Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Veteráni.
Autor: (el)
Sobotní turnaj o Havířovského krocana – Havirov Turkey – je jubilejní desátý. První ročník byl záležitostí domácích týmů Zlína, Dragonu Brno a samozřejmě pořádajícího RC Havířov, který také turnaj vyhrál. Ve druhém ročníku už startoval veteránský výběr Polska a výběr Ukrajiny. Také dalších ročníků se zúčastnily polské nebo ukrajinské týmy a jednou anglický Lichfield. Některé ročníky se příliš nepovedly, ale všechno chce k dřívějšímu významu turnaje vrátit nový organizační výbor, na sobotní jubilejní turnaj zajistil tři týmy.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Už vybírají krocana na pekáč
St, 11.Květen 2016 v 21:05
Autor: (el) Celý článek
11. ročník Havířovského krocana je tady, už vybírají krocana, který v sobotu ráno půjde na pekáč, aby si na něm odpoledne pochutnali vítězové veteránského turnaje. Vítěz vzejde z pětice Poland Veterans (výběr veteránů Polska),  Old Boys Praha, Moravskoslezští orli, Old Boys Říčany a OB Havířov. Je to poslední jarní akce dedikovaná klubovému jubileu.
Havířovský krocan bude 14.května
Út, 26.Leden 2016 v 17:46
Autor: (red) Celý článek
Do 11. ročníku turnaje Havířovský krocan pro Old Boys je sice ještě daleko, ale na informaci českým i zahraničním veteránům je nejvyšší čas. Krocana připravujeme na sobotu 14.května, tedy tak, aby se všechny jarní veteránské turnaje konaly alespoň s třítýdenním odstupem. Memoriál Miloše Dobrého v Olomouci bude 16.dubna a Staropražská šunka od 3. do 5.června. Příliš s nějakým zahraničním klubem nepočítáme, když, tak možná přijede nějaké polské družstvo, ale to nemáme potvrzené.
Přijď ukázat, kdo je lepší!
Po, 16.Listopad 2015 v 12:13
Autor: Milan Havel Celý článek
Ahoj, chci Tě pozvat na sobotu 21.11.na 14 hodin, kdy na hřišti proběhne utkání na počest letošních jubilantů a dlouholetých členů našeho klubu Jirky Hanáka, Romana Čmiela, Radka Frice, Jirky Heczka, Milana Murárika a Jirky Kuchaříka. Zároveň zakončíme letošní sezónu. Hrát budou členové týmu Old Boys proti hráčům prvního týmu, ať se konečně ukáže, kdo je lepší ... 
Dobrá zábava s Lichfieldem
Út, 19.Květen 2015 v 15:29
Autor: (an) Celý článek
Trip lichfieldských veteránů na Stodolní a Havířova se nepochybně povedl, zápas, který se měl hrát spíše vlažně bez velkých ambicí z jedné nebo druhé strany, se nakonec hrál dost ostře, ostatně dá se ragby hrát jinak? Zato třetí poločas se neplánovaně protáhl a podle všeho se všichni dobře bavili, a to prosím právě v době zápasu probíhal v televizi hokejový zápas mezi Českem a Kanadou, ale … vzpomněl si snad někdo, že se nějaký hokej hraje?
Krocan ve znamení piety
Po, 04.Květen 2015 v 18:31
Autor: (el) Celý článek
Pro dva neodehrané ročníky veteránského turnaje o Havířovského krocana byl ten letošní teprve desátý jubilejní, i když měl nést číslici 12. Letošní turnaj byl slabší, 10. ročník odehrál pouze domácí tým s týmem veteránského sdružení Moravskoslezských orlů. Utkání předcházel pietní akt k uctění Jana Veselého, bývalého hráče a fyzioterapeuta klubu.
Ragby jako náboženství
Pá, 02.Prosinec 2011 v 21:59
Autor: Jiří Livers Celý článek
Prezident Old Boys Praha Jiří Livers nám zaslal článek z časopisu Prestige life style, jehož je autorem. Článek nereflektuje jen téměř měsíc strávený českými veterány na Novém Zélandu během mistrovství světa - byli tam také členové našeho klubu - ale přibližuje čtenářům i historii a pravidla ragby a vůbec zajímavosti okolo ragby.
Nové dresy MS Orlů
Čt, 03.Listopad 2011 v 20:11
Autor: Laco Smička
Toto je barevná varianta nových dresů, kterou jsme odsouhlasili při turnaji v Přelouči. Bohužel svůj hlas nedali (ani na místě, ani písemně) Havířovští, kteří poslední turnaje z mně neznámých důvodů bojkotují i přes sliby, že alespoň pár lidí se turnaje zúčastní. Budou muset spoléhat, že jsme vybrali dobře! Více na stránkách Moravskoslezských orlů - klikni
Šedí lvi podruhé vyhráli Georg Holek Cup
Po, 27.Září 2010 v 19:53
Autor: (man)
Grey Lions of Lviv vyhráli v Olomouci osmý ročník veteránského turnaje a z rukou paní Gertrudy Holkové převzali trofej. Šedí Lvi vyhráli podruhé, povedlo se jim to vloni v německém Rottweilu, povedlo se jim to i letos, i když velmi těsně, po finálovém vítězství nad OB Praha 2:1. Více na stránkách Moravian-Silesian Eagles.
Orli druzí v Poháru Zdeňka Slámy
St, 11.Listopad 2009 v 11:21
Autor: Aleš Hanák Celý článek
Trochu prořídlý tým Moravskoslezských orlů dorazil v sobotu do Chrášťan na hřiště Iuridiky Praha, aby se v prvním ročníku nového veteránského turnaje utkal o Pohár Zdeňka Slámy s pořádající Humanitou Praha, reprezentovanou veterány předchůdce dnešní Iuridiky a týmem Old Boys Praha, Orli uhráli druhé místo.
Veteráni jedou 7.listopadu do Chrášťan
Pá, 30.Říjen 2009 v 16:51
Autor: Bobi Celý článek
Před veteránským sdružením Moravskoslezských orlů je poslední letošní akce - turnaj ke stému výročí narození jedné z výrazných postav českého ragby Zdeňka Slámy. O účasti Moravskoslezských orlů se hovoří už od zájezdu na Georg Holek Cup, nejen, jak uvádí ve své výzvě Bobi (viz dále) od utkání v Krakově.
Pohár Zdeňka Slámy čeká na prvního vítěze
Pá, 02.Říjen 2009 v 15:52
Autor: Andrej Hronec Celý článek
Sto let letos uplynulo od narození jednoho z mála tělovýchovných a ragbyových teoretiků, které československé či české ragby mělo. Profesor Zdeněk Sláma (viz box u následujícího článku) celý život pracoval na katedře tělesné výchovy University Karlovy, byl metodikem někdejšího svazu ragby ČSTV, napsal řadu ragbyových příruček a hlavně zasloužil se o ustavení vysokoškolského ragby. Na jeho počest připravila Iuridica Praha, následovnice pražských vysokoškolských ragbyových klubů turnaj.
Eagles vyhráli nad Poland Old Boys
Pá, 02.Říjen 2009 v 19:25
Autor: Aleš Hanák Celý článek
Veteránské sdružení Moravskoslezští orli neboli Moravian-Silesian Eagles se o uplynulém víkendu vypravilo  do Krakova na plánovaný turnaj. Na místě se však ukázalo, že se dvě původně přihlášená  polská družstva nesejdou a tak se záležitost vyřešila ustavením jednoho týmu Poland Old Boys. Potěšilo, že naše veteránská patnáctka polské veterány na jejich půdě porazila.
I Moraváci oslavili jubileum Slávka Petrase
Po, 31.Srpen 2009 v 13:07
Autor: Petr Skála Celý článek
Poslední srpnovou sobotu 2009 se na ragbyovém hřišti Tatry Smíchov hrálo utkání mezi veterány Old boys Praha a Tatry Smíchov, ve kterém hrál v současné době nejstarší hrající český ragbista Slávek Petras, který tímto zápasem a následnou veselicí oslavil své sedmdesátiny. V týmu OBP startovali i hráči Moravy.
Šedí Vlci nám znechutili veteránský turnaj
Pá, 26.Červen 2009 v 13:55
Autor: Frigo Celý článek
Místo radosti ze hry bolest, místo rozletu zlomená křídla - tak dopadli naši Moravskoslezští orli v Rottweilu na 7.ročníku Poháru Georga Holka. Postarali se o to Šedí vlci z ukrajinského Lvova, kteří nepochopili smysl veteránských ragbyových festivalů a hru berou, jako by to byla hra o nějaké mistrovství světa. Proto se také veteráni dohodli, že za takových okolností budou ukrajinské veterány izolovat ...  Nově (25.6.2009) foto
Zítra směr Rottweil
Út, 09.Červen 2009 v 21:46
Autor: (el/frigo) Celý článek
Jeden tým se včera ze zahraničí vrátil, druhý zítra do zahraničí odjíždí. Z Milána se včera vrátil sedmičkový tým mužů, do Německa a do spolkové zěmě Baden-Württemberg zítra odjíždějí veteráni. Veteráni ve společenství Moravskoslezských Orlů jedou do Rottweilu na 7.ročník turnaje evropské série EGOR Georg Holek Cup. Za společenství startují hráči Havířova, Olomouce, Zlína a Přelouče.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány