Poděkování dobrovolníkům

28. března 2024 (13:33)

KlubovéZpravodajství

Pavel Indrák, šéf organizačního štábu RC Havířov pro přípravu utkání Ukrajina v. Česko: „Touto cestou bych chtěl za svou osobu a za Rugby Club Havířov poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě tohoto utkání a rozloučení s reprezentační kariérou skoro bráchy Lukáše Rapanta.“

„Hlavně vyjadřuji obrovský obdiv a dík rodičům mládežnických kategorií U6, U8, U10, U12 a rodičovskému výboru za perfektní přípravu, organizaci a jejich entuziasmus se kterým vše potřebné zařídili. A také za to, jak pracují pro klub a hlavně pro děti. Zvenku jejich práci nikdo nevidí, ale jsou jednou z hlavních součástí klubu. Ještě jednou moc děkuji a smekám.“

A k tomu je třeba přidat i poděkování samotnému Pavlovi Indrákovi, který to celé vzal na sebe a zorganizoval. Pravda, některými úkoly pověřoval ostatní členy výkonného výboru, trenéry a hráče všech týmů od žáků po dospělé. Jaké penzum práce to bylo, ukazuje seznam úkolů, které zabezpečoval sekretariát České ragbyové unie a za klub Pavel, čítá 81 položek a z toho na Pavla připadlo plných padesát. Ovšem není to jen 50 úkolů, každý z nich zahrnuje i celou řadu úkolů dílčích.

Ohromný kus práce, která mluvila sama za sebe, ležel na letos nově ustavené mediální a propagační komisi. Jarda Jurka s Lukášem Tyburcem vymysleli několik aktivit, od zaangažování rodičů při výlepu plakátů, přes video, kterým burcovali havířovské publikum k návštěvě zápasu a natočili i ukázkové video připravené jako náborová upoutávka, které bylo zveřejněno v poločase přenosu utkání Ukrajiny s českým národním týmem. Do vysílání Rugby Europe se dostalo i trochu poločasových exhibičních zápasů mladších žáků.

I rodičovský výbor reagoval, samotná předsedkyně Petra Bezecná poděkovala v rodičovské skupině na Messengeru jmenovitě všem, kteří se podíleli na technické přípravě a prodeji při utkání a všem poděkoval i člen výkonného výboru a trenér dětí Petr Basel, který je přesvědčen, že za pomoci rodičů si klub přípravou utkání a všeho okolo udělal dobré jméno nejen u ČSRU, ale také u Rugby Europe a návštěvníků zápasu.

K tomu všemu ostatnímu, bez čeho by mezistátní utkání nebylo významnou událostí, redakce uložila do Zoneramy spoustu fotografií Lukáše Wimmera. Zonerama - Ukrajina v. Česko: To ostatní okolo

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Komentářů: 2

  1. Vaše jméno *

    Také já touto cestou chci poděkovat všem, kteří se na organizaci této důležité akci podíleli poděkovat. Výčet jmen by byl velmi dlouhý a mohl bych neoprávněně někoho opomenout. Ve článku byli jmenováni jen někteří. Opravdu všichni, kteří se jakkoli podíleli na zajištění této akce byli důležití. Ještě jedno jméno, které se v tomto článku mohlo objevit je jméno Karel Gaman. I jemu patří poděkování, protože je stále „duší“ našeho klubu, která nás všechny tlačí k ještě větší práci ve prospěch klubu Rugby Club Havířov a všeobecně pro ragby.
    Ještě jednou děkuji všem dobrovolníkům, kteří stáli za úspěšném zvládnutí této náročné akce.

    Radomír Kloda, předseda klubu

    • Radku, to už vypadá na kult osobnosti, ale díky za uznání. Moje moto od počátku bylo a je: vrať jiným, co do tebe vložili ostatní.