V Brně určitě nuda nebyla, padlo 11 pětek

3. června 2019 (12:38)

DomácíZpravodajství

BRNO 1.6.2019 - V dohrávaném utkání druhého kola Top 6 1. ligy Dragon Brno - Tatra Smíchov padlo 11 pětek. Ve vyrovnaném utkání dokonce Dragon vyhrál první poločas, ale v tom druhém dostal na úvod pětku a pak se jen marně snažil dohnat náskok Tatry, která položila o pětku více.

Dragon Brno – Tatra Smíchov 36:41(22:20)

Pětky 5:6 * KP 4:4 * TK 1:1 * DG 0:0 * rozhodčí Mendes – Priskin, V.Kohout * ŽK 0:1 (Tomáš Veniger)

Na položení vyhrála mistrovská Tatra nad zatím posledním Brnem poměrem 6:5. Do poslední minuty nebylo o vítězi rozhodnuto, když  čtyři pětky byly položeny v posledních deseti minutách hry, tu poslední položil na konci čtyřminutového prodloužení domácí Žďárek. Moravané prohrou o pouhých pět bodů získali defenzivní bonus a k němu navíc přidali i ofenzivní za 5 pětek a získali tak vůbec první body do tabulky. Jejich soupeř jich však získal pět a posunul se v tabulce na třetí místo jen jediný bod za Pragovku.