World Rugby vyhlašuje ceny desetiletí

16. října 2020 (15:15)

SvětovéZpravodajství

WR, Dublin 15. 10. 2020 - Vzhledem k pokračujícímu celosvětovému dopadu COVID-19, World Rugby minulý měsíc oznámil, že letos nebude uděleno obvyklých 12 ocenění - World Rugby Awards, oznámil včera WR, když obvyklému výročnímu ocenění zabránila pandemie. Místo běžného World Rugby Awards pro rok 2020, vyhlásil tedy nejvyšší orgán světového ragby ceny pro nejlepší hráče poslední dekády. A na rozdíl od jiných let, nebude hodnotit zvláštní panel, nýbrž přímým hlasováním fanoušci. Hlasování začalo včera a končí v neděli 25. října v 17:00 britského času (18 CET).

Hlasování o speciální edici World Rugby Awards už je nyní otevřené a dává fanouškům z celého světa příležitost vyjádřit se, kdo by měl 7. prosince, kdy budou výsledky vyhlášeny, odejít s oceněním, uvádí WR.

Fanoušci mají hlasovat o vítězích následujících kategorií:
Hráč desetiletí.
Hráčka desetiletí.
Obě kategorie sponzoruje švýcarský výrobce luxusních náramkových hodinek Tudor.
Pětka desetiletí mužů v mezinárodním ragby XV.
Pětka desetiletí žen v mezinárodním ragby XV.
Hráč desetiletí v sedmičkách.
Hráčka desetiletí v sedmičkách.
Obě kategorie sponzoruje britská nadnárodní investiční banka a holdingová společnost pro finanční služby HSBC.

Do seznamů pro hlasování jsou zařazeni všichni dosavadní nositelé výročních cen. Zatímco fanoušci vyberou vítěze těchto šesti kategorií, úkol vybrat týmy desetiletí mužů a tým žen v patnáctkovém ragby přísluší panelu World Rugby Awards, který historicky vybírá vítěze World Rugby Awards.

Předávání cen bude v pondělí 7. prosince společně moderovat bývalá anglická reprezentantka a zástupkyně Světové ragbyové síně slávy Maggie Alphonsi ragbyový moderátor Alex Payne. Slavnostní předávání ocenění bude volně k dispozici fanouškům ragby po celém světě prostřednictvím digitálních kanálů World Rugby.

Chcete-li hlasovat,  klikněte sem .

O Autorovi

Redakce

Další články autora