Servali se po 14 vteřinách

5. října 2021 (02:28)

OstatníZpravodajství

Ne že by rvačka na ragbyovém hřišti byla zrovna něčím, co bychom chtěli vyzdvihovat, ale marné, vždy se na to budeme dívat s pobavením, je to prostě atrakce. Stalo se ve Francii, která je „bagarres générales“ známá a proslulá, hromadné rvačky mezi hráči klubů na nižších soutěžních stupních tam nejsou ničím výjimečným. Na jeden takový čerstvý případ redakce zrovna narazila. Ostatně neperou se jen muži, dokonce i juniorky se servaly jak psi, můžete se podívat na rvačku holek U18 mezi Toulouse a Perpignanem v roce 2016.

Zápas Bizanos – Gan se po 14 sekundách změnil ve všeobecnou rvačku

04/10/2021 Jérémie Pol (sportovní novinář)

Po téměř 10 měsících bez zápasu se Bizanos a Gan setkali v prvním kole Fédérale 3. Hráči dostali příležitost, aby se v prvních vteřinách zápasu pozdravili po svém.

„Fotbal je gentlemanský sport, který hrají gauneři, ragby je sport gaunerů, který hrají gentlemani,“ je rčení, kterým se hrdě kasáme a rádi zdůrazňujeme rozdíl proti fotbalu. A přesto hned v první den šampionátu Fédérale 3 vypukla mezi Bizanosem a Ganem obrovská všeobecná rvačka. Všechno začalo drsnou skládkou hráče bez míče křídlem Bizanosu, na zbytek se můžete podívat.

O Autorovi

Redakce

Další články autora