Natočili jsme medailonek

21. srpna 2019 (15:43)

KlubovéZpravodajství

Havířov 20.8.2019 - Stejně jako všechny ostatní české a moravské kluby i náš klub využil nabídky marketingové komise naší unie k účasti na velké propagační kampani v rámci přenosů z letošního mistrovství světa a včera jsme se podíleli na natáčení medailonku, který bude vysílán v přestávce některého utkání. Je třeba říci, že členové marketingové komise unie Karel Ševčík a Alexandr Křížek ve spolupráci s generálním partnerem Českého ragby J&T Bankou akci připravili velmi pečlivě. Dali si záležet nejen na přípravě scénáře, ale také na materiálním vybavení pro děti, které tvoří většinu komparzu při natáčení medailonků v klubech.

Natáčení pro zápasové přestávky, kam se vejde jen zhruba tříminutový sestřih rozhovorů s hlavními představiteli klubů, má ještě další dimenzi, a to, že „medailonky budou dále využity v náborovém programu pracovně nazvaném ‘maparagby.cz’, který formou vlastní webovské prezentace představí možnosti zapojení do ragby po celé ČR a bude sloužit k lepší orientaci zájemců, ať už rodičů, nebo dětí,“ jak se uvádí v dopisu marketingové komise ČSRU.

Pro náš medailonek promluvil zakladatel klubu a současný sekretář Karel Gaman, předseda klubu Ing. Radomír Kloda a ekonom klubu Pavel Indrák. Je jen velká škoda, že pro pozdní příjezd kameramana, se nedostalo na rozhovor s primátorem města Ing. Josefem Bělicou, který musel kvůli jiným povinnostem odejít. Poděkování patří všem hráčům od žáků až po muže a trenérům, že se natáčení zúčastnili a vytvořili pro záběry potřebnou kulisu.

Mistrovství proběhne, o přestávce přenosu bude pravděpodobně 5 minut televizní reklamy, asi pětiminutový blok výkladu a demonstrace herních prvků a pravidel, něco padne na avízo dalších přenosů a na medailon zbude sotva dvě a půl tři minutky času, takže největší přínos pro kluby, které zaplatí nějakých 15 tisíc korun, by skutečně měl skutečně sestřih celého natočeného bloku pro případnou propagaci, ať už na klubových webových stránkách, nebo třeba při náborech. Ale to bude představovat peníze navíc.

O Autorovi

Redakce

Další články autora