Jdeme do toho společně se Sokoly

2. července 2018 (17:27)

KlubovéZpravodajství

Sportovní ředitelé RC Havířov a Sokola Mariánské Hory Patrik Kovács a Jaroslav Kaňák došli při jednání v minulém týdnu ke shodě v záležitosti další spolupráce obou klubů na mládežnické bázi. Zatím se spolupráce a spojení mládežnických týmů do společenství pro soutěže osvědčilo v kategorii kadetů, samostatný tým juniorů Mariánských Hor soutěž nedohrál a Havířovští dohráli mimo soutěž.

V jarní části soutěží skončili kadeti společenství obou klubů na 6. místě celostátní ligy. Junioři ve složitém závěru soutěže nebyli vůbec klasifikováni – Mariánské Hory nadstavbu pro nedostatek hráčů vzdaly a Havířov hrál s Dragonem Brno zápas bez započtení do soutěže.

Oba sportovní ředitelé se dohodli na společenství kadetů U16 pod hlavičkou Sokola a společenství juniorů U19 pod hlavičkou RC Havířov. Ostatně ani jeden klub by nebyl schopen postavit samostatné družstvo kadetů či juniorů. Byly také dohodnuty společné tréninky střídavě v Ostravě a Havířově a pravděpodobně se koncem srpna uskuteční i krátké společné soustředění.

O Autorovi

Redakce

Další články autora