Týden v klubu

27. července 2018 (17:51)

KlubovéZpravodajství

Tuto rubriku klubového zpravodajství jste mohli na našich webových stránkách navštívit naposledy v září loňského roku, není to totiž žádná pravidelná rubrika, zařazujeme ji čas od času, pokud se v klubu vyskytne něco, co stojí za pozornost. A v tomto týdnu jsme několik zajímavostí zaznamenali.

 

Narodil se Kubíček

Všichni slyšte novinu, máme větší rodinu! Dneska ve 2:39 byl ten čas, kdy přišel mezi nás. Je to malý uzlíček (2,75 kg, 48 cm), říkáme mu Kubíček. Lukáš a Lucka.

Lucce a Lukášovi Macháčkovým, kterým se Kubíček ve středu 25. července narodil, ze srdce blahopřejeme.

„Malý uzlíček“ přišel na svět o nějaký ten den dříve, než doktoři soudili a rodiče plánovali. Shodli se, že až se narodí, dají mu jméno Jakub. Ale to, že přišel na svět právě na Jakuba, si Kubíček zřejmě naplánoval sám. Doufejme, že mu sudičky daly do vínku i tatínkův vztah k ragby a že malý uzlíček Kubíček bude jednou velký a tvrdý uzel pro každého soupeře.

Lukáš Rapant byl v Havířově

Lukáš Rapant v šestatřiceti letech pravděpodobně ukončil kariéru ve „velkém“ ragby a z US Oyonnax přešel do US Bellegarde-sur-Valserine, který hraje v soutěži Fédérale 2 (4. liga). Samotné Bellegarde leží o zhruba 65 kilometrů jižněji než Oyonnax ve stejném regionu Auvergne-Rhône-Alpes. Lukáš sice přijel do rodného Havířova na dovolenou, ale rozhodně ne odpočívat. Po celou dobu pobytu v Havířově pilně trénoval spolu s Pavlem Indrákem. Je možné, že Pavel připraví pro naše webové stránky s Lukášem rozhovor.

Nejmladší jsou na letním kempu

Naši mladší žáci jsou v tomto týdnu na letním kempu ČSRU na Ostravici. A není to kemp lecjaký, kluky a holky mají v péči trenéři anglické RFU Andrew Soutar a Simon Verbickas. Dnes je budou cvičeními provázet skotští trenéři Skotské unie Dougie Thompson a Rudi Urbach. Našim dětem přispěla finančně na pobyt v kempu firma Advanced World Transport člen skupiny PKP CARGO.

Z tisku

26.7.2018

O Autorovi

Redakce

Další články autora