Ragbyový víkend – 14. týden

6. dubna 2019 (14:58)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

Rugby Europe Trophy 2018-2019 muži

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
6.4. Litva - Portugalsko 7:48 (7:21) 1:7 0-5 Jurbarkas

 

Rugby Europe Conference 1 South 2018-2019

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
9.4. Bosna&Hercegovina - Kypr 22:23 (12:15) 3:3 1-4 Zenica

 

Rugby Europe Men U20 Championship 2019 Coimbra

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
31.3. Rumunsko - Nizozemsko 7:8 (0:5) 1:1 1-4
31.3. Rusko - Španělsko 12:53 (0:39) 2:9 0-4
31.3. Portugalsko - Nouvelle Aquitaine (franc.region) 27:10 (8:5) 4:2 4-0
3.4. Rumunsko - Nizozemsko 22:12(15:0) 3:2 4-0
3.4. Rusko - Španělsko 18:48 (11:31) 2:6 0-5
3.4. Portugalsko - Nouvelle Aquitaine 21:36 (21:7) 3:6 0-5
6.4 Rumunsko - Nouvelle Aquitaine 15:24 (8:19) 2:4 0-4
6.4. Rusko - Nizozemsko 0:43 (0:24) 0:6 0-5
6.4. Portugalsko - Španělsko 7:5 (0:5) 1:1 4-1

 

Pořadí ME U20: 1. Portugalsko 12, 2. Španělsko 11, 3. Nizozemsko 9, 4. Nová Akvitánie 9, 5. Rumunsko 1, 6. Rusko 0

Super Rugby 6. kolo

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
5.4. Highlanders (10) – Hurricanes (2)  28:31 (14:14) 4:4 1-4 Dunedin
5.4. Reds (13) – Stormers (9) 24:12 (0:0) 3:2 4-0 Brisbane
6.4. Blues (8) – Waratahs (7) 32:29 (17:14) 4:4 4-1 Auckland
6.4. Crusaders (1) – Brumbies (12) 36:14 (0:7) 5:2 5-0 Christchurch
6.4. Bulls (5) – Jaguares (14) 20:22 (9:7) 1:3 1-4 Pretoria
6.4. Lions (4) – Sharks (6)  5:42 (0:25) 1:6 0-5 Johannesburg
6.4. Rebels (3) – Sunwolves (15) 42:15 (28:8) 6:2 5-0 Melbourne
Volno  Chiefs (11) 

Ofenzivní bonusový bod se uděluje za položení rozdílem 3 pětek a více oproti soupeři


DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů – 2. kolo 6.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
5 RC Zlín – RC Praga Praha 7:77 (0:29) 1:12 0-5
6 RC Dragon Brno – RC Mountfield Říčany 21:29 (5:14) 3:4 0-5
7 RC Slavia Praha – RC Sparta Praha 0:45 (0:28) 0:7 0-5
8 RC Tatra Smíchov – JIMI RC Vyškov 39:7 (12:7) 6:1 5-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Praga Praha2200126:201062010
RC Sparta Praha2200104:12922010
RC Tatra Smíchov2000109:19902010
JIMI RC Vyškov210141:63-22105
RC Mtf. Říčany210142:70-28105
RC Slavia Praha200224:79-55101
RC Dragon Brno200233:88-55000
RC Zlín200219:147-128000

Pohár Nadějí – 2. kolo 6.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
5 RC Zlín – RC Praga Praha 14:41 (7:17) 2:7 0-5
6 RC Dragon Brno – RC Mountfield Říčany 15:25 (10:20) 3:5 0-5
7 RC Slavia Praha – RC Sparta Praha 28:20 (7:15) 4:4 5-1
8 RC Tatra Smíchov – JIMI RC Vyškov 65:27 (36:12) 11:4 5-1

 

2.liga – 2. kolo 7.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky Body
67 Rugby Šumava Nýrsko – RK Petrovice 31:45 (14:26) 5:7 1-5
68 RC Bystrc – Sokol Mariánské Hory 100:0 (62:0) 16:0 5-0
69 ARC Iuridica Praha – RC České Budějovice 17:43 (10:19) 3:7 0-5
70 RC Přelouč – RC Havířov  33:10 (7:10) 5:2 5-0

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bBody
RC Přelouč2200100:20802010
RC České Budějovice220073:39342010
RK Petrovice210155:469105
RC Bystrc2101122:3092105
RC Havířov210142:59-17105
Mariánské Hory210115:110-95004
ARC Iuridica Praha200243:75-32112
RC Šumava Nýrsko200241:112-71101

Mistrovství ČR žen – Série Elite 7′s

Finále o umístění
O 1. místo RC Tatra Smíchov - RK Petrovice 14:21
O 3. místo RU Donau Wien - RC Sparta Praha 24:0
O 5. místo Medvék RK - RC Mountfield Říčany 12:21
O 7. místo RC Dragon Brno - RC Přelouč 24:5

Pořadí: 1. RK Petrovice, 2. RC Tatra Smíchov, 3. RU Donau Wien, 4. RC Sparta Praha, 5. RC Mountfield Říčany, 6. Medvék RK , 7. RC Dragon Brno, 8. RC Přelouč

Skupina A
RK Petrovice - RC Dragon Brno 17:5
RU Donau Wien - RC Mountfield Říčany 36:0
RU Donau Wien - RC Dragon Brno 33:0
RK Petrovice - RC Mountfield Říčany 31:12
RC Mountfield Říčany - RC Dragon Brno 24:12
RK Petrovice - RU Donau Wien 17:5
Skupina B
RC Tatra Smíchov - RC Přelouč 17:0
Medvék RK - RC Sparta Praha 17:22
Medvék RK - RC Přelouč 31:7
RC Tatra Smíchov - RC Sparta Praha 17:7
RC Sparta Praha - RC Přelouč 33:0
RC Tatra Smíchov - Medvék RK 31:12

