Statistika turnaje Letní pohár 7´s

21. června 2021 (19:42)

KlubovéZpravodajství

Letos máme klubovou bilanci zápasů hodně chudou. Dva turnaje mladších žáků a dvě utkání kadetů, jeden zápas starších žáků a 4 turnajová utkání mužů v sedmičkách. Pro klubovou historii statistika utkání včerejšího turnaje v Ostravě, na kterém náš tým vybojoval 3. místo.

Sokol Mariánské Hory – RC Havířov 21:19

Poločas 14:19 * Pětky 3:3 * KP 3:2 * Rozhodčí Jíša

Body: D.Kovács 10 (2P), Wardas 5, Ogurčák 4 (2KP)

Přes vedení v první půli se hra našeho celku ve druhém poločase rozklížila, „posadili jsme soupeře na koně“ a už jsme nebyli schopni hrát sedmičkovým způsobem.

RK Petrovice – RC Havířov 37:7

Poločas 17:7 * Pětky 7:1 * KP 1:1 * Rozhodčí Juřica

Body D. Kovács 7 (1P,1KP)

Petrovice se rozehrály proti juniorům Mariánských Hor (45:0) a v zápase proti nám byly ještě plné sil a elánu. Hrály přesně to, co potřebovaly – roztáhnout naši obranu, měnit směr útoku a nasazovat k bleskovým průnikům naší obranou, nebo kombinacemi naši obranu naopak soustřeďovat a pak přečíslovat na křídlech. Ne všichni naši hráči, zvláště v obraně, hráli s nasazením.

RC Havířov – Sokol Mariánské Hory Naděje 12:12

Poločas 7:12 * Pětky 2:2 * KP 2:2 * Rozhodčí Juřica

Body: F. Plinta 7 (1P,1KP), D. Tomčík 5

Vítězstvím v předchozím utkání nad Bystrcí 17:7 nabuzení ostravští junioři hráli s nadšením a elánem. Ten jim však uťali naši hráči ve 2. poločase, kdy už začala na oba týmy doléhat únava. Naši rozhodli průnikem Denise Tomčíka.

RC Havířov – RC Bystrc 20:19

Poločas 10:12 * Pětky 4:3 * KP 0:2 * Rozhodčí Juřica

Body: M. Třaslín 10 (2P), D. Tomčík 5, Wardas 5

Počasí – 30 stupňové vedro – a únava z předchozích zápasů si vybírala daň v podobě mnoha technických chyb, špatných taktických rozhodnutí, nepozornosti a špatné orientace. U některých hráčů už byla znát nedostatečná fyzická příprava. Přesto všechno jsme byli o chloupek lepší, neboť podobné trápení jako naši, měli i Bystrčtí. Ten chloupek představoval únik Michala Třaslína těsně před koncem za stavu 15:19.