Hynek Hřebíček nominován pro test mač v Heidelbergu

2. února 2023 (21:38)

KlubovéZpravodajství

V náhledu: Hynek Hřebíček v podzimním utkání Mariánské Hory/Havířov vs. Olomouc/Zlín 5:48. Foto Josef Koláček

Praha/Havířov 2. února 2022 - Naposledy jsme se mohli pyšnit mládežnickým reprezentantem v roce 2013, kdy si místo v národním týmu vybojoval Jakub Uhlíř. Jeho vystoupení na mistrovství Evropy juniorů U18 ve francouzské obci Rives v regionu Rhône-Alpes proti Rumunsku, bylo pro náš klub nadlouho poslední. Od té doby žádný z našich juniorů nedostal v národním týmu příležitost. Nyní se snad zablýskalo na lepší časy, do národního týmu juniorů U18 byl pro testovací utkání 12. února s výběrem regionu Baden-Württemberg v mekce německého ragby Heidelbergu nominován Hynek Hřebíček.

„K testovacímu utkání byli hráči nominováni na základě dosavadního zapojení do našich akcí a na základě předvedených výkonů. V letošním roce je obzvláště na některých postech přetlak hráčů, za což jsme rádi. Určitě to neznamená, že se možnost nominace na vrcholné akce U18 2023 někomu uzavírá. Věřím, že to bude spíše motivace pro všechny na sobě ještě více pracovat,“ píše vybraným hráčům hlavní trenér ČR U18 Karel Šampalík.

Nominace

Roj:

Tomáš Krampera, Matyáš Marek, Richard Houdek, Vendelín Růžička, Tomáš Nedbal, Vojtěch Hrbek, Kryštof Berounský, Jiří Mynář, Mikuláš Tichý, Martin Černohorský, Filip Gajdošík, Pavel Kruse, Jakub Suchomel, Miloš Vrána

Zadní řady:

Matěj Sehnal, Alex Mišun, Lukáš Brada, Marek Hruška, Dan Komárek, Adam Plíhal, Dan Kvaššay, Hynek Hřebíček, Kryštof Uchytil.

O Autorovi

Redakce

Další články autora