Fajin přichází o svobodu

27. června 2019 (14:17)

KlubovéZpravodajství

Dlouho si jeden z nejzkušenějších rojníků našeho mužstva Radim Fajkus zvaný Fajin (46) dokázal udržet svobodu, ale všechno jednou končí, tak i Radimova svoboda. Přijde o ni zítra po poledni v parku u Obecního domu v Horní Suché. Svobodného ptáčka Fajina „připraví“ o svobodu Petra Bátorová, která si ho na místě okroužkuje. Snad neprozradíme tajemství, když sdělíme, že v nové rodině bude brzy hodně radosti, čeká se přírůstek, a bude to kluk.

Radim začal hrát ragby před 29 lety v dorostu, na vojně hrál v prvoligové Dukle Přelouč, rok hrál ve velšském Pwllheli po boku Pavla Indráka a jednu sezónu v Juvenii Krakov a hrál také extraligu v Říčanech v době, kdy Havířov hrál v 1. lize. V reprezentaci má za sebou 9 startů v letech 2008-2011, z nichž nejcennější proti Rusku, Gruzii, Rumunsku a Portugalsku v 1. divizi mistrovství Evropy.

Nowy Sącz 15.10.2011 – poslední Radimovo vystoupení v národním týmu v utkání ME divize 1B Polsko – České republika. Zleva Patrik Leroch, Lukáš Macháček, Pavel Indrák a Radim Fajkus (foto K.Gaman)

O Autorovi

Redakce

Další články autora