Ragbyový víkend – 41. týden

11. října 2019 (22:00)

Ragbyový víkend

ZAHRANIČNÍ RAGBY

.

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2019 – JAPONSKO

Dat. Sk Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
30.9. A Skotsko - Samoa 34:0 (20:0) 4:0 5-0 Kóbe
2.10. C Francie - USA 33:9 (12:6) 5:0 5-0 Fukuoka
2.10. B Nový Zéland - Kanada 63:0 (28:0) 9:0 5-0 Óita
3.10. D Gruzie - Fidži  10:45 (3:7) 1:7 0-5 Higašiósaka
3.10. A Irsko - Rusko 35:0 (21:0) 5:0 5-0 Čófu
4.10. B Jižní Afrika - Itálie
49:3 (17:3) 7:0 5-0 Fukuroi
5.10. D Austrálie - Uruguay 45:10 (19:3) 7:1 5-0 Óita
5.10. C Anglie - Argentina 39:10 (15:3) 6:1 5-0 Čófu
5.10. A Japonsko - Samoa 38:19 (16:9) 4:1 5-0 Tojota
6.10. B Nový Zéland - Namibie 71:9 (24:9) 12:0 5-0 Čofu
6.10. C Francie - Tonga 23:21 (17:7)  2:3  4-1  Kumamoto
8.10. B Jižní Afrika - Kanada 66:7 (47:0) 10:1 5-0 Kóbe
9.10. C Argentina - USA 47:17 (19:5) 7:3 5-0 Kumagaja
9.10. A Skotsko - Rusko 61:0 (21:0) 9:0 5-0 Šizuoka
9.10. D Wales - Fidži 29:17 (14:10) 4:3 5-0 Óita
11.10. D Austrálie - Gruzie 27:8 (10:3) 4:1 5-0 Šizuoka
12.10. B Nový Zéland - Itálie 0:0 *   2-2  
12.10. C Anglie - Francie 0:0 *   2-2  
12.10. A Irsko - Samoa 47:5 (26:5)  7:1  5-0  Fukuoka
13.10. B Namibie - Kanada 0:0 *    2-2  Kamaiši
13.10. C USA - Tonga 19:31 (12:7)  3:4   0-5 Higašiósaka
13.10. D Wales - Uruguay  35:13 (7:6) 5:1  5-0  Kumamoto
13.10.
A Japonsko - Skotsko 28:21 (21:7) 4:3  5-1  Jokohama

*) Zrušeno organizačním výborem mistrovství kvůli tajfunu Hagibis, výsledek byl stanoven na 0:0 a dotčeným týmům přiděleny 2 bodů za remízu.

Skupina A

1. Japonsko 4 4 0 0 115:62 19
2. Irsko 4 3 0 1 121:27 16
3. Skotsko 4 2 0 2 119:55 11
4. Samoa 4 1 0 3 58:128 5
5. Rusko 4 0 0 4 19:160 0

Skupina B

1. N. Zéland 4 3 1 0 157:22 16
2. Jižní Afrika 4 3 0 1 185:36 15
3. Itálie 4 2 1 1 98:78 12
4. Namibie 4 0 1 3 34:175 2
5. Kanada 4 0 1 3 14:177 2

Skupina C

1. Anglie 4 3 1 0 119:20 17
2. Francie 4 3 1 0 79:51 15
3. Argentina 4 2 0 2 106:91 11
4. Tonga 4 1 0 3 67:105 6
5. USA 4 0 0 4 52:156 0

Skupina D

1. Wales 4 34 0 0 136:99 19
2. Austrálie 4 3 0 1 136:68 16
3. Fidži 4 1 0 3 110:108 7
4. Gruzie 4 1 0 3 65:122 5
5. Uruguay 4 1 0 3 60:140 4

MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ A ŽEN 2019-2020

Men Rugby Europe International Championship -12.10.2019

Divize Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
C1 North Maďarsko - Lotyšsko 38:13 (18:3) 5:2 5-0 Budapešť
C1 South Chorvatsko - Izrael 29:10 (22:3) 6:1 5-0 Zagreb
C2 North Norsko - Dánsko 3:44 (3:27) 0:8 0-5 Trondheim
C2 North Finsko - Moldavsko 20:15 (17:8) 2:2 4-1 Helsinki
C2 South Turecko - Andorra 36:12 (21:5) 5:2 5-0 Ankara
C2 South Bulharsko - Srbsko 71:7 (31:0) 10:1 5-0 Sofia

Ofenzivní bonus družstvo získá, pokud položí o 3 a více pětek než soupeř.

Women Rugby Europe International Trophy -12.10.2019

Soupeři Výsledek Pětky Body Místo
Finsko - Česko 5:5 (0:0) 1:1 2-2 Helsinki

.

