Hook zve na Minirugby6Nations 2020

13. listopadu 2019 (19:52)

KlubovéZpravodajství

Havířov 13.11.2019 - Za podpory Moravskoslezského kraje, který našemu klubu poskytl finanční dotaci z programu Podpora významných sportovních akcí v Moravskoslezském kraji a sportovní reprezentace MS kraje, se počátkem letošního května naši žáci do 12 let zúčastnili turnaje Minirugby6Nations v lombardském Vimercate. Pro kluky a holky to byl vůbec první zahraniční zájezd. Setkali se partnery z celé Evropy a poznali, jak se hraje ragby v ostatních evropských zemích. Nyní nám pořadatelé poslali pozvánku na příští ročník turnaje:

Vážení přátelé,

já Hook, prezident klubu Piráti Rugby a vedoucí organizačního výboru turnaje Minirugby6Nations, mám zájem, aby váš klub opět reprezentoval vaši zemi na dalším turnaji, který se bude konat v sobotu 18. a v neděli 19. dubna 2020.

Zveme vás, abyste strávili speciální víkend v Itálii, hráli rugby, setkali se s jinými kulturami a přidali nová přátelství.

Vaše účast mi bude ctí.

V pátek 17. dubna pořádáme večeři ve sportovním centru. V sobotu 18. se uskuteční dopoledne a odpoledne turnaj pro kategorie 6 – 8 a 10 – 12 let. Ve večerních hodinách organizujeme piknik s živou hudbou.

Čekám na Vaši odpověď!

Zdraví vás

Hook

O Autorovi

Karel Gaman

Editor a šéfredaktor klubových webových stránek. Ragbyový publicista - publikoval články o havířovském ragby v regionálních denících od 60 let minulého století. Dnes přispívá do Radničních listů. Autor ročenek RC Havířov k 10 a 30 letům klubu.

Další články autora