Zahájili jsme přípravu

26. července 2018 (16:50)

DomácíZpravodajství

Začala příprava na druhou polovinu sezóny, ta bude proti jiným letům odlišná dělením soutěží, první polovinu sezóny se hrálo v České a Moravské lize o postup do podzimní Národní ligy, případně do celostátní 2. ligy, a na podzim se bude v NL hrát o postup do extraligy. Rozhodně to nebude soutěž lehká, můžeme čekat celou řadu zápasů vypjatých podobně, jak byl poslední jarní zápas s Mariánskými Horami, který jsme prohráli v poslední minutě. O to důležitější bude kvalitní příprava, zvláště ta nynější fyzická, která by měla dát týmu základ pro nastávající jednokolovou soutěž.

„Začátek přípravy mužů a juniorů je bohužel podobný, jako ten loňský,“ konstatoval trenér a sportovní ředitel klubu Patrik Kovács, „z třiadvaceti mužů zapsaných na soupisce začalo s přípravou osm, z dvanácti juniorů jeden. Někteří hráči jsou na dovolených, někteří junioři na brigádách,“ vysvětluje důvody neúčasti zbývajících hráčů Patrik, „ale to se týká jen několika hráčů, zbytek má asi na přípravu dost času!“

Je možné, že někteří hráči mají na přípravu dost času, ale do prvního utkání s Českými Budějovicemi 2. září je pouhých 16 tréninkových jednotek. Přípravu mohou zahájit i ti, kteří mají třeba odpolední nebo střídavé směny, mohou bez problému trénovat sami dopoledne nebo v jiné než tréninkové dny, na klubové nástěnce je rozpis cvičení.                                                                                                                                                  (el)

Program Národní ligy

Doma
  9. září 10:30 h. České Budějovice
30. září 14:00 h. RC Zlín
21. října 14:00 h. RK Petrovice

Program Národní ligy

Venku
16. září 14:00 h. Mariánské Hory
  7. řjna   RC Přelouč

O Autorovi

Redakce

Další články autora