Pohár XV 2022 muži – 2. kolo

11. září 2022 (23:33)

PohárRagby 15

 

POHÁR XV 2022

Skupina A

Skupina B

RC Mountfield Říčany
RC Tatra Smíchov
RC Sparta Praha 
RC Praga Praha
JIMI RC Vyškov
RC Dragon Brno
RC Slavia Praha
RC Zlín

Skupina C

Skupina D

RC Přelouč,
Společenství RC Říčany B/ARC Iuridica
RK Petrovice
RC Bystrc
Sokol Mariánské Hory
Společenství Šumava Nýrsko/České Budějovice
RC Havířov
Společenství Tatra Smíchov B/Praga Praha B

Skupina E

 
Společenství Plzeň/RC Rakovník/RC Kralupy nad Vltavou – AMMOR
Společenství RK Petrovice B/RC Liberec/Rugby Babice (Pe/Li/Ba)
RC Slavia Praha B
Společenství Olomouc/RC Vyškov B

 

TABULKY ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Skupina A
PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Mountfield Říčany (1)3300152:221303015
RC Sparta Praha (2)320193:80132010
RC Praga Praha (3)310234:92-58004
RC Tatra Smíchov (4)300341:67-26011
Skupina B
PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
JIMI RC Vyškov (1)3300117:43743015
RC Slavia Praha (2)3201168:671013011
RC Dragon Brno (3)310254:92-38206
RC Zlín (4)300324:161-13700-1
Skupina C
PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Bystrc (2)220062:3131109
Říčany/Iuridica (3)210145:1530116
RK Petrovice (1)210118:48-30014
RC Přelouč (4)200229:65-36000
Skupina D
PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Havířov (2)220059:527109
Mariánské Hory (3)210158:4117217
Tatra Smíchov B (1)210146:56-10115
Nýrsko/Budějovice (4)200250:64-14213
Skupina E
PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Slavia Praha B220098:14842010
Olomouc/Vyškov B220093:17762010
Pe/Li/Ba200224:82-58000
AMMOR20027:109-102000

 

ZÁKLADNÍ ČÁST

3. kolo 24. 9. – 25. 9. 2022
24. 9. A Říčany – Tatra 42:12   25. 9. D Mar. Hory – Nýr/Č. Bud.  
24. 9. A Sparta – Praga 50:21   25. 9. D Havířov – Tatra/Praga  
24. 9. B Vyškov – Dragon 28:0   25. 9. E AMMOR – Pe/Li/Ba  
24. 9. B Slavia – Zlín 78:7   25. 9. E Slavia B – Olo/Vyš.B   
25. 9. C Přelouč – Říč/Iur      
25. 9. C Petrovice – Bystrc    
2. kolo 10. 9. – 11. 9. 2022
10.9. A3 Praga – Říčany 10:70   11.9. D21 Tatra/Praga – Mar. Hory 10:32
10.9. A4 Tatra – Sparta 19:43   11.9. D22 Nýr/Č. Bud.- Havířov 26:28
10.9. B9 Zlín – Vyškov 17:53   11.9. E27 Olo/Vyš.B – AMMOR 40:7
10.9. B10 Dragon – Slavia 24:64   11.9. E28 Pe/Li/Ba – Slavia B 14:29
11.9. C15 Bystrc – Přelouč 47:19    
11.9. C16 Říč/Iur – Petrovice 33:0  
1. kolo 27. 8. – 28. 8. 2022
27.8. A1 Říčany – Sparta 30:0   28.8. D19 Mar. Hory – Havířov 26:31
27.8. A2 Tatra – Praga 24:26   28.8. D20 Nýr/Č. Bud.- Tat/Prg 24:36
27.8. B7 Vyškov – Slavia 36:26   28.8. E25 AMMOR – Slavia B 0:69
27.8. B8 Dragon – Zlín 35:0 k.   28.8. E26 Pe/Li/Ba – Olo/Vyš.B 10:53
28.8. C13 Přelouč – Petrovice 10:18    
28.8. C14 Říč/Iur – Bystrc 12:15  

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *