Nové dresy pro mladší žáky

30. března 2021 (21:19)

KlubovéZpravodajství

Před časem výkonný výbor klubu rozhodl o sjednocení vizuální identity klubu, která zahrnuje jak dresy, tak všechny další oděvní prvky, které dotvářejí jednotnou image členů klubu. „Převlečení“ proběhlo v rámci smlouvy s firmou Agura s.r.o. jež v Česku zastupuje španělskou značku JOMA (čti Choma) a dotýká se všech od mladších žáků, až po funkcionáře klubu.

Změna image se týká především dresů, šortek a štulpen, ale také trik pro předzápasové rozběhání a rozcvičení, tréninkového oblečení, volnočasového oblečení, batůžků a sportovních kabel. Jak o poslední v tříletém cyklu změn obdrží nové dresy kategorie mladších žáků od U8 po U12 - viz obrázek.

Všechny povinné výstrojní součástky jak je určuje klubová výstrojní směrnice pro jednotlivé věkové kategorie, mimo dresů pro zápasy, si členové klubu už rok mohou zakoupit přímo v klubu, a to se slevou 70 procent proti cenám v obchodní síti firmy Joma. Výhodou také je možnost nakoupit si v ostravské pobočce firmy i další vybavení se slevou 45 procent exkluzívně pro členy našeho klubu. Joma sídlí na adrese: 

Joma sport
Na Hradbách 1161/5 
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Tel.:  777 305 428 nebo 777 305 430
E-mail: ostrava@joma-sport.cz

 

AC Steel a.s. podporuje klubovou mládež

 

Nepochybně jste si všimli velkého loga AC Steel na dresu, je to logo akciové společnosti, která se zabývá prodejem a distribucí hutních materiálů. Specializuje se na distribuci různě upravených ocelových tyčí, drátů, nerezovou ocel a mosaz.

To podstatné ovšem je, že firmu založil a předsedou představenstva je bývalý člen oddílu ragby TJ Slavia Havířov Kilián Benroth. Kilián byl členem juniorského týmu, který v roce 1988 získal bronzové medaile v přeboru republiky. V posledních 10 letech významným způsobem podporuje havířovské ragby. Pro sezónu 2020-2021 jsou finanční prostředky určeny pro rozvoj ragby mládeže.

Juniorský tým, který získal v přeboru republiky 1988 bronzové medaile. Kilián Benroth je uprostřed dolní řady.

O Autorovi

Redakce

Další články autora