Ragbyový víkend – 47. týden

23. listopadu 2019 (22:54)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ A ŽEN 2019-2020

Men Rugby Europe International Championship – 23.11.2019
Divize Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
Trophy Švýcarsko - Polsko 20:23 (13:6) 2:2 1-4 Yverdon
Trophy Německo - Nizozemsko 7:37 (7:10) 1:4 0-5 Heidelberg
C1 South Malta - Kypr 16:19 (10:13) 2:2 1-4 Paola

MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ A ŽEN 2019-2020

Women Rugby Europe International Championship – 23.11.2019
Divize Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
Trophy Švýcarsko - Finsko 32:0 (10:0) 5:0 5-0 Yverdon

Podzimní mezinárodní zápasy

Muži
Dat. Soupeři Výsledek Pětky  Místo
23.11. Španělsko - Hongkong 29:7 (17:0) 4:1 Madrid
Ženy
Dat. Soupeři Výsledek Pětky Místo
20.11. USA - Kanada 0:19   San Diego
23.11. Anglie - Itálie
60:3 (22:3) 10:0 Bedford
23.11. Wales - Crawshays RFC 29:8 (29:3) 5:1 Ebbw Vale
24.11. Skotsko - Japonsko
20:24   Glasgow
24.11. USA - Kanada     San Diego

Mistrovství Oceánie žen – kvalifikace na WRWC 2021 – 18. – 30.11.2019

Dat. Soupeři Výsledek Pětky Body
18.11. Austrálie - Tonga zrušeno *)    
18.11. Samoa - Papua Nová Guinea 65:12 (43:0) 9:2 5-0
18.11. Nový Zéland XV - Fidži 53:0 9:0 5-0
22.11. Austrálie - Nový Zéland XV 0:50 ?:? 0-5
22.11. Samoa - Fidži 7:26 ?:? ?-?

*) Všechny zápasy Tongy jsou zrušeny kvůli epidemii spalniček na Tonze.

Heineken Champions Cup – 2. kolo

Dat. Sk. Soupeři Výsledek Pětky Návštěva Místo
22.11. 3 Ulster - Clermont-Ferrand 
18:13 (13:3) 2:1 15 446 Belfast
23.11. 1 Benetton Treviso - Northampton 32:35 (25:15) 4:4 3 845 Treviso
23.11. 1 Lyon - Leinster  6:13 (0:10) 0:1 15 517 Lyon
23.11. 2 Exeter Chiefs - Glasgow Warriors 
34:18 (10:13) 4:2 10 545 Exeter
23.11. 3 Harlequins - Bath Rugby 15:9 (9:0) 0:0 13 205 Twickenham Stoop
23.11. 4 Saracens - Ospreys
44:3 (23:3) 6:0 7 531 Londýn
23.11. 4 Munster - Racing 92  21:21 (11:14) 2:3 25 600 Limerick
23.11. 5 Toulouse - Connacht
32:17 (15:14) 4:2 15 100 Toulouse
24.11. 2 Sale Sharks - La Rochelle 25:15 (10:7) 3:2 6 087 Salford
24.11. 5 Montpellier - Gloucester 30:27 (24:10) 3:3   Montpellier

 

European Challenge Cup – 1. kolo

Dat.   Soupeři Výsledek Pětky Návštěva Místo
22.11. 1 Jenisej Krasnojarsk - Newport 22:49 (14:14) 2:9 200 Krasnodar
22.11. 2 Toulon - Llanelli Scarlets 17:16 (10:7) 2:1 10 212 Toulon
22.11. 3 Edinburgh - Bordeaux-Begles 16:16 (13:6) 1:1 5 432 Edinburgh
22.11. 4 Brive - Bristol Bears 0:36 (0:24) 0:5 4 533 Brive
23.11. 5 Pau - Rugby Calvisano 
61:10 (35:3) 9:1 4 267 Pau
24.11. 1  Castres - Worcester
17:9 (14:6) 2:0 8 277 Castres
24.11. 3 Wasps - Agen 32:14 (13:7) 4:2 7 954 Coventry
24.11. 2 London Irish - Bayonne
45:31 (31:24) 7:5 2 632 Reading
24.11. 4 Zebre Parma - Stade Français  12:13 (5:13) 2:1 2 200 Parma
24.11. 5 Cardiff Blues - Leicester Tigers        Cardiff

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *