The Weather Channel

Collapse Bleskovky
Autor: Frigo
Na osmém ročníku veteránského turnaje se tuto sobotu v Havířově sejdou čtyři týmy, aby se utkaly o lahůdku - opravdového pečeného krocana. Ani poražení nevyjdou naprázdno, dostanou alespoň pečené kuřátko. Vítězství z loňského 7.ročníku Havířovského krocana budou obhajovat brněnští veteráni, dalšími zájemci o pečínku budou Old Boys Praha, Moravskoslezští orli a domácí veteráni. Výkop do prvního střetnutí bude v 11 hodin.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2
Zveme na Havířovského krocana
Út, 26.Leden 2016 v 17:12
Autor: (red) Celý článek
Blíží se 11. ročník Havířovského krocana, turnaje pro veterány. Připravujeme ho na sobotu 14.května, tedy tak, aby se všechny jarní veteránské turnaje konaly alespoň s třítýdenním odstupem. Memoriál Miloše Dobrého v Olomouci bude 16.dubna a Staropražská šunka od 3. do 5.června. Příliš s nějakým zahraničním klubem nepočítáme, když, tak možná přijede nějaké polské družstvo, ale to nemáme potvrzené.
Zveme na 9. Krocana
Po, 08.Duben 2013 v 11:47
Autor: Frigo Celý článek
Už podeváté se střetnou staří páni o skvělou pečínku - Havířovského krocana - tentokrát o měsíc později než v minulých letech. 9. ročník turnaje Old Boys bude poslední přípravou na červnový pražský velkoturnaj EGOR.
Pozvánka na 8.ročník Krocana
Út, 27.Březen 2012 v 11:33
Autor: (el) Celý článek
Dear friends, we are organizing already 8th year of the rugby minifestival for veterans (players above 35 years). As you probably know, the whole European EGOR series starts right at our town of Havirov (located in Northern Moravia, Czech republic), on the eve of the April 28th.
Nové dresy MS Orlů
Čt, 03.Listopad 2011 v 20:05
Autor: Laco Smička Celý článek
Toto je barevná varianta nových dresů, kterou jsme odsouhlasili při turnaji v Přelouči. Bohužel svůj hlas nedali (ani na místě, ani písemně) Havířovští, kteří poslední turnaje z mně neznámých důvodů bojkotují i přes sliby, že alespoň pár lidí se turnaje zúčastní. Budou muset spoléhat, že jsme vybrali dobře! Více na stránkách Moravskoslezských orlů.
Za rok na Havaj
Pá, 19.Srpen 2011 v 18:28
Autor: Frigo Celý článek
Před nějakým časem, když redakce neměla připojení k internetu, zveřejnil Frigo informaci o zájezdu veteránů na Havaj na World Vintage Rugby Carnival. Protože se několik lidí na podmínky zájezdu dotazovalo, zveřejňujeme informaci ještě jednou, tentokrát doplněnou o zvací dopis s fotografiemi z místa a hlavně úplnou informací od hlavního organizátora zájezdu Laca Smičky.
Veteráni přivezli z německa stříbro
Čt, 28.Červenec 2011 v 15:23
Autor: Frigo Celý článek
Naši veteráni se ve společenství s veterány Zlína a Olomouce zúčastnili potřetí turnaje pojmenovaného po Jiřím Holkovi, kdysi šéfovi veteránské sekce ragby ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. 9.ročník Poháru Jiřího Holka se hrál ve Stuttgartu od 23.do 26.června. Moravskoslezští orli vybojovali na turnaji výborné druhé místo, nestačili pouze na veterány ze Lvova.
Na krocanovi si pochutnali Brňáci
Po, 02.Květen 2011 v 18:47
Autor: (man) Celý článek
Na sedmém ročníku svedly o Havířovského krocana souboj jen tři týmy. Původně přihlášení domácí veteráni Rentalu Havířov se nakonec rozdělili do ostatních týmů, neboť ani ty neměly právě dostatek hráčů. Přesto tento ročník patřil k nejpříjemnějším pro všechny, hráče, diváky i organizátory. Jak prohlásil jeden z účastníků, byl to turnaj takový „rodinný.“
7th Havirov Turkey Tournament
Pá, 28.Leden 2011 v 12:31
Autor: (v rc) Celý článek
Dear friends,
we are organizing already 7th year of the rugby minifestival for veterans (players above 35 years). As you probably know, the whole European EGOR series starts right at our town of Havirov (located in Northern Moravia, Czech republic), on the eve of the May 1st.
