Ragbyový víkend – 15. týden

13. dubna 2019 (18:41)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Trophy 2018-2019 muži

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
13.4. Švýcarsko - Litva 34:24 (24:17) 3:4 4-1 Schauffhausen

 

Rugby Europe Conference 1 North 2018-2019

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
13.4. Lucembursko - Moldavsko 23:10 (6:5) 2:2 4-0 Lucemburk

 

Rugby Europe Conference 1 South 2018-2019

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
13.4. Malta - Chorvatsko 18:18 (8:10) 2:2 2-2 Paola

 

Super Rugby 9. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
12.4. Crusaders (1) – Highlanders (12)  43:17 (7:10) 7:2 5-0 Christchurch
12.4. Rebels (2) – Stormers (7) 24:41 (3:10) 3:5 0-4 Melbourne
13.4. Chiefs (13) – Blues (5) 33:29 (14:10) 5:4 4-1 Hamilton
13.4. Brumbies (14) – Lions (8) 31:20 (19:8) 5:3 4-0 Canberra
13.4. Bulls (6) – Reds (10) 17:51 (10:21) 2:7 0-5 Pretoria
13.4. Sharks (4) – Jaguares (11) 32:17 (13:3) 5:2 5-0 Durban
Volno  Hurricanes (3), Sunwolves (15), Waratahs (9)

Ofenzivní bonusový bod se uděluje za položení rozdílem 3 pětek a více oproti soupeři


DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů – 3. kolo 13.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
9 JIMI RC Vyškov – RC Zlín  71:16 (17:6) 11:1 5-0
10 RC Sparta PrahaRC –Tatra Smíchov  11:9 (3:6) 1:0 4-1
11 RC Mountfield Říčany – RC Slavia Praha  49:7 (35:0) 7:1 5-0
12 RC Praga Praha – RC Dragon Brno   28:9 (13:3) * 3:0 4-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Praga Praha3300154:291253015
RC Sparta Praha3300115:21942014
RC Tatra Smíchov3201118:30882111
JIMI RC Vyškov3201112:79332010
RC Mtf. Říčany320191:77142010
RC Slavia Praha300331:128-97101
RC Dragon Brno300342:116-74000
RC Zlín300335:218-183000

Liga Nadějí – 3. kolo 13.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
132 JIMI RC Vyškov – RC Zlín  55:19 (38:5) 9:3 5-0
133 RC Sparta Praha – RC Tatra Smíchov  5:34 (5:12) 1:6 0-5
134 RC Mountfield Říčany – RC Slavia Praha  5:27 (5:10) 1:5 0-5
135 RC Praga Praha – RC Dragon Brno   55:17 (43:7) 9:3 5-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
Tatra Smíchov3300146:56903015
RC Slavia Praha330072:25472014
RC Praga Praha3201124:62623112
Mountfield Říčany320161:70-92010
JIMI RC Vyškov310282:101-19206
RC Sparta Praha310254:79-25206
RC Zlín300357:143-86101
RC Dragon Brno300349:109-60000

2.liga – 3. kolo 13.-14.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
71 RC Havířov  – Rugby Šumava Nýrsko 45:17 (14:0) 7:3 5-0
72 RC České Budějovice – RC Přelouč  17:31 (5:24) 3:5 0-5
73 Sokol Mariánské Hory – ARC Iuridica Praha  50:31 (24:19) 8:5 5-1
74  RK Petrovice – RC Bystrc 14:31 (7:26) 2:5 0-5

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Přelouč3300131:37943015
RC Bystrc3201153:441092010
RC České Budějovice320190:70202010
RC Havířov320187:76112010
Mariánské Hory320165:141-76109
RK Petrovice310269:77-8116
ARC Iuridica Praha300374:125-51213
RC Šumava Nýrsko300358:157-99101

Mistrovství ČR žen – Série Elite 7′s

2. turnaj 13.4.2019 - Dragon Brno

Pořadí a body po 2.turnaji:  1. RU Donau Wien 21, 2. RK Petrovice 19, 3. RC Tatra Smíchov 19, 4. RC Mountfield Říčany 16, 5. RC Sparta Praha 13, 6. Medvék RK 8, 7. RC Dragon Brno, 8. RC Přelouč 2

O 1. místo RU Donau Wien - RC Mountfield Říčany 29:10
O 3. místo RK Petrovice - RC Tatra Smíchov 14:17
O 5. místo Medvék RK - RC Sparta Praha 7:19
O 7. místo RC Přelouč - RC Dragon Brno 0:41
Skupina A
RK Petrovice - RC Přelouč 38:0
RC Sparta Praha - RC Mtf Říčany 7:33
RC Sparta Praha - RC Přelouč 41:0
RK Petrovice - RC Mountfield Říčany 5:26
RC Mountfield Říčany - RC Přelouč 41:0
RK Petrovice - RC Sparta Praha 28:0
Skupina B
RC Tatra Smíchov - RC Dragon Brno 40:14
RU Donau Wien - Medvék RK 41:0
RU Donau Wien - RC Dragon Brno 29:0
RC Tatra Smíchov - Medvék RK 31:5
Medvék RK - RC Dragon Brno 14:0
RC Tatra Smíchov - RU Donau Wien 10:17

Mistrovství ČR žen – 1. série 7′s

Skupina A   Skupina B
Slavia - spol. VyDra 29:7   Tatra B - Petrovice B 5:22
Sedlčany - spol. VyDra 0:24   Olomouc - Petrovice B 14:19
Sedlčany - Slavia 7:33   Olomouc - Tatra B 0:20

 

SF1 RC Slavia Praha - RC Tatra Smíchov B 12:17
SF2 společenství Vyškov/Dragon B - RK Petrovice B 19:14

O umístění
O 5. místo RC Sedlčany - RC Olomouc 10:33
O 3. místo RC Slavia Praha - RC Petrovice B 10:36
O 1. místo RC Tatra Smíchov B - spol. Vyškov/Dragon B 21:14

Pořadí a body po 1. turnaji: 1. RC Tatra Smíchov B 9, 2. společenství Vyškov/Dragon B 7, 3. RK Petrovice B 6, 4. RC Slavia Praha 4, 5. RC Olomouc 3, RC Sedlčany 1

Celostátní liga juniorů U19 – dohrávka 1. kola 13.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
2 RC Havířov - RC Slavia Praha 14:26 (7:7) 2:4

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RC Slavia Praha220071:28436
RK Petrovice210144:45-14
RC Sparta Praha110055:19363
RC Tatra Smíchov210132:52-202
RC Havířov200233:81-482
RC Mountfield Říčany100122:32-101
RC Dragon Brno000000:0000

Celostátní liga kadetů U16 – 3. kolo 13.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A 5 RK Petrovice - RC Mountfield Říčany 0:63 (0:42) 0:9
A 6 RC Tatra Smíchov - RC Dragon Brno  32:22 (15:10) 6:4
B20 RC Praga Praha - RC Bystrc 31:21 (24:0) 5:3
B21 JIMI RC Vyškov - RC Olomouc 10:10 (5:0) 2:2

 

Celostátní liga starších žáků U14 – 3. kolo 14.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A7 RC Bystrc - RC Mountfield Říčany  14:29 (0:22) 2:5
A8 RC Praga Praha A - RC Tatra Smíchov A  31:0 (12:0) 5:0
A9 Sokol Mariánské Hory - RC Sparta Praha 20:34 (15:7) 4:5
B1-20 RC Zlín - RC Dragon Brno  17:55 (5:24) 3:8
B1-21 RC Olomouc - JIMI RC Vyškov 75:15 (47:0) 11:3
B2-24 RK Petrovice - Rugby Babice 77:7 (48:7) 13:1

 

Oblastní přebor Čech starších žáků U14 – 3. kolo 14.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
3 Rugby Šumava Nýrsko - Mountfield Říčany B 24:29 (7:24) 4:5
4 RC Praga Praha B - RC Tatra Smíchov B 5:37 (0:15) 1:7

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *