Výstava fotografií k zahájení RWC

31. srpna 2023 (11:28)

Společenské akce a událostiZpravodajství

Havířov 31. srpna 2023 - Propagační a mediální komise klubu připravila ve vestibulu havířovského kina centrum výstavu fotografií z klubových zápasů a turnajů s avízem o letošním mistrovství světa ve Francii. Na jednom z pěti výstavních panelů je upoutávka na zahájení mistrovství se záběrem z utkání aktuálního mistra světa jihoafrických Springboks s novozélandskými All Blacks. Na tom posledním je zase stručné představení RC Havířov s pozvánkou ke vstupu do klubu pro mládež.

Zbývající velkoformátové fotografie ukazují průřez zápasy mužů z posledních let a zvláštní důraz scenáristé kladli na fotografie z zápasů mladších žáků, aby připoutali pozornost dětí, ale především rodičů. Ze svých bohatých zdrojů vybrali naši fotografové pan Josef Koláček a pan Lukáš Wimmer především fotografie s dynamickými a zajímavými herními situacemi. Grafickou úpravu měl na starosti MgA. Pavel Kozubík. Scenáristé volili především obrazovou informaci s naprostým minimem textů, praxe totiž ukazuje, že lidé dávají přednost obrazové zkratce.

Výstava, na kterou se neplatí žádné vstupné, bude pro veřejnost otevřena v pátek 1. září v 17:30 h. a potrvá do neděle 10. září

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *