Týden v klubu

26. září 2019 (17:57)

KlubovéZpravodajství

Hřiště po slavnostech – den 5.

Čtenář Pepa Okurčák vyslovil naději, že den pátý možná přinese vyjádření města, že příští slavnosti uspořádá někde jinde, neuspořádá jinde, ale budou znovu na hřišti.

Pepa Okurčák, 19. září 2019 (11:54)

den 5. možná bude reakce a vyjádření vedení města , zda neudělat slavnosti např.někde jinde, např.za areálem letního kina.

A jeden z pracovníků firmy, která plochu upravovala, trefně pravil: „Nebojte se, do dalších slavností tráva pěkně vyroste.“

Což o to, srovnáno a zaseto je, jenže my na hřiště nemůžeme, proto od úterka 24. září je i relativně nedotčená travnatá část hřiště pro tréninky uzavřena. Trénovat se bude na hřišti AC Havířov a trenéři si musejí přizpůsobit dobu tréninku, do změny času totiž (27. října) budeme totiž trénovat bez osvětlení a třeba 24. října začíná tma v 17:53. Omezeně můžeme trénovat od 29. října, ale jen na travnaté části.

Návštěva z ČSRU

Na přátelskou návštěvu, informaci o stavu unie a výměnu názorů na aktuální dění v klubu a unii přijeli CEO ČSRU Pavel Myšák a sportovní ředitel Antonín Brabec.

Informace o RWC pro veřejnost

Původně to měla být výstava v obchodním centru Elan, ale tam je „vyprodáno“ do května příštího roku. Proto jako výstavní plocha musely posloužit zadní strany střídaček u hřiště. Vzhledem k tomu, že jde o velice frekventované parkoviště, je naděje, že se sem tam nějaký zvědavec zastaví a nakoukne. Panely připravila mediální komise a hlavně výtvarníci manželé Kozubíkovi.

O Autorovi

Redakce

Další články autora