Zveme na Beach Rugby Havířov 2018

25. června 2018 (00:32)

KlubovéZpravodajství

Zveme na Beach Rugby Havířov

Registrování hráči hrají kontaktní ragby v kategoriích muži, junioři, ženy od 17 let. Neregistrovaní hrají bezkontaktní ragby v jedné kategorii Open (muži, ženy a junioři).

Registrace týmů a platba startovného na Beach rugby Havířov je možná do 14.7. Startovné za tým ( max. 8 hráčů) je 1250 Kč/ 50 €. V ceně poplatku je vstup do areálu koupaliště a obědový snack a pitný režim po dobu turnaje. Přihlásit tým můžete na adrese havirov@rugby-cz.com a patrik.kovasc@seznam.cz ,následně Vám budou odeslány podklady k platbě startovného a pravidla turnaje.

Těšíme se na Vás.
Rugby Club Havířov

Invitation for Beach Rugby Havirov

Registered players older than 17 years play rugby in categories: men, juniors and women. Unregistered players play touch rugby together (men, women and juniors create only one category called Open).

Registrations of teams and payment for registration on Beach rugby Havířov is possible till 14th July. Registration payment for team (max. 8 players) is 1250 Kč/ 50 €. In payment is included pass to area of aquapark, snack for lunch and drinking water during tournament. Team you can register on patrik.kovacs@seznam.cz and then you will recieve informations about registration payment and tournament rules.

We are looking foward to see you.
Rugby Club Havířov

O Autorovi

Redakce

Další články autora