Odešla Slávka Gamanová

7. února 2023 (21:33)

KlubovéOstatní

V náhledu: část družstva ragby TJ Slavia Havířov 3. června 1983 před utkáním se Spartakem Moskva. Slávka Gamanová v kroužku

Havířov 7. 2. 2023 (Klim) – Dnes ráno zemřela ve věku 77 let po dlouhé a těžké nemoci bývalá členka výboru oddílu ragby z 80. let Slávka Gamanová, manželka spoluzakladatele havířovského ragby Karla Gamana.

V době, kdy zastávala funkci ve výboru klubu, měla na starosti evidenci členů a organizaci různých klubových akcí. Mimo jiné se podílela na přípravě klubových zahraničních zájezdů, a jeden do Harlow v únoru roku 1988, také vedla jako hlavní vedoucí.

K rozloučení s bývalou členkou výboru oddílu ragby TJ Slavia Havířov došlo na její přání v úzkém kruhu rodinném dnes odpoledne, za zvuků její oblíbené skladby Va pensiero (Leť myšlenko) z opery Giuseppe Verdiho Nabuko, dále písně Ave Maria, a na závěr, na přání manžela zesnulé, zazněl hymnus Nearer, My God, to Thee.

Rodina a manžel zesnulé prosí o tichou vzpomínku.

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Komentářů: 1

 1. Radomír Kloda

  Je to velice smutné, že vás, rodinu a manžela, opustila Slávka Gamanová. I nám bude chybět, i když již delší dobu pro těžkou nemoc nebyla aktivní, ale byla spřízněnou duší Karla a jeho oporou. I díky Slávce se Karel stále angažuje v našem klubu a pro havířovské ragby toho tolik udělal a stále dělá.
  Děkujeme Ti Slávko za vše, co jsi pro náš klub ať už přímo nebo nepřímo udělala.

  Čest Tvoji památce.

  Radomír Kloda
  předseda RC Havířov