Ragbyový víkend – 42. týden

19. října 2018 (18:54)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

European Championship

Soutěž Místo Soupeři Výsledek P B
C1N Norrkoping Švédsko - Moldavsko 80:6 (38:6) 12:0 5-0
C1S Split Chorvatsko - Kypr 46:24 (17:14) 7:3 5-0
C1S Netanja Izrael - Malta 14:21 (7:16) 2:2 4-1
C2N Riga Lotyšsko - Finsko 24:7 (5:0) 4:1 5-0
C2S Lublaň Slovinsko - Andorra 48:14 (38:0) 7:2 5-0

T=Trophy, C1N=Conference 1 North, C1S=Conference 1 South, C2N= Conference 2 North, C2S=Conference 2 South

Heineken Champions Cup

Dat. Sk. Soupeři Výsledek
19.10. 4 Leicester (ENG) - Llanelli Scarlets (WAL) 45:27 (15:13)
20.10. 2 Munster (IRL) - Gloucester (ENG)  36:22 (15:3)
20.10. 2 Castres (FRA) - Exeter (ENG) 29:25 (19:19)
20.10. 1 Wasps (ENG) - Bath (ENG) 35:35 (7:21)
20.10. 5 Edinburgh (SCO) - Toulon (FRA) 40:14 (26:7)
20.10. 3 Saracens (ENG) - Lyon LOU (FRA)  29:10 )17:3)
21.10. 4 Racing 92 Paris (FRA) - Ulster (IRL) 44:12 (20:12)
21.10. 5 Newcastle (ENG) - Montpellier (FRA) -  23:20 (16:6)
21.10. 3 Cardiff Blues (WAL) - Glasgow Warriors (SCO) 12:29 (0:15)
21.10. 1 Toulouse (FRA) - Leinster (IRL)  28:27 (21:13)

European Rugby Challenge Cup

19.10. Sk. Soupeři Výsledek
19.10. 1 Newport Dragons (WAL) - Northampton (ENG)  21:35 (0:21)
19.10. 5 Agen (FRA) - Benetton Treviso (ITA) 20:19 (10:12)
19.10. 4 La Rochelle (FRA) - Jenisej Krasnojarsk (RU)  64:26 (40:12)
20.10. 2 Pau (FRA) - Stade Français (FRA) 21:15 (15:3)
20.10. 3 Sale Sharks (ENG) - Connacht (IRL)  34:13 (13:13)
20.10. 4 Zebre Parma (ITA) - Bristol Bears (ENG)  20:17 (14:14)
20.10. 2 Wocester (ENG) - Swansea Ospreys (WAL) 27:21 (21:0)
20.10. 1 Clermont (FRA) - Timisoara (ROM)  70:12 (28:7)
20.10. 3 Bordeaux-Bègles (FRA) - Perpignan (FRA) 25:25 (10:13)
20.10. 5 Grenoble (FRA) - Harlequins (ENG) 19:13 (9:7)

European Rugby Continental Shield

13.10. Pataro Calvisano (ITA) - Fiamme Oro Roma 35:20 (29:3)
13.10. Belgium Barbarians XV - Petrarca Padova (ITA) 12:31 (6:17)

DOMÁCÍ  RAGBY

Pokud v přehledu nejsou uvedeny některé výsledky, je to proto, že organizátor v rozporu s nařízením STK nezaslal zápis z utkání ani jiným způsobem o výsledku neinformoval.

Extraliga

Kvalifikace play-off 21.10.2018
Mountfield Říčany - Dragon Brno 36:24 (17:7) P 5:4
RC Praga Praha - JIMI RC Vyškov 3:14 (0:7) P 0:2

Národní liga

5. kolo 21.10.2018
  Výsledek P B
Havířov - Petrovice 30:0 kont.   5-0
Č.Budějovice - Přelouč 15:19 (3:7) 2:3 1-4
Mar.Hory - Zlín 23:34 (8:12) 3:6 0-5
Tabulka NL

2. liga

5. kolo 21.10.2018
  Výsledek P B
K.Vary - Iuridica zrušeno    
Rakovník - Bystrc 12:100 (7:41) 2:16 0-5

Ženy Rugby XV

Semifinále 21.10.2018
Podv. Mlýn Spatria - České Tatrany 27:0 (10:0) P 5:0
Petrovice Petrovice Royal - VyDra 45:22 (33:12) P 7:4

 

Soutěž juniorů U19

5. kolo 20.10.2018
17 Havířov - Říčany 0:60 (0:31) P 0:10
18 Petrovice - Bystrc odloženo  
19 Tatra - Dragon  odloženo  
20 Slavia - Sparta  14:19 (14:14) P 2:3
Tabulka

Soutěž kadetů U16 – OP Čechy

5. kolo 20.10.2018
13 Říčany - Praga 118:5 (66:0) P 18:1
14 Tatra A - Slavia 63:14 (34:7) P 11:2
15 Petrovice - Tatra B 30:0 kont.  

Soutěž kadetů U16 – OP Morava

5. kolo 20.10.2018
9 Bystrc - Olomouc 27.10.  
10 Vyškov - Dragon 5:99 (5:47) P 1:15

Oblastní soutěž U14 Morava

dohrávka 4. kola 21.10.2018
8 Vyškov - Dragon 67:14 (31:14) P 11:2

PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL

Pořadí turnaje U14

Pořadí turnaje U10

Pořadí turnaje dívek -18 let

XXVIII. PICO CUP 20.10.2018 Petrovice

pořadí turnaje U8

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *