ČT v úterý natočí medailonek klubu

14. srpna 2019 (18:23)

KlubovéZpravodajství

Marketingový úsek České ragbyové unie domluvil s ČT prezentaci jednotlivých klubů formou medailonků během vysílání přenosů z utkání RWC 2019 v Japonsku. V průběhu přestávek utkání budou v ragbyovém studiu ČT mimo šotů s výkladem pravidel ragby promítány i zhruba dvouminutové medailonky našich klubů. Také náš klub se o natočení medailonku přihlásil.

Pro zajištění natáčení medailonku, které se v Havířově uskuteční v úterý 20. srpna 2019 od 15,00 hod. na našem hřišti, budou připraveni hráči a hráčky klubu ve venkovním sportovním oblečení (dresy, šortky dodá klub, štulpny si mládež donese svoje). Před kamerou probíhat rozhovory s funkcionáři klubu a trenéry i zástupci vedení města. Našemu klubu už potvrdil účast primátor Havířova pan Josef Bělica.

Hráči se budou pohybovat v pozadí (upřesní natáčecí štáb) a jelikož mají být pořizovány i záběry z dronu, bude hřiště nalajnováno k utkání. Technické zabezpečení zajišťuje vedení klubu, po hráčích všech kategorií se žádá účast a spolupráce dle požadavků natáčecího štábu. Také trenéři podpoří účast svých hráčů na akci.

Sraz k natáčení medailonku RC Havířov je pro hráče již od 14,30 hod., samozřejmě v úterý 20. srpna 2019.

K účasti vás zve Ing. Radomír Kloda, předseda klubu.

O Autorovi

Radomír Kloda

Předseda klubu, publikuje hlavně články o ragby školních kroužků. Publikuje v Albrechtických listech.

Další články autora