U14: Zaplatili daň nezkušenosti

23. září 2020 (02:03)

KlubovéZpravodajství

RC Havířov – RC Dragon Brno A 0:72 (0:41)

Olomouc 20. září 2020 (foto Ladislav Kozubík) - Do utkání nastoupilo naše společenství Havířov/Mariánské Hory nebojácně a bojovalo. Naši mohli být dokonce mohli první, kteří by bodovali, ale bohužel v soupeřově obranném území ve skrumáži o balon přišli. Zhruba do páté minuty se ještě hrálo vyrovnaně, pak soupeř využil své fyzické a výškové převahy a bodoval.

Naši se snažili hrát kolektivně, ale nedařilo se jim přejít přes soupeřovu obranu. Nedokázali své fyzicky vyspělejší soupeře dostat pod tlak. V obraně pak naši hráči špatně vykrývali prostor a někteří měli problémy se skládáním. V té souvislosti musím vyzvednout výkon dvou našich děvčat Anny Kubikové a Ivany Plintové, které naopak bojovaly a skládaly dobře. K nim se bojovností řadili z Havířovských hráčů ještě Samuel Potužák a Matyáš Daňhel.

Sestava společenství RC Havířov/Sokol Mariánské Hory

Vojtěch Lampart (MH), Ondřej Šimkovič (MH), Petr Staňa (HA), Matěj Madry (MH), David Kondrčík (MH), Antonín Tržický (HA), Ivana Plintová (HA), Marek Helebrant (MH), Samuel Potužák (HA), Anna Kubiková (HA), Pavel Meca (MH), Matěj Kudělka (MH), Matyáš Daňhel (HA),

Střídači: Jonáš Konicar (MH), Marek Matějka (MH), Tomáš Pavlů (MH), Martin Duda (MH)

O Autorovi

Boby

Trenér - reportáže z utkání

Další články autora