17. ples je za námi

31. ledna 2020 (22:03)

Společenské akce a události

Horní Suchá 18.1.2020 - Dělnický dům v Horní Suché, kterému pro jeho výborné parametry a skvělé služby dává klub v posledních letech při pořádání plesů přednost, byl i při 17. plesu nové éry až na několik míst vyprodaný. Poněkud časný termín – jiný nebyl k dispozici – po vánoční svátcích a po Silvestru měl na počet plesajících vliv, ale náladu neovlivnil, ta byla výborná jak ostatně při všech dřívějších plesech.

Ples zahájil předseda plesového výboru Pavel Indrák obvyklým přáním příjemné zábavy. K tanci hrála ostravská skupina Spektra, ale ohlasy účastníků plesu jsou poněkud rozpačité, některým se styl kapely líbil, jiní se zase nechali slyšet, že úrovně posledních kapel hrajících na klubových plesech, ať už to byl Eši Band z Holic nebo Smolaři z Horní Suché, o havířovské skupině Nebe, která však vystupovala jen jako host, nemluvě.

Ani letos nechyběl program, vystoupení tanečního páru Stanislav Skulina - Klára Kluzová z tanečního klubu Happy Dance. Na úrovni vystoupení bylo vidět, že spolu tančí již 5 let a že jsou nositeli výkonnostní skupiny A. Ostatně na posledním mistrovství České republiky se umístili na 16. místě. Zajímavostí je, že jejich trenérem je Martin Prágr, kterého jsme mohli vidět v loňské řadě StarDance, tančil s Gabrielou Koukalovou. Předvedli pět latinskoamerických tanců od samby přes paso doble až po jive.

Půlnoc tradičně patřila ragbyové hymně, po které byl u příležitosti životního jubilea oceněn za výjimečný přínos sportu a tělovýchově předseda klubu Radomír Kloda nejvyšším tělovýchovným vyznamenáním – medailí České unie sportu.

Po losování tomboly pokračovala zábava do časných ranních hodin.

Vítězové hlavní ceny plesu.

Další fotografie jsou v galerii Zonerama

O Autorovi

Redakce

Další články autora