Tlačenka zůstala ve Vyškově
Ne, 17.Říjen 2010 v 16:45
Autor: (an)
Vyškovská Šiška tlačenky, neboli Memoriál Džonka Navrátila, se po několikaleté přestávce opět hrála. Nepřijel tradiční účastník OB Praha, ale po minimálně pěti letech se do hry pustili brněnští hráči. A tak v měření sil dvou jihomoravských celků - domácího Vyškova a Dragonu Brno s reprezentanty centrální a severní Moravy Moravskoslezskými orly - skončilo vítězstvím Vyškova. Výsledky: MSO - Vyškov 1:4, MSO - Dragon 0:6, Vyškov Dragon 2:1.
Šedí lvi podruhé vyhráli Georg Holek Cup
Po, 27.Září 2010 v 18:08
Autor: (man) Celý článek
Grey Lions of Lviv vyhráli v Olomouci osmý ročník veteránského turnaje a z rukou paní Gertrudy Holkové převzali trofej. Šedí Lvi vyhráli podruhé, povedlo se jim to vloni v německém Rottweilu, povedlo se jim to i letos, i když velmi těsně, po finálovém vítězství nad OB Praha 2:1.
Blíží se Georg Holek Cup
Út, 14.Září 2010 v 19:54
Autor: (man) Celý článek
8.Georg Holek Cup, první ze tří podzimních akcí kalendáře veteránů, propukne příští týden v Olomouci. Pohár se hraje na počest významného organizátora ragby v Německu, emigranta z dřívějšího Československa, jež kdysi hrával v Brně. Jiří Holek stál za vznikem 1.středoevropského festivalu veteránů, který byl po jeho smrti v roce 2004 přejmenován na jeho počest v GH Cup …
Orli čtvrtí na Staropražské šunce
Po, 28.Červen 2010 v 14:11
Autor: Frigo I. Celý článek
Old Prague Ham - turnaj o Staropražskou šunku - je už při druhém ročníku největším veteránským turnajem v republice a pravděpodobně i ve Střední Evropě, prostě do Prahy zahraniční týmy přijedou odkudkoliv. Ač se hrálo o pražskou šunku, celý turnaj se odehrál v Říčanech, kde se dá hrát současně na dvou hřištích, to v Praze by se muselo hrát na dvou různých místech.
6.Krocan se vydařil
Út, 04.Květen 2010 v 11:09
Autor: Karel Gaman Celý článek
Nepřihlásilo se sice žádné zahraniční družstvo, nakonec se nepřihlásily ani Mariánské Hory, které údajně již tým Old Boys postavily. Nakonec byl Havířovský krocan pojat jako benefice havířovských hráčů slavících v tomto roce životní výročí. K turnaji přijeli pražští Old Boys, hrál tým Moravskoslezských orlů a třetí veteránské družstvo postavili domácí.
6.ročník Havířovského krocana
Po, 08.Březen 2010 v 21:01
Autor: (k) Celý článek
Za necelé dva měsíce se sejdeme na 6.ročníku Havířovského krocana. Zveřejňujeme zvací bulletin v anglické verzi, česká verze bude následovat co nevidět, i když ... pro našince přece není žádný problém si anglický text přeložit. Tento zvací bulletin je hlavně určen zahraničním návštěvníkům našich webových stránek.
Beauvais: Informátor č.1
Čt, 04.Březen 2010 v 20:44
Autor: (k) Celý článek
Pro veterány MS orlů, kteří se přihlásili, nebo ještě mají v úmyslu se přihlásit na turnaj do Beauvais, zveřejňujeme Informátor č.1 s podrobnostmi o turnaji. Další informace budou vydávány ihned, jakmile nastane potřeba a budeme mít nové závažné informace.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2