Autor: Jaroslav Kaňák Celý článek
Zimní přebor Moravy U15 pokračoval druhým turnajem, jehož pořadatelem byl Dragon Brno na umělém trávníku hřiště ZŠ Janouškova. Na rozdíl od turnaje ve Vyškově tentokrát naše žákovské společenství neklopýtlo a vyhrálo zcela jasně všechny zápasy. Klopýtl však náš největší soupeř Vyškov, který prohrál s Dragonem, vítězství vyneslo Dragonu třetí místo.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 63 Přejít na stránku z 94
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty

Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány
 
Collapse Tábory ČSRU