Ragbyový víkend – 41. týden

13. října 2018 (13:11)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

European Championship

Soutěž Místo Soupeři Výsledek P B
Trophy Šiaulai Litva - Česko 30:10 (18:5) 5:2 5-0
C1N Chmelnickij Ukrajina - Lucembursko 24:13 (17:3) 3:1 4-0
C1S Zenica Bosna&Hercegovina - Chorvatsko 11:40 (6:23) 1:5 0-5
C2N Helsinki Finsko - Dánsko 22:18 (5:7) 3:2 4-1
C2N Bergen Norsko - Rakousko 9:6 (6:3) 0:0 4-2
C2S Bělehrad Srbsko - Bulharsko 29:35 (17:29) 4:4 5-2

C1N=Conference 1 North, C1S=Conference 1 South, C2N= Conference 2 North, C2S=Conference 2 South

Heineken Champions Cup

Dat. Sk. Soupeři Výsledek
12.10. 1 Leinster (IRL) - Wasps (ENG) 52:3 (14:3)
13.10. 1 Bath (ENG) - Toulouse (FRA) 20:22 (17:12)
13.10. 2 Exeter (ENG) - Munster (IRL) 10:10 (10:3)
13.10. 5 Montpellier (FRA) - Edinburgh (SCO) 21:15 (21:10)
13.10. 4 Ulster (IRL) - Leicester (ENG) 24:10 (0:3)
13.10. 4 Llanelli Scarlets (WAL) - Racing 92 Paris (FRA) 13:14 (3:7)
14.10. 2 Gloucester (ENG) - Castres (FRA) 19:14 (13:6)
14.10. 3 Lyon (FRA) - Cardiff Blues (WAL) 21:30 (16:14)
14.10. 3 Glasgow Warriors (SCO) - Saracens (ENG) 3:13 (3:13)
14.10. 5 Toulon (FRA) - Newcastle (ENG) 25:26 (15:16)

European Rugby Challenge Cup

Dat. Sk. Soupeři Výsledek
12.10. 3 Perpignan (FRA) - Sale Sharks (ENG) 24:41 (16:19)
13.10. 1 Timisoara (ROM) - Newport Dragons (WAL) 17:54 (10:26)
13.10. 3 Connacht (IRL) - Bordeaux-Bègles (FRA) 22:10 (10:3)
13.10. 5 Benetton Treviso (ITA) - Grenoble (FRA) 40:14 (14:7)
13.10. 5 Harlequins (ENG) - Agen (FRA) 54:22 (21:8)
13.10. 2 Swansea Ospreys (WAL) - Pau (FRA) 27:0 (10:0)
13.10. 1 Northampton (ENG) - Clermont (FRA) 20:41 (6:20)
13.10. 4 Bristol Bears (ENG) - Zebre Parma (ITA) 43:22 (36:10)
13.10. 4 Jenisej Krasnojarsk (RU) - La Rochelle (FRA) 21:82 (14:22)
13.10. 2 Stade Français (FRA) - Wocester (ENG) 27:38 (13:24)

European Rugby Continental Shield

13.10. Lokomotiva Tbilisi (GEO) - Pataro Calvisano (ITA) 6:17 (6:11)
13.10. Rugby Rovigo (ITA) - Petrarca Padova (ITA) 34:34 (10:13)

OH mládeže – junioři

13.10. Jižní Afrika - Japonsko 12:14
13.10. USA - Francie 0:38
13.10. Argentina - Samoa 50:7
13.10. Jižní Afrika - Francie 12:17
13.10. USA - Samoa 24:24
13.10. Argentina - Japonsko 45:0
14.10. Jižní Afrika - USA 19:12
14.10. Argentina - Francie 29:12
14.10. Japonsko - Samoa 29:0
14.10. Jižní Afrika - Argentina 5:34
14.10. USA - Japonsko 17:17
14.10. Francie - Samoa 15:10
15.10. Jižní Afrika - Samoa 31:7
15.10. USA - Argentina 14:22
15.10. Francie - Japonsko  29:14
15.10.
FINÁLE
 
15.10.

o 5. místo 

USA - Samoa

24:14
15.10.

0 3. místo 

Japonsko - Jižní Afrika

28:5
15.10.

o 1. místo

Argentina - Francie

24:14

OH mládeže – juniorky

13.10. Nový Zéland - Tunisko 53:0
13.10. Francie - Kolumbie 45:0
13.10. Kanada - Kazachstán 24:15
13.10. Nový Zéland - Kolumbie 38:5
13.10. Francie - Kazachstán 43:0
13.10. Kanada - Tunisko 50:7
14.10. Nový Zéland - Francie 26:12
14.10. Kanada - Kolumbie 27:10
14.10. Tunisko - Kazachstán 5:24
14.10. Nový Zéland - Kanada 20:5
14.10. Francie - Tunisko 41:0
14.10. Kolumbie - Kazachstán 36:0
15.10. Nový Zéland - Kazachstán 32:5
15.10. Francie - Kanada 33:19
15.10. Kolumbie - Tunisko 15:7
15.10.
FINÁLE
 
15.10.

o 5. místo 

Kazachstán - Tunisko

12:0
15.10.

0 3. místo 

Kanada - Kolumbie

24:19
15.10.

o 1. místo 

Nový Zéland - Francie

15:12

DOMÁCÍ  RAGBY

Pokud v přehledu nejsou uvedeny některé výsledky, je to proto, že organizátor v rozporu s nařízením STK nezaslal zápis z utkání ani jiným způsobem o výsledku neinformoval.

2. liga

1. kolo - dohrávka 14.10.2018
  Skóre P B
Nýrsko - K.Vary KV se nedostavily    
Tabulka

Soutěž juniorů U19

4. kolo 13.10.2018
13 Říčany - Slavia 39:27 (34:7) P 7:5
14 Sparta - Tatra   26:20 (14:10) P 4:4
15 Dragon - Petrovice 53:5 (24:5) P 9:1
16  Bystrc - Havířov 54:0 (26:0) P 8:0
Tabulka

Soutěž kadetů U16 – OP Čechy

3. kolo 6.10.2018
10 Slavia - Říčany 7:99 (0:45) P 1:15
11 Praga - Petrovice 20:36 (10:19) P 4:6
12 Tatra B - Tatra A 15.10 18:00  

Soutěž kadetů U16 – OP Morava

4. kolo 13.10.2018
5 Dragon - Bystrc  46:0 (22:0) P 8:0
6 Olomouc - M.Hory  26:43 (19:19) P 4:7

Celostátní liga U14

5. kolo 14.10.2018
Tatra A - Bystrc  10:24 (5:12) P 2:4
Říčany A - Sparta 17:33 (5:12) P 3:5
Petrovice - Praga 7:55 (0:17) P 1:9

Oblastní soutěž U14 Čechy

5. kolo 14.10.2018
Tatra B - Rakovník 37:25 (30:5) P 7:5
Říčany B - Babice  10:54 (0:33) P 2:8

Oblastní soutěž U14 Morava

5. kolo 14.10.2018
Dragon Brno - RC Zlín 41:14 (22:7)
Mar.Hory - RC Vyškov 59:38 (31:24)

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Komentářů: 1

  1. Dalibor Čech

    Malá chybička ve výsledcí OPM U 14 M.Hory porazili Vyškov 59::38 vypadla Vám 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *