U14: Výhra v Olomouci

15. září 2020 (20:30)

KlubovéZpravodajství

Foto v náhledu a v článku Ladislav Kozubík (Boby)

Olomouc 13. září 2020 - Není se jak poměřovat, první podzimní kolo Railreklam Cup 2020 pochopitelně nenabízí srovnání s jinými výsledky Olomouckých nebo našich, jak na tom jsme, se uvidí až v příštím kole, kdy se naše společenství Havířov/Mariánské Hory střetne opět v Olomouci s A týmem Dragonu Brno, ale výhra v Olomouci je jistě povzbuzující.

V prvním kole padlo v jedenácti zápasech 102 pětek, rekord zaznamenal B tým Dragonu vítězstvím 106:0 nad ragbyovými nováčky Ragbyové Akademie Brno, když položil 18 krát. Ze soutěže odstoupilo béčko Pragovky.

RC Olomouc – RC Havířov/Sokol Mariánské Hory 12:64 (7:26)

Pětky 2:10 * KP 1:7 * rozhodčí Noel Sittek

Podle výsledku by se mohlo zdát, že šlo o jednoznačné utkání, ale ta jednoduché to nebylo. Olomoučtí byli zarputilí a bojovali celé utkání. Naši měli trochu navíc po fyzické stránce, ale naší silnou stránkou bylo, že se hráči navzájem podporovali, a to hlavně v útočné fázi. Balón si přihrávali někdy sice skoro ve stoje, ale pokud byl hráč zastaven, téměř pokaždé měl komu přihrát. Máme ještě hodně co zlepšovat: skládání, mlýny, auty, přesnost přihrávek, podporu hráče chytajícího míč, ale náš mančaft je snaživý a bude se zlepšovat.

O Autorovi

Boby

Trenér - reportáže z utkání

Další články autora