Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Foto K.Gaman
Na konci školního roku pořádá SPŠ elektrotechnická v Havířově sportovní den, na které se pak studenti přihlásí a zvoli si sport z několika sportovních odvětví, která vyberou učitelé tělocviku. Letos vybrali i ragby, které si chtělo vyzkoušet 16 studentů, ale na hřišti se jich nakonec sešlo jen šest. Po čtvrthodince zábavného rozcvičení je instruktor seznámil se základy míčové techniky, učili se přihrávky i kopy a základní principy hry. Na závěr si zahráli bezkontaktní formu ragby tzv. touch.                             (pk)
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Ragbyový víkend - výsledky 25.týden
So, 23.Červen 2018 v 18:51
Autor: (red) Celý článek
Kromě 4.turnaje Čekého poháru 7’s mužů v Novém Městě na Moravě, pokud vůbec dostaneme výsledky, bude to pravděpodobně až v pondělí. V zahraničí pomalu končí série letních testů, naše sedmičkové týmy a mužů hrají v nejnižších evropských konferencích v Dnipru a Sarajevu. Národní sedmičkové výběry kadetů a juniorek startují na SAS Institute Heidelberg Sevens.
 
Poděkování žákům
Pá, 22.Červen 2018 v 08:54
Autor: (red) Celý článek
V bleskovce výše jsme se už sice zmínili o naší účasti v průvodu slavnosti Havířov v květech, ale vracíme se k akci článečkem trenéra žáků Vlasty Tržického, který si svých svěřenců nemůže vynachválit pro jejich vzorné chování a vystupování. Připojujeme několik fotografií, které Vlastík v průběhu akce pořídil.
Školáci sportovali s námi
St, 20.Červen 2018 v 18:47
Autor: (red) Celý článek
Zhruba 140 školáků se svými pedagogy a necelá desítka organizátorů a rozhodčích - to byli aktéři dalšího ročníku turnaje havířovských základních škol v bezkontaktním ragby. Turnaj byl organizován v rámci projektu „Sportuj s námi“ pod patronací České unie sportu.
Zveme na Beach Rugby Havířov 2018
St, 20.Červen 2018 v 15:39
Autor: (red) Celý článek
Šest ročníků havířovského turnaje Beach rugby se odehrálo od roku 2006 do roku 2011. Prvních pět na Těrlické přehradě, ten poslední na letním koupališti v Havířově. Od roku 2012 se nehrálo, nenašli se organizátoři. Současný výkonný výbor klubu se rozhodl turnaj obnovit a připravil 7.ročník na sobotu 21. července. Bude se hrát od 10 hodin na pískovém volejbalovém kurtu na letním koupališti Šárka. Turnaj je otevřený všem zájemcům, kteří mají rádi pohyb.
Školní liga s Novozélanďany
Út, 19.Červen 2018 v 20:04
Autor: (red) Celý článek
Proti dřívějším zvyklostem jsme letos vyrazili do Prahy místo středy až ve čtvrtek s tím, že turnaj školní ligy ragby se odehraje na hřišti Tatry Smíchov až v pátek, den před utkáním ČR versus New Zealand Ambassador’s XV. A proti dřívějším zvyklostem to bylo pro kluky a děvčata zážitek, o kterém budou možná jednou vyprávět i svým dětem, kdy se setkáte s hráči světové ragbyové země číslo jedna! Jak to probíhalo, píše Radek Kloda.
Ze Sosnowce s neuznanou výhrou
Út, 19.Červen 2018 v 18:38
Autor: (red) Celý článek
Společenství Mariánských Hor a Havířova, či lépe řečeno Mariánské Hory doplněné našimi staršími žáky a kadety, startovalo na 28. ročníku mezinárodního turnaje dětí a mládeže Felikse Mikiciuka v Sosnowci v katovické aglomeraci. I když letos nepřijel žádný tým z Walesu, i tak byly týmy z Ruska a Ukrajiny nad síly našich hráčů.
MS U20: Les Bleus jsou mistry světa
Po, 18.Červen 2018 v 16:05
Autor: (red) Celý článek
Z jedenácti ročníků mistrovství světa hráčů do 20 let jich šest ovládl Nový Zéland, tři Anglie a jeden Jižní Afrika, letos se konečně dočkala čtvrtá země světové top ten Francie, když ve finále zdolala Anglii 33:25. Obhájce titulu Nový Zéland prohrál v souboji o 3. místo s Jihoafrickou republikou 30:42, takže je podruhé v historii šampionátů bez medaile.
Češi se nedali zastrašit hakou
Ne, 17.Červen 2018 v 17:22
Autor: (red) Celý článek
Čeští ragbisté připravili na třetí červnovou sobotu sobě i svým fanouškům velký svátek, který navíc ozdobili překvapivým výsledkem. Českému reprezentačnímu  týmu se podařilo napočtvrté zvítězit nad novozélandskými ragbisty působícími v Evropě pod hlavičkou New Zealand Ambassador’s XV, vyhrál 23:15
Ragbyový víkend - výsledky 24.týden
Pá, 15.Červen 2018 v 16:54
Autor: (red) Celý článek
V sobotu se podíváme na souboj Českého reprezentačního výběru s NZ Ambassador’s, v neděli nás čeká poslední kolo extraligy a ligy nadějí před letní přestávkou. Ženy hrají v sobotu v Sedlčanech turnaj 1.série 7’s a v neděli v Petrovicích turnaj elitní série. Mládež bude hrát sedmičkové turnaje. V zahraničí pokračují zápasy Summer Internationals a Němci hrají s Portugalci kvalifikaci na RWC 2019. Výsledky budou zveřejněny až v neděli večer.
 
NZ Ambassador’s ukázali haku
Čt, 14.Červen 2018 v 16:02
Autor: (red) Celý článek
Novozélanďští ragbisté  působící v Evropě opět pod hlavičkou  New Zealand Ambassador’s XV navštívili Prahu, aby zde sehráli dvě utkání, jedno s týmem ČR U20 a druhé si zahrají v sobotu 16. června 2018 od 16 hodin na hřišti Tatry proti českému národnímu týmu.
MS U20: Finále Anglie - Francie
Čt, 14.Červen 2018 v 14:46
Autor: (red) Celý článek
Úterní semifinálové zápasy na mistrovství světa hráčů do 20 let potvrdily propad Skotska a vzestup Argentiny, která Skoty v souboji o 5. místo vystřídá. Ve finálové skupině zůstávají stejní aktéři jako vloni, jen Nový Zéland bude hrát po porážce od Francie až o třetí místo, v souboji o zlato s Anglií ho vystřídá Francie.
Šesté místo na brněnských sedmičkách
Po, 11.Červen 2018 v 14:05
Autor: (red) Celý článek
Po nevydařeném startu do sedmičkové série starších žáků v Havířově, kterému nepřálo počasí a pro nezpůsobilé hřiště musel být první turnaj minulý týden zrušen, v Brně se v sobotu hrálo za účasti deseti týmů. Hned první vítězný zápas posunul náš tým do skupiny Cup o 1.až 6.místo a 6.místo také bylo naší konečnou stanicí. Přinášíme všechny výsledky turnaje.
Havířov v květech - jdeme do průvodu
Po, 11.Červen 2018 v 13:50
Autor: (red) Celý článek
Letos se opět zúčastníme průvodu v rámci květinové oslavy Havířov v květech. V průvodu půjdeme s transparentem, který má vztah ke zvolenému mottu letošních oslav, kterým je „České století.“ Náš transparent vyjadřuje sepětí ragby, které se začalo v naší zemi hrát ve 20.století s jednou z nejvýraznějších postav české literatury, autorem Ferdy Mravence Ondřejem Sekorou, neboť to byl právě Sekora, který se zasloužil o vznik ragby v Československu.
Počtvrté s NZA, přijde odveta?
Po, 11.Červen 2018 v 13:29
Autor: Eva Kubů Celý článek
V sobotu 16. června se již počtvrté utkají čeští ragbisté s novozélandským výběrem New Zealand Ambassador’s XV. Poslední bitva skončila výsledkem 0:38, ale český výběr nedal nic zadarmo. Letošní bitva na hřišti Tatra Smíchov se rozhodně ponese ve znamení odvety. V průběhu roku naši reprezentanti potili krev, přijďte ocenit jejich přípravu a podpořit je už příští sobotu v 16 hodin! (Ilustr.foto Petr Skála)
Od podzimu hrajeme národní ligu
Ne, 10.Červen 2018 v 23:02
Autor: (red) Celý článek
Hororovou a nervy drásající podívanou připravily v severomoravském derby divákům  Mariánské Hory a Havířov. Obě mužstva se střídala v bodování a do poslední minuty nebylo jasné, kdo vyhraje. Vzávěru napnuly Mariánské Hory všechny síly, aby  stav zvrátily a povedlo se jim to. Po banální chybě Havířova ostravský Juchelka proměnil trestný kop a na hřišti i v hledišti vybuchl gejzír radosti.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány