Pro letošek konec cvičení MŠ

18. prosince 2022 (01:14)

Cvičení MŠ

Cvičení mateřských škol zaštiťuje a finančně podporuje Nadace OKD z programu Pro region a také magistrát města Havířova z dotačního titulu Sport. Jak Nadaci OKD, tak městu Havířov děkuje klub i mateřské školy.

Havířov 15. prosince (foto autor) – Čtvrteční cvičení těch nejmenších z mateřských školek ČSA a Horymírova vedlo opět duo Boby a Radek. Bylo to poslední letošní cvičení, pokračovat se bude od 10. ledna 2023.

Na první hodinové cvičení přišly děti z mateřské školky z ulice Československé armády a oproti minulému cvičení kvůli nemocem tentokrát dorazilo místo osmnácti dětí „pouze“ deset. Přesto se cvičení líbilo a děti cvičily s velkým zápalem.  

Mateřská školka z ul. Čs. armády se ke cvičení přidala letos na podzim

Ve druhé hodině cvičení cvičily děti ze dvou tříd mateřské školky Horymírova. Děti se nejprve rozběhaly s míči a  pak si zahrály honičku na rybáře. Při závodivých hrách se nejvíce dětem líbilo prolézání tunelem. Po nácviku přihrávek přišla na řadu soutěž v přihrávkách a běhu s míčem a nakonec samozřejmě společná fotka děti s učitelkami a Láďou zvaným Boby.

Mateřská školka z Horymírovy ulice

O Autorovi

Radomír Kloda

Předseda klubu, publikuje hlavně články o ragby školních kroužků. Publikuje v Albrechtických listech.

Další články autora