Chabal jako jeskynní muž

7. dubna 2019 (12:19)

OstatníZpravodajství

(Ze zahraničních medií) - Sedmičky v Honkgongu, to byla od počátku příležitost pro recesisty všeho druhu, vždy se tam vyskytovali diváci v roztodivných kostýmech a všelijak nabarvení, prostě to už patří ke koloritu ragbyových sedmičkových turnajů. Nyní se k recesi připojil i hvězdný „žrout dětí“ a jeskynní muž Sebastien Chabal při pátečním zahájení letošního turnaje Hongkong Sevens.

Chabal, který odehrál mezi lety 2000 až 2011 62 utkání za Francii, byl vždy vděčným objektem různých recesí, jen vzpomeňme na obrázek v britském bulváru The Sun, na kterém je vyobrazen s batoletem v rukou a titulkem „Francouzská nestvůra žere děti“ a v anglosaských zemích byl nazýván "The Caveman" jeskynní muž, byl součástí zahajovacího show hongkongského turnaje. Chabal v Hongkongu zazpíval v oblečení skutečného pravěkého jeskynního muže „hymnu“ skupiny The Proclaimers I'm Gonna Be (500 Miles).

Pro metr devadesát jeden centimetr vysokého a 113 kilo vážícího bývalého vazače a rváčka, který hrál za Bourgoin, Sale Sharks, Racing Métro a Lyon a 62 zápasů za Francii, není show ničím novým, natočil třeba sérii reklamních spotů pro hotelový řetězec Marriott, ve kterých zpívá písničku rakouského zpěváka DJ ötzi Hey Baby, tančí a postupně představuje uklízečku, římského legionáře, faraona, spartského válečníka, obří banán, zápasníka sumo a Beyoncé v jejím sexy oblečení z videa Single Ladies. Ostatně s mikrofonem si rozumí, vždyť byl i spolukomentátorem ragbyových zápasů na stanici Canal+.

O Autorovi

Redakce

Další články autora