Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Z domova
Autor: (el)
Počasí je proti uspořádání prvního sedmičkového turnaje Railreklam Rugby Cup 2018 starších žáků v Havířově. Od noci trvající Intenzivní déšť způsobil, že hřiště je z osmdesáti procent zaplaveno místy až pěticentimetrovou vstvou vody. Trenéři týmů došli po prohlídce hřiště k závěru, že nemá význam riskovat zdraví hráčů a hráček, kteří by v mokrých dresech strávili přes tři hodiny, aniž by byla nějaká možnost mezi zápasy dresy vysušit. Tunaj byl proto kolektivním rozhodnutím zrušen.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Češi se nedali zastrašit hakou
Ne, 17.Červen 2018 v 17:22
Autor: (red) Celý článek
Čeští ragbisté připravili na třetí červnovou sobotu sobě i svým fanouškům velký svátek, který navíc ozdobili překvapivým výsledkem. Českému reprezentačnímu  týmu se podařilo napočtvrté zvítězit nad novozélandskými ragbisty působícími v Evropě pod hlavičkou New Zealand Ambassador’s XV, vyhrál 23:15
NZ Ambassador’s ukázali haku
Čt, 14.Červen 2018 v 16:02
Autor: (red) Celý článek
Novozélanďští ragbisté  působící v Evropě opět pod hlavičkou  New Zealand Ambassador’s XV navštívili Prahu, aby zde sehráli dvě utkání, jedno s týmem ČR U20 a druhé si zahrají v sobotu 16. června 2018 od 16 hodin na hřišti Tatry proti českému národnímu týmu.
Počtvrté s NZA, přijde odveta?
Po, 11.Červen 2018 v 13:29
Autor: Eva Kubů Celý článek
V sobotu 16. června se již počtvrté utkají čeští ragbisté s novozélandským výběrem New Zealand Ambassador’s XV. Poslední bitva skončila výsledkem 0:38, ale český výběr nedal nic zadarmo. Letošní bitva na hřišti Tatra Smíchov se rozhodně ponese ve znamení odvety. V průběhu roku naši reprezentanti potili krev, přijďte ocenit jejich přípravu a podpořit je už příští sobotu v 16 hodin! (Ilustr.foto Petr Skála)
Turnaj mladších žáků v Havířově
Po, 28.Květen 2018 v 13:00
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Byl to poslední turnaj moravské turnajové série mladších žáků, protože turnaj plánovaný na 9.6. do Ostravy, nebude. Místo toho bude 9.6. na náměstí v Olomouci turnaj v plážovém ragby. Havířovského turnaje se zúčastnilo 192 žáků a žákyň ve společných družstvech a za tropického vedra předvedli většinou dobrou hru. Malí moravští ragbisté tak přispěli touto formou k programu Sportovního dne dětí a rodičů, který v městském sportovním areálu připravilo Statutární město Havířov ve spolupráci se Správou sportovních a rekreačních zařízení města.
Derby nejstarších českých klubů vyhrála Sparta
Po, 21.Květen 2018 v 19:56
Autor: Petr Skála / Karel Gaman Celý článek
Polovina extraligy je za námi a s trochou překvapení můžeme konstatovat, že nevede aktuální mistr Sparta, ale její konkurent ze Smíchova, se kterým v loňském roce bojovala o titul ve finále extraligy. A právě oba kluby mají na obrátce náskok před pronásledovateli, kteří drží ve středu tabulky bodově téměř vyrovnanou pozici. Za nimi je s odstupem Dragon a peloton bez výhry uzavírá Slavia, která vysoko prohrála derby se Spartou "o kostel." (Na snímku Petra Skály přebírá kapitán Sparty trofej)
Ragbisté Tatry stále vítězí
St, 09.Květen 2018 v 09:26
Autor: Petr Skála Celý článek
Šesté kolo ragbyové extraligy přálo domácím týmům, a protože navíc všechny domácí celky  daly svým soupeřům čtyři nebo ještě více pětek, získaly každý i po jednom bonusovém bodu. Rozložení sil se proti podzimu 2017 poněkud změnilo, Praga a Sparta zatím trochu ustupují, Říčany drží pozici a suverénem se jeví Tatra. Ve spodní část tabulky figurují stejné týmy jako vloni.
Slavia dostala 13 pětek
Ne, 06.Květen 2018 v 10:35
Autor: Petr Skála Celý článek
Nejvyšší soutěž ragbistů pokračovala zápasy pátého kola, které se všechny hrály mimo Prahu. Nejdále  pro drtivou porážku cestovali ragbisté Slavie Praha, kteří ve Vyškově prohráli na pětky 2:13 a na skore 14:87.
Turnaj dívek U17 je skvělý nápad
St, 02.Květen 2018 v 17:57
Autor: (an) Celý článek
Komisi ženského ragby ČSRU a její vedoucí Hance Schlangerové se podařilo prosadit dobrou myšlenku – soutěž dívčích společenství do 17 let. Děvčata už za starší žáky hrát nemohou a za ženy ještě nesmějí, a tak tu byl skoro neřešitelný problém, protože žádný klub by samostatný tým kadetek nepostavil. Po nedávném pražském turnaji se dorostenky na 1. máje představily v Havířově. (Foto O.Kloda)
Europe Trophy ve statistikách
Pá, 27.Duben 2018 v 12:08
Autor: Marek Vráblík Celý článek
Vítězství na Moldavskem 35-21 uzavřelo soutěžní sezónu 2017/2018 českého reprezentačního týmu. V turnaji Europe Trophy – třetí výkonnostní soutěž v Evrope po Six Nations a Europe Championship – odehrál český výběr celkem pět utkání, dvě prohrál a tři vyhrál. (Foto: O.Kloda)
Vítězná reprezentace
So, 21.Duben 2018 v 19:45
Autor: Karel Gaman / ps Celý článek
Čeští reprezentanti nabývají zápas od zápasu větší sebevědomí, bylo to vidět na výkonu týmu proti poslednímu týmu divize Rugby Europe Trophy Moldavsku. Když vezmeme v úvahu, že to je teprve třetí výhra ze sedmi zápasů s tímto soupeřem, je výhra o to důležitější. Ovšem podstatnější a z hlediska další perspektivy týmu mnohem důležitější je, že tým předvedl skvělý a kompaktní výkon.
Čeští ragbisté hrají s Moldavskem
So, 21.Duben 2018 v 09:05
Autor: Petr Skála Celý článek
České ragbisty dnes čeká poslední vystoupení ve druhé divizi mistrovství Evropy ročníku 2017 – 2018. Budou hrát se soupeřem, který dosud v této skupině nevyhrál ani jedno utkání a získal jediný bonusový bod po porážce 20:22 se Švýcarskem. Tím  soupeřem bude Moldavsko, se kterým nemáme právě nejlepší bilanci – jen dvě výhry z 6 utkání – ale to poslední v roce 2014, shodou okolností rovněž v Praze, bylo vítězné 37:19. Doufejme, že český tým na poslední utkání naváže. (Snímek z utkání ČR-Penguin)
PYRF se líbil
St, 11.Duben 2018 v 12:37
Autor: (man) Celý článek
Letošní ragbyový festival PYRF v Praze a Říčanech byl pravděpodobně největším mládežnickým turnajem ve střední Evropě. Setkalo se 117 týmů z devíti zemí v 7 věkových kategoriích od sedmiletých po osmnáctileté. V rubrice Ragbyový víkend jsme přinesli pořadí v turnajích mladších věkových kategorií, dnes jsme dostali ještě výsledky dorosteneckých kategorií a také jsme našli jeden pochvalný článek, jehož překlad zveřejňujeme a samozřejmě i pořadí v sedmičkových turnajích dorosteneckých kategorií.
Ragbyové soutěže odstartovaly
So, 24.Březen 2018 v 21:13
Autor: Petr Skála Celý článek
Nejvyšší ragbyová soutěž odstartovala třemi zápasy prvního kola,  při kterých padlo rekordních 25 pětek. Také rezervy extraligových týmů pětkami nešetřily, v lize Nadějí jich padlo 22, nejvíce v utkání rezervy Pragy se Slavií, kde jich diváci viděli 13. Tabulky po prvním kole sice o ničem nevypovídají, ale zajímavé je, že pořadí prvních tří týmů je v obou soutěžích stejné.
Začíná 24.ročník české nejvyšší soutěže
Pá, 23.Březen 2018 v 14:22
Autor: Petr Skála Celý článek
Třemi zápasy začíná v sobotu nejvyšší česká ragbyová soutěž, která přechází na systém jaro podzim, a uzavře ji až finálový duel play off 28. října v Praze na Markétě. V prvním kole hrají české týmy Tatra Smíchov a Mountfield Říčany proti moravským, třetím zápasem bude pražské derby Praga - Slavia.
Čeští ragbisté zdolali Švýcarsko 17:13
So, 10.Březen 2018 v 18:30
Autor: Petr Skála Celý článek
Čeští ragbisté ve svém třetím vystoupení ve druhé nejvyšší divizi evropského šampionátu měli za soupeře Švýcarsko. To po jejich nedávném  utkání s vedoucím Portugalskem, se kterým ještě patnáct minut před koncem vyhrávali, předcházela dobrá pověst. Proto diváky mile překvapil vývoj utkání. Češi totiž hned při své první návštěvě poloviny soupeře položili pětku.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány