Zveme na Beach Rugby Havířov

28. června 2019 (11:24)

KlubovéZpravodajství

Osmý ročník Beach Rugby Havirov se připravuje na sobotu 27. července. Bude se hrát od 10 hodin na pískovém volejbalovém kurtu na letním koupališti, které od loňska změnila název na letní koupaliště Jindřich. Turnaj je otevřený všem zájemcům, kteří mají rádi pohyb, přihlásit se mohou jakákoliv družstva i smíšená třeba v rámci firemního team buildingu. I plážoví playboyové mohou vytvořit tým a blýsknout se před svými favoritkami, ba dokonce je mohou do svého týmu zařadit. A pokud si troufnou, mohou si vybrat i formu hry full contact se skládáním, nebo hrát touch, při kterém se soupeř zastavuje dotekem obou rukou do oblasti boků.

Snímek Ondry Klody v náhledu je z loňského turnaje BRH

Registrování hráči hrají kontaktní ragby v kategoriích muži, junioři, ženy od 17 let. Neregistrovaní hrají bezkontaktní ragby v jedné kategorii Open (muži, ženy a junioři).

Registrace týmů a platba startovného na Beach Rugby Havirov je možná do 14.7. Startovné za tým ( max. 8 hráčů) je 1250 Kč/ 50 €. V ceně poplatku je vstup do areálu koupaliště a obědový snack a pitný režim po dobu turnaje. Přihlásit tým můžete na adrese havirov@rugby-cz.com a patrik.kovacs@seznam.cz ,následně Vám budou odeslány podklady k platbě startovného a pravidla turnaje.

Těšíme se na Vás.

Rugby Club Havířov

Registered players older than 17 years play rugby in categories: men, juniors and women. Unregistered players play touch rugby together (men, women and juniors create only one category called Open).

Registrations of teams and payment for registration on Beach rugby Havířov is possible till 14th July. Registration payment for team (max. 8 players) is 1250 Kč/ 50 €. In payment is included pass to area of aquapark, snack for lunch and drinking water during tournament. Team you can register on havirov@rugby-cz.com or patrik.kovacs@seznam.cz and then you will recieve informations about registration payment and tournament rules.

We are looking foward to see you.

Rugby Club Havířov

Beach Rugby - pravidla

staženo 161×

O Autorovi

Redakce

Další články autora