Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2016
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbista roku 2015
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Bazar nyní najdete v rubrice Klubové informace Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
 
Pokud ti scházejí hodin-
ky, můžeš si je vyzved-
nout na sekretariátu RC
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Výsledky domácích soutěží ...

 • První turnaj mladších žáků

  Prvního turnaje moravské turnajové série žáků od 6 do 12 let v Olomouci se zúčastnila i naše družstva U10 a U12. Nováčci, kteří jsou v klubu ve "zkušební době," si mohli vyzkoušet ragby naostro ...

 • Problém velkých hráčů

  Naši subtilnější hráči mají s urostlými soupeři potíže, nedokážou je složit. Problém se ukázal v plné nahotě ve Zlíně, kde naši prohráli 24:54 ...

 • Výrazné vítězství Novozélanďanů nad Jihoafričany s bonusovým bodem jim vyneslo už jedenáctibodový náskok před druhou Austrálií a vítězství v letošním ročníku Rugby Championship ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků důležitých zápasů ze zahraničí a přehled výsledků domácích soutěží ...

Collapse Nástěnka
                                                                                                       
Termíny, výsledky, tabulky
Extraliga 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ DOMÁCÍ ZÁPASY
SO 1.10.  10:00 moravské kluby turnaj MŽ U8 - U12
 TELEVIZE
Ragby v TV
Napsali (řekli) jinde:
Collapse Bleskovky
Autor: (el)
Michal se rozhodl (ale možná to byla Eva), že do toho konečně praští. A tak se zítra v v 11 hodin v evangelickém kostele v Bludovicích vezmou Michal Fric a Eva Navrátilová. Frigo mladší to vydržel hodně dlouho, vždyť i pětiletý synáček Oliver už tatínka prosil, ať si už konečně maminku vezme, a když se k tomu přidal i další rodinný příslušník Hugo, bylo rozhodnuto, Michal zítra řekne ANO!
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 161 Přejít na stránku z 186
Soutěže: extraliga, 1. a 2. liga
Ne, 25.Září 2016 v 19:53
Autor: (an) Celý článek
Úplné třetí kolo mužských soutěží ukončilo trápení říčanského Mountfieldu, ten po výhře 39:10 přenechal Černého Petra Dragonu Brno. Sparta jede - tentokrát nadělila přes 50 bodů Slavii. Moravská skupina 1. ligy má nečekaného lídra, bez porážky vede Havířov. V české skupině jsme se dočkali jednoho výsledku, České Budějovice a Iuridica výsledky nezaslaly, podobně jako Nové Město na Moravě z jediného zápasu 2.ligy. (Foto Zdeňka Bernadta z utkání Havířov - Bystrc)
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 23.Září 2016 v 18:28
Autor: (red) Celý článek
O tomto víkendu se se až na jednu výjimku věnujeme jen domácímu ragby. Doma proběhne, bez turnajů mladších žáků, 26 zápasů extraligy, obou skupin 1.ligy, jeden zápas 2.ligy, jen 3 utkání celostátní ligy U18, když Vyškov vzdal zápas Tatře Smíchov a 5 zápasů celostátní ligy U16. Počet doplňují starší žáci, kteří odehrají úplné 3.kolo oblastních přeborů.
 
První turnaj mladších žáků
Čt, 22.Září 2016 v 16:56
Autor: Radek Kloda Celý článek
Po dlouhé letnní přestávce konečně na hřiště vyrazili i mladší žáci. V sobotu 10.9.2016 pořádala Olomouc první turnaj moravské turnajové série nejmladších ragbistů od 6 do 12 let. Přes určité problémy s absencí hráčů se turnaje zúčastnila i naše družstva U10 a U12. Zato si někteří nováčci, kteří jsou v klubu ve "zkušební době," mohli vyzkoušet ragby naostro.  
OPM U14: Problém velkých hráčů
Čt, 22.Září 2016 v 12:43
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Už na podzim se ukázalo, že naši subtilnější hráči mají s urostlými soupeři problém, nedokážou je složit. Trenéři týmu z toho samozřejmě nedělají tragédii a snaží se stavět na kombinační hře a taktické obraně. Ale problém se ukázal v plné nahotě ve Zlíně, kde naši prohráli 24:54. Na snímku Bobyho Kozubíka Honza Kubik.
All Black už mají trofej Championship doma
Ne, 18.Září 2016 v 15:45
Autor: (gak) Celý článek
Skvělé a více než výrazné vítězství Novozélanďanů nad Jihoafričany s bonusovým bodem vyneslo už jedenáctibodový náskok před druhou Austrálií a vítězství v letošním ročníku Rugby Championship, během posledních dvou kol už nemohou být předstiženi. O to větší souboj se svede o druhé místo mezi Austrálií a Jižní Afrikou, když Argentina, kterou ještě čekají domácí zápasy s All Blacks a Wallabies, se už zdá být mimo hru.
Rabyový víkend - výsledky
So, 17.Září 2016 v 18:19
Autor: (red) Celý článek
Mezi zahraničními událostmi dominují zápasy Rugby Championship - Nový Zéland dosáhl 44. domácího vítězství v nepřerušené řadě od 12.9.2015, když rozdrtil Springboks. Domácí ragby je ve znamení posledního turnaje mistrovství mužů v sedmičkách, ženy hrají svůj třetí turnaj 7’s a starší žáci zápasy oblastních přeborů.
 
České ragby má 90 let
Pá, 16.Září 2016 v 18:28
Autor: Pavel Myšák Celý článek
V letošním roce to bude právě 90 let, od založení Česká rugbyové unie. Tento v Česku zatím příliš nerozšířený sport v posledních letech nabírá na popularitě. Historie českého ragby začala v roce 1926 v Brně utkáním tehdy jediných dvou mužstev SK Moravská Slavia Brno a AFK Žižka Brno. V následujícím roce se už hrálo i v Praze, kde vznikly další ragbyové kluby, SK Slavia, I. Ragby Club Praha a VVK Praha.
Těsná výhra U14 ve Vyškově
St, 14.Září 2016 v 20:29
Autor: Ladislav Kozubík Celý článek
Na rozdíl od té loňské letos starší žáci skutečně od počátku sezóny soutěží a hrají o body. Soutěž proběhne v prvním bloku v oblastech, přičemž česká je rozdělena na dvě skupiny, moravská má jen šest družstev, takže rozdělení na skupiny by bylo zbytečné. Obě oblasti budou v posledním kole prvního bloku hrát finále o konečné umístění. Pak se soutěž rozdělí na celostátní ligu a oblastní přebory.
Soutěže: extraliga, 1. a 2. liga
St, 14.Září 2016 v 12:38
Autor: (an) Celý článek
Pro extraligové a prvoligové týmy to bylo po reprezentační pauze druhé kolo, 2. liga teprve začala prvním kolem a začala trochu rozpačitě jediným zápasem, když Plzeň do Karlových Varů nedorazila pro velký počet nemocných hráčů. V extralize Dragon potrápil Pragováky, když ještě 10 minut před koncem vedl 25:22. První liga má několik překvapivých výsledků, třeba vysokou porážku rezervy Pragy v Přelouči nebo propad Olomouce. (Foto Vyškov - Tatra, Petr Novotný)
1.liga: Pětka Dragonu nás probudila
Po, 12.Září 2016 v 20:36
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Druhé kolo 1.ligy se našemu týmu docela vydařilo, byť jsme byli oslabeni o potrestané a zraněné hráče, dvacítka hráčů v Brně se ani nečekala. Dá se předpokládat, že pokud naši hráči nebudou mít tréninkové výpadky, mohlo by se družstvo při absenci přípravných zápasů sehrát za pochodu a držet se na vítězné vlně. Vysoká výhra nad rezervou Dragonu ovšem nikomu nesmí zaslepit oči, nemůžeme jí přikládat moc velký význam, hráli jsme proti mladému a nesehranému týmu.  
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 12.Září 2016 v 17:45
Autor: (red) Celý článek
Víkendové výsledky vydáváme až v pondělí z důvodu, který jsme uvedli v bleskovce. Bohužel, ani tak nemáme všechny, některé kluby zápisy nezasílají, takže vůbec nemáme výsledky 1.ligy české skupiny a také nemáme všechny výsledky oblastní soutěže Čech starších žáků.
 
Informační bulletin 3/2016
Čt, 08.Září 2016 v 20:56
Autor: (se-RCH) Celý článek
Obsah: Lékařské prohlídky  Suvenýry k výročí  Kadeti hostují v Ostravě  Platby příspěvků  Do Polska nejedeme  Začíná klubová volební kampaň   Termíny utkání a turnajů k vystřižení  Hlaste ukončení činnosti  Otevřeli jsme nový bazar
Švédové z porážky 14:56 radost nemají
Ne, 04.Září 2016 v 00:45
Autor: (gak) Celý článek
Reakce na vysokou porážku se v těch nemnoha mediích, které se vůbec zápasem ve Švédsku zabývají, nesou ve znamení hlubokých rozpaků. Není divu, podobně vysoké porážky s naším výběrem si Švédové zapsali ještě v minulém století a poslední podobnou porážku utrpěli v roce 1994 s Nizozemskem. To náš tým může být spokojen, první zápas prvního kola kvalifikace na mistrovství světa 2019 a současně Rugby Europe Championship vyšel náramně. (Foto Anders Jagemo)
Kylof zůstal v Havířově
Pá, 02.Září 2016 v 17:28
Autor: (el) Celý článek
Slezský kylof je trofejí, která od roku 2013 provází derby mezi havířovskými a ostravskými ragbisty a v neděli se o trofej hrálo už popáté. Kromě sezóny 2014-2015, kdy oba kluby hrály ve společenství extraligu, utkávají se týmy mužů Havířova a Mariánských Hor o kylof vždy při oficiálních soutěžních utkáních. (Foto Pavel Kostelecký)
Z tisku: ohlasy k derby
Pá, 02.Září 2016 v 14:48
Autor: (red) Celý článek
Vracíme se k nedělním moravskoslezskému prvoligovému derby mezi Havířovem a Mariánskými Horami ohlasy v mediích. Na výstřižku z tištěného Havířovského deníku je sice stejný text jako v elektronické verzi, ale pro doplnění zvěřejňujeme i tištěnou verzi.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 161 Přejít na stránku z 186
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány