Mikuláš byl netradiční jako celý rok 2020

7. prosince 2020 (00:20)

KlubovéZpravodajství

Havířov 5. prosince 2020 - Vzhledem k dané celorepublikové situaci jsme letošního Mikuláše zorganizovali poněkud netradičně. Vzhledem k předpovědi teplejšího víkendu jsme na sobotní dopoledne 5.12.2020 svolali členy mládežnických družstev U8, U10 a U12 na venkovní trénink na našem hřišti. Hráči a hráčky trénovaly ve skupinkách podle věkového zařazení – trénink nejstarších vedla Zlata Pernická, trénink U10 vedl Ondřej Kubala a trénink nejmenších pak vedli Natálie Parchanská a Radomír Kloda. Na vše pak dohlížel Patrik Kovács. Všechny skupinky si po skoro dvou měsících procvičily hlavně dovednosti s míčem a běh a samozřejmě nakonec si všichni s chutí zahráli ragby.

Těsně před koncem tréninku se na hřišti najednou objevil opravdový Mikuláš s čertem, který vlekl velký pytel. Nejprve se Mikuláš zastavil u těch nejmenších, kteří se sice nebáli, ale respekt byl u všech viděn hlavně při recitaci básniček. Starší hráči a hráčky, když viděli, že to ti nejmenší zvládli, tak to pak před Mikulášem s čertem zvládli velmi dobře. Každý si zasloužil balíček dobrot a tentokrát si čert ani nechtěl nikoho sebou odnést.

 

Po oficiálním ukončení tréninku s účasti Mikuláše s čertem se pak všichni odebrali k rychlému občerstvení KFC, kde jsme „Mikulášský trénink“ zakončili společným obědem.

Tímto výbor děkuje organizátorům a trenérům za uspořádání „Mikulášského tréninku“.

O Autorovi

Radomír Kloda

Předseda klubu, publikuje hlavně články o ragby školních kroužků. Publikuje v Albrechtických listech.

Další články autora