DOMÁCÍ RAGBY

1. liga mužů TOP 6 – 10. kolo 12.10.2019

Č. Soupeři  Výsledek Pětky Body
56 RC Dragon Brno - RC Mountfield Říčany 17:28 (3:14) 2:4 0-5
57 RC Praga Praha - RC Tatra Smíchov 27:41 (15:17) 4:7 1-5
58 RC Sparta Praha - JIMI RC Vyškov 43:24 (31:0) 7:4 5-1
Tabulka po 10. kole

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bbonusBody
RC Sparta Praha101000433:137296901055*
RC Tatra Smíchov10514379:24113871434
RC Mountf. Říčany10415226:255-2932629
RC Praga Praha10406256:299-4341829
JIMI RC Vyškov10505207:337-13041226*
RC Dragon Brno10109170:402-2322309

* Spartě odečteny 4 body za 4 kontumační prohry týmu Nadějí, Vyškovu odečten 1 bod za 1 kontumační prohru týmu Nadějí

Pohár nadějí – 5. kolo 12.10.2019

Č. Soupeři  Výsledek Pětky Body
273 RC Dragon Brno - RC Mountfield Říčany 12:60 (7:31) 2:10 0-5
274 RC Praga Praha - RC Tatra Smíchov 26:33 (14:26) 4:5 2-5
275 RC Sparta Praha - JIMI RC Vyškov nesehráno*) ---- -1/-1

*) k utkání nenastoupil ani jeden tým pro nedostatek hráčů

PořadíZVRPSkóre+/-+4p-7bbody
RC Tatra Smíchov5500240:901505025
Mountfield Říčany5401259:691905021
RC Praga Praha5203199:103963213
JIMI RC Vyškov520397:244-147209
RC Dragon Brno510480:224-144206
RC Sparta Praha50057:212-20500-4

2. liga – 2. semifinále 13.10.2019

Č. Soupeři  Výsledek Pětky Body
108 RC Slavia Praha - RC Bystrc 115:0 (74:0) 19:0 ----
109 RC Přelouč - RC Zlín 60:24 (24:14) 9:4 ----

 

U19 Rugby Cup – 4. kolo 12.-13.10.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
164 RC Bystrc - RK Petrovice 17:38 (12:26) 3:6
165 RC Praga Praha - RC Sparta Praha
0:108 (0:49) 0:16
166 RC Dragon Brno - RC Tatra Smíchov
31:12 (12:0) 5:2
167 RC Mountfield Říčany - RC Havířov 48:14 (31:0) 8:2
Tabulka po 4. kole

PořadíZVRPSkóre+/-Body
RC Sparta Praha3300325:03259
RC Mountfield Říčany3300106:45619
RC Tatra Smíchov4202147:56918
RK Petrovice4202125:89368
RC Dragon Brno220043:22216
RC Havířov310234:197-1635
RC Slavia Praha300322:333-1113
RC Praga Praha300322:261-2393
RC Bystrc100117:38-211

U16 Rugby Cup – 4. kolo 12.-13.10.2019

Č. Soupeři Výsledek Pětky
197 RC Mountfield Říčany - RC Slavia Praha 45:18 (19:13) 7:2
198 RC Dragon Brno - RC Bystrc
3:48 (3:22) 0:8
199 RC Praga Praha RC - Tatra Smíchov A 17:62 (17:14) 3:10
200 RK Petrovice - RC Tatra Smíchov B  34:0 (22:0) 6:0
201 RA Olymp Praha - RC Sparta Praha 26:14 (7:14) 4:2
202 RC Zlín - RC Olomouc 29:21 (10:14) 5:3
203 Mariánské Hory - JIMI RC Vyškov 92:14 (38:7) 14:2

U14 Railreklam Rugby Cup 2019 – 5. kolo 13.10.2019

Celostátní Pohár
Č. Soupeři Výsledek Pětky
243 RC Bystrc - RK Petrovice A 
5:81 (5:38) 1:13
244  RC Tatra Smíchov A - RC Mountfield Říčany A
12:31 (7:21) 2:5
245 RC Slavia Praha A - RC Praga Praha 14:17 (0:12) 2:3
Český Pohár
Č. Soupeři Výsledek Pětky
246 RC Sparta Praha - RK Petrovice B 19:49 (7:28) 3:7
247 RC Tatra Smíchov B - RC Mountfield Říčany B 20:31 (20:5) 4:5
248 RC Slavia Praha B - Rugby Babice 7:59 (0:40) 1:9
Moravský pohár
Č. Soupeři Výsledek Pětky
249 RC Zlín - RC Olomouc 
22:19 (10:7) 4:3
250 JIMI RC Vyškov - Mariánské Hory
7:69 (7:38) 1:11

 

O Autorovi

Redakce

Další články autora

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *