Zítra začíná 3. kolo Six Nations

21. února 2020 (18:41)

SvětovéZpravodajství

Sázkaři to mají nadmíru obtížné, je tolik faktorů, které mohou rozhodnout o úspěchu v turnaji, který můžeme s klidem srovnávat s mistrovstvím světa, bude to rozhodující kolo, pokud vyhrají vedoucí týmy, těžko je budou ostatní dohánět . 

Itálie v Skotsko

Skotsko, které se neprosadilo na mistrovství světa, je zatím bez úspěchu i v Six Nations. Spolu s Itálií je bez výhry, prohrálo ale poměrně těsně s Irskem 12:19 a Anglii 6:13. Má ale za sebou zápasy s pravděpodobně nejtěžšími soupeři. Poměr vítězství Itálie v domácích utkáních je sice vyrovnaný 6:6, ale přesto se Italům v současné formě mnoho šancí nedává. Na druhé straně doma je prostě doma, Italové se mohou dlouho držet, ale na výhru nemají.

Wales v Francie

To bude, nebo může být šlágr kola. Les Bleus jsou zatím nevyzpytatelní, ale pokud se udrží na vítězné vlně, mohou na Knížectví uspět. Mladý tým ovšem není ještě ve všech směrech kompaktní. Ale na druhé straně jsou si vědomí toho, že Grand Slam zadarmo nepřijde. V Cardiffu ostatně Francouzi naposledy vyhráli v roce 2010 a posledních 5 zápasů v Cartdiffu těsně, ale přece prohráli. Sázkaři věří domácím.

Anglie v Irsko

Věří se Anglii, z posledních 10 zápasů Angličané doma vyhráli 5, další 2 vyhráli v Dublinu a 3 ze tří prohraných jen jeden prohráli v Twickenhamu, tedy bilance jasná pro Anglii. Angličané navíc potřebují vyhrát, aby pořadím trochu zamíchali a v Twickenhamu jsou úplně jiným týmem a rozhodně nebudou chtít nechat Iry získat Grand Slam a Triple Crown, na které mají náběh. I toto může být, pokud se něco nepokazí druhý zápas kola. Sázkové kanceláře rozhodně věří domácím.

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora