Později jsme už na turnaj nejezdili, hlavně proto, že jsme neměli družstva mladších žáků a také proto, že hřiště krakovské Juvenie, se kterou už „věky“ udržujeme kontakty, procházelo rekonstrukcí, třeba v roce 2017 se Obvařanek hrál na umělé trávě ragbistů Nové Huty u Krakova. Hřiště Juvenie Krakov je ve sportovním areálu na konci proslulé pláně, která se jmenuje Błonia a která pojala milión lidí při poslední návštěvě papeže Jana Pavla II.
Samotný obvařanek je typický krakovský produkt a má chráněné označení původu. V podstatě je to preclík, jenže má podobu kroužku nebo i pořádného kruhu. Většinou máte na výběr buď solený, nebo s mákem. Samotný polský název „obwarzanku krakowského“ vznikl podle způsobu jeho výroby, tj. podle povaření (obwarzanie) těsta. Je to jedna z mála sportovních trofejí, které představuje potravina. Tedy víme i o dalších, třeba o vyškovské Šišce tlačenky, Staropražské šunka či Havířovském krocanovi, ale to jsou trofeje tak trochu recesistické ve veteránských turnajích.
Nepodařilo se nám u organizátorů zjistit, které týmy jsou k turnaji přihlášeny, většinou jich bývá poměrně hodně, turnaj bude pravděpodobně trvat dost dlouho, proto doporučujeme rodičům, aby své potomky vybavili buď dostatkem jídla a pití, nebo dostatkem peněz, restaurace ve sportovním areálu nepatří k nejlevnějším (viz menu). Rodiče, kteří mají příležitost se za mírný stokorunový poplatek svézt s výpravou, si během turnaje mohou prohlédnout alespoň proslulý krakovský rynek, nebo navštívit neméně proslulou čtvrť Kazimierz s jeho hospůdkami a kavárničkami.