Ragbyový víkend – 36. týden 2022

11. září 2022 (20:09)

Ragbyový víkend

DOMÁCÍ RAGBY

Pohár XV 2022 – muži

Dat. Sk. Č. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
10.9. A 3 Praga Praha - Říčany
10:70 (3:35) 1:8 0-5 Praha
10.9. A 4 Tatra Smíchov - Sparta Praha 19:43 (14:35) 3:6 0-5 Smíchov
10.9. B 9 Zlín - Vyškov 17:53 (12:29) 3:9 0-5 Zlín
10.9. B 10 Dragon Brno - Slavia Praha 24:64 (5:40) 4:10 1-5 Brno
11.9. C 15 Bystrc - Přelouč
47:19 (26:12) 7:3 5-0 Bystrc
11.9. C 16 Říčany B/Iuridica - Petrovice 33:0 (14:0) 5:0 5-0 Říčany
11.9. D 21 Tatra/Praga - Mar. Hory
10:32 (5:12) 2:4 0-5 Praha
11.9. D 22 Nýrsko/Č. Bud. - Havířov 26:28 (5:6) 4:3 2-4 Č. Budějovice
11.9. E 27 Olom./Vyš. B - AMMOR 40:7 (33:7) 6:1 5-0 Olomouc
11.9. E 28 Pet/Lib/Bab - Slavia Praha B 14:29 (7:19) 2:5 0-5 Babice

AMMOR = společenství Plzeň/RC Rakovník/RC Kralupy nad Vltavou || Pet/Lib/Bab = společenství RK Petrovice B/RC Liberec/Rugby Babice

Tabulky:

Skupina A

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mountfield Říčany (1)2200110:101002010
RC Sparta Praha (4)110143:59-16105
RC Praga Praha (2)110134:92-58004
RC Tatra Smíchov (3)100241:67-26011

Skupina B

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
JIMI RC Vyškov (2)220089:43462010
RC Slavia Praha (3)210190:6060206
RC Dragon Brno (1)210134:92-58206
RC Zlín (4)200217:83-6600-1

Tabulky dalších skupin  VÝSLEDKY Pohár XV 2022 muži

 

U18 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
11.9. 79 Říčany - Tatra Smíchov odloženo    
11.9. 80 Bystrc/Dragon - Slavia Praha 41:0 (26:0) 7:0 Bystrc
11.9. 81 Olomouc/Zlín - Mar. Hory/Havířov 74:12 (36:5) 11:2 Olomouc
11.9. 82 Petrovice/Babice/Přelouč - Praga 0:39 (0:22) 0:7 Babice
11.9. 83 Sparta - Olymp Praha 90:7 (47:0) 14:1 Praha

 

U16 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
10.9. 114 Tatra Smíchov - Sparta Praha 84:0 (48:0) 14:0 Smíchov
10.9. 115 Slavia Praha - Petrovice 7:12 (0:5) 1:2 Praha
10.9. 116 Bystrc - Havířov/Mar. Hory
72:0 (36:0) 12:0 Bystrc
10.9. 117 Zlín/Olomouc - Dragon Brno
0:60 (0:29) 0:10 Olomouc
10.9. 118 Tatra Smíchov B - Olymp Praha 17:31 (0:24) 3:5 Smíchov
10.9. 119 Babice/Přelouč - AMMOR
odloženo   Přelouč

 

U14 liga ragby XV 2022/2023 – nesoutěžní

Dat. Č. utk. Soupeři Výsledek Pětky Místo
11.9. 159 Říčany - Slavia Praha 56:7 (20:7) 10:1 Říčany
11.9. 160 Tatra Smíchov - Sparta Praha 75:0 (47:0) 11:0 Smíchov
11.9. 161 Praga - Petrovice 69:5 (43:5) 11:1 Praha
11.9. 162 Babice/Přelouč - AMMOR 1 zrušeno    
11.9. 163 Mariánské Hory - Olomouc 33:19 (21:7) 5:3 Olomouc
11.9. 164 Dragon Brno - Bystrc
14:34 (14:15) 2:6 Brno
11.9. 165 Vyškov - Zlín/RA Brno/Břeclav 65:12 (41:0) 11:2 Vyškov

 

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Letní testy 2022 – ženy

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
9.9. Itálie - Francie 26:19 (12:14) 3:3 Biella
9.9. Skotsko - Španělsko nehraje se   Edinburgh

Rugby Europe Super Cup 2022 – 1. kolo

Východní konference
Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
10.9. Romanian Wolves - Tel Aviv Heat 20:25 (7:7) 2:3 1-4 Bukurešť
11.9. Batumi RC - Black Lion 3:29 (3:10) 0:4 0-5 Batumi
Západní konference
D10.9.at. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
10.9. Brussels Devils - Iberians 3:61 (3:28) 0:9 0-5 Brusel
11.9. Delta - Lusitanos 19:26 (0:14) 3:4 1-4 Amersfoort

Ofenzivní bonus +1 bod: výhra rozdílem 3 a více pětek, defenzivní bonus +1 bod: porážka o 7 a méně bodů

Top 14 2022/2023 2. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
10.9. Lyon - La Rochelle 21:23 (0:10) 3:2 1-4 Lyon
10.9. Clermont - Pau 33:24 (16:9) 4:2 4-0 Clermont
10.9. Bayonne - Racing 92 31:25 (8:18) 3:3 4-0 Bayonne
10.9. Castres - Stade Français 30:20 (30:10) 3:2 4-0 Castres
10.9. Perpignan - Brive 6:17 (6:12) 0:3 0-5 Perpignan
10.9. Montpellier - Bordeaux-Bègles 29:19 (29:7) 2:3 4-0 Montpellier
11.9. Toulouse - Toulon 28:8 (20:3) 4:1 5-0 Toulouse

Ofenzivní bonus +1 bod: výhra rozdílem 3 a více pětek, defenzivní bonus +1 bod: porážka o 5 a méně bodů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Toulouse (7)220054:3321109
La Rochelle (4)220049:436008
Brive (10)210144:377116
Montpellier (11)210151:456015
Lyon (5)210152:502014
Castres (12)210149:454004
Clermont (13)210151:483004
Racing 92 (2)210150:500001
Stade Français (3)210144:48-4001
Toulon (1)210148:53-5001
Pau (6)210140:47-7001
Bayonne (14)200256:65-9011
Bordeaux-Bègles (8)200244:55-11011
Perpignan (9)200120:33-13000

Gallagher Premiership 2022/2023 1. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
10.9. Exeter - Leicester 24:20 (17:6) 3:2 4-1 Exeter
10.9. London Irish - Worcester 45:14 (19:0) 7:2 5-0 Brentford
10.9. Newcastle - Harlequins 31:40 (17:14) 5:6 1-5 Newcastle
10.9. Bristol - Bath 31:29 (17:16) 5:2 5-1 Bristol
10.9. Sale Sharks - Northampton 29:22 (10:3) 4:3 5-1 Salford
11.9. Gloucester - Wasps 27:21 (0:21) 4:3 5-1 Gloucester
Volno: Saracens

 

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *