Hřiště je po slavnostech v poměrně dobrém stavu

6. září 2022 (18:01)

KlubovéZpravodajství

Vypadá to hrozně, ale je to jen brankoviště a kousek hřiště v rohu, po srovnání se na tom dá hrát

Poslední rozhodnutí: Hřiště se může užívat

Ve středu přijel na konzultaci expert firmy, která by měla v příštím týdnu udělat nezbytnou úpravu plochy. Počítá se ovšem s tím, že klub pomůže, a to uválcováním nejrozrytějších částí hřiště beranem pro cvičení mlýnů.

Kromě toho je třeba brigádnicky upravit největší díry na ploše. Dobrovolníci se mohou hlásit na sekretariátu RC a u sportovního ředitele Patrika Kovácse.  

Havířov 6. září 2022 – Půlroční hostování na hřišti v Ostravě, jako v sezóně 2019-2020, nás nejspíš nečeká. Hřiště je po Havířovských slavnostech v poměrně dobrém stavu. Jako obvykle je rozbité v místě nájezdu na hřiště v rohu brankoviště a v brankovišti, kde se pohybovaly kamiony s materiálem pro stavbu podia a místa, kde nejvíc rejdil Bobcat Ničitel. Ale je to napravitelné, už zítra má přijít na prohlídku expert z firmy, která by měla udělat základní opravu a doufejme i aerofikaci a dosev zdevastovaných míst. Drobné opravy – jako je zacelení děr drny – bychom si měli udělat sami. Když kdysi dokázali předchůdci dnešních členů odpracovat na brigádách na stavbě hřiště a jeho údržbě před převzetím magistrátem a Správou sportovních a rekreačních zařízení  města Havířova desítky tisíc brigádnických hodin, snad potřebných pár hodin zvládnou i dnešní členové.

O Autorovi

Redakce

Další články autora