Bizár portálu Electropiknik

10. března 2021 (02:39)

Nezařazené

Shodou okolností jsem přes vyhledávač narazil na článek v internetovém portálu Elektropiknik.cz s titulkem „24letý muž už 2 roky nešel na toaletu. A z toho nakonec vyšlo.“ Článek totiž obsahuje slovo ragby. Zpráva je natolik bizarní, že stojí za zveřejnění v plném znění.

Když v červnu 2018 24letý Stee Walker z Anglie zvracel 20-30krát denně, všichni si najednou uvědomili, že se mladému muži stalo něco nebezpečného. A po zasažení míče do břicha amatérskou ragby se věci ještě zkomplikovaly. Lékaři u tohoto chlapce objevili Crohnovu chorobu, po níž musel zůstat v nemocnici. Crohnova choroba je chronický zánět střev, který postihuje všechny části gastrointestinálního traktu. Během těchto dvou let musel vydržet více než 80 operací, během nichž mu byla střeva odstraněna metr po metru.

Nejpozoruhodnější věcí v článku autora P.P. je ono zasažení míče do břicha amatérskou ragby. Dodnes jsem netušil, že míč má břicho a že ho může nějaká amatérská ragby do břicha udeřit.

Osud Stephena Walkera je docela smutný, tento článek se pochopitelně netýká jeho zdravotních problémů a ani je nemá zlehčit, je jen ukázkou toho, co dokážou někteří amatérští publicisté zplodit.

 

Článek zde 24letý muž už 2 roky nešel na toaletu! A z toho nakonec vyšlo - electropiknik.cz

Tady je ruský originál 24-летний парень не ходил в туалет в течение 2-х лет! И вот что из него наконец вышл0. • Vipbrends

A tady je příběh Stephena Walkera na anglickém portálu Today: 'Invisible illnesses need more awareness': Viral photo sparks important discussion (today.com)

O Autorovi

Karel Gaman

Editor a šéfredaktor klubových webových stránek. Ragbyový publicista - publikoval články o havířovském ragby v regionálních denících od 60 let minulého století. Dnes přispívá do Radničních listů. Autor ročenek RC Havířov k 10 a 30 letům klubu.

Další články autora