Celostátní liga juniorů U19 – dohrávka 2. kola 7.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
5 RC Tatra Smíchov - RC Mountfield Říčany 32:22 (20:15) 4:3

 

Celostátní liga kadetů U16 – 2. kolo 6.-7.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A 3 RC Tatra Smíchov - RK Petrovice 20:7 (10:0) 3:1
A 4 RC Dragon Brno - RC Mountfield Říčany 14:48 (7:38) 2:13
B16 Sokol Mariánské Hory - JIMI RC Vyškov 21:25 (7:10) 3:5
B17 RC Bystrc - RC Slavia Praha 12:38 (7:19) 2:6
B18 RC Olomouc - RC Praga Praha 26:17 (0:7) 4:3

 

Celostátní liga starších žáků U14 – 2. kolo 7.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
A4 RC Mountfield Říčany - RC Praga Praha A  odloženo  
A5 Sokol Mariánské Hory - RC Bystrc 5:69 (0:45) 1:11
A6 RC Sparta Praha - RC Tatra Smíchov A ST 10.4.  
B1-18  RC Olomouc - RC Zlín 27:19 (15:7) 4:3
B1-19 RC Dragon Brno - JIMI RC Vyškov 78:26 (54:12) 12:4
B2-23 RC Slavia Praha - RK Petrovice ST 10.4.  

 

Oblastní přebor Čech starších žáků U14 – 2. kolo 6.4.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
3 RC Rakovník - Rugby Šumava Nýrsko  5:47 *  
4 Mountfield Říčany B - RC Praga Praha B ST 1.5.  

* týmy se po dosažení tohoto skóre pro větší vyrovnanost zápasu promíchaly.

Přátelské mezinárodní utkání juniorů 7.4.2019

RC Dragon Brno - Canterbury RFC 7:29 (7:22)

Prague Youth Rugby Festival – Pořadí turnaje U8

1. RC Mountfield Říčany II "Modrá síla"
2. RC Praga Praha I
3. RK Petrovice I
4. SC Frankfurt 1880
5. RC Mountfield Říčany I "Modrá mašina"
6. RC Tatra Smíchov I
7. RC Sparta Praha
8. ARC Iuridica
9. RC Bystrc
10. RC Praga Praha III
11. Rugby Babice
12. OverBugLine Rugby Codroipo
13. Tatra Barbarians
14. SV Stahl Henningsdorf
15. RK Petrovice II
16. RC Praga Praha II
17. RC Slavia Praha
18. RC Kralupy n/Vlt.
19. RC Tatra Smíchov II
20. RC Šumava Nýrsko II
21. RC Šumava Nýrsko I

 

Prague Youth Rugby Festival – Pořadí turnaje U10

1. SC Frankfurt 1880 e. V 1
2. RC Sparta Praha
3. RC Praga Praha
4. RC Tatra Smíchov 1
5. TSV Handschuhsheim 1
6. JIMI RC Vyškov
7. RK Petrovice 1
8. RC Mountfield Říčany
9. Berliner Rugby Club
10. TJ Sokol Mariánské Hory
11. Klub Sportowy Budowlani Łódź
12. ARC Iuridica
13. SC Frankfurt 1880 e. V 2
14. RC České Budějovice
15. OverBugLine – Rugby Codroipo
16. Rugby Club Olomouc
17. C.S. SCANDICCI 1908
18. Vilniaus Regbio Akademija
19. RC Brno Bystrc
20. TSV Handschuhsheim 2
21. RC Plzeň
22. RA Olymp 1
23. RC Slavia Praha
24. RC Tatra Smíchov 2
25. SV Stahl Hennigsdorf
26. SC Frankfurt 1880 e. V 3
27. LCC Radotín
28. Gelezinis Vilkas
29. RC Mountfield Říčany 2
30. RC Přelouč
31. RC Oranien Raptors e. V
32. RK Petrovice 2

 

Prague Youth Rugby Festival – Pořadí turnaje U12

1. RC Tatra Smíchov I
2. RC Mountfield Říčany I 
3. RC Slavia Praha I 
4. CS Standicci 1908
5. RK Petrovice I
6. OverBugLine Rugby Codroipo
7. Firenze Rugby 1931
8. RC Praga Praha
9. RC Sparta Praha 
10. Vilniaus SM "Tauras-VRA"
11.  Heidelberger RK 1872
12.  RC Bystrc
13.  JIMI RC Vyškov
14.  Galezinis Vilkas
15.  RC Dragon Brno
16.  Rugby Babice
17.  KS Budowlani Lódź I
18. RC Kralupy n/Vlt.
19.  Zagrebački Ragbi Savez
20.  RC Slavia Praha II
21.  RC Tatra Smíchov II
22. RC Mountfield Říčany II
23. RA Olymp Praha
24. Tatra/Olymp Barbarians
25. RK Petrovice II
26. RC Oranien Raptors
27. RC Plzeň
28. ARC Iuridica
29. KS Budowlani Lódź II
30. RC České Budějovice

 

Prague Youth Rugby Festival – Pořadí turnaje U14

1. RC Tatra Smíchov
2. RC Mountfield Říčany 
3. RC Praga Praha
4. RC Sparta Praha
5. Vilniaus Regbio Akademija (LTU)
6. TSV Handschuhsheim (GER)
7. SK Mariánské Hory
8. RC Slavia Praha
9. Galezinis Vilkas (LTU)
10. RK Petrovice
11. Berliner SV 92 (GER)
12. Rugby Babice
13. Zagrebački Ragbi Savez (CRO)
14. USV Potsdam Rugby (GER)

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *