Hřiště dostane zabrat!

7. září 2018 (19:04)

Zpravodajství

Havířov 7.9.2018 - Havířovské slavnosti ještě nezačaly a ragbyové hřiště místy vypadá jako po nájezdu divočáků. Očekávané davy lidí pak plochu nedávno upravovanou místy zbaví trávy, místy udusají a těžká technika dokoná dílo zkázy.

Věřme, že nově zvolené městské orgány začnou hledat řešení dlouhodobého problému, kde takové a podobné akce pořádat, kde najít a upravit dostatečně velkou plochu, jak vytvořit potřebné zázemí atd. Nepochybně i u nového vedení města vyhraje nejjednodušší řešení – ragbyové hřiště v centru města se zázemím v Městské sportovní hale. Doufejme ale, že si nové vedení uvědomí, že do hřiště i celého sportovního areálu je také třeba něco investovat!

O Autorovi

Karel Gaman

Editor a šéfredaktor klubových webových stránek. Ragbyový publicista - publikoval články o havířovském ragby v regionálních denících od 60 let minulého století. Dnes přispívá do Radničních listů. Autor ročenek RC Havířov k 10 a 30 letům klubu.

Další články autora

Komentářů: 1

  1. KlodaR

    Ještě jsem hřiště neviděl, ale díky dešti to bude zase horor jako před lety. Normální podoba travnatého hřiště bude asi až na jaře 2019. No, co se dá dělat. My už to vnímáme jako nutné zlo, ale naši soupeři se vždy nestačí divit, kdo to dovolí takhle devastovat jinak velmi pěkné hřiště.