The Weather Channel

Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2
Zveme na Havířovského krocana
Út, 26.Leden 2016 v 17:12
Autor: (red) Celý článek
Blíží se 11. ročník Havířovského krocana, turnaje pro veterány. Připravujeme ho na sobotu 14.května, tedy tak, aby se všechny jarní veteránské turnaje konaly alespoň s třítýdenním odstupem. Memoriál Miloše Dobrého v Olomouci bude 16.dubna a Staropražská šunka od 3. do 5.června. Příliš s nějakým zahraničním klubem nepočítáme, když, tak možná přijede nějaké polské družstvo, ale to nemáme potvrzené.
Zveme na 9. Krocana
Po, 08.Duben 2013 v 11:47
Autor: Frigo Celý článek
Už podeváté se střetnou staří páni o skvělou pečínku - Havířovského krocana - tentokrát o měsíc později než v minulých letech. 9. ročník turnaje Old Boys bude poslední přípravou na červnový pražský velkoturnaj EGOR.
Pozvánka na 8.ročník Krocana
Út, 27.Březen 2012 v 11:33
Autor: (el) Celý článek
Dear friends, we are organizing already 8th year of the rugby minifestival for veterans (players above 35 years). As you probably know, the whole European EGOR series starts right at our town of Havirov (located in Northern Moravia, Czech republic), on the eve of the April 28th.
Na krocanovi si pochutnali Brňáci
Po, 02.Květen 2011 v 18:47
Autor: (man) Celý článek
Na sedmém ročníku svedly o Havířovského krocana souboj jen tři týmy. Původně přihlášení domácí veteráni Rentalu Havířov se nakonec rozdělili do ostatních týmů, neboť ani ty neměly právě dostatek hráčů. Přesto tento ročník patřil k nejpříjemnějším pro všechny, hráče, diváky i organizátory. Jak prohlásil jeden z účastníků, byl to turnaj takový „rodinný.“
7th Havirov Turkey Tournament
Pá, 28.Leden 2011 v 12:31
Autor: (v rc) Celý článek
Dear friends,
we are organizing already 7th year of the rugby minifestival for veterans (players above 35 years). As you probably know, the whole European EGOR series starts right at our town of Havirov (located in Northern Moravia, Czech republic), on the eve of the May 1st.
6.ročník Havířovského krocana
Po, 08.Březen 2010 v 21:01
Autor: (k) Celý článek
Za necelé dva měsíce se sejdeme na 6.ročníku Havířovského krocana. Zveřejňujeme zvací bulletin v anglické verzi, česká verze bude následovat co nevidět, i když ... pro našince přece není žádný problém si anglický text přeložit. Tento zvací bulletin je hlavně určen zahraničním návštěvníkům našich webových stránek.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 2 Přejít na stránku z 2