Změny v klubovém sportovním kalendáři

11. září 2020 (19:44)

KlubovéZpravodajství

Havířov 11. září 2020 - Klubový sportovní kalendář je do určité míry „živý organizmus“ a podléhá z různých důvodů změnám. Dnes se například změnily hned tři termíny nebo místo utkání. Po určitých problémech s určením místa „domácího“ utkání starších žáků s Dragonem Brno A jsme s vedením Dragonu uzavřeli kompromis, výkonný výbor našeho klubu vyhověl potřebám Dragonu a souhlasil s přesunem zápasu do Olomouce.

Další změnou je přesun zápasu U14 se Spartou z neděle 27. září na sobotu 3. října a také se mění místo utkání – nebude se hrát v Havířově, ale v Mariánských Horách, a to ze dvou důvodů. Mariánské Hory jako člen společenství mají nárok na alespoň jeden zápas doma, ostatně ostravské hřiště můžeme skoro považovat za domácí, a navíc tak vyhovíme Spartě, která jede do Ostravy 3. října k utkání s naším společenstvím kadetů. Zcela jasná je hodina začátku zápasu kadetů, ten bude ve 13 hodin, v kolik se bude hrát zápas starších žáků, zatím ještě není dohodnuto.

Ve srovnání s předchozími změnami je posun začátku zápasu 2. ligy 20. září ve Zlíně oproti předpokládané a v kalendáři uvedené 14. hodině o 30 minut na 14:30, jen drobnou maličkostí.

Aktuální úpravy a podrobnosti hledejte na našich webových stránkách v pravém sloupci v rubrice „Kalendář.“

O Autorovi

Redakce

Další články autora