Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Začala příprava

  Včera začala příprava na novou sezónu prvním tréninkem. Šéftrenér Patrik Kovács koncipuje přípravu do dvou bloků: tím prvním je všeobecná fyzická příprava, v tom druhém od 14. srpna se zaměří na technickou a taktickou přípravu ...

 • První výhra Sunwolves nad týmem NZ

  Poslední výsledky Super Rugby jsme zveřejnili 3. června, pak v soutěži nastala do 7. července přestávka, hlavně proto, že týmy Super Rugby se utkaly s Britskými a Irskými Lvy. Obě červencová kola přinesla několik velmi překvapivých výsledků ...

 • Maccabiah Games 2017

  Světové Makabejské hry, jejichž první ročník se konal v roce 1932, skončily tuto neděli v Jeruzalémě už 20.ročník a nechybělo na nich ani ragby ...

 • Naši třetí na žilinské pláži

  Na čtvrtém ročníku žilinského Bears Beach Rugby se objevili i havířovští ragbisté, hlavně proto, aby prohloubili začínající spolupráci s poměrně mladými žilinskými Medvědy ...

 • Owain Jones oceňuje Lions

  Autor a editor měsíčníku Rugby World Owain Jones se vrací komentářem k turné Britských a Irských Lvů na Nový Zéland a říká, že bez jakéhokoliv zlehčování si Lvi svým výkonem vysloužili alternativní ocenění Tým roku Rugby World ...

Collapse Nástěnka
TERMÍNY ZÁPASŮ | AKCÍ 
                                                                         
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
V pondělí 17. července začínají muži a junioři přípravu na sezónu, která bude v mnohém jiná, než ty dosavadní. Jednak budou muži hrát "o něco" jen na podzim, kdy proběhnou jednokolově postupové soutěže s finálovým vrcholem 28.října, jednak možná budou hrát dorostenecké týmy o 12 hráčích, dohodu moravských klubů na setkání v Olomouci, by ovšem musela posvětit komise mládeže a STK ČSRU.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 197
Začala příprava
Út, 18.Červenec 2017 v 14:56
Autor: (el) Celý článek
Včera začala příprava na novou sezónu prvním tréninkem. Šéftrenér Patrik Kovács koncipuje přípravu do dvou bloků: tím prvním je všeobecná fyzická příprava zakončená třídenním domácím soustředěním 11. až 13. srpna, v tom druhém od 14. srpna se zaměří na technickou a taktickou přípravu. Na prvním tréninku se sešlo 12 hráčů, což Patrik považuje za úspěšný začátek. Dále fotoreportáž z prvního tréninku.
SupeRugby: První výhra Sunwolves nad týmem NZ
Út, 18.Červenec 2017 v 12:08
Autor: (gak) Celý článek
Poslední výsledky a tabulku vedoucích týmů, které aspirují na playoff, jsme zveřejnili ve víkendovém přehledu výsledků 3. června, pak v soutěži nastala do 7. července přestávka, hlavně proto, že týmy Super Rugby se utkaly s Britskými a Irskými Lvy. Obě červencová kola přinesla několik velmi překvapivých výsledků.
Maccabiah Games 2017
Po, 17.Červenec 2017 v 19:37
Autor: gak / Menachen Ben Menachen Celý článek
Když v roce 1921 Světový židovský kongres schválil vytvoření světové židovské sportovní organizace Maccabi World Union, položil tím také základ pro Světové Makabejské hry, jejichž první ročník se konal v roce 1932. V neděli v Jeruzalémě byly uzavřeny už dvacáté hry a nechybělo na nich ani ragby.
Naši třetí na žilinské pláži
Pá, 14.Červenec 2017 v 20:27
Autor: (man) Celý článek
Na čtvrtém ročníku žilinského Bears Beach Rugby se objevili i havířovští ragbisté, hlavně proto, aby prohloubili začínající spolupráci s poměrně mladými žilinskými Medvědy. Nemáme sice hráče, kteří by měli zájem zahrát si ať už sedmičkové nebo plážové ragby, přesto tým složený napůl z mužů a napůl z juniorů neskončil nejhůř a přivezl diplom za třetí místo.
Owain Jones oceňuje Lions
Pá, 14.Červenec 2017 v 18:13
Autor: (red) Celý článek
Autor a editor měsíčníku Rugby World Owain Jones se vrací komentářem k turné Britských a Irských Lvů na Nový Zéland a říká, že bez jakéhokoliv zlehčování si Lvi svým výkonem vysloužili alternativní ocenění Tým roku Rugby World. Ve svém komentáři také vtipně oceňuje zvláštními cenami některé hráče a činovníky, ale třeba i instituci Premiership.
Čtení na léto: "Člověk v tísni" pomohl ragbistům
Po, 10.Červenec 2017 v 19:16
Autor: (red) Celý článek
Česká nadace Člověk v tísni se zapojila do realizace projektu financovaného Evropskou unií v gruzínském Kazbegi, který měl za cíl vytvořit rozvojovou strategii v tomto chudém gruzínském regionu. Rozhovory s obyvateli regionu ukázaly, že podpora sportu pro mládež je to, co si lidé nejvíce přáli a nakonec byl podpořen tým mladých ragbistů, který založil bývalý ligový hráč Gocha Chqareuli.   
Čtení na léto: Šišaté štěstí
Po, 03.Červenec 2017 v 18:48
Autor: (red) Celý článek
V domácím ragby se toho moc neděje, vlastně se neděje vůbec nic, proto znovu otvíráme rubriku Čtení na léto, ve které se budeme snažit přinášet zajímavosti z českého, evropského i světového ragby. Dnes využíváme víkendové přílohy Mladé fronty Dnes, která přináší článek o fenoménu českého ragby Jiřím Skallovi z péra kmenového autora Víkendu Filipa Saivera.  
Vyhráli jsme 1.ligu
Ne, 25.Červen 2017 v 19:32
Autor: Karel Gaman Celý článek
Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv na postavení v rankingu českých klubů. Od podzimu se totiž v českých soutěžích všechno mění, národní liga nebude, takže nadále zůstáváme v moravské skupině 1. ligy, ale už bez béček, která budou mít svou vlastní soutěž.
Sparta je mistrem 2017
Ne, 25.Červen 2017 v 17:41
Autor: Petr Skála Celý článek
Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6. Třetí v české ragbyové lize skončila Praga, která v utkání o bronzové medaile ve Vyškově vyhrála nad mistrovským týmem loňského roku 15:13.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 25.Červen 2017 v 16:49
Autor: (red) Celý článek
Ragbyová sezóna na severní polokouli s výjimkou severských zemí a Ruska končí, skončilo i Summer Internationals, neboli letní turné evropských zemí na jižní polokouli a na pacifické ostrovy, Britské a Irské lvy čekají poslední 2 zápasy s All Blacks. Skončila ragbyová sezóna také u nás, Sparta udržela dlouhou sérii neporazitelnosti a stala se mistrem České republiky pro sezónu 2016-2017.
 
Turnaj MŽ se nám moc nepovedl
St, 21.Červen 2017 v 15:08
Autor: an / V.Tržický Celý článek
Turnaj moravské turnajové série mladších žáků jsme byli nuceni přesunout z 20. května na červen a turnaj tak byl v celé sérii jako poslední, možná proto účast vzdaly týmy Olomouce, Zlína a Vyškova. Naší přípravce U10 se moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12, je to důsledek jednak velké fluktuace hráčů, jednak jejich stále přetrvávajícího nedostatku.
Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách
Út, 20.Červen 2017 v 10:31
Autor: Petr Skála Celý článek
V sedmičkách  hrají ženy o domácí titul již celé jedno desetiletí. V ročníku 2016-2017 o něj hrály v osmi turnajích a po  každém z nich si střídavě přebíraly vítězství hráčky Petrovic se soupeřkami z  Tatry  Smíchov. Proto po sedmi turnajích vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích. Foto z finálového utkání Miloš Březina.
Pohár z přeboru starších žáků odvezly Říčany
Po, 19.Červen 2017 v 18:10
Autor: Karel Gaman Celý článek
V loňském turnaji o titul přeborníka republiky v sedmičkách kategorie starších žáků soutěžilo deset týmů, v tom letošním v neděli v Havířově bojovalo devět družstev a tomu loňskému byl podobný jen v tom, že druhé místo obsadil Dragon Brno. Vloni v Brně byla i družstva nových klubů, letos se bohužel nepřihlásil žádný a tak to v Havířově byla přehlídka týmů českých a moravských klubů s letitou tradicí.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 17.Červen 2017 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Ragbyové dění se nyní soustřeďuje do přátelských mezinárodních zápasů (testů), vrcholí mistrovství světa U20, Britští a Irští Lvi prohráli s Highlanders a porazili Maori All Blacks, pokračují evropské sedmičkové soutěže, v sérii Trophy se našim mužům nedaří, dnes všechno prohráli. Doma končí ženské sedmičkové soutěže a hrají se mládežnické sedmičkové přebory. Výběr ČR hrál s NZ Ambassadors, hraje se také jeden druholigový zápas.
 
Školy hrály bezkontakní ragby
Čt, 15.Červen 2017 v 15:42
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V pondělí 12.6.2017 dopoledne za oblačného počasí se uskutečnil druhý Turnaj v bezkontaktním ragby pro žáky 2. stupně základních škol v Havířově pro školní rok 2016/2017, který na svém hřišti uspořádal Rugby Club Havířov. Turnaje se zúčastnilo osm základních škol Havířova, které na tento turnaj vyslaly 15 smíšených družstev (dívky a chlapci).
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 197
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány