Vydařený ples

21. března 2019 (18:06)

Společenské akce a události

Horní Suchá (Ondřej Kloda za spolupráce Radka Klody) - Za hudebního doprovodu Smolařů pokračovala dlouhá plesová tradice klubu ročníkem, jehož pořadí si nikdo ani netroufá odhadnout. Proto od začátku nového století má každý ples své číslo, tel letošní je v novém století šestnáctý a klub ho připravil pro své členy a příznivce ragby na sobotu 16. března. V letošním roce se ples přesunul do prostor Dělnického Domu v Horní Suché, kde konal výroční ples v roce 2016. Pro skoro 250 hostů byly v provozu tři bary, kdy klub zajistil provoz ve dvou, a to v Nebi a v Pekle.

Všechny fotografie Ondřej Kloda

Ples zahájil předseda klubu Ing. Radomír Kloda a krátce po zahájení slavnostně vyhlásil výsledek ankety o titul Ragbista roku 2018 v kategorii mužů. V anketě zvítězil Roman Barabáš, který pak z rukou předsedy klubu převzal plaketu pro vítěze.

Po vyhlášení ankety už nic nebránilo tomu, aby v plném proudu propukla plesová zábava. Hudební doprovod zajišťovala kapela Smolaři a své vystoupení měl také zpěvák z kapely Nebe Petr Harazin. Naše plesy, a hlavně jejich skvělá atmosféra, si už získaly řadu příznivců i mezi neragbisty. Ten letošní dokonce vyhledali i hosté, kteří se prostě chtěli pobavit a informaci o plesu si vyhledali na internetu a tak byl ples až na jedno místečko vyprodán.

Ani tento rok nemohla chybět již tradiční půlnoční ragbyová hymna, do které se zapojili všichni současní i bývalí hráči. Po ragbyové hymně začalo losování tomboly, ve které byla hlavní cenou elektrická koloběžka, věnovaná firmou ABC.Taxes. Letos měl při výběru losu šťastnou ruku Radim Fajkus, který hned na koloběžce několikrát obkroužil parket. Samozřejmě cen v tombole bylo více, za což děkujeme všem sponzorům.

Krásy plesu

Zábava poté pokračovala až do ranních hodin. Více účastníků plesu se shodlo, že tento ples se opravdu povedl a mnozí se již těší na příští rok, kdy již 18. ledna uspořádáme XVII. ples a opět v Dělnickém Domě v Horní Suché.

O Autorovi

Redakce

Další články autora