Ohlédnutí za rokem 2021 – II.

13. ledna 2022 (12:45)

KlubovéOstatní

Od ledna 2021 platila různá omezení a zákazy kvůli pandemii covid-19. Sportovní život prakticky ustal a začal se vzpamatovávat teprve v polovině dubna.

Nové dresy pro mladší žáky

Březen 2021

V roce 2019 výkonný výbor klubu rozhodl o sjednocení vizuální identity klubu, která zahrnula jak dresy, tak všechny další oděvní prvky, které dotvářejí jednotnou image členů klubu. „Převlečení“ proběhlo v rámci smlouvy s firmou Agura s.r.o. jež v Česku zastupuje španělskou značku JOMA (čti Choma) a dotýká se všech od mladších žáků, až po funkcionáře klubu.

Změna image se týká především dresů, šortek a štulpen, ale také trik pro předzápasové rozběhání a rozcvičení, tréninkového oblečení, volnočasového oblečení, batůžků a sportovních kabel. Jako poslední v tříletém cyklu změn obdržely nové dresy všechny kategorie mladších žáků. - viz obrázek.

Tak jsme to rozjeli

Duben 2021

Po půlroční přestávce a částečném uvolnění restrikcí začaly od pondělí 19. dubna znovu tréninky, avšak podle vládou určeného modelu, který kolektivním sportům rozhodně nevyhovuje. Trenérská rada klubu musela přizpůsobit tréninkový rozvrh i tréninkový model. Trénuje se na atletickém hřišti, neboť město zatím nepovolilo využívání městských sportovišť kvůli absenci metodického pokynu, který ministerstvo zdraví dosud nevydalo. Na ragbyové hřiště jsme se dostali až poté, co ministerstvo stanovilo, že se může trénovat ve dvanácti po šesti dvojicích v koridorech s desetimetrovými rozestupy.

Kroužek obnovil činnost

Duben 2021

Po dlouhatánské přestávce od loňského 22. října začal minulý týden po zahájení tréninků všech družstev fungovat i kroužek ragby pro nejmenší děti. Cvičení pro děti do 7 let pod vedením trenéra Ondry Kubaly probíhá každé úterý.

O Autorovi

Redakce

Další články autora