Udělejme dobrý skutek

23. listopadu 2019 (19:40)

OstatníZpravodajství

Paní Gorecká z odboru školství a kultury města Havířov se obrací na všechny sportovní kluby ve městě, aby se zapojily do vánoční akce pro děti „Krabice od bot.“ Nápad havířovského sportovního klubu Maniak aerobik bude již druhým rokem organizovat akci pomoci dětem pocházejících ze špatných, náročných a těžkých podmínek.

Blíží se Vánoce a Maniak aerobik Havířov chce pomoci dětem z našeho města, a naučit nejen naše děti, že pomáhat je normální a lidské. Vy, kteří nevíte, o co jde, věnujte minutu svého času prosím.

Každý kdo chce, může obdarovat děti, které žijí v nevhodných podmínkách, nemají tolik štěstí jako my a jsou z našeho města a okolí.

Jak na to:

1) Vezmu krabici od bot.

2) Vyberu (koupím) 3 dárečky - klidně oblečení, které už nenosím, pastelky, omalovánky,  knihy, které už nebudu číst, hračky, se kterými už si nehraji.

3) Vložím do krabice.

4) Krabici zabalím do vánočního papíru.

5) Krabici popíšu - pro koho je dáreček určen ( holčička 5 let, chlapec 8 let, ..).

6) Krabici donesu na budˇ do kanceláře A316a (Lucie Gorecká) nebo na Vzpěračskou halu, Maniak aerobik a dám pod stromeček.

7) Krabice hromadně předáme na odbor sociálních služeb města Havířova za zpěvu koled 13.12.2019.

8) MÁM MOC HŘEJIVÝ POCIT, ŽE JSEM POMOHL/A POTŘEBNÝM.

V loňském roce se nám podařilo sociálnímu odboru MMH předat téměř 100 balíčků pro děti všech věkových kategorií. Vedení RC Havířov rozhodlo, že i ragbisté se do této úžasné akce zapojí a věří, že se zapojíte i Vy a že i v letošním roce se podaří vybrat dost vánočních dárků pro každé dítě, kterému tak vykouzlíme úsměv na tváři.

Balíčky můžete nosit do čtvrtka 12. prosince buď přímo na trénink a předat trenérovi, nebo je můžete přinést na sekretariát RC do sportovní haly Slávie. Zařídíme, aby vaše balíčky byly 13. prosince předány na příslušné místo. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na trenéra vašeho dítěte nebo přímo na mne.

Ing. Radomír Kloda v.r.

Předseda RC Havířov a trenér mládeže

603 538 176

O Autorovi

Redakce

Další články autora