Místo Mikuláše bude Bospor

27. listopadu 2022 (10:30)

Společenské akce a události

Pravidelní návštěvníci klubových webových stránek mohli zaznamenat, že plakátek-pozvánka na mikulášskou zábavu 2022 z postranního panelu, kde zveřejňujeme plakáty a avíza, zmizela. Je to proto, že ve stejném termínu, tedy v neděli 4. prosince, naši mladší žáci, kterým byla mikulášská zábava určena, pojedou do Bosporu. Neradujte se předčasně, nejde o průliv mezi Černým a Marmarským mořem, ale o Bospor bohumínský, tedy bohumínskou sportovní halu a její hřiště s umělým trávníkem.

Teď se možná zeptáte, proč nemůže být nadílka v o den dříve v sobotu, mohla by být, ale v nevhodném čase po mikulášské nadílce klubu moderní gymnastiky, která si malou tělocvičnu pro nadílku objednala už v červnu. Příště budeme rychlejší!

Hala Bospor je natolik frekventovaná, že jediný volný termín byla neděle 4. prosince a tak našim trenérům mladších žáků nezbylo než akceptovat nabídku Mariánských Hor na společný trénink, či spíše první zimní miniturnaj, který proběhne mezi 13. a 15. hodinou. Podle domluvy odvoz zajistí rodiče. Sraz bude na parkovišti u haly Slávie ve 12:30 h.

Mikulášská nadílka bude

Mikulášská nadílka proběhne na tréninku v tělocvičně ZŠ Žákovská v úterý 6. prosince

O Autorovi

Redakce

Další články autora